• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2008

(Zamčená)
7. ledna 2010 
Ahoj holky, začneme tady znovu?
9. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Jíťo,
tak to zkusíme tady a uvidíme jestli nám naši starou dobrou diskuzi obnoví :wink: .Včera jsem psala Andrejce že dnes koupím Radečkovi jogurt je nám dnes 8 měsíců tak ho dostane jako dárek :grinning: .
9. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
No tak to je pěkný dárek :slight_smile: Co dostane k prvním narozeninám? Párek v rohlíku? :grinning: :grinning: :grinning:
Můžeme se pak zase přesunout zpět. Kamarádka sem chodí do jedné těhu diskuze, tak proto mě napadlo zkusit si to dát sem. Zkusím nějak kontaktovat Evku s Lucinkou.
9. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz
ahojkýý...tak sem tu taky :grinning:
PETKAS to je hezký dárek :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
No super, Andrea to taky určitě zvládne a zase se tu takhle sejdeme :slight_smile: Evce jsem nechala vzkaz na stránkách, kde má fotky. Tak snad jí to přijde do mailu nebo si to tam brzo přečte.
Odpoledne vyrážím s kamarádkou na nákupy - rozfofrovat poslední peníze za mlíko :wink:
9. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
Neteče nám dnes voda. Kdybyste viděly, jak se Matouš spalal u jídla... Normálně to jí celkem kultivovaně, ale teď si strčil obě ruce do pusy a pak to matlal všude kolem sebe. Já mu to pak zoufale rozpatlávala ubrouskama.
9. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem konečně tady. Ani jsem se nemusela registrovat, protože mám na koníkovi alba...

Tak Áňa už si sedá docela často a také se v sedu otáčí. Je to fakt super. Ale trnu, jestli se zase nezinkne do hlavy. :confused:

Peťko, jogurtík je opravdu prima dárek. :grinning: A jaký jsi teda koupila?

To vypínání vody je opravdu hrozné. Alespoň, kdyby to člověk věděl předem, tak by si udělal nějaké zásoby na nejnutnější potřebu... :angry: Takhle nám netekla voda několik dní, když jsem přišla z porodnice. Šestinedělí je už tak dost náročné. Já k tomu měla zánět v prsu a horečky. Dokonce jsem kvůli tomu i brečela.

Áňa dnes spí už potřetí. Tak docela zírám. :confused:
9. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
to vojtík už sedí sám a v sedě se také otáčí a vleže na bříšku už nám cestuje po pokoji :grinning:kolikrátv se jen otočím a vojtík je úplně jinak :sunglasses:
9. říj 2008 v 19:04  • Odpověz
A jak dlouho už Vojtík sedí a plazí se?
9. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
tak on nejdřív seděl a až ted začal plazit pozpádku
9. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
Aha. Já myslela, že se plazí popředu... :wink:

Já jsem si začla psát data, kdy udělala Anička pokroky. Ale už si nevybavím vše. :cry:

Holky, jak je Áňa usměvavá a skoro nebrečí, tak skoro vždy, když je v davu dětí, tak brečí. Včera jsme měly sraz, kde byly holky z práce s dětičkama a Áňa snad jediná brečela. :cry:
Na plavču to bylo taky náročné, protože když jsem Áňu položila na podložku, abych ji oblékla a také sebe, tak po obou stranách měla starší kluky, kteří ji brali dudlík, šťourali do ní a pod. a ona fňukala a já ji uklidňovala a takhle jsme se "prdelili" docela dlouho. :angry:
9. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
Andreo, my jsme na vítání občánků dostali pamětní knížku, kam se některé pokroky zapisují. Já si jinak taky nepamatuju nic. A to je to pár měsíců zpět.
Odpoledne jsem byla s kamarádkou na nákupech - rozfofrovat poslední peníze za mlíko a byly jsme fakt úspěšný. Já jsem si koupila nějaká trička a jedno z nich mé vysněné z merinovlny. A pro Anežku jsem koupila zimní bundu a vyteplený manžestráky. Akorát bundu měli jen velikou, takže ji asi bude mít až na příští rok. Ale je úplně nááádherná.
9. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
Dobré ráno všem!
Noc jsme měli klidnou, Máťa spal od uložení až do 5,45. To se nadlábnul a chrní dál. V 6 se ale vzbudila Anežka.
Nemáme na dnešek žádné plány, takže klasika dopoledne procházka, odpoledne, když bude hezky, tak druhá.
10. říj 2008 v 06:41  • Odpověz
Krásné ráno,
u nás byla noc taky celkem dobrá,Radeček se sice probudil okolo 22 hodiny a usnul až ve 23.30 a pak vstávala v 6.30 což je u nás nádhera :dizzy_face: .
Jíťo jogurt už můžeme i dr.nám to říkala .
Andrejko koupila jsem Holandii (bez konzervačních látek, barviv a dalších „éček“, s živou jogurtovou kulturou) – musím říct že Ráďovi chutnal,příště mu do toho přidám kousek ovoce,dr.říkala jen nekupovat nic nízkotučného.
10. říj 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Petro, nějak mi to asi uniklo - byli jste už na osmiměsíční prohlídce? Vím, že byla cerrtinka. Nás to čeká příští týden.
Máťa měl včera nějakou nežravou, tak jsem zvědavá, jak bude baštit dnes. My teď pomalu přidáváme to maso a další ovoce, takže s jogurtem ještě chvíli počkám, ať toho nemá tolik nového najednou. Ale Holandie je určitě dobrá :slight_smile:
10. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Áňa dnes spala asi do 8:30. V noci se totiž vzbudila a byla asi hodinu vzhůru.

