• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
mě se líbí Lukovi hlášky, ale ono je to vůbec hustý, já nechápu, jak to vůbec stihnou tak rychle vyslovit, natož vymyslet :grinning:
19. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
tak další hláška
Paris : (mluví o Kirkovi) kolik mu je let?
Rory: rozřízni ho a spočítej letokruhy
:grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz
tak po vcerejsim veceru s GG (ovladla jsem se a sla jsem spat uz v pul 1) :

Lorelai telefonuje rodicum, kteri maji vecirek. Zvedne to sluzebna, ktera mluvi spanelsky nebo jak...

Sluzebna : bla bla bla

Lorelai : rada bych mluvila s Richardem nebo Emily

služebna : bla bla bla

Lorelai : Je tam nekdo kdo mluvi po nasem ? Slysim tam svuj jazyka zaslechla jsem slovo losos. Dejte telefon tomu, kdo rekl losos.
20. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
Rory : promarnila jsem dva mesice na uteku do Evropy s babickou.
Lorelai : pockej, jen zpomal. Moment Evropa !? Ztrata casu ?
Ziskala jsi neocenitelne zkusenosti :
architektura, jidlo, pohled na babicku bez make-upu....
20. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
když avízovali ukázky na GG..tak jsem se těšila, že to bude super..ale nikdy mě to nějak nenadchlo..vadí mi, jak tam furt ječí a melou jak z kulometu :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom situační humor mam ráda...ale GG mě fakt nikdy nechytly... :confused:
20. říj 2008 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
schwarzovka :grinning: :grinning:

petruna taky dobrý :grinning: :grinning:

petruna ty to teda budeš mít pěkně zmáklý :wink: Budeš profík na GG
20. říj 2008 v 09:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
sisstin každému se to líbit nemusí
Já to právě obdivuju jak melou, jak říkáš jak z kulometu :wink: je to sranda. Nechápu, jak tak rychle může vůbec někdo mluvit :slight_smile:
20. říj 2008 v 10:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jj, souhlas se suki...právě ta jejich pohotovost se mi na tom tak moc líbí...na každou situaci mají nějakou hlášku...chtěla bych to taky umět :grinning:
20. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
ty jo, koukám jak puk, že suki má mimo toho kluka i malou holčičku, asi si taky dohledám tu 5. serii :wink:
20. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
autor
kacka jsem v první chvíli myslela, že píšeš o mně :grinning: :grinning: :grinning: než mi došlo, že o seriálové suki :sweat_smile:
20. říj 2008 v 15:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
až na to, že já kluka nemám :grinning:
20. říj 2008 v 15:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
holky ale tu pohotovost a ty hlasky maji ve scenari :grinning: to pak neni tak tezky...myslim, ze ve skutecnym zivote je jen velmi malo jedincu tak pohotovych a vtipnych.
Ale o tom ty serialy jsou, ne ?

Moje segra to sledovala uz kdyz to davali poprvy a me to nenadchlo. Byla mi nesympaticka Lorelai, prislo mi, ze se snazi byt za kazdou cenu mlada duchem, prislo mi to prehnany...a Rory mi zase prisla na 16 trapne premoudrela..proste americka prechytrala holcicka...takze mi to prislo pekne blby...
ale ted na matersky mam na to cas, parkrat jsem to videla z nudy a nejak jsem se dostala do deje a i kdyz nemuzu rict, ze by mi hlavni hrdinky byli nejak extra sympaticky (ale uz mi aspon nevadej), tak me to fakt bavi a fakt se u toho zasmeju.
No a ted jsem ve stadiu, kdyz dokoukavam na netu dily, ktere jsem zanedbala... :grinning:

No ale takovej Everwood mam radsi, sice neni tak vtipnej, ale jsou mi tam sympatictejsi postavy.
20. říj 2008 v 16:31  • Odpověz
petru: já mám pár takových lidí čest znát i v životě :slight_smile:
20. říj 2008 v 17:26  • Odpověz
kacka.va : ja taky...jeden muj kamos je takhle vtipnej...a MM nekdy taky, ale ne tak casto . GG jsou vtipne skoro porad a to si myslim, ze v realnem zivote zas tak nejde....Oni jsou vtipne i v situacich, kdy jsou nastvany...
ale jak rikam, taky znam lidi, co slovo to perla... :slight_smile:

vim, ze to sem nepatri, ale jak se vubec mas ? Ja jen, ze si te pamatuju z diskuze o amnio :wink:
20. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
:slight_smile: díííky za optání. máme se dobře a rosteme jak z vody :slight_smile:. ty už máš asi doma veselo, ne? toník už leze?
20. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
ja vim, ze to maji ve scenari, ale stejne bych to chtela umet...taky znam par lidi, co neco podobneho dokazou...ja mezi ne bohuzel nepatrim :grinning:
20. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
a to jsem se chtela zeptat...suki ty to urcite budes vedet...ta 7. rada je posledni nebo jeste toci dalsi?
20. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz
Holky přidávám se k "úleťačkám" :slight_smile: lepčí seriál jsem ještě neviděla :grinning: Nevíte, jestli je to k sehnání i na DVD?
20. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz
dalsi hlaska
Kirk a Luke se dohadují o cenu za toast (dolar deset)
Luke: 7 let jsem toasty nezdražil, Kirku pořád jsou dost levný
Kirk: dám ti dolar čtyři
Luke vrtí hlavou , že ne
Kirk: dolar pět je má poslední nabídka
Luke: vypadám jak E-BAY?
:grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz
tak jeste jedna
Rory: zmínila ses o tom strachu z těhotenství Lukovi?
Lorelai: néé, umíš si to představit? LUKU BUDEŠ TATÍNEK a najednou po něm zbude jen obláček kouře a baseballová čepice
:grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
Já sjíždím tu pátou sérku a dnes jsem si taky vypsala, co mě rozesmálo:

Lorelai: Protřepat, nemíchat prosím Jeesi
Richard: Jmenuje se Robert
Lorelai: Ááá, tak každý sluha se nejmenuje Jees
Richard: On není sluha, je komorník
Lorelai: Parkuje ti auto?
Richard: Ne, neparkuje mi auto, dělá přesně to, co teď vidíš
Lorelai: Takže je barman
Richard: Plní mé přání
Lorelai: Takže je gejša
:grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
Lorelai a Rory u Luka v bistru:

Lorelai: Ahoj
Luke: Pracuju
Lorelai: Teprve spolu začínáme chodit, čeká se, že se budeme chovat střeleně
Luke:O polední pauze si zatancuju odzemek
:grinning: :sunglasses:
20. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
schwarzovka ano, ano 7.řada je bohužel opravdu poslední :frowning2:
21. říj 2008 v 11:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Dnes v GG:
Lorelai Lukovi: Chci pusu.
Luk: Jsem naštvanej.
Lorelai: To znamená, že to budou drsné rty a bude to hodně bolet? :grinning:
21. říj 2008 v 15:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki to neee :frowning2: ...co budu dělat? Asi se zase začnu starat o domácnost....ach jo... :confounded:
21. říj 2008 v 16:38  • Odpověz
ahojky, jsem taky hrozná úlěťačka, zkoušela jsem skouknout nějaký díl, kam jste dávaly odkaz na 1.str., ale kvalita je fakt děsná, nevíte o nějaký jiný stránce?
díky moc.
21. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
kometka5...našla jsem spoustu jinejch stránek , ale všechny jsou ve stejný kvalitě...bohužel :angry:
21. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
holky kdo dnes koukal? No není ten Jess sladkej? Mě teda strašně mrzí, že už Rory nechodí s ním, je mnohem lepší než Logan :unamused:
23. říj 2008 v 15:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
A konečně se nám ROry vzpamatovává co? Už bylo načase. :slight_smile:
23. říj 2008 v 15:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj...přidávám se k vám :slight_smile:
Jesse jsem moc nemusela,ale Logan je stokrát horší...fakt nevím,co na něm má Rory vidět-nafoukanej frajírek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.