• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
schwarcovka : DIIIIIIIIIIIIKY za ten odkaz na web, jdu skouknout 5. radu. Nevadi, ze je obraz hroznej, staci to slyset. Doma to mam taky vetsinou jako kulisu kdyz varim nebo tak..
MM za nej nebude moc rad, protoze mam dalsi vec na ktere budu ujizdet.....
14. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
petruna :wink: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
jak už jsem psala, na pátou řadu nemá Nova vysílací práva, bohužel. :angry:
14. říj 2008 ve 22:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
caira já vím pak se hadájí a ke to na prd, ale hlavně, že se dají zase dohromady :grinning:

A která hláška Vám utkvěla v paměti?

Mně tahle:
Lorellai: Potřebuju kafe a rychle, je mi jedno v jaké podobě, budu šnupat nebo si ho píchnu, ale hlavně ať je to hned. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 22:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
nějak se v té šesté řadě nevyznám, jak ta pátá neběžela. Včera jsem nějak nepochopila, co Rory udělala, že jde na veřejně prospěšné práce, vůbec netuším, kde se tam vzal ten její kluk, no prostě zmatek :slight_smile:
15. říj 2008 v 11:33  • Odpověz
Taky jsem byla včera zmatená jak lesní včela, ale díky informaci od Suki o páté sérii, kterou Nova nemá jsem se snažila nějak se s tím srovnat.
Každopádně odkaz od Schwarzovky taky využiju, moc díky.
Já je nikdy moc nesledovala, vždycky jsem byla v práci, když je dávali, ale teď, co jsem na MD u toho denně sedím.
Ovšem nevím, co budu dělat, až se malá narodí :grinning:
15. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
Suki, a za co je teda Rory odsouzená? A jak přišla k tomu novýhu klukovi? :grinning: Já jsem si myslela, že mi něco uniklo - nestíhám každej díl :slight_smile: U nás to žere hlavně manžel :grinning:
15. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
autor
odsouzená je za tom, že s Loganem (novým klukem)ukradla jachtu, (krádež sama iniciovala, protože byla nešťastná, že otec Logana, šéf velkých novin, kde dělala stáž jí řekl že nemá na to, aby dělala novinařinu. A ona potom Loganovi řekla že chce pryč a že by si mohli pujčit tu jachtu. A pak je samozřejmě chytli, Lorelai pro ni jela do vězení, ale to bylo ještě všechno v pořádku, Lorelai si z ní dělala legraci, že si vylepí její fotku z vězení a otlačky prstů na ledničku. :grinning: :grinning: Pak to o otci řekla Rory Loganovi a on se rozčílil, že otec je hulvát, ale neřekl Rory, že má na to být novinářka a to ji dostalo. Poslední zkoušku ve škole nenapsla, jen tam tak seděla a rozhodla se že odejde ze školy. To se samozřejmě nelíbilo Lorelai a pohádaly se a dopadlo to tak, že se Rory odtěhovala k prarodičům a teď je to tak jak to je. :confounded:

S Loganem se seznámila v té 5. sérii, on byl hroznej holkař a chodili spolu tak nějak na volno a pak mu Rory řekla, že jí to nevyhovuje že to skončí a on to nedal a chce sní chodit navážno. Je to kluk z Jaylu.
15. říj 2008 v 17:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahaa :slight_smile: No, manžel mi před chvílí řekl, že to někdy někde viděl, takže on ví za co je odsouzená :grinning:
No, to je další věc - nešlo mi do hlavy, proč skončila se školou :slight_smile:

Díky, už jsem v obraze :wink:
15. říj 2008 v 19:49  • Odpověz
no ale řeknu vám, že to je pěkně pitomý na tý Nově...když to dávaj takhle blbě :angry: ...člověk aby se v tom vyznal

sice koukám na netu na tu 5.řadu, ale kvalita je děs běs...zkusím najít jinou stránku, kde to bude...a snad i lepší obraz
15. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz
tak o tý jachtě jsem něco v tom včerejším dílu pochytila, ale nechápala jsem co to melou :slight_smile:. tak teď už jsem aspoň trochu v obraze :slight_smile:
15. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky i já mám Gilmorky ráda, teda když to začalo to jsem to úplně hltala...pak už trochu slabší ale stejně čučím pořád jak jen to je možný...a moc díky za ten odkaz až bude synátor spinkat zkouknu postupně 5.tou řadu...mi bylo divný, že to nějak na sebe nenavazuje a marně jsme přemýšlela, proč má být Rory souzena a proč bydlí u babičky a dědy :grinning:

