• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
suki nevím jestli ty budeš překvapená :grinning: ...ty už jsi viděla i tu 7.sérii, ne?
24. říj 2008 v 18:33  • Odpověz
No a víš, jestli jsou další řady? Možná jste se bavily, nečtla jsem vše..
24. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
ahoj tez mam rada gilmoroivy devcata je to dobry seriall :sweat_smile: :sweat_smile:
24. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
kočky já su asi blbá ale už tuhle sérii dávali??? mě totiž připadá, že už jsme viděla jak se k Lukovi přihlásila dcera :astonished:
24. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
draga jj dávali

schwarzovka 7.řadu jsem neviděla :wink: a chci aby byla Lorelai s LUkem.Bude?
24. říj 2008 v 19:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
je to americký, tak určo jo!
24. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz
suki chceš to opravdu vědět? nechci tu moc spoilerovat... :slight_smile:
24. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
ne tak nechci :wink:

Dneska z 5. série:
Lorelai:
"Jsem tak sexy, že po sobě asi vyjedu." :grinning: :grinning:

Tuhle hlášku asi někdy použiju, je fakt dobrá :grinning: :grinning:
25. říj 2008 v 00:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já jsem to taky nevěděla, jen jsem si to přečetla...ten poslední díl...jinak nevím, co tam v té 7.řadě pořádně je...
mně se teď líbila ta hláška
Emily: (k Rory) připomínáš mi svou matku čím dál víc
Rory: A ty mi připomínáš matku mé matky čím dál víc
:grinning:
25. říj 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
schwarzovka :grinning:
25. říj 2008 v 10:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
schwarzovka tak to mě taky včera pobavilo :grinning: :sunglasses:
25. říj 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, omlouvám se za to, že jsem zde pár dní nebyla, nejel nám net :angry: , ale už to ut zase rozjíždím.Tak co říkáte na dnešní díl, LUk nám to pěkně zavařil co?
30. říj 2008 ve 22:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : taky jsem tu par dni nebyla....
nejak nestiham a kdyz mam chvili casu, tak sjizdim 5. serii na netu. A ted jsem zmeskala i dva dily z 6 serie, tak jsem je dnes dohanela...
Dily s Jessem jsem bohuzel nevidela...v te dobe jsem GG videla jen parkrat z nudy, chytlo me to az pozdeji...
ale sjedu je dodatecne....
Logan se mi vuuubecnelibi, doufam, ze se k nemu Rory nevrati...

Libilo se mi jak prahla znovu po Deanovi, kdyz byl zenatej a on po ni...a jak se spolu vyspali, ale pak se Dean choval divne a zprotivil se mi...Jess byl asi fakt nej....
a Rory moc slusi ofina :slight_smile:
a to je ode me pro dnesek vsechno... :grinning:
dala bych jeste jeden dil, ale v tuhle dobu se mi budi dite, tak nevim, jestli neco rozjizdet...
brou
1. lis 2008 v 00:45  • Odpověz
autor
petruna já to sjíždím zase od začátku, si holky představte, že já jsem teď našla 3 DÍLY!!! v 2. sérii, který jsem neviděla, no tak jsem to hned musela dohnat, že jo. :grinning: :grinning: :grinning: Jsou to díly jak přijel Jees k Lukovi. Ty díly s Jessem fakt můžu. Petruna myslím, že tě zklamu ale ještě nám tam ten Logan hrát bude. Mně zase tak moc nevadí, jen někdy. Jak se Rory vrátila k Deanovi jsem taky moc nemusela, protože já nych byla radši kdyby tam byl Jess :slight_smile:
1. lis 2008 v 15:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsem tady taky.
Jinak je fakt, že se k Rory nejvíc hodí Jess...Deana jsem nemusela nikdy nemusela...nemám ráda hodný kluky. Jess byl nejlepší...rebel, ale inteligentní :slight_smile:
1. lis 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
schwarzovka naprosto s tebou souhlasím :slight_smile: :wink:
1. lis 2008 ve 23:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : ja az dojedu 5 serii, kterou Nova vynechala :angry: , tak taky jedu od zacatku...pac jak jsem tu psala, zacla jsem tomu propadat az ve 4 serii. Diky tomu mi ani nevadilo, jak zase zacala s Deanem, protoze jsem vubec nevidela dily, kde chodi s Jessem, jen si pamatuju namatkou dily, kdy se ji zacina libit.
Takze se tesim...to zas budou vecery.....chudak MM :grinning:

nebo kdyz pridou vozit tchynovci, tak misto abych uklizela, varila aatak, tak zasednu ke GG :grinning:

schwarz : me se libi oba typy, jak hodnej Dean, tak rebel Jess....ja jsem ale povaha, co se rebelu boji (na ne bych zarlila atak), tak jsem si vzala hodnyho :grinning:
Jess by ale stal za hrich :grinning: , hlavne jak tam ted prisel a prinesl Rory knizku....bych po nem skocila...ale je to pako nevyrovnany, styl jakym ji opustil :angry:

