• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
zrovna na tebe jsem myslela..:grinning: ty si to jako pamatujes, nebo co?:grinning: nebo vymyslis nove scenare?:grinning:
3. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
no neblázní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to ani náhodou, něco si teda pamatuju, ale jinak to vždycky někde najdu a zkopíruju to sem :grinning: :grinning: :grinning:
to bych byla borec, toto všechno si pamatovat :grinning: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
jo něco si vymýšlím často :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tak jako na materske se mozna tak nudis, ze si zapisujes dialogy z Gilmorek...:grinning:
ja se tak nudim v praci, ze bych mozna vymyslela nejaky dil..:grinning:
3. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
no tak vymysli, nějaký pokusy tu už byly...
já se nenudím nikdy :wink: :slight_smile: fakt
3. únor 2009 ve 12:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
jen mě to baví, tak si na tom trošku ujíždím :grinning:
se u toho vždycky nasměju, když ty hlášky hledám :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
pozdní odpoledne
večeře připravena, záběr na stůl prohýbající se pod tíhou jídla
kamera kopíruje rozložení místnosti

Rory (zamyšlená, jemně sklápí oči, otáčí se na Lorelai):

Proč naše rodina mluví tak šíleně rychle a bez chyb? Já o tom často přemýšlím (háže rukama), je to nějaká naše slabost, deficit? Mám tento fakt brát jako cosi vyjímečného? Je to dáno tvojí výchovou? (zklidňuje se, pozoruje jedním okem babičku)

Lorelai (překvapená, připravena s rychlou a jasnou odpovědí)

Tvoje babička tak mluvila, tvůj dědeček tak mluvil, já jsem tě tak učila, Lukea se to snažím naučit. ...... Babička(vstupuje do děje, kroutí lehce a decentně hlavou, promlouvá na Rory): Takhle se dáma nechová, měli bychom začít s večeří.

Rory (bere vidličku), (říká si v duchu): Já bych ty dabingy dělat nemohla....
26. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Jéé :slight_smile: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
To je pěkný, odkud to je?
26. bře 2009 ve 12:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jsem to našel na netu kdesi
26. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Lorelai: Co děláš?
Michel: Schovávám se.
Lorelai: Přede mnou?
Michel: Ne.
Lorelai: Před kým?
Michel: Stačí, když řeknu, že mé skrývání hotel nic nestojí. Vlastně už jsem dávno měl mít přestávku, takže tohle považuj za mou přestávku a ty teď provozuješ podnik se zaměstnancem, který má přestávku, což je v souladu s odbory.
Lorelai: Nejsi v odborech!
Michel: V odborech utlačovaných Francouzů...
26. bře 2009 ve 13:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Lorelai: Chceš omáčku na steaky?
Rory: Na co?
Lorelai: Na pizzu!
Rory: Přijela jsem z Itálie!
Lorelai: No a?
Rory: Za to by tě zastřelili!
Lorelai: Už jsi v Americe, kde nesmířlivě mrzačíme kulturu jiných zemí při nekultivovaném usilování o nadřazenost.
Rory: Pravda, sem s imperialistickými přísadami!
26. bře 2009 ve 13:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Sokie: Ale co když ze sebe udělám idiota.
Lorelai: Tím, že jdeš na rande?
Sookie: Se svým dodavatelem.
Lorelai: Líbí se ti.
Sookie: A co když to bude propadák a on už mi pak nic neprodá?
Lorelai: Ó, tak to máš pravdu.
Sookie: No tak vidíš!
Lorelai: A protože všechna zelenina svět patří jemu, včetně tý, co v budoucnosti vyroste, už nikdy neseženeme zeleninu a všichni naši vegetariánští zákazníci zemřou.
26. bře 2009 ve 13:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Lorelai: A co třeba tady?
Jason: Tam ne.
Lorelai: Proč?
Jason: Je tam tma!
Lorelai: Právě proto. Je tam tmavej roh, ta květina ho oživí!
Jason: Rostliny potřebujou světlo!
Lorelai: Vážně?
Jason: To je ta část "foto" z fotosyntézy.
Lorelai: Žádný rostliny jen nesyntetizujou?
Jason: Opravdu to světlo potřebujou!
Lorelai: Žádná má rostlina ho nepotřebovala!
Jason: A žije některá?
Lorelai: Ne! ... Páni, to bude ono!
26. bře 2009 ve 13:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ten seriál je slušný, musím tomu víc dát
26. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Paris: Řekla jsem jí: "Podívejte, holčičko..."
Rory: Ty říkáš třídní holčičko?
19. čer 2009 ve 12:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Rozhovor s Lauren Grahem (Lorelai) o 8.sérii GG

Pokud jste velkými fanoušky "Gilmore Girls", tak budete pravděpodobně velmi smutní, když se dozvíte, že by toto mohla být poslední série (sedmá) populárního seriálu. Momentálně je nejisté, co se bude dít dál, ale během propagování svého nového filmu "Because I Said So" Lauren Graham exklusivně mluvila s magazínem ComingSoon.net o budoucnosti sedmiletého seriálu.

