• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
suki : to jo....jsem zvedav co budu delat, az zhlidnu vsechny dily.... :grinning:

No myslim, ze pak sjedu vsechny Muze na stromech, Zoufalky (dily co jsem nevidela), Black books, Dva a pul chlapa a z nostalgie mozna i Rychlou rotu.... :grinning:
2. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
schwarz : :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
petruna jsem ti nepozorovaně :grinning: koukla do albíčka a Toníček je fakt pěkňoučkej a na tu rychlou rotu už jsem koukala :grinning: :grinning: ..nostalgie :grinning:
2. lis 2008 v 10:08  • Odpověz
a Kirk to je exot...z toho vždycky nemůžu :grinning:
2. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
schwarz : diky :slight_smile:
taky jsem ti na oplatku vklouzla do albicka a Radecek je taky moc peknouckej (to nerikam jen proto, zes mi pochvalila Tondu :wink: ) a je to pekny cislo, co ? Pobavila me cepice z plenky... :grinning:

musim pak zkouknout vsechny alba "uleťacek"....

uz se tesim na dil RR, kde se setkaji se sektou : "uz si nas, vse co mas, at vysumi...." To se mi hodne vrylo do pameti :grinning:
2. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
petrun, děkujeme...Radeček je pěkný číslo to máš pravdu...nevím kde bere tu energii :grinning:
2. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
zoufalky taky sleduju, to je taky hodně ulítlej seriál :grinning: ¨nejlepší je Kirkův film :grinning: :grinning:
2. lis 2008 ve 12:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jj, zoufalky ty zbožňuje i manžel...teda on sleduje i VKV, takže se není čemu divit :grinning: :grinning:
2. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
ahoj,tak jsem tu zase :slight_smile: :wink:
Kirk je úplně nejlepší,nikdo tam není tak trhlej,jako on :slight_smile:.Naopak mě začíná štvát Luke.Chápu jeho snahu o navázání vztahu s dcerou,ale nevím,proč se odtahuje od Lorelai :frowning2: No nic...
Já teda neodolala a přečetla jsem si obsahy sedmý řady a bude to ještě zajímavý :slight_smile: .Jsem asi divná,ale mě vůbec nevadí vdět to dopředu,stejně se na to pak těším.
Jo,a zoufalky sleduju taky,jsou super
2. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
jo LUk mě teda taky pěkně štve, ale on za to chudák nemůže... :frowning2:
2. lis 2008 ve 14:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no Luk mě taky trošku zklamal, ale taky to pro něj není jednoduchý... :frowning2:
2. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
Tak mně už se o GG i dneska zdálo, už nevím přesně co to bylo, ale rozhodně jsem věděla, že je to děj z GG a že tam taky hraju :grinning:
3. lis 2008 ve 12:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
teda suki, ty už by ses měla jít léčit :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
suki : ty jo...me se dnes taky o GG zdalo :slight_smile:
3. lis 2008 v 17:13  • Odpověz
takže i ty? petrun? no holky...jsem nejak pozadu :grinning:
3. lis 2008 v 17:46  • Odpověz
kocky muzete mi rict, kde prave jste ve sledovani GG v CR? tady u nas nevim jaka je to rada, Rory akorat zacala oficialne randit s Loganem a byli na veceri u Rory babi s dedou a byla tam i Lorelei..tak chci vedet, jak jsme pozadu od vas....
3. lis 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
caira tak vy jste tak v půpce 5. série a my tak v půlce 6. série :wink:

schwarzovka já se asi fakt budu muset léčit, ale na druhou stranu myslím, že snad tahle závislost nebude nebezpečná ne? :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 21:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki to rozhodně nebude :grinning: úplně vidím, jak sedíme v tom kolečku a říkáme: " ahoj jsem XY a jsem závislá" :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
caira : v Cechach ale pitomci vynechali celou 5. radu :angry:
4. lis 2008 v 00:16  • Odpověz
pitomci je slabý slovo :grinning: , těch jmen co ode mě Nova dostala :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 06:56  • Odpověz
autor
schwarzovka :grinning: :grinning:

jj caira to je pravda 5. řada tu vůbec nejela... :angry:
4. lis 2008 v 10:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tak , nocni ptak uzavira vsechny diskuze kam prispiva.... :grinning:
takze caaaaaaaaaaaau a zejtra zase vsichni, sejdeme se jako obvykle....
no torchu mi hrabe, tak jdu spat...sem si myslela, ze dnes vynahradim MM vecery a noce stravene na MK, ale on zasejc usnul... :sweat_smile:
uz mam vuci nemu fakt brutalni vycitky, kdyz on je ten hodnej a neozve se...nebo jen z legrace, pritom vim, ze ho ty moje PC dychanky uz trochu ser....
a ja si jeste zacnu aktivne prispivat do hubnouci diskuze... :sweat_smile:
zacinam zanedbavat i dite...respektive se snazim, aby si hral sam... :sweat_smile: :sweat_smile:
a jeste jedna zpoved na zaver...dnes jsem propasla GG !!!!!!!!!!!!! :astonished: :unamused:
5. lis 2008 v 00:19  • Odpověz
holky, funguje vam ten web na sjizdeni GG ? Me ne :angry: zda se ze ho jen predelavaj....ale zrovna mam cas na vcerejsi dil.... :confounded:
5. lis 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
petruna :grinning: já jsem teď taky dva díly neviděla, takže to musím sjet na webu. Jinak s tím zanedbáváním to snad nebude tak hrozný, kdyby mu to vadilo :wink:
5. lis 2008 v 08:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
petruna mě ten web taky nejde... :angry:
jinak MM už taky občas pronese narážku na PC...ale já nepřispívám, tak aktivně, jak ty :grinning: :grinning: ...to já jdu radši spinkat...
náš malej si od narození hraje sám, ale teď chodí kolem nábytku a musím ho mít pořád na očích a občas samozřejmě udělá bum, tak musím utěšovat a s MK je konec :grinning:
5. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
holky :grinning: :grinning: vy to teda řídíte, já web sjíždím, když skoromanžel není doma a když malá spinká, jinak není kdy, protože, když doma je tak je napočítači on, a hraje si ty své hry, takže si nemáme co vyčítat :grinning:
5. lis 2008 v 10:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahoj! Hlásím se do klubu :grinning:
Chtěla jsem se zeptat...psaly jste tu o tom, že koukáte na gilmorovky na netu, když nestihnete nějaký díly...napsali by ste mi prosím odkaz? Jasně mohla bych si to najít, jenže to bych se ošizovala o čas a toho mám teď nějak málo :sweat_smile:
Předem moc moc děkuji! :dizzy_face:
5. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
mě ten seriál taky baví
než jsem měla prcka tak jsem pořád na to koukala
už to dávaj na Nově xlet
ale když Kačka usne tak mrknu na Novu cinemu a tam zase dávaj ty první díly a fakt se bavím
maj to skvěle nadabovaný :wink:
v těch nových dílech se nějak nechytám :unamused: nestíhám škoda
5. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
Tak já nestíhám skoro nic...posledních 6 týdnů :dizzy_face: ...ale Gilmorovky si nenechám ujít, to může být kolem mně bordel a stejně se dívám :grinning: malá je v tu dobu vždycky hodná, max. přisátá k prsu, je to hodné děvče a chápe maminčinu zálibu :slight_smile:
5. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
acinka web je http://fotovz.ic.cz/
:wink:
5. lis 2008 ve 22:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.