• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
autor
eliz mně to jede v pohodě :slight_smile:
16. lis 2008 ve 23:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
mě jde zvuk taky dobře :wink: tákže šup s bedýnkama pryč a předčasně k ježíškovi koupit nové :grinning:
17. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
holky dík,no já dnes zkoukla kousík první série a tam byl zvuk v pohodě,ale u tý šestý to byla katastrofa,tak to něějak pořeším :wink:
17. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
holky to se nám to ale pěkně vyvíjí co? :frowning2: Chudák Lorelai a Luk taky.....
19. lis 2008 v 09:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No já se tím seriálem vždycky strašně bavila. Teď mám spíš pocit, že se to všechno kazí, že je až moc smutný...už by to chtělo, aby byly holky spokojený a aby jsme se zas jen bavili :slight_smile:
19. lis 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
acinka tak tak, vidím to stejně :angry:
19. lis 2008 ve 12:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Snad to brzy pomine, protože jsem se na tu poslední řadu fákt těšila :wink:
19. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
no tak dneska mě to teda taky moc nepotěšilo, :rolling_eyes: :rolling_eyes: no doufám, že mi 7.řada nepokazí celý seriál :zipper_mouth: :zipper_mouth:
19. lis 2008 v 19:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Taky se bojím...ale třeba bude s Chrisem a konečně se vdá a bude mít i mimi.
A nechápu tu Rory, já už bych byla v Londýně...když má prázdniny...se pak neuviděj strašně dlouho :pensive:
Bych asi měla napsat scénář pro 8. řadu :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz
Holky, já dnešní díl nestihla, přišla jsem o něco důležitýho? :slight_smile: A nejsou někde na netu už díly z týhle řady? :grinning:
20. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
lovaa... :wink: tyhle díly tam ještě nejsou, protože u nás běží poprvé...takže je tam někdo dá, až se to odvysílá...možná se najdou v původním znění...
20. lis 2008 v 18:54  • Odpověz
:grinning: díky holky. No ještě k tamtomu...je nějakej divnej asi :confounded: Přemýšlím, že od něj odejdu.
No a já si myslela, že jako tam nebudou, jen sem si říkala, jestli nějakej akčák to tam už nevkládá :grinning:
20. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
holky, ja nevim...me je taky lito, ze se s Lukem rozesli, ale mezi nami, Luk je hroznej morous a Lorelai je zase skoro porad dobre naladena. Ja vim ze se protiklady pritahuji, ale me v tom jejich vztahu vzdycky prislo, ze je Luk porad protivnej a snazi se jen Lorelai...
Chris mi pride sexy, ale neznam predchozi serie (ty prvni tri), tak nevim, co je zac...jestli se mu da verit...

jo a dost mi vadi April....nemam rada prechytrale americke deticky...
Rory je taky na svuj vek prechytrala, ale u ni mi to nevadi....
a Logan je teda sexy......jak lezel v pelechu s rozepnutou kosili....vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
20. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz
autor
lovaa dnes vcera tam nebylo zas až tak nic moc, ale bylo to celkem vtipný, Kirk byl jako vždy vtipnej a pak zavřeli Emily za to že nechtěla dýchnout, tak to byla fakt sranda jak pro ni LOrelai jela do vězení....no dokážeš si to představit, že jo :grinning: :grinning: :wink:

