• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
no suki ty už to máš v malíku :wink: ...jinak taky bych ráda věděla co holky dělají... :slight_smile:
18. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
Jj, Jess alias Milo Ventimiglia je můj velký oblíbenec. Alespoň že hraje v Heroes a to dost podstatnou roli, člověk ho alespoň vidí jinde :wink:

Taky by mě zajímal i soukr. život, ale vypadá to, že ani jedna z nich není zajímavá pro bulvár, tzn. že asi žijí v poklidu.

Ještě se pak mrknu na Luka, ten je taky hodně dobrej, ale teď musím běžet, jedeme na nákup.
Papa
18. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
To jo, to mám :grinning: Mám aji díly na DVD a stejně na to koukám v TV. :sweat_smile: Tak hažte sem ještě nějaký hlášky a pak taky nějaký dobrý odkazy na stránky o GG.
18. říj 2008 ve 14:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
ducky zatím pa a pak určitě zase přijď ať pokecáme :wink:
18. říj 2008 ve 14:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já mám chlapce na procházce, tak dokoukávám tu 5. řadu...tak napíšu nějakou hlášku...radši si jí hned napíšu :grinning:
18. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz
holky a jak to teda skončilo s Jessem a pna se vyspala s Deanem, jo? ja myslela, ze se s Jessem milujou... taky ten serriál miluju, ale ted jsem mimo, nestiham vzdy vsechny dily.
18. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz
18. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz
tak jo...jednu jsem si stihla zapsat,,,
Richard Gilmore : "Lorelai, Rory, vaše babička a já jsme se smířili, oficiálně jsme se k sobě vrátili"
Lorelai:" a kdypak k tomu usmíření došlo?"
Emily: "včera"
Richard:" a dnes v noci a dnes ráno"
Lorelai : (k sobě) NEKLÁST OTÁZKY, NEKLÁST OTÁZKY,NEKLÁST OTÁZKY
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
schwarzovka :grinning: :grinning:

bramburka: Jeess Rory opustil, takže má holt smůlu no :confused:
18. říj 2008 ve 21:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj holky, tohle jsou moje nejoblibenejsi filmove stranky. Najdete tam toho dost o filmech, serialech a hlavne filmoteku jednotlivych hercu a jejich zivotopisy....staci kliknout na jejich jmeno u filmu nebo serialu...

http://www.fdb.cz/filmy/43441-gilmorova-devcata-gilmore-girls.html
19. říj 2008 v 01:04  • Odpověz
19. říj 2008 v 01:07  • Odpověz
jo jo petruna, ten vůbec není špatnej :wink: :grinning: :grinning:
19. říj 2008 v 08:02  • Odpověz
ty jo a mě se líbí Luke no už jsem starší že :slight_smile:)

http://www.fdb.cz/lidi-fotogalerie/150389-scott-patterson.html?id_img=67915
19. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Luke o kojící matce:
"Za starých časů by ženu vůbec nenapadlo dělat to na veřejnosti. Našla by si nějakou stodolu, nebo jeskyni. " :grinning: :grinning: :sweat_smile:
19. říj 2008 v 10:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Taylor k Lukovi:
"Myslím, že ty jsi neměl dětství. Domnívám se, že jsi byl okamžitě zahořklej, mrzutej morous."
:sweat_smile: :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Luke:
"Teď zrovna nemám čas tě zabít, Kirku. Vrať se za pár hodin. " :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jsou i mnohem lepší hlášky, ale včera jsem při sjíždění starých dílů narazila na tohle :

Emily k Lorelai : co to děláš ?
Lorelai : dávám pryč avokádo.
Emily : odkdy nejíš avokádo ?
Lorelai : od té chvíle, kdy jsem řekla : fuj co je to ?
A ty na to : avokádo

:slight_smile:
19. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
draga : Luke je taky k sezrani, ale vic mu slusi ksiltovka, neslusi mu ples....teda slusela by mu, kdyby byl plesatej celej, nemam rada kdyz ma chlap vzadu husto a ve predu umirajici les... :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
petruna, ta je náhodou dobrá :wink:

Luke je kus,ale vzhledem k mému věku se mi líbí spíše Jess :slight_smile: Ten je fakt můj typ. Ale jednoho takovýho mám doma :grinning: :grinning:
19. říj 2008 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : ja jsem na kolousky...(vetsinou jsem byla zamilovana do kluku o 3-4 roky mladsi), ale jsou i zraly muzi, ktery by staly za hrich..... :dizzy_face: :dizzy_face:
Ted je mi 31 a dokazala bych se zabouchnout jak do 18 tiletyho, tak do 40tiletyho... :slight_smile:
ale uz mam doma stejne staryho, tak mam smulu :grinning: :grinning:
19. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
já mám doma taky stejně styrýho a vyhovuje mi to , na starší jsem taky nikdy nebyla a nebudu :grinning: :wink:
19. říj 2008 v 10:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já jsem na starší, ale musí vypadat mladě :grinning: :grinning: , s manželem jsme o 13 let a rozdíl není vidět.
jdu koukat na další díl... :grinning: :grinning:
19. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
holky me teda se libi Jess, je fakt sexy, Luke se mi libi v cepici, ale bez ní je to krize, vadí mi to dlouhý vlasy, myslim, ze kdyby byl nakrátko, bylo by to supr.
19. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
jj, Luke jenom v čepici, jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
schwarzovka
já jsem na starší, ale musí vypadat mladě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - dobrá hláška, klidně by se dala dát do Gilmorek :grinning: :wink:
19. říj 2008 v 15:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : :grinning:

hele to jste mi ale fakt zavařili s tím odkazem na Gilmorky na netu....jako já chodim spát kolem druhý...Dneska dokonce v 5 :sweat_smile: ,ale za to nemůžou jen Gilmourovky...nějak jsem chytla druhý dech...na to, že mám dítě jsem nějak podezřele aktivní v noci.... :sweat_smile:

Mám to horší než vy, protože já na ně začla pravidelně koukat teprve nedávno, takže jsem první dvě série vůbec neviděla...Jen sem tam nějakej díl z nudy, chytlo mě to až ve čtvrté sérii. Tak mám teda co dohánět....a do toho dokoukat pátou sérii, abych mohla v TV čumět na šestou a nebyla mimo...
19. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
petruna, tak to se ti moc omlouvám :grinning: :grinning: :grinning:
suki...děkuji, občas ze mně i něco k zasmání vypadne :grinning: :grinning:
19. říj 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
petruna tak to musíš být přes den pěkně vyfluslá co? No ale GG za to stojí. Jina já jsem ulítlá i do té hudby a furt si něco stahuju a taky u toho vždycky vytuhnu do pozdních hodin :sweat_smile:

petruna :slight_smile:
19. říj 2008 v 17:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : prave ze nejsem... :sweat_smile: ja jsem hotova jen po ranu...a pradoxne se citim vic unavena, kdyz spim dlouho vkuse... :grinning:
a GG za to urcite stoji...
schwarz : odpoustim ti :sunglasses:
19. říj 2008 v 17:25  • Odpověz
nojo holky ale mě už je 36 a tak se spíš kloním k Lukovi, i když je fakt že je víc vlasatý než by musel vzhledme k jeho poloporostu, bych ho ostříhala ...no ale je takovej tvrdej, morous...prostě se mi líbí od začátku...

ale netvrdím, že se mi nelíbí i zajíčci :wink: já jsem prostě schýza nebo schíza? ty jo teď fakt nevím mám dost :grinning:
19. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.