Peťko, to je super, jestli se u Vás spaní lepší.
A díky za tip. Vím, který je to jogurt. Ráda se nechám inspirovat. A jaké budeš přidávat ovoce?

Jíťo, tak přilož fotečku bundy, ať se taky můžeme pokochat.

Dnes nemáme konečně nic v plánu, tak budeme mít klidnější den.
10. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
ahojky všem
tak koukám,rušná noc byla jen u nás :confounded: vojtík nějak špatně spal,pořád se budil,knoural pak plakal...pořádně usnul až ve 4hodiny a spal až do 6h..asi zoubky :unamused:
dnes mi tatka ráno řekl,že za tři týdny až bude mít zase noční,tak bude doma.nemají práci tak je nechávají doma... :astonished:
ráno konečně přišli ty hračky co jsme objednali.. :wink:
my dnes taky nic neplánujeme.
10. říj 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
Andreo, zkusím se k tomu nějak dostat. Musím se totiž poprat s novým programem na fotky :confounded:
Máťa chrupe už hodinu na balkónu a je mu úplně jedno, že před barákem opravují chodník :slight_smile:
10. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
Jíťo na 8 měsíční kontrolu jdeme v úterý,ale byla jsem tam s tím jak Radeček nespinkal a tak jsem se ji ptala i na jogurty.
Andrejko nevím co mu do jogurtu namíchám,s ovocem nejsme kamarádi,zkusím tochu jahodové přesnídávky a uvidíme co na to bude říkat.
Ráno jsem chtěla jít ven,nemohla jsem najít čepičku a tak jsem musela jet koupit novou :rolling_eyes:
Radeček usnul od rána teď v 11 hodin tak uvidíme jak dlouho vydrží spinkat
10. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
Tohle je od Elaphe z diskuze miminek

Dobre rano.
Víme, kde je chyba. Bohužel je to chyba přímo obrovská.

Při provozu došlo k poškození databáze a zrovna tabulky s příspěvky.
Jenže když jsem se to pokusila (úplně stejným způsobem jako už několikrát
před tím) opravit, tak to program na obnovu místo opravy úplně zrušil.

Kluci se to pokoušeli obnovit z disku ale to bohužel nepomohlo.
Zálohovací systém nějak nefunguje, takže je poslední záloha z 20.3.2008.

Zatím udělám dočasnou diskuzi abyste si mohli povídat a pak se uvidí co s
tím bude dál.

Doufám, že se to podaří dát dohromady.

Přeji pěkný den.
Elaphe.
10. říj 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
Petro, jako bysme to tušily. Vždyť je to pár dnů, co jsme se koukaly na naše staré příspěvky :frowning2:
Jakou čepičku jste koupili?
10. říj 2008 v 11:22  • Odpověz
Koupila jsem rohačku ( zelenou)a hlavně na uvázání ta první byla bez kaniček a Ráďa si ji stále sundával :confounded: ,vyfotím a přiložím :wink:
10. říj 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
Už jsem si založila album. Je pod názvem jjitka a je v něm bunda a kalhoty, co jsem včera Anežce koupila.
10. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz
Moc hezké oblečení :wink: . Já jsem se dala do vaření a zítra budu jen dovářet,ať toho nemám tolik :rolling_eyes: ,bude hezky a tak chceme jet někam na výlet a odpoledne ještě naposledy opéct nějaké masino na roštu.
Radeček spal odpoledne v kočárku 1,5 hodiny a ted už taky spinká,snad se nám uklidní a bude spinkat jako ostatní mimískové :grinning:
10. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
My jedeme zítra na chalupu, je tam posvícení. Ale celá rodina se tam bude přesouvat na etapy. Můj táta jel už dnes a vezl tam dlažbu (dělá se tam nová podlaha). Manžel odjede zítra ráno autobusem a bude mu pomáhat. K nám ráno přijede máma, budeme péct posvícenský koláče a kolem oběda vyrazíme na chatu i s dětma. Na celý den už bych tam s nima jet nechtěla. Má být sice hezky, ale uvnitř je to rozkopaný a venku už asi bude na celý den pro děti zima.Takže všem dobrou a klidnou spící noc :wink:
10. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,
před chvílí jsem se přihlásila a přidala příspěvek a ono mě to odhlásilo a příspěvek tu není. :angry: :angry: :angry:
Doufám, že až zprovozní naši diskusi, tak se přemístíme zase tam. Tohle se mi zdá děsně nepřehledné. Vždy, po vložení příspěvku musím klikat na OK a pak mě to hodí na hlavní stránku.