Ted jsem sjizdela dily, jak Rory zacina chodit s Loganem a musim rict, taky je docela sexy, jsem ho vzala na milost...docela ji chapu, co na nem ma...

tot muj rozbor chlapu z GG :grinning: :grinning: :grinning:

jo a Luk je teda taky pekny pako...chudak Lorelai...jsem zvedava jestli se nakonec vezmou, vidim to blede...(ale nerikejte mi, jak to bude)
2. lis 2008 v 00:10  • Odpověz
autor
JJ petruna chápu co se ti líbí na Loganovi, ve své podstatě mají něco do sebe všichni tři, ale Jess je proste nej.. :sweat_smile: No s LUkem taky nevím, ale na druhou stranu se mi líbí, že ten seriál není danej a že si prostě nedosmyslíš, jak to bude pokračovat, jako u většiny seriálu, je takovej netradiční a má šmrnc a proto ani já nevím jak to bude i když je to už někde napsaný, tak jsem zatím odolala a nečetla jsem to.

Jinak já teda taky když mi někdo hlídá malou sjíždím GG, no je to fakt totální závislost, už bych měla jít spát, ale přemýšlím, že ještě jeden díl omrknu :slight_smile:
2. lis 2008 v 00:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Ještě přidám takovou perličku, to se mi taky vůbec nelíbilo jak Jess odešel od Rory, ale scénáristi to měli vymyšlený tak, že Jess odjede a bude mít snad úplně samostatný příběh, jak přijel ,myslím, že do Miami za tátou a mělo to pokračovat, ale pak Milo Ventimiglia (Jess ) dostal roli v Heroes a ještě odešli AMy a Sherman Paladino-scénáristi GG, takže už se do seriálu nevrátil. Škoda, mohlo to být zajímavé, Jeho postava měla být jeho odchodem rozšířená, protože ho měli diváci ráda, ale bohužel....
2. lis 2008 v 00:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki : tak ja ted shlidla 19 dil 5. serie a jdu spat :grinning:
dobrou

mimochodem : to jak se tam Jess ted objevil a dal Rory knizku, tak to bylo naposledy ? :astonished: :confounded:
2. lis 2008 v 01:48  • Odpověz
shlidla jsem 16 dil (preklep), ale to je jedno....
2. lis 2008 v 01:48  • Odpověz
petruna: já jsem si taky vzala hodnýho :grinning: už jsem chtěla mít klid. Dobrodružství a itálie jsem si užila s rebelama :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 06:25  • Odpověz
schwarzovka : presne....kdybych MM potkala ve 25 nebo i ve 25, tak si ho asi nevsimnu (teda znam ho ze zakladky, ale i tak)
No ale na stary kolena :grinning: ma clovek jiny hodnoty....a uz tolik neprahne po chlapech, z kterejch se mu toci hlava a jde z nich do kolen....
Uz jsem chtela mit nekoho na koho je spoleh a hlavne s kym chci mit deti a domacnost :dizzy_face:
A MM je jako manzel a otec fakt nenahraditelnej...i kdyz to neni zrovna Keanu Reeves :grinning:
2. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
melo tam byt ve 20 nebo ve 25 :grinning:
2. lis 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
petruna ne ještě se tam v jednom dílu objeví, co vím já...
2. lis 2008 v 09:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Dite i MM spi, tak jdu na 17 dil 5. serie...... :sunglasses:
2. lis 2008 v 09:57  • Odpověz
suki : tak to jsem zvedava....Jeste ze mame ten web s GG a muzem si ho uzivat jak casto chceme :grinning: , pokud tedy deti dovoli.
2. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
jj jak říkám je to závislost no :sweat_smile:
2. lis 2008 v 09:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ja normalne miluju Kirka...fakt je ta postava doooost vtipna....
2. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
těžká závislost :grinning: , já teď doháním úklid, co jsem zameškala. By člověk nevěřil, jak se všechno po pár dnech zanese :grinning: :grinning:
petruna máš svatou pravdu... :grinning: :grinning:
já už mám teda tu 5.řadu zkouzknutou. Ale nějak ste mě navnadily a přemýšlím, že si to projedu ještě jednou od začátku :grinning: ...hmm...nevím, nevím kdo se postará o prcka :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.