"Nevím, jestli tohle bude poslední série, protože mi bylo naznačeno, že by The CW (televizní společnost) chtěli další sérii, ale zatím se k tomu nepodnikly žádné další kroky. Nejsem si jistá. Nevím, co by mohlo ujasnit můj názor," řekla nám Graham. "Je zde hodně věcí a nejsem si jistá, kde začít. Myslím tím, že kdybych byla stoprocentně přesvědčená, že bych ráda dělala na další sérii, mám za to, že bych to mohla říct, ale nejsem si jistá, jestli to tak cítím. Domnívám se, že Alexis (Bledel) to vnímá podobně."

Jasné ale je, že Graham je připravená na další projekty a lehčí pracovní zátěž.

"Je to prostě zvláštní věc, neboť hercům se stává jen málokdy, že mají pevnou práci a mohou na ni být hrdí. Existuje spoustu důvodů, proč by se mohlo pokračovat, myslím si, že to je bohatý problém, ale je to prostě velká pracovní zátěž a já bych skoro radši dělala něco, kde nebudu hrát hlavní roli. Je to trošku otázka životního stylu," přiznává.

"Necítíte se dobře, když jako herec dáváte přednost svému životu, když je všude kolem spousta nezaměstnaných herců. Je to jako "žijete, tak co". Máte práci. Je to boj. Je těžké vědět, co je ta správná věc. Tohle byla mimořádně obtížná zkušenost. Většina hodinových seriálů má větší herecké obsazení, takže pak nepracujete takhle hodně. Tolik roků pořád dokola a dokola, to je daň (za slávu). Baví mě přemýšlet o dalších projektech a jiných věcech, které by se mohly stát, ale nikdy nic nevíte. Jsou to prostě divné časy a já se nejsem jistá, co by to mohlo ujasnit."

A co věrní fanoušci? Budou spokojeni s tím, jak budou Gilmore Girls tuhle sezónu ukončeny?

"Nevím. Myslím všeobecně, že když někdo něčemu fandí, tak většinou chce, aby to pokračovalo. Vypadá to, že máme skupinu opravdu věrných fanoušků, což se mi zdá zajímavé. Dokonce, i když dávají (ve stejnou dobu) "American Idol" ("SuperStar"), naše sledovanost je pořád stejná. To znamená, že lidi opravdu zůstávají s naším seriálem a já za to cítím odpovědnost. Byl někdo šťastný, že skončil "Sex ve městě"? Radši bych zanechala lidi s pocitem něco jako "Přeji si, aby pokračovali", než nechat lidi s pocitem "Páni, měli vážně skončit už dávno."

Graham říká, že pokud je tohle poslední série, tak by byla spokojená s tím, jak série skončí.

"Když dáte stranou věci jako peníze, jistotu práce a další, tak Rory bude promovat na univerzitě. To mi připadá jako správné místo pro ukončení seriálu, protože pak co? Pak se přestěhuje zpátky do města. To vypadá dokonale, chápete? Dává to smysl, a byla by to událost a pak jaksi vidíte, co bude její postava dělat dál. Nevím, je to divné.

Zatímco je nejisté, co se se seriálem stane, diváci se mezitím mohou těšit na pár dalších epizod. Film Because I Said So bude v kinech od 2. února.
19. čer 2009 ve 12:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
17 odpovědí Alexis Bledel (Rory)
Rozhovor pro Seventeen.com
Říjen 2002

V televizi musí do školy nosit uniformu, ve svém novém filmu korzet, ale cokoliv je pořád lepší, než být prochladlou, promáčenou modelkou!

1. Co se Rory přihodí v této sérii Gilmorových děvčat?
Nějakou dobu popírá náklonnost k Jessovi a rozhodne se věci řešit. Má toho spoustu. Jen nevím co se stane, i když bych si to přála!

2. Co vám udělá radost jako nic na světě?
Chicken nuggets od Wendy's - je to pochoutka. Abych to objasnila, ve skutečnosti je to lež, protože kdybych měla opravdu předložit seznam věcí, které mi dělají radost jako nic na světě, dalo by se o tom hodně rozpovídat. Ale když tvrdím, že objednávka pěti kousků chicken nuggets je fenomenální způsob, jak si za pouhých 99 centů pozvednout náladu, myslím to vážně.

3. Povězte nám o vaší nejhorší práci.
Jedna modelingová akce v zimě, při které jsem musela mít na sobě pouze šaty, zatímco na mě stříkali studenou vodu a fotografovali mě z výšky. Byla jsem prochladlá a promáčená.

4. Co vás dokáže naštvat?
Že se dívky strachují o svoji váhu. Když mi bylo čtrnáct, moje modelingová agentura mi řekla, že bych potřebovala zhubnout. Je to tak špatné - nemyslím si, že můžete čtrnáctileté dívce říct, aby to udělala, protože v tomto věku vážně nemáte kontrolu nad tím, jak se měníte.

5. Bylo těžké být modelkou a ještě k tomu jít na střední školu?
Bylo. Na vyšším stupni jsem přestala cestovat. Věnovala jsem se všem běžným záležitostem, takže jsem neměla pocit, že něco zanedbávám.

