• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
autor
ygreen to zas jo, v posledních dílech se choval fakt jak blbec, to uznávám :sweat_smile: :sweat_smile: teď bude litovat :pensive:
26. lis 2008 v 15:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahoj holky, seriál jsem před pár lety sledovala pravidelně, ted koukám, když čas dovolí. Ale nějak mi uniklo, jakto že je chris tak prachatej???? Vy to určitě víte, že?
27. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
kalaoko-chris zdedil spoustu penez po dedeckovi, takze platil Rory skolne na Yaleu.
27. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
Holky nějak poseldní dobou nestíhám ale Lorelai si vzala Chrise??? Proč? Jak to? Chjooo :pensive: :grinning:
27. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Ano vzali se, tajně v Paříži.
Já teda dnes koukala, jak byli v tom městě na ně všichni takoví...no divný...
Však Lorelai znají takových let, tak by jí mohli věřit, že udělala dobře...když to tak cítila.
Jinak bezva svatební dar od Gilmorů :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
holky prosím jak dnes skončily Gilmorky, viděla jsem to po to jak Luk šel za Annou a mluvil s ní o April a dál už ne. Co tam prosím pak bylo? nenahrálo se mi to celý... :sweat_smile: :sweat_smile:
27. lis 2008 ve 22:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
28. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
ivulinda ???? :slight_smile:
28. lis 2008 v 11:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Já myslím, že tím skončilo, né? Anebo ta scéna, kdy Chris věnoval hafo peněz na ten most, takže se pletací maraton nekonal a všichni byli naštvaní, byla až po tomhle? Mě se vzbudila malá a tak jsem ji vysvlékala, přebalovala, kojila...a konec mám nějak rozmazanej :sweat_smile:
28. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
lovaa jo tak asi jo já jen, že mi to skončilo před koncem tak jsem nevěděla, jestli tam ještě něco nebylo. Díky :slight_smile: Ale jinak se mi to včera líbilo :wink:
28. lis 2008 v 11:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jj, bylo to dobrý, ale jak jsem psala...ti maloměšťáci jsou trapní, jak Chrise nechtějí přijmout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
no je pravda, že mně teda děla taky problém si na to zvyknout, furt mi to nějak nesedí... :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 12:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Mě to problém nedělá, neboj, časem si zvykneš :wink:
28. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
autor
no snad :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 14:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Mě to celý už příjde divný, Chris mi nesedí, nehodí se k Lor, ona je taková ujetá a Chris je usedlej, není vůbec vtipnej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nevím, dívám se na to spíš ze zvyku, už mě to ale fakt neba :pensive:
28. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz
Hele, proč se ti dva poprali? :confused: :confused: :confused: :confused:
28. lis 2008 v 15:05  • Odpověz
Hmmmmm, Emily má vyjímečně pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Já už jsem přišla, co mi na tom nesedí, ono se z toho stává totiž moc vážnej seriál, ztratilo to tu pověstnou legraci od začátku do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
28. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
makelka :pensive: :pensive: :sweat_smile: as imáš pravdu,poprali se, protože prostě museli :zipper_mouth:
28. lis 2008 v 15:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jo jo holky, je to spis depka nez sranda....
ja z Chrise a Lorelai citim spis nerovzitu nez lasku. Nejak Lorelai neverim, ze ho miluje...Myslim, ze si to jen namlouva....ze si ho vzala natruc Lukovi....
a ja teda nevim, pride mi, ze je s ni docela tezky vyjit (ve vztahu)...hrozne prosazuje svou, v tom mela EMily pravdu.
A ror se taky porad hada....ja teda nevim, ale s MM se hadame daleko min casto nez ony dve se svymi chlapy :sweat_smile: :grinning:
ale je to hold ve scenari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 v 15:57  • Odpověz
Těch 6 sérií byli supééér. Teď nám to dělají takhle naschvál...aby nám pak nebylo líto, že to skončí a osmá se už nenatočí :grinning:
:sweat_smile: nebo né? :sweat_smile:
28. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
lovaa : presne :grinning:
28. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
he he to je taky možnost, ale mně to stejně líto je :pensive: :pensive:
29. lis 2008 ve 12:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
mě teda po těch x dílech ze 7. řady ani moc ne...se raději budu dívat na ty starý, dobrý, vtipný díly na netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
Já musím souhlasit, že se z nich staly docela semetriky. Dřív to mezi těma partnerama byla spíše výměna názorů, takový přestřelka, kdo z nich toho druhé "umluví", ale teď?? Klasika, seriál jako každej jinej.

HOlky a nemám to náhodou i jiného scénáristu nebo rejžu?? Je to prostě jiný, mě to hlava nebere, že by se ten seriál dokázal tak rapidně zhoršit ze série na sérii. Kdyby jeden díl, ale celé série? :confounded:
29. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
makelka teď jsi na to kápla, ono to totiž jinýho scénaristu má :pensive: :pensive: a to už od 6. řady , jestli se nepletu.. Proto už tam taky nechtěl hrát Jess. Jenom u nás ta znělka je furt stejná, ale Amy a Sharman Palladino už nejsou scénaristi a podle toho to taky tak vypadá... :frowning2: :frowning2:
29. lis 2008 v 15:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No ona už ta 6.série byla jiná, stáhla jsem si ji z netu v původní verzi, ale tam to ještě nebylo tak znát, bylo to docela rozjetý a bylo na co navazovat že, ale tohle? To už je hrůza, nechápu, jak tohle mohli udělat :pensive: Moc mě to mrzí, myslím, že je to jeden z nejlepších seriálů, není to klasická kriminálka, ani sitcom, je to prostě Lorelai a Rory, ale teď to ztratilo to kouzlo, fakt mě to dost mrzí :cry:
29. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
makelka máš pravdu, ale stejně ten seriál ráda mám, asi ani ta 7. série mi to nezkazí....jen trochu...a uvidíme, jak to bude dál :slight_smile:
29. lis 2008 v 16:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki já už na to ani moc nekoukám, abych řekla pravdu, už jsem na to párkrát zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se mi nikdy předtím nestalo :rolling_eyes: No snad to nějak rozumně vyústí :unamused:
29. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
tak to já zase jo :grinning: :grinning: já i tak si to ujít nenechám, jak říkám, když nekoukám, tak si to nahrávám :grinning: :grinning: :sweat_smile:
29. lis 2008 v 16:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
aha, já se na to případně kuknu na netu, jak sem někdo házel ten odkaz, ale už mi neva, že to neuvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.