• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
autor
Takže prní díl osmé série:

Lorelai snídá u Luka a baví se o tom co SPOLU podniknou o prázdninách...Luk navrhuje, že by s LOrelai mohly vyjet na jachtě a Lorelai namítá, že určitě bude trpět mořskou nemocí a že by LUka určitě neohromila, kdyby mu pozvracela loď :grinning: :grinning: Luk se zamyslí a konstatuje, že to by tedy opravdu nechtěl, ale že by si Lorelai mohla vzít Kinedril..Lorelai ale opět protestuje, v USA se přece Kinedril neprodává, museli by jsme si pro něj zaletět do ČR a to už bychom asi žádnou plavbu nestihli, protože než bychom se prodrali všemu našimi bláznivými uleťačkami v ČR, tak by byl konec dovolené a kdoví, jestli by nás tam nezajali pro své vlsatní účely s bláznivou SUKI a LOovou v čele :grinning: :grinning: :grinning: Luk souhlasí a tak navrhne, že přidělá jachtě kolečka a místo plavby, že si udělají okružní výlet plachetnicí na kolečkách.S tím Lorelai nadšeně souhlasí, ale ve skrytu duše si pomyslí, že by se stejně chtěla s uleťačkama do GG setkat :grinning: :grinning: :grinning:

Rory zatím sedí v autobuse vedle Baraka Obami a povídá si s ním o probíhající kampani. Barak Oabama se zmíní o Brně a o tom, že by tam mohla probíhat reklamní kampaň, protože má Brno rád a chtěl by poznat lidi z tohoto města. Rry nadšeně souhlasí a už se těší, ře navštíví své fanynky, které jí píší blaznivé sms... :grinning: :grinning: Př. toho co denně Rory dotává od svých obdivovatelek: Milá Rory, proč jsi si nevzala Logana, je tak hezký, chytrý a sexy..Já bych si ho vzala hned. Alei tak senám moc líbíš a snad se brzy někde setkáme. Podpis:--Lovaa, Suki, petruna, makelka atd.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 ve 21:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki...pochválila bych tě za tak krásný první díl...ale nepotěšila jsi mě, tak tě taky nepotěším.....A KDE JSEM JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
schwarzovka promiň patříme tam samozřejmě úúpně všecičky, to je jasný, jen jsem to nějak nezvládla vás tam všechny napsat, ale automaticky se tam počítáme všechny to je jasný :grinning: :grinning: :wink: :wink:
18. pro 2008 ve 22:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Celkem vtipný:
Kirk:
Uvažuj. Viděl jsi někdy krávu s vráskami? Ne, nikdy. Tak jsem si pomyslel "To je ale zvláštní." :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 12:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sukííí, dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teď nějak nestíhám psát, ale mám spoustu nápadů na další díly!
Akorát jsi mi vyžrala nápad na plavbu Lorelai a Luka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
autor
lovaa tak piš piš ať máme co číst :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 20:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
holky, tak jsem vás dočetla se zájmem jako že je nová 8. serie :grinning: a koukám, ona je! :grinning:
20. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
Tentokrát o Suki a mimi...tákže každým dnem má Suki porodit, jako zkušená matka už to bere v klidu, pouze však do té doby, kdy ji Jackson řekně, že když první dvě děti porodila v obýváku s výhledem na její milovaný sporák, že by teda mohla to třetí dítě porodit jinde. Suki nechápavě kroutí hlavou a neví, co přesně tim Jackson myslí....Jackson drží v náručí koš se svou zeleninou a smutně na ni kouká, v tom z něj vyleze, že by to bylo fajn v jeho zahradním domku, kde by měla Suki výhled na zeleninové záhonky. Suki se strašně rozčílí, začně argumentovat, že to je teda šílenost, že nemůže přivést dítě v takovém prostředí a rozčílená vyběhne z domu a spěchá se svěřit Lorelai. Ta je z toho pif paf, jenže to nějak nedokáže řešit, protože se právě vrátila s Lukem z jejich plavby na kolečkách, kde hned na počátku píchli gumu a strávili tak vyhraněný zbytek planované dovolené v hotelu na pobřeží. Tu gumu píchli u toho kolečka u té lodi :grinning: jestli i jinou se uvidí v dalších dílech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ze Suki to rozčílení trochu opadne, protože jí Lorelai vysvětluje, že na to svým způsobem má Jackson právo a že by si s ním o tom mohla alepsoň pohovořit. Suki se tedy rozhodne v klidu říct Jacksonovi, že o porod v boudě na nářadí nemá opravdu zájem. jde teda za ním k jeho záhonům a tam ji Jackson vytře zrak tím, že neprosto dokonale vyklidil a vyčistil zahradní domek, koupil tam krásnou velkou postel, z níž je výhled na mrkev a brokolici a na stěně je obrovský plakát sporáku, který má Suki ve Vážce. Suki je strašně dojatá, beze slova zvedá telefon a říká své dule, že rodit bude mezi motykama. :grinning:
A protože tu dlouho nebyl Kirk, tak ten si otevřel hlídací koutek pro dvojčata. Pyšní se certifikátem, který získal na kurzu péče o dítě, do kterého ho přihlásila jeho matka, protože mu chce naznačit, že by byla ráda babičkou. Předpokládá, že když bude mít Kirk dítě, že se uklidní a nebude vymýšlet kraviny. Kirk si pronajímá malou místnost s velkou vitrínou, na níž je napsáno "Hlídání dvojčat". Za ní stojí a čeká až přijde Lane a dá mu k hlídání své děti. Lane prochází s kočárkem s dvojčatama a Kirk v obleku klauna na ní mává a bouchá do skla, jako aby šla za ním. Lane je znechucena, ujíždí s kočárkem pryč. Kirk je zdrcen, protože jiná dvojčata v široko dalekém okolí nejsou.

