• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
jako kde na to koukate? na novve davali uplne neco jinyho?
15. pro 2008 v 15:38  • Odpověz
hjo ted koukam, podpasovky, oni je davali o 20 minut pozdeji a ja myslela ze uz nebyly atk jsem to vypla a uklizela učtenky, ach jo, no to se picnu.
15. pro 2008 v 15:45  • Odpověz
brambur, už jsem ti to nestačila napsat, že to dávali později :frowning2:
15. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
no jo, ale ja ted zjistila, ze na nova cinema od zitra davaji Gilmorky IV. serii od 1. dilu! Jeste ze jsme o vikendu koupili ten setobox :grinning:
15. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
JJ, ony tam jedou už dlouho :wink: Od začátku :wink:
15. pro 2008 v 17:44  • Odpověz
tak ja posledni tri dily nevidela...dnes jsem je propasla kvuli debilnimu vanocnimu uklidu :angry:
doufam, ze to bude brzo na netu, nebo se pos.....
15. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
Bramburka! přesně tím se uklidňuju...tchýně nám k Vánocům koupila satelit a ve středu nám ho příjde pán zprovoznit...a když jsem zjistila, že na novacinema bežej opožděně...srdíčko mé zajuchalo :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
15. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
já jsem to dnes ještě taky neviděla...ale mám to nahraný, tak je večerní úrpgram jasnej :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 19:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak dáááááááááámy a je to tu, dnes naposled :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz
ámen :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
:grinning:
:cry: :pensive: :cry: :pensive: :cry: :pensive:
16. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
uz tedy musim rict, ze placu uz ted :pensive:
16. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz
az do titulku jsem cekala, ze zazvoni telefon a ozve se lougn :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. pro 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
já to opět neviděla, takže to mám nahraný a budu mít dnes filmový večer, ve 20:00 Ordinaci pak Hledá se táta a pak si pustím GG :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 15:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Holky a jinak s tím, že Rory odmítla Logana je celkem logický a já jsem to čekala, ona je moc rozumna na to, aby se ještě vdávala, nemá ujasněný co bude dělat, takže je jasný, že se nechce vdávat.

Moje verze a scénář osmé serie-kdyby byla: Rory půjde někam pracovat a bude se seznamovat s různými kluky, kteří o ni budou mít zájem, parkrát si s někým vyjde, ale pořád bude vědět, že to není ono...Až se jednou objeví Jess a prostě se k sobě vrátí a budou spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lorelai se dá dohormady s Lukem a konečně bude pořádná Gilmorovská svatba se vším všudy a budou mít miminko-zase holčičku---asi a bude to pokračovat tématy se správnou výchovou, dovolenou, svatbou Rory atd. atd. No nejsem já dobrá scénáristka?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 15:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jé, Suki, tak kdy začneš psát podrobněji? Když se nemůžem dívat, tak tě budem aspoň číst a nezapomeň, že to chceme ve smyslu těch prvních vtipných a zábavných řad! Ale teda Jesse né, Logana jooo, jsem si na něj tak zvykla a mám ho ráda.
Jinak já při konci pěkně slzela...bylo to takový loučení...
16. pro 2008 v 16:49  • Odpověz
tož taky jsem dnes hodila slzu, ale skončilo to moc hezky :dizzy_face:
16. pro 2008 v 17:04  • Odpověz
Jess????? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, chci aby byla s Lougnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

suki asi bys jim to měla navrhnout :wink:
16. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
Já dneska řvala od začátku do konce, ale přišlo mi to na poslední díl ubohý, nic tam nebylo :pensive: a nebyl tam Lougn :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a už ani nebudeeeeeeeeeeeee, beeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry:
16. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
holky no tak kvůli vám ten scénář teda ještě změním a možná tam vrátím Logana, ale ještě si to budu muset rozmyslet, Jess je totiž mije platonická láska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 22:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak holky, já jsem nas...ná, jak nikdy. Včera a dnes jsem kvůli vytíženosti nestíhala koukat live, tak jsem si to pěkně naprogramovala podle programu a ani jednou se mi to nepodařilo nahrát celý :angry: :angry: . Včera začli pozdě, tak jsem to dnes prodloužila o hodinu, ale já krá....a nebeská se nepodívala, kolik zbývá paměti na rekordéru a zase mě to v půlce vypli. To by se z toho jeden ...vy víte co :frowning2:
16. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
schwarzovka tak to je teda smůla.

