• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
Chlapi si příklad nevezmou, protože se na takové filmy a seriály nedívají a samo je to nenapadne :slight_smile:
22. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
Petru, tak to máme úplně stejně s těma mužíčkama :wink:
22. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
holky, presne, ty prekvapka co udelal Logan a Chris jsou jen ve filmu :frowning2:
U nas neprobehlo ani romanticky pozadani o ruku.... :grinning: nejsou u nas ani darky jen tak nebo kytka jen tak....proste lautr nic :grinning:
ale zase mam chlapa, co mi dost pomaha domacnosti a s malym...Zehli, pere, meje nadobi, chodi s kosem, prebaluje, kdyz se mi nechce varit, tak si sam uvari atd atd a to sam od sebe... :dizzy_face:
navic je dost sikovnej, uplne sam udelal novou koupelnu a kuchyn.
Takze jsem hold udelala romantice pá pá :sunglasses:
22. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz
lovaa, tak máme doma asi 10 košil...dostali jsme darem...jako kdyby věděli, že si je chci pořídit :grinning: takže malýho zítra navlíknu a vyfotim...ještě musím sehnat nějakou kšiltovku a bude to :grinning: :grinning:
23. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
:grinning: už se těším :grinning:
24. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
ahoj uleťačky :grinning: :grinning: , tak jak vás baví 7. série? Jo a stránky FotoVZ už zase jedou a už je tam i 7. série :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2008 ve 20:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : jak to ? dyk psali, ze tam serialy ani filmy uz nebudou... :astonished:
tak super, dnes jsem byla na srazu a GG nevidela... :unamused:
24. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
nevím prostě jsem tam najela a bylo to tam :grinning:
24. lis 2008 ve 21:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahojky, no super zpráva :dizzy_face:
Půjdu s epodívat, jak zatkli Emily :grinning:
No a jak mě to baví...asi jsem si to moc vysnila a teď jsem trochu zklamaná...no po pravdě řečeno bych už potřebovala vidět díl, kdy se Lorelai vdává nebo je těhu a jak Rory je s Loganem nebo něco takovýho :grinning:
Zatím mě pořád totálně dostává Kirk :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
25. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
lovaa mám podobně pocity, tak snad to brzy příjde, že by třeba dnes?
25. lis 2008 ve 13:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
šaty jsou dobrýý :dizzy_face: :dizzy_face: ale já teď sháním spíše svatební :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 13:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jééééé :dizzy_face:
Tak vydrž, třeba se bude fakt Lolerai vdávat a třeba ti její šaty padnou do oka a budeš mít aspoň představu :wink:
Já bych se taky vdávala...jako znovu :grinning: A pro šaty bych si jela do Brna, jsem blbá, že jesm to neudělala a půjčila si je tu v Jihlavě....byly nevypraný (a nedalo se s tím den před svatbou dělat) a krátký (paní mí je ani při jedné ze dvou zkoušek řádně něutáhla) :angry: :angry: :angry:
Tak na to dej bacha při svým výběru :wink:
Jo snad se to dnes zlomí a bude to dnes lepší, jinak téda zatím nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co ten Radeček? Naše malá je už natěšená, až ho uvidí, frajera kostkovanýho :sunglasses:
25. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
lovaa no tak svatba nám dnes proběhla, ale trošku jinak než bychom si představovali co? Inspiraci šatů asi mít nebudu :frowning2: Dnes e mi líbily scénky s Lane a s její matkou :grinning: :grinning: :grinning: Jinak teda celkem drsný...

Neboj se šatkama si dám pozor ale děkuju za upozornění :slight_smile: :wink:
25. lis 2008 v 15:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no tý brďo!!!! tak takhle jsem si to teda ale vůbec nepředstavovala :angry:
ale jinak :dizzy_face:
jo story s dvojčatama je fakt vtipná :grinning:
teď jsem zvědavá, jak to bude s Rory, co bude dělat a tak :confused:
25. lis 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
na to jsem taky dost zvědava :slight_smile: jak to bude s Rory :slight_smile: A s Lorelai to bude asi taky ještě zajímavý...myslím, že ani neví, jestli to tak chtěla :confused:
25. lis 2008 v 16:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No určitě nechtěla! určitě se těšila na krásnou svatbu...jako já...jako na tu její :grinning:
25. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
ja to dnes zase nevidela :angry: , jdu na web....az teda pujde Tonik spat
25. lis 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
petruna ty to teda nějak zanedbáváš :slight_smile:
25. lis 2008 v 19:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : MM byl dnes na krvi, tak mel volno..a jeli jsme nakupovat...nesnasim obchodaky o vikendu...
25. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
petruna jasný, však já to chápu :wink: :slight_smile: , já když nemůžu koukat, tak si to nahraju :grinning: :grinning: :grinning: , takže mě nic neujde :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 20:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Holky, hoďte mi sem odkaz!! My teď chodíme spát ven, doma je usínání o nervy :frowning2: takže nestíháááám.... :slight_smile:
25. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
hojte, taky diky skole nestiham vetsinu dilu a na netu zatim nejsou :unamused: . a tak se chci zeptat - jaktoze je April u Luka? bydli u neho? a proc?
25. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
kamiska, mamka April odjela za nemocnou matkou, tak teď bydlí u Luka :wink:
25. lis 2008 ve 23:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
25. lis 2008 ve 23:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
včera se stalo Lorelai přeně to, co udělala Lukovi, taky se jí moc nechtělo se tak náhle vdát, když jí to Chris nabídl.
26. lis 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
kacka.va to máš vlastně pravdu....podobost tu je, ale s LUkem zas už byli dlouho a byli domluvení, že se vezmou, toje malinko jiná situace. Ale já to fakt nemůžu rozdýchat, jak se to vyvinulo. Představovala bych si to jinak. Jsem dnes zvědavá, co tam zase bude :slight_smile:
26. lis 2008 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahojte,

dámy já nevím jak vy, ale mě tahle nová série hrozně zklamala :unamused: je to o ničem, pověstný Lorelain humor nikde a to, že si vzala svýho bejvalýho nechápu vůbec. S Lukem byli pro sebe stvořeni :frowning2:
26. lis 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
makelka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: máš asi pravdu, ale dnes to bylo přece jen lepší než ty minulé díly :slight_smile:
26. lis 2008 v 15:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
mě se to líbí :sweat_smile: Luk se choval jak blbec, když odmítal Lorelai začlenit do svýho života s April.
26. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.