Jíťo, moc krásná bunda a kaťátka! :wink:

Peťko, to je super, že Radeček začal takhle spinkat. Možná by ses o to mohla podělit s holkama, které řeší stejný problém...

My dnes jdeme odpoledne na plavčo a pak po návštěvách. Na plavčo jde s nám i taťka, tak snad budou i nějaké kvalitní fotečky.

Jinak včera nám přišly ty knížky, které manžel objednal - 160her a cvičení pro první 3 roky života dítěte a Hry pro rozvoj dětského mozku. Včera jsem se nechala inspirovat a dala Áně na hraní hrnec, plastovou krabičku a "paličky" - vařečku a metličku. Moc se jí to líbilo. :slight_smile:
11. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
ahojky
ANDREO souhlasím stebou.taky se mi to tu zdá nepřehledný :unamused: :unamused:
u nás noc opěthrozná,každou chvíli vzhůru :frowning2:
je tu dnes krásně tak taky jedem na návštěvu..hezkou sobotu všem
11. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
Mě se to tady taky moc nelíbí je to nepřehledné,tak jen doufám že tu naši diskuzi opraví a přesuneme se zpět :wink: .
Tak koukám čerttinko že tu nespavost přehodil Radeček na Vojtíška,je to záběr co? Znám to zrovna včera jsem říkala že jsem nespala pořádně 8 měsíců :rolling_eyes:
Andrejko tak jak plaváníčko? Těším se na fotečky,u nás na plavču může jít kdokoli jen se musí převlíknout do plavek. Radečkovi dávám misky a vařečky na hraní a moc se mu to líbí,hrkačky už ho moc neberou :rolling_eyes: .
11. říj 2008 v 19:18  • Odpověz
Tak mi to ukazuje ať změním foto v ikoně??!!! To nechápu měla jsem tam Radečka a nevím co je na tom tak špatného? Už ať je ta naše diskuze opravená
11. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz
Petkass psala jsem ti IP kde jsem ti vysvětlila, že fotka z tvého profilu nesplňuje pravidla fóra viz:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=25670&vGroupOffset=40

Hned první příspěvěk z toho odkazu vysvětluje, že foto musí být pouze tvoje a aktuální, tzn. buďto jen ty nebo i tvé dítě a ty, ale ne samostatná fotka dítěte a různé ostatní ikonky. Pokud nechce někdo použít svoji fotku, tak od toho je tu základní nastavení "růžová dáma" které máš v profilu teď :wink:

Krista (admin)
11. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem ráda, že máme stejný názor na diskusi. :wink:
Peťko, opravdu to je v pravidlech, ale trochu to nechápu. Zdá se mi to jako drsná cenzura a zbytečné zasahování do diskuse. Vždyť je to naše diskuse. :angry:

Na plaváníčku bylo skvěle. Anička byla dobře naladěná. Dokonce ji lektorka potopila a pod vodou mi ji poslala. Skoro všechny děti brečely, ale Áňa byla v pohodě. Minulou hodinu naladěná nebyla. Taky jsme jim dávali kroužky na ruce a drželi jsme jim jen bradičku, aby si nelokly. Jinak se držely nad vodou samy. Bylo to dost namáhavé, ale Áňa to zvládla na 1*. :dizzy_face: Fotky jsou v albíčku.
Peťko, u nás diváci do plavek nemusí. Ale musí být evidentně převlečení do něčeho jiného, než v čem přišli (kraťasy, sukně a pod).

Když jsme přijeli z návštěv, tak jsme šli s psiskem omrknout městské slavnosti. Byl velký ohňostroj, ale jinak nic. :frowning2: Docela mě překvapilo, že večer není žádný program. Ale jinak se slavnosti konají asi od středy. Je to v rámci Velké Pardubické.
11. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.