suki díky za stručný přehled :wink:
16. říj 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
no není zač holky :grinning: :grinning: já to žeru takže jsem ráda, že jste se přidaly do diskuse :slight_smile: aspoň si mám s kým pokecat :wink:
16. říj 2008 v 10:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki já už několikrát přemýšlela, že tohle téma založím...si mě předběhla :wink: :grinning:
16. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
schwarcovka hlavně. že už ho tu máme :wink: :slight_smile:
16. říj 2008 ve 12:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj ženy! :slight_smile: taky koukám na Gilmorky. škoda že tu 5. řadu vynechali. mě se moc líbilo jak se Rory dávala dohromydy s Loganem. ale co, hlavně že to běží :wink:
16. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
http://www.slavkuv.net/gilmore/
Tady na těch stránkách je docela podrobně napsán děj každýho dílu, dokonce i 7.série. Řekla jsem, že já si to rozhodně číst nebudu, že jako musím přece vydržet, až to budou dávat v TV.....no, nevydržela :confounded:.
16. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
anezka super stránky... :wink: , neodolala jsem a přečetla jsem si poslední díl 7.serie
16. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz
děvčata nějak nám to tu vázne...jsem myslela, že to trošku prodrbem...ten náš seriálek :grinning:
17. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz
aj jaaaa, aj jaaa.. milujem tento seriál.. a štve ma, že nemám Novu... :angry: :angry: :angry: :angry:
aj som vravela MM, ,že keď mi zoženie všetky série na DVD, tak už mi nikdy nikdy nemusí dať darček... :grinning: :grinning:
17. říj 2008 ve 23:07  • Odpověz
autor
schwarzovka já jsem se ptala nazačátku na nějaký dobrý hlášky, ať se zasmějem, ale nikdo nic. Jak už jsem psala, mně se strašně líbí ta hláška:
Lorellai: Potřebuju kafe a rychle, je mi jedno v jaké podobě, budu šnupat nebo si ho píchnu, ale hlavně ať je to hned. :grinning: :grinning:
18. říj 2008 v 10:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Tak holky přidávejte, jedem jedem :wink: :wink:
18. říj 2008 v 10:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Trix k Emily: Ale já netoužím strávit celý den s rostlinami. Emily, nejsem včela. :grinning: :grinning:
18. říj 2008 v 10:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Luke k Jassovi: "Když ti do vlasů vlítne pták, už nenajde cestu ven." :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
18. říj 2008 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki já bych taky nějakou přidala, ale já všechny hned zapomenu :grinning: :grinning: ...
18. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
no jo já už jsem to viděla asi 5x, tak to člověku občas něco utkvá v paměti :wink: Něco je taky na těch stránkách co přidala anezka
18. říj 2008 ve 12:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
A nevíte některá něco o soukromém životě hlavních představitelek? Jako např. s kým chodí, jak žijí, co natáčí jiného a tak....
18. říj 2008 ve 13:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Já ty hlášky taky zapomínám, ale teďs tím ptákem jsi mi připomněla hlášku, u který jsem málem spadla smíchy ze sedačky.
Jak Jess vysvětloval monokl a řekl, že ho zobákla labuť :grinning:
18. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
Suki o soukr. životě ne, ale pokud se týká jiných filmů, posílám ti odkaz do mezinárodní filmové databáze.
Tam máš kompletní přehled a i nějaký stručný životopis. Akorát je to english :wink:

Rory: http://www.imdb.com/name/nm0088127/
Hele tak jsem tam vyčetla, že chodila s Milem (Jessem), akorát jsem nepochopila, jestli ještě chodí nebo ne.

Lorelai: http://www.imdb.com/name/nm0334179/
18. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
díky ducky

jj ta hláška o zobákování je hodně dobrá. Ony vůbec ty díly d Jessem jsou super, moc mě mrzí, že už tam nehraje.
18. říj 2008 ve 13:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.