6. Co bylo pak?
Šla jsem na Katolickou střední školu. Nebyl v tom příliš velký rozdíl. Měla jsem tam pár blízkých přátel a navzájem jsme si vystačili. Byla tam spousta part, ale k žádné jsem se nepřidala.

7. Povězte nám o Winnie, vaší postavě v Tuck Everlasting.
Winnie se vydává na cesty, aby se oprostila od nudných domácích poměrů. Měla jsem ji ráda, protože je velmi energická. Ale opravdu se s ní nemohu srovnávat - když jsem žila doma, nebyla jsem tak vzpurná jako ona.

8. Jaké to bylo obléci si na sebe viktoriánský kostým?
Musela jsem nosit korzet, spodničku a na to ještě šaty, takže to bylo pěkně nepříjemné. Ale jakmile jsem měla všechno to oblečení na sobě, cítila jsem se naprosto přeměněná. Šaty byly opravdu nádherné - stálo to za to.

9. Co si berete s sebou, když cestujete?
Pokaždé si beru fotografie mých přátel a rodiny.

10. V Tuckovi jsme vás poprvé viděli s kadeřavými vlasy! Byly přírodní?
Od přírody mám vlnité. Zabralo mi dvě hodiny, než jsem dosáhla takových kadeří. Vždy si je rovnám, protože je pak snadnější je udržovat.

11. Jsou vaši vlastní rodiče víc jako ti v Tuck Everlasting, nebo v Gilmorových děvčatech?
Moji rodiče jsou z těch dvou zlatý střed. Dokázali mě ochraňovat i podporovat.

12. Jaké jsou vaše oblíbené filmy?
Moc ráda se dívám na ty, které jsem viděla jako malá - třeba The Sound of Music nebo Forrest Gump - jsou velmi uklidňující.

13. Kdybyste si to mohla s kýmkoliv vyměnit, kdo by to měl být?
Alicia Keys. Mám ráda různé druhy hudby, ale moji oblíbenci jsou Alicia Keys, Ben Harper a Jimmy Eat World.

14. Pod kterou píseň byste si nejvíce přála se podepsat?
Pod "Tiny Dancer" od Eltona Johna. Jsem do ní blázen.

15. Přečetla jste si někdy nějakou knihu rad či návodů, abyste si poradila sama?
Ano. Koupila jsem si cvičení jógy. Ale nemám na knížky moc trpělivost; potřebuji učitele.

16. Co je vaší největší vadou?
Netrpělivost. Dopravní ruch mě přivádí k šílenství.

17. Jaké je vaše motto?
Mít pohodlné boty. Životem je lepší projít v pohodlných botách.
19. čer 2009 ve 12:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Něco jsem hledala, tak jsem na to narazila :slight_smile: , přišlo mi to zajímavý, tak jsem to sem hodila :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
17. Ona má placatý boty

jako Gilmorky, to je hrozná kravina.. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Sledovala jsem je
Ještě se seriály co chodili na nově
Luk byl nej
A.
20. čer 2009 v 00:56  • Odpověz
autor
No jasně z chlapů Luk a Jess a jinak samozřejmě Lorelai a Rory, to je jasná věc :dizzy_face: :dizzy_face:
Já ten seriál zbožňuju, je tak hrozně pozitivní, vždycky mě to strašně zlepší náladu, když vidím nějakej pěknej díl :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 14:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jéééva, to jsem ani nečekala, že se tady najde taková debata, mám doma všechny serie i sedmou, ale tu jen v angličtině
miluju ten seriál :grinning:
21. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky já se přidávám k vám. Je to boží seriál, dokážu se na něj dívat pořád dokola. Mám totiž všechny díly nahrané. Teda skoro všechny, trochu mě naštvali s tou 5.řadou, tady jsem se vlastně teprve dověděla proč jí nedávali. Pouštím si ho večer před spaním, vždycky mě to po celodenní honičce dobře naladí a hlavně pobaví. manžel si ze mě zpočátku utahoval, ale pár dílů viděl a taky mu přišel na chuť. :wink:. Jo a souhlasím, že nej díly byl jak spolu chodí Lorelai a Luk a Rory a Logan.
21. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
jen mě mrzí, že Logan a rory se nakonec nevezmou :angry:
21. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
holky, jupí další do party :dizzy_face: :dizzy_face:

Já, když si to začnu pouštět, tak nevím, kdy přestat :grinning: a jedu jeden díl za druhým :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 15:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
to mi vykládejte, já se od toho nemůžu odtrhnout :grinning: každý říká, že jsem blázen, ale je to seriál, který mě dokáže odtrhnout od všeho škaredého kolem. Je to takový antidepresivní seriál :dizzy_face:
21. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
megy naprosto souhlasím antidepresivní seriál je přesný :grinning: :dizzy_face:
21. čer 2009 v 15:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
neviděla jsem tam jedinný díl, který by mě nějak dostal do blbé nálady - miluju, když popichují Luka - to je někdy mazec, nebo jak Kirk dělá všechny možná zaměstnání - to je skvělý
21. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.