• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
Je to na prd, já fakt nechápu, proč tak dobrý scénaristy vyměnili a když už je vyměnili, tak mohli najít aspoň nějaký vtipný, protože holkám vždycky ta huba jela a teď mám pocit, že chvílema jen mlčí a tupě zírají, páč jim někdo zapomněl napsat vtipnej text, což bylo základem úspěchu celýho seriálu :angry: :grinning:
Hmmm, to byla věta...bych jim ten scénář mohla psát, ony holky taky vždycky sesmolej tak dlouhý věty...oprava: Sesmolily :angry:
Sojko, ony ty díly jsou tam dávaný postupně, taky mi nějaký ušly :rolling_eyes: Musíme vydržet...jenže stejně je to už nůda :confounded: :angry:
3. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz
lovaa - pravda od počátku dokonce :pensive: ale smutná pravda :unamused:
3. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
přímo žeru tento seriál, ale kvůli práci a docela pro mě brzké hodině vysílání jsem ze 7.řady viděla jen pár dílů :-/ Kdysi jsem našla na netu stránku, kde bylo o nic naprosto všechno.. každý díl byl rozepsaný..
Prosím nemáte nějaké odkazy?? Díky :wink:
4. pro 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
zelvatko http://fotovz.ic.cz/
ale zatím tan ještě moc dílů ze 7. není.
4. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
konecne to ty Lorelai doslo....uz me stvala jak furt Chrise presvedcovala ze ho miluje, kdyz to neni pravda.
Pravdu prijal moc hezky...

a Logana uz jsem taky davno vzala na milost...fakt je mi sympatickej a pride mi sexy, i kdyz je blondak :grinning: :grinning:

a psi na psim pohrbu me pobavily :grinning:
4. pro 2008 v 15:05  • Odpověz
a je teda fakt do oci bijici, jak uz to neni sranda, ale vazny serial. neco jako Everwood (ten mam teda rada), ale GG driv byli lepsi...zabavny..a to jsem nevidela vsechny dily...zacla jsem az ve 4 rade, takze mam spoooooustu zabavy pred sebou na webu :dizzy_face:
4. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
hurá konečně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad to teď zas bude lepší, LOgan mi už taky nevadí, Chrise fakt nemusím, nevím proč :sweat_smile: a snad teď zas LOrelai bude chodit k LUkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2008 v 15:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
psí pohřeb :grinning:
lorealai a chris...hezky se rozešli :slight_smile:
lorelai a luke :dizzy_face:
rory...novej chlap? :confused:
musím psát ve zkratce...dítě v náručí, prdí, kadí, nejde toooo :frowning2: :grinning:
4. pro 2008 v 16:01  • Odpověz
autor
Rory určo zůstane s Loganem, nebo aspon myslím, ale bylo by divný, kdyby se jí nikdo jinej nelíbil :slight_smile:
4. pro 2008 v 16:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
V roce 2003 založila Lauren Grahamová (Lorelai) vlastní produkční společnost a na natáčení GG se částečně podílela.
A seriál se točil od 2000 do 2007.

Ale dneska to byl hezkej díl - a Suki a Michell jsou pořád stejní :dizzy_face:

hoky teď mi vypadlo jméno - ta korejka, čeká jedno, nebo dvě mimča?
4. pro 2008 v 17:27  • Odpověz
Lane ("Lejn"?)..2 čeká... bych se asi zbláznila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
jj dneska to bylo moc pěkné :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Holky,nevíte prosím,jestli se dá u nás sehnat knížka?Našla jsem někde že jsou vydané 4 knihy a prý dost dobré ale nikde nemůžu najít e-shop kde je nabízejí,moc moc moc bych je chtěla,díky za radu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
tak knihy jsou tady, ale ani jedna nevyšla v češtině, všechny jsou v angličtině http://slavkuv.net/gilmore/knihy/ :zipper_mouth: , tak já teda tak dobře neumím, abych to rozlouskla a moc mě to mrzí :unamused:
4. pro 2008 ve 22:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
a jééé,tak v angličtině si asi moc nepočtu,to je hrůza,co já budu dělat :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale díky za odkaz :wink:
4. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
nemáš zač, taky nechápu, proč už to u nás nevyšlo. dost mě to štve, ale co chceš dělat no :frowning2: :frowning2:
4. pro 2008 ve 22:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
to je škoda,ráda bych uvítala knížku v češtině,to bych četla asi pořád dokola :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
no já bych uvítala i ta originální DVD, ale ta v češtině taky nejsou___NECHÁPU :confounded: :confounded: Prostě bych to všechno chtěla mít :dizzy_face: :dizzy_face: To kdyby mi někdo dal, tak je o ten nej dáreček na světe :dizzy_face: :dizzy_face: Kromě mé dcery a mého přítele, který mi daroval prstýnek-zásnubní, to je samozřejmě lepší :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2008 ve 22:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Hm, dneska to po dlouhé době stálo za to :wink: Ale při té hádce Lor a Chrise u Lorelai v hotelu bylo přesně vidět, jak je to už o něčem jiným :unamused: prostě se normálně hádali, žádný slovní přestřelky, ale hádky na plnou hubu :pensive: O ničem. To samý když debatila Paris a Rory o tom životopise, či co to měly vypracovat, normálně by to byla scéna na 5 minut a teď??? Opravdu o ničeem :angry: :angry: :angry: Ale dokoukám to.

Mě se Logan líbil od počátku :dizzy_face: :dizzy_face: Pro mě je teda sexi jak blázen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Brala bych ho všema 10 a fakt ho Rory skrotila :wink: JE z něj fajn chlap :wink: snad spolu vydrží :wink:
5. pro 2008 v 00:47  • Odpověz
jeee holky,tento díl mi nějak utekl, byla jsem zrovna v poradně
Lorelai a Chris, rozešli se? :fearful:
5. pro 2008 v 01:29  • Odpověz
jo ale moc hezky, v klidu :wink:

holky, mě napadá, že manža si z netu postahoval všechny simpsonovi a vypálil si je a jdou na dvd a v dobrý kvalitě...se ho zeptám odpoledne, jestli by takhle nešly i Gilmorky... :wink:
Když jsem byla těhu, stahoval mi je do MB, když jsem v noci nemohla spát, tak jsem pod peřinou, se sluchátkama na ně čučela :grinning:
5. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
Lovaa, já mám staženou 6.řadu, ale v originále, tudíž s titulkama a není to ono :unamused:
5. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
Dnes to bylo taky dobrý, hlavně jak se Emily opila, tak byla dobrá :grinning: :grinning:
5. pro 2008 ve 21:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
JJ, dneska to bylo fajn :wink: Přišlo mi, že si byly dneska nejblíž za celej seriál :dizzy_face:
5. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
makelka to asi jo :slight_smile: A chudák Logan, asi přijde o prachy :unamused:
5. pro 2008 ve 21:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Já vůbec nestíhám dívat se :cry:
Předvánoční čas....
Pak budu muset kouknout na net...děje se něco akutního? :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
dnes to bylo super :grinning: :grinning: moc se mi to líbilo
10. pro 2008 v 18:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : jo jo dnes se mi to taky libilo....az na famozni April :grinning: sere me....
10. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
petruna :grinning:
10. pro 2008 ve 23:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Lovaa nic zásadního se neděje, včera bylo velký bludiště ze slámy, to bylo hustý, potkali se Luk a Lor a vyříkali si to, moc pěkně, že to oba pokazili, tak to vypadá nadějně, i když oni odešli každej jinou cestou :grinning: :grinning: :grinning:

Holky všimly jste si, že to v úterý končí? :cry: :cry: je závěr téhle poslední 7.řady :unamused:
11. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.