petruna máš pravdu, že LUk je morous, ale takovej milej morous. Já nemám Chrise ráda :angry: , prostě se mi nelíbí :pensive: , ale to je věc vkusu :slight_smile: S Lukem to bylo zábavnější :slight_smile:
21. lis 2008 v 09:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ha, tak to je škoda, že jsem to neviděla :frowning2: :grinning:
Chrise mám ráda, je fakt mooooc pěknej :dizzy_face: jéžíš, ještě že sem nechodí s mým doktorem i manža :grinning: :grinning: :grinning:
Petru...když má teď Chrise, tak souhlasím s tím, co píšeš :wink: A April je divná, Rory je chytrá příjemně :slight_smile:
21. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
Suki a nevrátí se Lorelai s Lukem k sobě? Mně Chris taky nesedí :frowning2:
21. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
Suki, jestli to víš, né že to sem napíšeš!!!! Já to nechci vědět!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
holky, musim se priznat, ze jsem nedavno taky koukla na ten web z obsahy GG, jak to dopadne.... :sweat_smile:
a musim rict : nesnasim otevrene konce !!!!! :angry:
21. lis 2008 v 11:42  • Odpověz
Holky, normálně sem nepíšu, protože seriál moc nestíhám, přišla sem o pár dílů ,minulej týden byla Lorelai zasnoubená s Lukem a včera randí s bývalým, co se stalo?
21. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
no já to nevím jestli se k sobě vrátí, já to dopředu nečtu :grinning: :grinning:

ajan no to je trošku na dýl...holt Lorelai měla furt s Lukem trpělivost a čekala až ji zařadí do života i s April, ale on se k tomu furt neměl, fut odkládali svatbua já nevím co a Lorelai nevydržela a dala mu ultimatum, buď svatba hned nebo vůbec a on, že nesnáší ultimata a ona mu řekla tak to je mi líto a odešla za Chrisem a vyspala se s ním....asi tak ve zkratce. No LUk si to pak uvědomil, jel za ní ať s eteda někam jedou vzít a ona mu řekla, že se vyspala s Chrisem a byl konec....Takže asi tak... :confounded:
21. lis 2008 ve 12:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ježiš to je jak v Dalasu :rolling_eyes: Suki, díky moc, byla sem jak v jiříkově vidění, měla sem z nich takovou radost a ted zas nic, i kdyby tady ten byl sebeúžasnější není to Luk, vždyt na tu svatbu všichni čekali od začátku.
21. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
ajan přesně tak, já jsem taky od začátku věděla, že ti dva patří k sobě :rolling_eyes: :pensive:
21. lis 2008 ve 13:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak si držme palce, ještě není konec. Díky moc
21. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
tak tak, snad to dopadne alespoň trošku dobře :sweat_smile:
21. lis 2008 ve 13:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Tak dnes se mi ten díl líbíl, konečně to mělo nějaké grády :slight_smile:
21. lis 2008 v 17:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
dnes se mi to taky libilo...a jak jsem ze zacatku nemal rada Logana, tak mi pride cim dal vic sexy a to se mi nelibi blondaci.
A Rory je obcas docela trapna s tema svejma zarlivejma vystupama, ale na druho stranu....ma k tomu sve duvody (Loganova minulost apod..) taky bych mu neverila :sweat_smile:
to jeho prekvapko bylo super....

se vsadim, ze se Chris vrati k ty svy bejvalce a Lorelai se zas bude trapit...chudera...ma smulu jak ja pred lety :grinning:
21. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
Dnes to bylo fájn :wink:
Super konverzace po telefonu s nakládačkama mě dostala :grinning:
A Loganovo překvápko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chci taky :sweat_smile: :grinning:
21. lis 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
Loganovo přakvápko bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tomu CHrisovi furt nemůžu přijít na chuť :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. lis 2008 ve 20:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
lovaa : ja chci taky...MM neni vubec romantik :frowning2: a na pekvapeni ho taky neuzije...ale zase ma jiny kvality....
21. lis 2008 ve 23:05  • Odpověz
jeje holky, tohle kdyby udělal můj manžel, tak budu ta nejhodnější ženuška na světě...když jeho to nenapadne...a myslím, že to nenapadne žádnýho chlapa...to asi jen ve filmu....ale přoč si ti chlapi z nich nevezmou příklad, to nevim :grinning: :grinning:
jinak bylo hezký to překvápko pro Lorelai od CHrise s tím kinem...to bylo taky moooc hezký.... :slight_smile:
22. lis 2008 v 07:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.