• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
Ježíšmárjáááá! Teď už asi ani nebudu stíhat ani toho koně! Tam je seriálů mého srdce :grinning:
Děkuji!
Jinak jsem chtěla ještě ke Giulmorovkám dodat, že miluju jejich oblečení, hlavně šaty...třeba ty co měla včera Rory na svatbě....uáááá. Takový chci :dizzy_face:
A pak mě teda ještě holky naučily pít kafe z kelímku :grinning:
6. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
acinka :grinning: :grinning: Tak to jsme na tom stejně, já si tak fuer někde dávám kafe z kelímu a vždy si vzpomenu na Gilmorky a připadnu si strašně důležitá :grinning: :grinning: Jinak to jejich oblečení je úžasný taky se mi strašně líbí... :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych ho brala.
6. lis 2008 v 10:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Přesně tak, jsem s kelímkem kávy taky strašně důležitá! Já se pak nesu jak pávice :grinning: :grinning: :grinning:
Moc se mi líbí jak ty šatky co nosí Rory jen tak, tak i ty různý koktejlky...Minulej rok v prosinci jsem byla na povánočních nákupech v Brně a tam jak je ve Vaňkovce ten velkej značkovej obchod, ten hodně drahej, tak tam jsem šla s vidím šaty-koktejlky a volám...Jééé, to jsou šaty z Gilmorovek. No chtěla jsem si je koupit na plesy, ale pak si říkám...no chci otěhotnět, pak na plesy nepůjdu, tak si je nekoupím. No pak jsem hned v lednu zjistila, že jsem těhu :dizzy_face: Takže letos se tam chystám znovu a letos si je koupím. :slight_smile:
6. lis 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
acinka dost dobrý :slight_smile: Tak ať vybereš nějaký pořádně Gilmorovský šatičky a pak dej foto ať vidíme jaká jsi správná Gilmoračka :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 11:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No určitě :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
Já teď poslouchám hudbu s Gilmorek, všechno jsem stáhla ze Slávkova netu a jsem do toho úplně zblázněná, ta hudba tam je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi si ji nechám zahrát i na svatbě :grinning: :grinning: :grinning: Prostě magor no.
6. lis 2008 v 11:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Je to prostě šílenství. Když ony ty holky jsou fakt moc vtipný a celý ten seriál je strašně hezky dělanej, včetně té hudby, jak píšeš :slight_smile:
6. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
jj jen nevím co budu dělat až skončí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. lis 2008 v 11:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
na to ani raději nemyslím :cry: :grinning:
no budem sjíždět ty díly pořád dokola, chodit na kafe v kelímku a kupovat gilmoršatky :grinning:
6. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
holky vite co jediny me vzdycky u gilmorek dostane? kdyz jsou dily, kde venku snezi, mrzne az prasti a Lorelai chodi s odhalenym krkem, to me vzdycky beha mraz po zadech, ja uz od rijna chodim nabalena a ona vzdycky jen tak bundicku do pasu a holy krk :grinning:

teda docela me stve, ze jste o celou serii napred.. ze vite co ja jeste nevim..teda ja bych si mohla najet na stranku, kde je kazdy dil az do konce popsany..ale porad odolavam :grinning: I kdyz jsem si blba precetla posledni dil a zklamalo me to :frowning2: ja jsem v tomhle desna, i knizku si vzdycky prectu nejdriv konec abych vedela jestli je to to happy end a mam vubec pokracovat ve cteni... :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz
caira : no ja bych teda byla daleko radsi kdyby nevynechaly patou serii, takze me vubec netesi ze jsme napred...