Prosím Vás, až se vám to bude zdát trapné, tak křičte, já si pak nasadím na hlavu kýbl a budu dělat, že neexistuju :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
Holky já vás Myluju, jste boží, jen pokračujte, já jsem teda taky plná nápadů, ale dnes ne, takže až bude časík, přispěju, těším se na pokračování :wink:
20. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
suki: BRAVO BRAVO BRAVO....fakt jsem se pobavila, jak starý dobrý gilmorky :grinning: :slight_smile: , jen tak dál, těším se jak to dopadne s tou gumou :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
lovaa no tak to je jako hustý, to musíš někam poslat :grinning: :grinning: :grinning: jsem se pobavila, suki a rodit mezi motykama a Kirk s dvojčaty, to by fakt nikdo nevymyslel :grinning: :grinning:

holky děkuju, jse ráda, že se na tom všechny bavíme, můžem pak vytisknout časopis, nebo knihu :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 23:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
schwarzovka myslím, že to patřilo lovvě,aby jsme ji neupřeli zásluhy :slight_smile: :wink:
20. pro 2008 ve 23:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ježiš já jsem, ale debilka.....moc se omlouvám, promiň lovaa :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: , fakt se moc omlouvám. Jsem se přehlídla...to ta mateřská, ta děla s lidmi divy :grinning: :grinning:
20. pro 2008 ve 23:41  • Odpověz
Manža když jsem mu to nechala přečíst, se mě ptal, jestli to jako plánujem pak přeložit do aj a poslat jim to. :grinning: :grinning: :grinning:
Děkují :dizzy_face:
Tak já zas třeba něco sesmolím...až mi dá Emulka papulka chvíli času :wink:
21. pro 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
to je nápad, zeptej se manžela, jestli nám bude dělat překladatele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 11:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No to nehrozí, ho kvůli angličtině vyrazili i z vejšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
tak to neva, najdem někoho jinýho, kdo nám to přeloží :grinning: :grinning:
Dávala jsem to číst bráchovi-novináři a říkal, že v nás něco dřímá :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 18:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jéjda, odborníkovi, jo? Se teda červenám, až víte kde :sweat_smile: :grinning:
21. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
to nemusíš, je mladej a má ád recesi :slight_smile: :wink: :grinning:
21. pro 2008 v 19:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ještě že tak :grinning:
a příště na mě s tímhle nechoďte nebo se zaseknu a už ze mě nic nevyleze, maximálně to mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2008 v 15:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj holky, moc jsem vas ted nestihala...ruzne navstevy, vecirky, ted i angina....
jdu vam jen poprat hezke svatky ! Moc si to uzijte !!!!
Ja budu ve volnych chvilich (MM bude doma, tak se bude starat :grinning: ) sjizdet GG na netu :grinning: tak na vas budu myslet...
pa pa
Petra a Toník
23. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
Petruna díy moc, i já Vám přeji krásné svátky, všechny si to užijte a po svátkach zase pokračujem v 8. sérii :grinning: :grinning:
23. pro 2008 ve 12:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No určo budeme pokračovat :wink:
Takže milé gilmorky též vám přeji nádherné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A dobrá zpráva na konec mého předvánočního příspěvku:
Suki porodila v zahradním domku dle plánu bez jakkýchkoliv problémů. Narodila se jim krásná zdravá holčička a protože v poslední chvíli při kontrakcích Suki otevřela oči a spatřila na záhonku karotku, jejich dcerka se jmenuje Carol ("Karol") :grinning:
23. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
lovaa ty by jsi měla psát scénáře :grinning: :grinning: :grinning: To ke fakt super :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 12:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
holky také vám přeji moc a moc krásné Vánoce a hlavně je přežijte ve zdraví... :wink:
23. pro 2008 v 16:02  • Odpověz
:grinning: boží! Super! Krásné vánoce, jdu koukat na láska nebeská! taky dobrý... :wink:
23. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Ahoj uleťačky, tak jaké byly Vánoce, co dětičky užily si je? Já koukalna pohádky a odpočívala a bylo to super, malá si to užila a dostala spoustu dárečků, že je rozbaluje ještě dnes :grinning: :grinning:
27. pro 2008 ve 13:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahojky uleťačky :grinning: Nestíhám :grinning:
Tak vám sem dávám foto naší papulky v gilmošatkách :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2207256&vReferer=
Vánoce byly supééér :dizzy_face:
Zatím se mějte krásně :slight_smile:
28. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
vše nej holky do Nového roku :slight_smile: :wink:
1. led 2009 v 00:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.