• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ukradené auto

(Zamčená)
14. dubna 2008 
autor
Dneska jsem vlezla do Hypernovy a měla jsem pocit, jak mě všichni sledujou a chtějí mi něco ukrást... Normálně jsem byla mimo.. Ještě z toho začnu mít strach z lidí.. Je to fakt strašná křivda. Ale upřímně.. Včera jsem se dívala na nějaký pořad o tom, jak se kradou děti pro jejich zdravé orgány...
Ani se o tom nebudu rozepisovat. Takže seru na auto dámy, hlavně že mám doma svého milovaného a ničím nenahraditelného Tomáška.. Mimochodem mi dneska řekl, že nam ukradli to auto, protože v něm neseděl, kdyby tam byl, tak by ho neukradli... Miláček můj, myslím, že by ho vzali i stím autem... Ale já ho tam teda nikdy samotného nenechala a ani nikdy to neudělám a vám to taky radím.. V dobrém.. :slight_smile:
13. dub 2008 ve 23:59  • Odpověz
silvie: No, už se mi stalo, že jsem viděla na parkovišti v autě dítě, ale rodiče zrovna přicházeli. Toto fakt nikdy nepochopím, nechat dítě v autě a jít třeba nakupovat :rolling_eyes:
Jinak když mi taky něco ukradli nebo jsem něco ztratila, i po těch letech doufám, že to najdu, takže rozumím pocitu, že stále doufáš... :pensive: Silvi, oni si tě nevšimli. Ukradli ho právě tobě, protože se asi chlapům kradou auta hůř, mi někldy přijde, že na to mají speciální čich, když se něco děje, tak okamžitě zavětří. :sweat_smile: Ty jsi šla nakupovat, věř tomu, že tě sledovali nějakou dobu. Aspoň co jsem slyšela, tak taková je praxe. :confounded:
14. dub 2008 v 06:47  • Odpověz
Já jsem jednou nabourala do auta na parkovišti, kde bylo nechané dítě :sweat_smile: Ale tomu klukovi bylo už 17 :grinning: Takže to byl fakt pech, že byl zrovna uvnitř, jinak bych asi ujela studem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dělám si z toho trochu legraci, ale malé dítě bych taky v autě samotné nenechala. Do teď si pamatuji, že mě tam občas nechávali naši (jiná doba, tak to nikdo neřešil), ale já měla vžycky trauma z toho, protože jednou šel kolem nějaký pán a začal na mě do toho auta mávat a on byl strašně ošklivej, vypadal jak Frediie (aspoň co si pamatuju, možná to byla dětská fantazie) a on to myslel asi jako dobře, chtěl na mě zamávat, ale já řvala a řvala, hysterickej záchvat, že mě určo chce ukradnout.... od té doby jsem fakt být sama v autě nechtěla za žádnou cenu :sweat_smile:
14. dub 2008 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
neeve: Jak jsi psala, že bys ujela... V sobotu jsme se vraceli večer z nákupu, už bylo půl jedenácté a kousek tady za jednou vesnicí byli na cestě dva bezdomovci. Vůbec je nebylo vidět, měli jsme dálkové světla, prostě se najednou vynořili ze tmy. Byli opilí. Manža to naštěstí spozoroval snad za sekundu dvanáct a vyhnul se. pak jsme se v autě bavili, co bychom dělali, kdyby se to nepodařilo. Jasně jsme se shodli, že bychom zastavili a pomohli atd. ale pak jsem začala uvažovat, co bych dělala, kdybych jela třeba sama. Dva opilci, já sama ženská, strach, že mě třeba zmlátí, zabijou apod... Zase na druhou stranu, pomoc bližnímu a poskytnutí první pomoci... Zastavili byste???
14. dub 2008 v 08:36  • Odpověz
Jinak jednou se mi stalo, že jsme s kamarádem pomohli klukovi, kterého jsme našli u krajnice. mysleli jsme, že má nějaký záchvat, nebo infarkt, volali jsme záchranku a tak. Ten kluk, jak se později ukázalo, byl jenom zfetovaný, ale fakt jsme to nepoznali. Nicméně nejhorší na tom je to, že to byl kluk mojí kamarádky, kterou ze žárlivosti o pár měsíců později zastřelil... :pensive: A tak si někdy říkám... POMOCT???
14. dub 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
Já už jsem taky na vážkách, jestli bych pomohla.. Znám spoustu případů, že lidi leží na ulici, vy zastavíte, vyběhnete z auta mu na pomoci a auto fuč, nebo alespoň vykradené..
Stejně si vemte, jaké musí mít žaludky, jeden leží a předstírá a další čekají, aby vás vyrabovali... V dnešní době a po mé zkušenosti už nevěřím fakt nikomu...
14. dub 2008 v 08:46  • Odpověz
silvie: Jinak se omlouvám, že jsem trošku odbočila od tématu... :confounded:
14. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
silvie: Do dneška si vyčítám, že jsem mu tenkrát pomohla. Kdybych byla lhostejná, třeba by moje kamarádka mohla žít... :frowning2:
14. dub 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
Ty výčitky jsou nejhorší.. Jenomže to je to proklaté kdyby.. Kdybych nejela do Hořovic, tak jsme měli auto :frowning2:
14. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
silvietotik - to je pravda, to se stává. Třeba před obchodem, odemkneš auto a v tu chvíli tě někdo požádá o pomoc, ty se soustředíš na něj a někdo ti mezitím vyčóruje auto. Takhle přesně nás oslovil chlápek, tak si na to naštěstí manžel hned vzpomněl a nejdřív zamkl auto. Těžko říct, jestli by nám ho bejval někdo zrovna vykrad :sweat_smile:

Jinak s tím dítětem v autě - taky mě napadlo hned jak jsem to četla, že kdybys ho tam nechala, tak auto neukradli - na to už je zas potřeba trošku jinačí žaludek a gang :slight_smile: . Ale jinak samozřejmě já taky dítě v autě nenechám ani minutu, já mám vůbec fobii, že jí někdo ukradne - třeba ze zahrady z kočárku a tak :grinning: , takže musí náš pes hlídat u něj :slight_smile: . To spíš jen tak čistě teoreticky...

llucinka - to je strašný s tou kamarádkou :frowning2:
14. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ano, nejhorší jsou výčitky a těžko se jich člověk zbavuje :unamused:
14. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
Myslím si, že na tohle už nikdy nezapomenu, ale člověk se stím smiřuje lépe, než když o někoho opravdu přijde... Ilucinko tvé kamarádky je mi opravdu líto.. Je to děs, co se děje.. KDyby ti lidé za to aspoň byli potrestaní...
14. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz
no holky tak to ja pamatuju ze kdysi davno ukradli v ostrave pred makrem auto i s babkou (teda myslim ze to bylo v ostrave) tak to je uplne vrchol
14. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
No tak to je teda vrchol... Dneska jsem se dozvěděla, že ve městě, kde nám to ukradli, se už ztratilo 14 oktávek.. Ale policajti po nich prý jdou.. Teď mi řekněte, jestli ten gang třeba i odhalí, tak jaká je naděje, že to auto uvidíme..?? Asi nulová a ještě se nám ti zloději vysmějou.. Je mi to jasný.. :frowning2:
14. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz
kitty68 - :grinning: a to tam babku nechali ať ho hlídá, ne? :grinning:
14. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz
silvie: No, mám pocit, že mu nebylo osmnáct, tak se mu ani nic nestalo. :confounded: Jinak tak to tam bude fakt asi nějaký gang :pensive:
14. dub 2008 v 16:13  • Odpověz
llucinka ano opustil mě kvůli tomu prostě ten stres nezvládl a mojí psychiku v té době také ne toho samozřejmě neomlouvá byl to de+++ :angry:

jinak jsem uvažovala také o oktávce ale když to tady čtu je to děs,ale nekradou se jen oni ale jsou na prvním místě prý :confused:
14. dub 2008 v 18:17  • Odpověz
autor
Já si myslím, že se krade všechno, na nás je, abysme to pořádně zabezpečili.. Což my jsme neudělali.. V každém případě si udělejte opravdu čas a nechte si auto pořádně zabezpečit, ať už tajným vypínačem, nebo vybavit simkartou, aby se to dalo najít přes satelit.. Nevím, ale teď už pochybuju, že i kdybych to zamkla na zpátečku, tak jsem taky slyšela pár příhod, že i tak to ukradli..
Každopádně už budu jezdit nakupovat pouze s manželem a on bude sedět v autě.. Jinak nebude mít co jíst, protože od té doby, co nám to vzali, chodím pouze k nám do jednoty a výběr tady moc není.. :wink:
A dneska jsme si byly pro kopii u policajtů, aby manželovi mohli vystavit nový rybářský lístek.. Manžel se zeptal, jestli se teda něco děje. No tak jsme se dozvěděli, že šance je minimální, oktávek se od nového roku ukradlo už poměrně dost... / i když to teda nechápu, to musí mít všichni asi taky zamknuté jen přes centrál../
A hlavně jsem vám chtěla říct, že nejlepší je sundat ze zadní části auta označení, aby nevěděli, jestli je to diesel nebo benzin.. Vždyť oni taky nejsou vševědi.. A benzinove se moc nekradou..
14. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky,
moc s vámi se všemi soucítím.Ale určitě jak už psal někdo přede mnou,tak pokud se to mělo stát,tak tomu prostě neujdete.Ale určitě vždycky sundávejte označení,od krádeže to asi nepomůže,ale od tipování takových gangů určitě.

My měli taky oky a ta naše byla taky prokletá,jen trochu jinak.Jeli sme si pro ni z Blanska do Prahy tři týdny před porodem .Byla sem v pohodě,tak sem řekla,že to zpátky klidně odřídím sama,abysme nemuseli nikoho brát.Cesty byly dobrý,oky se nám líbila,tak sme to sepsali a hrnuli domů.To byla něděle.Ve středu vběhla Petrovi pod kola černá kočka,asi ji trochu trefil,ale hned utekla,tak nevěděl.Další den nám ji před bytovkou trochu ojela holčina s koloběžkou.No a po porodu poslední den než nás měli pouštět,tak měl Petr nehodu.Sejmul ho jeden kokot na motorce,co jel bez helmy a ještě nevěděl,že v obci se jezdí 50!Petr odbočoval z hlavní do prava a ten kretén jak se vynořil ze zatáčky tou svojí verzí 50 v obci,tak mu vlítl do spolujezdcových dveří.Petrovi se naštěstí nic nestalo,to má ten idiot jediný štěstí,znám ho,takže bych ho asi zabila,kdyby se mu něco stalo.Každopádně naše krásná stříbrná kombíková ocávie s motorem 1.9TDI a navíc 4x4 to další tři týdny nemohla rozchodit.Takže sme si před narozením Luka jeli pro auto,který sme stejně neužili,řekla sem že je prokletý a že je řídit stejně nebudu,tak sme ji prodali a koupili to po čem sme stejně toužili:VW multivan
Ale nevím,nový majitel v ní pořád jezdí a je vidět,jak si chrochtá.
14. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.