Já teď dokoukala a jsem teda pěkně naměkko, úplně mě to vzalo, prostě je to škoda, že je konec, ale mě se ty poslední díly moc moc líbily a skončilo to pěkně. A jak se Lorelai líbala s Lukem- super, aspoň si teď myslím, že jsou spolu...No už se těším až to bude všechno na netu a skouknu to celý....hlavně díl jak Lorelai zpívá Lukovi ten je fakt jako naprosto úžasnej.
Jinak doufám, že naše téma bude dál vesele pokračovat i bez našich Gilmorek :frowning2: Je mi tady s vámi fajn, tak ne, že už se tu neukážete... :slight_smile:
16. pro 2008 ve 23:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
holky, nestíhám dočíst, ale po trech zmeskaných dilem mam posledni nahranej a jdu na nej...snad nedopadnu jako Schwarzovka...to nasere....
a jasne ze se tu nerozpadnem.....budem sjizdet web a psat si hlasky, ne ? :grinning:
17. pro 2008 v 01:38  • Odpověz
autor
jasně petruna :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 08:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki, tak já navrhuju, že až budeš psát ten scénář, tak by jsi to mohla udělat nějak tak že třeba Rory se bude dařit při těch reportážích s Obamou. Mezitím se dá do kupy s Jessem, protože se při těch jejích cestách potkají. Protože Obama vyhraje volby a bude cestovat po světě, pojede na diplomatickou návštěvu do čech, tady z toho budou všichni pokaděný, jak jinak...no a Rory s sebou vezme Jesse, protože je to fakt dálka. jenže už v letadle se budou dohadovat, že na sebe nemají moc času apod. Z bezpečnostních důvodů (hrozící atentát) bude schůzka prezidentů (Obamy a Havla...Kluase namám ráda :grinning: )přesunuta do Brna. Tzn. Rory i Jess se tam musejí taky přemístit. Jenže oni dva, když budou na procházce kolem autobusovýho nádraží a budou si povídat zjistí, že se k sobě vrátili, jen pro to, aby zahnali smutek z předchozích zklamání (Rory-lougn, jess-nějaká baba)a tak se hezky rozejdou, něco jako Lorelai a Chris. No Jess, aby zahnal smutnou chvíli si půjde sednout do hospůdky, kterou máš moc ráda a tam se potkáte u záchodků a ty na něj budeš koukat, jak blbá, protože nebudeš věřit tomu, že je to on!!!! A protože ho "znáš", dáš se s ním do řeči a zjistíš, že není zas tak úžasnej a tak pochopíš, že by s Rory raději neměl být. (Možná s tebou? jenže ty budeš mít krátce posvatbě...každopádně tento další děj nechávám na tobě :grinning:
Když se bude Rory vracet na hotel, zavolá jí Logan, že se mu stýská.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No každej svůj smutek léčí jinak...já takhle, představuji si, jak natočí další řadu, jak Lorelai bude mít bříško a bla bla bla...je to lepčí, jak číst večer knížku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
lovaa: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nestačím žasnout jakou máte bujnou fantazii :grinning: :grinning: :grinning:

holky vy jste zralý na léčení :grinning: :grinning: :grinning: to byl vtip neberte mě vážně...ale já si myslela, že jsem závislá...a oni jsou na tom někteří ještě mnohem hůř :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
Ale jinak jsem úúúúplně normální :grinning:
17. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
to si nejsem tak moc jistá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ne, já jsem asi takový třeštiprdlo jako ty :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
No já sama sebou si taky moc jistá nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
Asi sem fakt prdlouš...no třeba kdo jiný by si koupil třeba tohle...http://cz.youtube.com/watch?v=mT2n7Z-XEoc
Jen tak pro radost :sweat_smile: :grinning:
17. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
lovaa tak to jako ale fakt nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: dost dobrý, není co dodat, jen to uskutečnit :grinning: :grinning: Doufám, že budeme v tomhle pokračovat, protože jsem se fakt zasmála, úplně jsi mi zlepšila náladu :slight_smile:

Jinak asi úplně normální to není, ale zdraví škodlivé taky ne, tak co, že jo? Když nás to baví, tak můžem vyýšlet dála a dál a třeba až natočí tu osmou řadu, tak zjistíme, že bychom mohly dělat scénáristky, protože tam určitě něco z toho co vymyslíme bude.... :grinning: :grinning:

Kráva je dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 20:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Holky teda, vidím, že tady to jen tak nezanikne a Lovaa, čekám další díly.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 23:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.