• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
Krásný Nový rok!
Mé první předsevzetí se týká gilmorovek...budu se snažit poctivě plodit...dítě mi zatím jedno stačí...ale tu seriál na pokračování :grinning:
No a to je i moje poslední předsevzetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 v 00:53  • Odpověz
autor
čau kočeny, vše nej nej do Nového roku, a pěkně pište nové díly seriálu, ať máme nějakou zábavu...já taky něco pisnu :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
3. led 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
hele nobody, když teďka ležíš v postýlce, nechceš přispět do našeho seriálu? :grinning: :grinning: :grinning: To by bylo počteníčko :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
a o co jde v tom úleťáckým seriálu? :grinning:
3. led 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
to je právě to, že celkem o nic, je to prostě sranda, ty jsi na předchozích stránkách nečetl naše pokračování GG? :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
3. led 2009 v 09:36  • Odpověz
no tak jsem něco přečetl .. pěkné pokusy .. trošku i scénář jakoby .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
možná by neškodilo, kdybych se na nějaký díly podíval :grinning:
3. led 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
nobody doufám, že to nehodnotíš z profesionálního hlediska, to bychom teda asi dost pohořely :grinning: :grinning: Radši se fakt podívej na nějaký díly a pak nám něco napiš :grinning: :grinning: Myslím taky nějakej ten scénář :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 11:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tak jsem úspěšně absolvoval 18. díl 4. řady
i když i přes nevoli některých lidí jsem to zvládnul ...
a jako dalo se to no :grinning:
8. led 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
nobody :grinning: :grinning:
nevoli kterých lidí máš na mysli?? :grinning:
8. led 2009 v 09:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
všichni kolem říkali, že je to blbost :grinning:

ale já vytrval :grinning:
:wink:
8. led 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
a je to blbost, podle tebe teda? :grinning: :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jsou to gilmorky, přece něco vyjímečnýho ... teda aspoň jedna :grinning:
je to dobrý, zkusím další díl :wink:
8. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
8. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
schwarzovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tý jo můžu dát vůbec tolik smajlíků? aby to admin nesmazal :sweat_smile: :grinning:
No Radeček má výborný vkus :wink:

Příští týden jde manža už do práce (jo krize mu naplánovala delší dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak už snad napíšu nějaké pokračování :wink:
8. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
schwarzovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dost dobrý :dizzy_face: :dizzy_face:

lovaa už se těším na pokračování :grinning:

Snad taky něco vymyslím, i když v tuto chvíli mi moc hlava nefunguje :angry:
9. led 2009 v 11:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tak jsem dal další díl
taky vám přispěju..ale kdoví kdy :grinning:
9. led 2009 v 19:49  • Odpověz
děkujeme děvčata :dizzy_face:
jinak on už byl tenkrát strašně unavenej, ale aspoň tu znělku musel vidět :grinning: :grinning: :grinning:
pak už šel hajat a já měla klídek....a tak to má být :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
nobody no za chvilku z tebe bude taky uleťák :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 12:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Luk poslouchá kazetu, která ho má naučit lásce :grinning: :grinning: :grinning:

Kazeta: Jsem naštvaný, protože...
Luke: Poslouchám tuhletu kazetu.
Kazeta: Mám pocit naděje, protože...
Luke: Kazeta musí jednou skončit.
Kazeta: Mám pocit bezmoci, protože...
Luke: Bych nejraděj celou kazetu nakopal do zadku
29. led 2009 ve 12:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Rory: Mami?!
Lorelai: Ahoj!
Rory: Kam by šla šestnáctiletá holka, aby se pobavila?
Lorelai: Aah, to je dost smutný, že se na tohle musíš ptát mě
29. led 2009 ve 12:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Lorelai: Chci kofein! V jakýkoli formě. Ještě jsem ho dneska neměla. Vypiju ho, píchnu si ho, sním ho, budu ho šňupat... Honem!
29. led 2009 ve 12:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Emily: Musím říct, že letošní nabídka na mě udělala dojem. Zakoupila jsem pár kousků i pro sebe.
Richard: Ano, máme další křeslo, do něhož si nemůžeš sednout!
Emily: Vždyť je sto let staré!
Richard: To je báječné, dáme ho k dvousetleté podnožce, na kterou nesmíš dát nohy.
Emily: Ale, Richarde, prosím...
Richard: Já tě jen škádlím, Emily. Největší radostí mého života je obklopovat tě neužitečnými předměty. Néé, já neznám větší štěstí, než stoupnout si do rohu a zírat na náš nábytek!
29. led 2009 ve 12:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
(Po krádeži lodi)
Rory: Díky, že mi půjčíš svůj džíp!
Lorelai: Došlo mi, že když ti ho nepůjčím, stejně mi ho šlohneš.
Rory: Tohle ti chvíli vydrží, viď?!
Lorelai: Dvacet let s oddechovým časem na dobře načasovanej vtip o umělým penisu.
Rory: Nenechte se ošálit filmem, zločin se nevyplácí!
29. led 2009 ve 12:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Michel: Pokud budou pánský módě vládnout tyhle super nízký bokovky, musím zůstat štíhlý!
Lorelai Jak nízko je nosíš?
Michel: Musel jsem se oholit.
Lorelai: Ah, už končím!
29. led 2009 ve 12:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Lorelai: Luke umí valčík!
Rory: Jak si to řekla? - "Luke umí valčík!"
Lorelai: Co? Jsem překvapená, že Luke umí valčík...
Rory: Znělo to jako: "To se divim, že jsem oblečená!"
29. led 2009 ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Tak to by pro dnešek stačilo, snad vás to potěší :slight_smile: :grinning: :grinning:

A haló, kdo přidá zase nějaký vlastní díl, mně teď hlava moc věcí nebere, takže ode mě nic nečekejte :grinning: Jsem ráda, že zvládnu dát napapat Nikolce :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 12:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já už jsem poloúleťák .... hltám a hltám
:grinning:

jak budu úleťák, tak hop!

suki, je dobrý, že zvládneš dát napapat

ani vlastně nevím, jestli to někdo někdy nezvládnul :grinning:
29. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
nobody :grinning: :grinning: :grinning: jseš hroznej.... :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 15:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.