• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
autor
tak dnes jsem se koukala a fakt si myslím, že LOrelai ještě furt miluje LUka :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2008 ve 20:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
¨holky to byl ale krásnej dopis, co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ?
2. pro 2008 ve 20:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No,to byl,ale Chrisovi se moc nelíbil :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
Jé a já to dneska neviděla dokonce, museli jsme koukat nutně na pohádku, bo jsme nemocní, co tam bylo?

Ale jako mě vůbec nepříjde, že Lor miluje Chrise :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vám jo? :confused: Jako by s ním byla spíše z vděčnosti :sweat_smile: Hele a Suki je těhule nebo ne? Jak to dopadlo?
2. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
me teda nikdy neprislo, ze by Lorelai Chrise milovala...a nevim, proc se porad snazi Chrise presvedcit ze jo...a hlavne sama sobe neprizna, ze je s nim opravdu z trucu...
nevim, od zacatku mam ten dojem, ze to bylo jen z trucu, cela svatba atak...a taky mi porad pride, ze je mezi nima takovy napeti...aby se kvuli necemu nehadali...no s Lukem se taky furt hadala, ale tam bylo videt, ze jsou zamilvoany.
takze tot muj rozbor :grinning:

dopis byl peknej.

makelka : jo jo vypada to, ze Suki je zase v tom...ale ja koukala jen jednim okem, Tonik otravoval :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
petruna souhlasím :pensive: :slight_smile: Lorelai je prostě stvořená pro LUka a hotovo :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 21:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jé to je dobře, že se to konečně vyvíjí správným směrem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hele a co to bylo za dopis, to jsem taky prošvihla :confused:
2. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
Lor napsala pro Luka doporučující dopis.To bylo kvůli soudu o částečné opatrovnictví Lukovy dcery April.Psala,jaký je čestný,jak se jich s Rory ujal,když přišly do města,jak dělal pro Rory oslavy narozenin,vždycky se o ni zajímal... :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
Jé to muselo být krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Stejně ho miluje :grinning:
2. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz
makelka : bodeť....ona jsou jasný, jak na sebe čuměj...chris je jen úlet....nedivim se mu že žarlí.
A sere mě April...už jsem to tu pslaa, ale vadí mi jak je přechytralá. Puberťačka a přeje si k narozkám mikroskop... :grinning:
taky bych chtěla inteligentní dítě jako je Rory :grinning: , ale myslím, že tyhle typy jako je ROry nebo April jsou jen v americkejch seriálech nebo filmech...
2. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
Hele petrun, ale Rory byla dle mého stejná :grinning: :grinning: :grinning: ta zas všechno přečetla :grinning:
2. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
jj nikdo takovej podle mě není, aby byl takovej šprt :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
dneska jsem to prošvihla, ale taky se mi nelíbí, že se Lor. rozešla s Lukem. prostě k sobě patří, už od počátku je to jasné a ted do toho zamíchají Chrise. jsem zvědavá jak to skončí. asi by ten scénář měli nechat psát vám holky :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz
Mě spíš mrzí, že z toho udělali takový Beverly Hills aneb, Lorelai a její chlapci :angry: Že prostě nemohla zakotvit a nemohly se řešit jiný věci :rolling_eyes:
2. pro 2008 ve 23:00  • Odpověz
autor
jj já bych ten scénář rozhodně vylepšila :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 23:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Hele, ale to jste mi neřekly, že Chris odešel? :confused: A "Ričrd" měl určo infarkt :unamused:
3. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
makelka no to nám nějak vypadlo :sweat_smile: :sweat_smile:
3. pro 2008 v 15:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tý jo, dneska to vypadalo nadějně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ono ho prostě nemiluje, ale nechápu, proč s ním je. Truc už ji dle mého přešel a teď beztak neví, jak z toho ven, ale už aby to bylo :wink:
3. pro 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
jj dnes byl Luk naprosto úžasnej, už aby konečně byli zase spolu, protože , jestli nebudou, tak mě fakt naštvou :angry: :angry: Oni se k sobě tak hodí :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2008 v 18:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahoj holky,taky mám strašně ráda tenhle seriál a už jsem viděla všech 7 sérií a můžu Vám říct,že to je supéééér :wink: máte se ještě na co těšit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
xjanex jestli se máme na co těšit v oblasti Luk a Lotelai tak to se teda teda těším moc, doufám, že jim to klapne :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2008 v 18:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
a jinak máš pravdu ten seriál je super :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2008 v 18:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já už na to koukám poněkolikáté a pořád nemám dost :grinning: škoda že sedmá série je už poslední,alespoň jsem nikde nevyčetla že by chtěli natáčet další,opravdu velká škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. pro 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
bohužel je poslední, mě to taky strašně mrzí :frowning2: :frowning2:
3. pro 2008 v 18:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
já jsem viděla všechny řady minimálně 5x :grinning: :grinning: :grinning: kromě 7. a 6.
3. pro 2008 v 18:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jé další nadšenkyně :grinning:

Jani tak to je fajn, sice se dá ta 7.série stáhnout, ale asi to radši vydržím :dizzy_face:

No a to další natáčení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby to mělo původní scénáristy, věřím, že bylo co natáčet i dál, ale takhle? :sweat_smile: O čem by to bylo? :unamused: ALe škoda :frowning2:
3. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
já jsem to právě nemohla vydržet tak jsem si tu sedmou hned stáhla a zkoukla to během dvou dnů :grinning: :grinning: :grinning: ,a podle toho jak to skončilo už opravdu asi není co natáčet :cry:
3. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
Jejda, já sem pár dní nevlezla a tady tolik psaní!!!! :confused: Se fakt asi něco děje :grinning:
Já to nějak nestíhám, ne jako sledovat, ale pobírat :sweat_smile:
A teď co jsem si přečetla všechny ty nové příspěvky od Vás...teda navím, kam se ten seriál dostane...jsem moooc zvědavá!
A jo, Luk byl dnes skvělej :dizzy_face: Jsem si sice na Chrise zykla, ALE.... :slight_smile:
Jinak jak některá z vás psala...zvrhává se to v obyč. seriál...ztratil se ten humor a nadsázka... :pensive:
3. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, taky koukam :slight_smile: chci se zeptat, kde se da stahnout ta 7. serie? Na tom odkazu, co se tu kdysi daval, jsou jen prvni ctyri dily z te sedmicky....... a mne ted par poslednich dilu uteklo :frowning2: Dik
3. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz
No takže to skončilo šťastně a jestli neumřeli, tak tam žijí dodnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TO neva :sunglasses:

lovaa to jsem psala já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NO jo no, už je to suchý, asi je to fakt tím, kdo to píše :pensive:

sojko žádný stahování, pěkně budeš koukat s náma každej den :grinning:
3. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.