• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
Ahoj holky, tak já zakládám toto téma, protože já Gilmorky zbožňuju, ten seriál je pro mě totální odvaz a prostě úplně všechno se mi v něm líb (děj, hudba, obsazení ...)í. Strašně mě pohltil a prostě mě baví. Je tu taky někdo takovej blázen? :grinning:
13. říj 2008 ve 22:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki no ten tvůj nick je příznačnej :sweat_smile: Gilmorky jsou prostě úžasný žeru je každej den :dizzy_face: nejlepší byl teď ten díl jak spali s cuketou :grinning:
14. říj 2008 v 06:54  • Odpověz
Jasne Gilmorky su super, až niekedy nestiham sledovat tie ich dialogy, chcela by som byt taka pohotova :grinning: - no aj ked to majú v scenari :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 08:18  • Odpověz
jeee holky já se k vám přidávám...když dávaj gilmorky musí všichni z domu...je to moje chvilka za celej den :grinning:
14. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
Taky se přidávám, malý většinou spí, tak si uvařím kafíčko, sednu ke Gilmorkám a je mi blaze :grinning:
14. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
schwarz přesně i kdyby venku padali trakaře tak já budu sedět s kafíčkem u Gilmorek :sweat_smile:
14. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
jj to je u nás taky tak, malá spinká a já si vychutnávám každej díl, i když jsem to viděla už aspoň 4x :grinning:
musilka chtěla jsem si dát nik Lorelai neno Rory, ale to už tu asi někdo má, protže mi to neprošlo

Jinak já miluji ty díly, jak chodí Lorelai s Lukem a Rory s Jasem. Ale teď pojede tovnou 6. serie, protože na 5. nemá Nova vysílací práva takže to je blbý. :unamused:
14. říj 2008 v 10:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
ale nedá se říct, co by se mi líbilo nejvíc. líbí se mi to prostě úplně všechno. jsem zvědavá na 7. sérii a mrzí mě, že už to tím končí. :frowning2:
14. říj 2008 v 10:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ja na gilmorky taky koukala vzdycky po ranu, snidaly jsme s malou u toho :slight_smile: Tady v UK u toho ale porad meni vysilaci casy a ted to zacali davat kolem poledne a to mam nejvic prace..a popravde, nejak uz me to tolik nebavi co je Rory na Yale, uz to neni ono... ale kdyz mi to vyjde tak na to stejne koukam :grinning:
14. říj 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
Jinak mě se strašně líbí jakej mají vztah Rory s Lorelai, vím že to je ve skutečným životě asi nereálný, ale to nic nemění na tom, že mně by takový vztah s dcerou taky líbil :slight_smile:
14. říj 2008 v 10:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki..no ale v dalsich seriich ten vztah taky neni uplne nej..vzdyt spolu v te seste rade ani nemluvi...
:wink:

me by se takovy vztah taky libil..ale me prijde, ze bud je clovek rodic nebo kamos..oboje proste nejde..a treba me se treba u nich moc nelibi, ze jedine jidlo, ktere znaji je to u Luka nebo na dovazku :grinning: jsem pro rodinnou stravu :grinning:
14. říj 2008 v 11:19  • Odpověz
Mně se taky hrozně líbí, manžel mi ho jako překvapení stáhnul z netu celý a koukáme se po večerech spolu. Hlavně v létě, jak v telce nic nebylo jsme večer koukali na Gilmorky. S titulkama, ale nevadí, aspoň se člověk něco přiučí.
Pamatuju si, jak mi říkal, že se ani nediví, že se mi ten seriál tak líbí, protože má hodně společného s mým životem s mamkou. Nejde o detaily (fakt nepatřím k horní vrstvě ani nechodím na Yale a vařit taky umíme), ale spíš o ten vztah. Taky jsme s mamkou byly samy a i když jí teda určitě nebylo 16 když jsem se narodila, tak máme pohodový kamarádský vztah a všechno jsme vždycky řešily spolu.
No a humor v Gilmorkách je přesně můj styl. :slight_smile:
14. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem taky sledovalka Gilmorovek a vždy se na ně celý den těším. Uvelebím se u nich, udělám si pohodlí a hodinu jsem hájená a když mi třeba zazvoní telefon, tak to teda řádím. :grinning:
Scénáristy obdivuju, kolik sérií pořád vymýšlet pohotové a vtipné hlášky, klobouk dolů :wink:
14. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz
také patřím mezi věčné sledovatelky gilmorek,sotva skončí jeden na nově za chvilku přepínám a dívám se na staré díly na novacinema.
14. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
pokud byste měla některá tip, kde se daj všechny řady stáhnout, tak vám budu vděčná :wink:
14. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz
hele, to je naky divny...Zrovna na ne taky koukam a uplne vynechali patou serii !!!!
Vcera byl konec ctvrty a dnes prvni dil sesty....pekne me to se..
Zvlast, kdyz se vcera R. vyspala s Deanem.... :grinning:
asi to na Nove nejak spletli ne ?
14. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz
ta sesta rada se mi teda nelibi...je to uplne mimo...
vubec nevim ktera bije...
14. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz
jj vynechali celou pátou řadu :angry:
14. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
já jsem z toho taky dost vyjukaná a docel anštvaná, vůbec nevím, která bije a do toho jak to tedy skončilo s Deanem? já zrovna tu pátou řadu snad nikdy neviděla. :frowning2:
14. říj 2008 v 15:13  • Odpověz
petruna: suki to už psala, že nemá Nova práva na 5. řadu...já taky koukala jak puk, když to začali dávat a Lorelai se zasnoubila s Lukem a včera spolu teprve začali chodit.
zkusim najít tu 5. řadu na netu...někde jsem to viděla...je to online, můžeš na to koukat rovnou a nemusíš nic stahovat...takhle koukam na prison break 4serii :wink:
14. říj 2008 v 15:13  • Odpověz
tak jsem to našla
http://fotovz.ic.cz/

najedte si na serialy a gilmorky a tam ta 5. řada je :wink:
14. říj 2008 v 15:14  • Odpověz
sakra vedle jsem založila novou diskuzi se stejným tématem
:rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 15:15  • Odpověz
schwarz ty stránky jsou super :slight_smile: nestíhám každý díl, tak se můžu dodívat později :grinning:
14. říj 2008 v 15:19  • Odpověz
Tak děkuji, už koukám :grinning:
14. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
akorát kvalita nic moc
14. říj 2008 v 15:25  • Odpověz
Tak jsem napsala i do té druhé diskuze :grinning: Se přidávám do klubu
14. říj 2008 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
se přidávám taky :grinning: Gilmorky zbožnuju,jsou supr pohotové a splachovcí,škoda že takový nejsou vvšichni :grinning: ,jen mě mrzí že to nestíhám každý den :unamused: :frowning2:
14. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
neni zač holky, jdu taky koukat
14. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
co to je? :confused: :grinning:
14. říj 2008 v 16:12  • Odpověz
nobody,ty nevíš?styd se,ty ty ty!!!
14. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
liviky :grinning: :slight_smile:
sledovával jsem to kdysi
teď už nee
ale v pohodě seriál
14. říj 2008 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 22
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.