• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uleťačky do Gilmorových děvčat

(Zamčená)
23. června 2009 
autor
Tak ty jsou úžasné kolik stojí? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2008 v 18:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
420 - 20% kč :wink:
7. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
super :grinning:
7. lis 2008 v 19:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jj, to jsou ony...na to jsem koukala...ale bohužel jsem ještě nikde neviděla kostkovanou košily na prďolu...kdybyste ji někdě zahlédly, tak mi dejte vědět :wink:
7. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
Kdo dnes koukal? No není ten Jess k nakousnutí? :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 20:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jj, já akorát dokoukávala teď..odpoledne to moc nestíhám...jinak škoda, že Logana nepodvedla, co?
7. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
jo to mě taky štve, mohli se k sobě radši vrátit s Jessem :sunglasses: :sunglasses:
7. lis 2008 ve 21:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ikdyž teď by to mělo být zajímavý, ne? myslím, že se někomu něco stane...(nechci spoilerovat, ale tuším)...
7. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
nazdar holky, tak zase uzaviram vetsinu diskuzi kam chodim... :grinning:
dnes jsem zvladla 3 dily GG (2 na webu a jeden v TV) a uz mi zbyva do konce paty rady jen dva dily...hura...konecne budu mit vic casu na MM a na dite :grinning:
i kdyz, pak chci jet od zacatku (ty dily jsem videla hodne na preskacku), ale to uz nebudu nic dohanet abych byla v obraze, takze sem tam jeden dil, kdyz bude cas...zase at to nevyplacam moc brzo az je prestanou davat....

a dnesni Jess .....VRRRRRRRRRRRR
Rory nechapu, ble blondatej Logan... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jsem na tmavy typy....
7. lis 2008 ve 23:49  • Odpověz
tak já ty diskuze zase otvírám :grinning:

dnes se mi zdálo o Loganovi :sweat_smile: ...nechápu, není to zrovna šálek mé kávy (Petru- neslazené :wink: ) a zdálo se mi, jak spolu chodíme :confused: :confused: a pamatuju si , jen to , jak mě furt otravoval, když jsem byla na záchodě....dál radši nic...

no doufám, že se to už nebude opakovat :grinning:
8. lis 2008 v 08:22  • Odpověz
Jsem včerejší díl nestihla, protože jsem jela pro ty šaty :grinning: Ale teda pořád jsem přemýšlela, jak je to s tou pátou řadou, protože jsem se dívala na pár dílů na netu a já je znám, ty díly. Já trubka si neuvědomila, že když jsem to sledovala před pár lety...jak to tu jelo poprvé...tak to 5. řadu vysílali. Takže vlastně nechápu, proč ji teď nepustili a přeskočili. A já jsem z toho úplně zmatená :grinning:
A Logan není tak šptanej...hlavně ty jeho prachy :grinning: No uznejte, mě by se taky líbilo, kdyby můj partner řekl, tak jo, o prázdninách pojedeme do Asie... :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
schwarzovka :grinning: :grinning: dobrej sen :wink:

acinka no rozhodně by to nebylo špatný jet do Asie, ale já bych jela radši s Jessem a nebo ještě líp s tím mým :grinning:
8. lis 2008 v 11:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no nevím, co na tom snu bylo tak dobrýho :grinning: :grinning: ...víš jak to bylo trapný? A kdybyste slyšely, jak se mi smál, když jsem byla na tom záchodě :grinning: :grinning:
jsem se probudila úplně zpocená :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 12:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
To já bych taky jela s manžou, ale za Loganovi prachy :grinning:
A teda nic moc toho neřekli ve Volejte novu...bych brala klíďo celej dokument...jak bývá film o filmu :grinning:
8. lis 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
acinka to teda rozhodně, to by bylo super nějakej ten dokumentík :slight_smile:

jinak až bude malá v Gilmoršatičkách, tak ji vyfoť ať se pokocháme, jakou máš správnou Gilmorku :wink:
8. lis 2008 v 18:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj, gilmorky jsou super,mam to stejne, vetsinou spime, takze si uvarim kavicku a cucim :grinning:
8. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz
autor
krembonzur vítej v klubu :grinning:
8. lis 2008 ve 22:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Ještě teda pořád přemýšlím nad tou ukázkou v sobotní Volejte novu...jak Luk říká něco o konci...jako se chtějí rozejít? No neříkejte mi to, já si počkám na pátek, ale stejně...sakra :confounded: :sweat_smile: :grinning:
A jinak jsem viděla pro Radečka o víkendu kostkatou košili...pěknou...ještě i s pletenou vestičkou...obchod Kik :grinning:
10. lis 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
acinka no uvidíš, já teda něco vím, ale ne moc a asi nebudeme moc nadšené, ale někdo tu psal, že tam bude negativní i pozitivní zvrat tak uvidíme....Jsem zvědavá, snad nás nezklamou, však to tu pak pěkně rozebereme.
10. lis 2008 ve 12:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
me pekne sere, jestli se Lorelai s Lukem rozejdou, ale co...on je pkenej cholerik, pride mi ze vetsinu dilu je nastvanej a co si budem povidat, ona zas moc mluvi....kam se na ni hrabu ja :grinning:
10. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
autor
to jo ale tak jim to spolu sluší.... :dizzy_face: :dizzy_face: A LUk je v pohodě, jen poslední dobou, jak má te dceru je úplně k ničemu...
:angry:
10. lis 2008 ve 13:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Svatba se odvolávat neměla! To se jim prostě nepovedlo :angry:
Ale já věřím, že nás v 7. řadě nezklamou...max. na konci, až to skončí :cry: :grinning:
10. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
chudák Lorelai ta se nám dnes ale opila :unamused: Je smutná no....
10. lis 2008 ve 23:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
acinka...super, u nás je Kik...tak se tam budu muset mrknout...koupim mu ksiltovku a ty Emu navlíkneš do šatiček a můžeme je dát dohromady :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 06:46  • Odpověz
Včera to byl super díl, úplně mám chuť dát si teqilu :grinning:
A ta svatba super! taky jsme měli rozlučku se svobodou společnou, ale mrzí mě, že jsem neměla ty blikačky a korunky ve vlasech. Hold si to užije Emča při svých narozeninách :grinning:
Schwarzovka...tak jooo, ale jen jestli je Radeček slušně vychovaný, počestný a hodný chlapec s nekalými úmysly a bude tolerovat prdlou tchýni :grinning: :grinning: :grinning:
Pak taky musí projít manželovými měřítky a ty jsou dost náročný :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
acinka to máš pravdu, jinak to byl super díl, jen Lorelai, že byla smutná, ale jinak super sranda :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 12:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jo ono je tam vždycky hodně vtipných situací, ale ten včerejší byl eňo ňuňo :grinning:
Jinak jsem dnes byla s malou u dr a pak se stavila do nákupního centra na bezkofeinový kafe do kelímku a zas jsem byla hvězda jasná :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
acinka : kdyz jsem chodila do prace, taky jsem si cestou davala kafe do kelimku (doma ho moc nepiju) a pripadala si dulezita :grinning:

vcera mela Lorelai depku jako jsem mivala ja....az na to, ze ja se nakonec precijen vdala :grinning:
taky jsem ji ty panaky zavidela.... :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
Já sem asi hrozná matka, ale fakt se těším, až přestanu za těch několik měsíců kojit a až si vyrazím :sweat_smile: :grinning:
A ona se taky vdá nakonec, já v to věřím! Sice nevím za koho :sweat_smile: , ale vím, že až uvidím její svatbu, budu se chtít vdávat znovu. :grinning:
Já kafe jinak doma nepiju vůbec, ale v kelímku venku, to jooooo :grinning: To jsme ale praštěný! :grinning:
11. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.