jo a s tim oblecenim to mas pravdu...Taky uz jsem si toho vsimla. by me zajimalo, jakou tam maj asi zimu. Ona sice obcas ma cepici, ale to sacko na tricko s hlubokym vystrihem, to je fakt neco...
6. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz
petru presne, vzdycky ma nejakou capku nebo rukavice, ale vystrih, ze me by umrznul krk..ja jsem zvykla na svetry, saly, cepice atd, lepsi vetsi teplo nez mensi zima :grinning:
6. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
jeste me ted napadlo, kdyz u vas vynechali patou radu...znamena to,ze vy jste vlastne nevideli jak Rory prerusila studium na Yale? ma to nejak dopad na sledovani te seste rady, ze nevite co se stalo v te pate?
6. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ono na začátku šesté řady je takový shrnutí, takže to člověk celkem pochopil :wink:
6. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
ono tam vůbec nesněží :grinning: :grinning: :grinning: To je všechno umělej sníh, někde jse to četla :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 15:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
sukiu : ja si to taky myslela, ze to muze byt umely snih, ale jen mi to pride od scenaristu takovy divny.....je takhle obliknout do snehu...at uz je jakejkoliv, lidi to trkne..

jako ja dnesni dil nevidela :angry: , sla jsem si ve 2 lehnout s klukem a on misto pulhodinky az hodinky hodil dvouhodinovku :sweat_smile: , vzdycky kdyz si jdu lehnout s nim, tak spi dyl.... :astonished: asi vi, ze o nic nepride, kdyz spim taky nebo co...

takze vcerejsi a dnesni dil dnes bude na webu, no....
jo a zase se mi o GG zdalo, v kombinaci s mym zivotem a Nemocnici na kraji mesta :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
autor
acinka asi nám nic jiného nezbyde :grinning: :frowning2:
6. lis 2008 v 16:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
caira : ma to dopad....my co to vidime poprve jsme byli uplne mimo, najednou se nebavi s mamou a bydli u nakyho divnyho kluka....pekne nas to sralo.
ale holky nam tu pak dali odkaz na web s GG takze to sjizdime dodatecne, kdyz nam to deti a manzele dovoli :grinning:
6. lis 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
jo dneska dobrá hláška Lorelai k Rory po návštěvě rodičů u Lorelai.
RoRy: "Tvoji rodiče jsou únavní."
Lorelai:" Ne tak únavní jako tvoji prarodiče." :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 16:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Holky v sobotu bude ve VOLEJTE NOVU o Gilmorkách :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 09:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
taky jsem slyšela...a bude to uvádět Borhyová...to bude plodnej pořad :grinning:
byla jsem včera v tescu a mají nový zboží...na míma... a gilmoršatky na naši Emču k stromečku :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
acinak ty šatičky jsem taky viděla, jsou úplně nádherný...škoda, že máme kluka :grinning:
7. lis 2008 v 10:54  • Odpověz
Jsou božííí a já si pro ně dnes pojedu, páč mají ještě dnes k tomu 20% slevu :dizzy_face:
No to teda je škoda, zas mu můžeš koupit ten santaklausovskej nebo sobí obleček :wink:
Anebo kšiltovku a nandat mu ji obráceně...aby aspoň trochu ke gilmorovkám zapadl :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 11:09  • Odpověz
A kostkatou košili, abych nezpomněla :grinning:
7. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
teď jsem chtěla napsat tu kostkovanou košili :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 11:23  • Odpověz
:grinning: ta by neměla chybět :grinning:
7. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
jaký gilmoršatky????? :confused: :confused:
7. lis 2008 ve 13:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
za chvíli pro ně jedu, tak ti je pak blejsknu :wink:
Určo budou mít velikost i pro Nikolku :grinning: , podívám se :wink:
7. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
acinka skvělý dej pak vědět jak bude foto určo mrknu :slight_smile: :wink:
7. lis 2008 ve 13:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tak jsou vyfocený v albu, Gilmoršatky :grinning:
Největší velikost je 12-18 měsiců, to by Nikolce mohlo být, no ne? :wink: mají ještě dvoje trošku odlišný, ale ty jsou pak bez toho svetříku.
7. lis 2008 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.