• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2008

(Zamčená)
7. ledna 2010 
autor
Ahoj holky, já to beru tak, že se máme alespoň kde scházet a nemusíme to pořád posílat mailem. Petro, tobě asi dají vědět, až diskuze půjde, co? Případně to můžeme zkusit ještě někde jinde. Pokud znáíte něco, co je vám sympatičtější.
Včera jsme měli přjemný den. S mámou jsme dopoledne napekli koláče z kila mouky (tvarohové, makové a povidlové) a pak jsme byrazili na chatu. Odpoledne jsme byli na pouti. Báli jsme se, že Anežka nebude chtít na žádné atrakce (je to trochu srabík), ale nakonec se točila na kolotoči, houpala na houpačkách, jedlila na vláčku a pořád hlásila "ještě, ještě" :slight_smile:
12. říj 2008 v 09:41  • Odpověz
ahojky
tak dnešní noc byla super!!vojtík se vzbudil jen jednou na kojení ve 3ráno a pak zase spal až do půl sedmé :grinning: ..petkas nestraš :angry:
dnes mi nešlo se sem přihlásit :angry: :angry: achjo..
12. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
jitko myse těšíme na příští rok na pout až půjde vojtík..jen ty ceny..tady měli trampolínu,skákání 3minuty a 80kč :angry:
12. říj 2008 v 11:27  • Odpověz
holky dnes jedem na nákup a chci malýmu koupit bílý jogurt..jaký mám vybrat??
12. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky,
Jíťo, taky bych si dala nějaký koláček. :grinning:
Já se někdy chystám péct štrůdli. Mám ji děsně ráda. A mimo jablečné chci zkusit i tvarohovou. :wink:

Taky se těším, až budu moct s Aničkou vyrazit na pouť. Zatím nám budou muset stačit houpačky na sídlišti. Je jich tu moře a jsou nově zrekonstruované a moc hezké.
Čertinko, ty ceny jsou fakt strašné!

Peťka koupila jogurt Holandii a já se na něj taky chystám.

Ráno u nás byla tak strašná mlha, že nebylo vidět ani na protější barák, který je od nás kousek. :confused:
12. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
Ahojík všem,
tak stále koukám jestli budou příspěvky a nic,jenže já jsem se nekoukla na druhou stránku :sweat_smile: ,no to jsem celá já.
Andrejko už mi to psala adm.,že tam má být fotka mě a Radečka,ale nějak to nechápu,ale to je jedno,nechám si tam tu úžasnou růžovou dámu a budu doufat že se naše diskuze na miminkách obnoví :grinning:
No já se na ty kolotoče moc netěším nemusím ten randál a hlavně tu špínu,ale co bych pro ty drobátka neudělala :wink:
U nás byla taky mlha jela jsem k rodičům a musela jsem jet krokem vůbec nic nebylo vidět
Čerttinko jak už psala Andrejka koupila jsem jogurt Holandie a Ráďovi moc chutnal,přidala jsem mu tam jahodovou přesnídávku a taky to baštil,ale samotné ovoce mu nechutná :frowning2: . Nestraším a vůbec ti to nepřeju Čerttinko,Radeček spí i bez čaje x denně a dnes vstával v 6.30 :grinning:
Tak jdu na Radečka a pak se podívám na fotečky
12. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, byli jsme teď u manželovy babičky, měla 89. narozeniny. Obdivuji ji, v jaké je ve svém věku kondici. Pořád si stěžuje, že zapomíná a že už je neschopná, ale ve věku 89 let je pořád víceméně samostatná. Na velký úklid si objednává pomoc a těžší nákup jako vody, mouku a tak jí vozíme, ale jinak nadšeně plánuje, jak oslaví devadesátiny.
Ta vesnická pouť tak drahá není (houpačky 10,- malý kolotoč 15,- vláček 20,-). V Praze by to byl nejmíň dvojnásobek. Kravál tam teda byl hrozný. Neslo se to celou vesnicí.
cerrtinko, taky jsem pro Holandii.
Máťa měl včera a dnes přesnídávku jablko/meruňka a baštil to líp než tu jahodovou (které mám nejvíc :unamused: )
Holky, kolik vám prckové sní přesnídávky? Celou skleničku?
12. říj 2008 v 19:04  • Odpověz
Jíťo Radeček nesní ani tu malou skleničku,s ovocem bojujeme :frowning2:
12. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
Máťa snědl včera půlku a dneska druhou. Normálně mu dávám ovoce připravené doma jen tak do misky, takže se to špatně srovnává. Tenhle víkend jsme dost cestovali, tak pak je ta přesnídávka šikovnější.
12. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
tak sem koupila ten holandie :sweat_smile:
jitko vojtík celou tu skleničku sní..teda,když mu to chutná :wink:
jsem zvědavá na dnešní noc..
tatka si vytáhl z půdy auto na ovládání co si jednou koupil a jezdí sním v kuchyni a vojtík se nemůže vynadívat :grinning:
12. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
cerrtinko, manžel má taky autíčko na dálkový ovládání a honí s ním Matouše po bytě :grinning: Jsem zvědavá, jak bude Vojtíkovi jogurt chutnat.
Holky, Máťa vůbec nechce špenát. Ani když ho v příkrmu jen maličko...
Taťku máme na schůzi (je ve výboru, co se stará o dům). Matouš už je vykoupaný a uložený. Čekám, až usne, a půjdu koupat Anežku.
12. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
Nám špenát chutná,zatím všechna zeleninka nám chutná,nejvíce cuketa.
Radeček už 35 minut spinká,Nelinka taky jen Péťa ještě ne,ale tam spánek nehrozí,taťka je v lese a já si užívám klídku.
Auto na ovládání máme po Péťovi a zatím ho nikdo z půdy nesundal :grinning:
12. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
U nás cuketa taky vede. Ideálně v kombinaci s květákem.
Anežce jsem přečetla pohádku a uvidím, jestli usne.
12. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz
Divím se že mu to tak chutná je to jen dužina plná vody,žádná zvláštní chuť,ale mě to taky moc chutná tak bude asi po mamince :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
Dnes u nás byla tchýně. Vzala Aničku asi na 2hod ven a pak se jí ještě 2hod věnovala, takže jsem udělala co jsem potřebovala. :wink:
Byla bych ráda, kdyby chodila častěji.

Áňa dnes spala jen odpoledne. Tak doufám, že to už nebude napořád. :confused: Odpoledne chodíme ven a kdyby spala v kočáře, tak bych toho doma moc neudělala.

Holky, taťkové jsou úžasní, že si takhle hrají s dětičkama. Můj manžel se začíná taky víc věnovat Áně, ale obávám se, že mu to dlouho nevydrží. Mám pocit, že je ještě nevyzrálý a hraje si hodně na PC. :angry:

Áňa jí skleničky 125g. Ovocné přesnídávky sní celé a nestíhám nabírat, jak rychle otvírá papulku a zeleninkové nechá na dně skleničky. Pak jí dám pitíčko - momentálně 100% ovocné šťávy bez přidaného cukru ředěné 1:1. Chci ji naučit pít z hrníčku s pítkem. Ale vypadá to, že když tam má šťávičku, tak jí to jde. A když má čaj, tak dělá, že neumí pít. Teď jsem jí půjčila hrníček na hraní do postýlky, tak chvíli pila a pak ho žužlala a když jsem jí ho chtěla vzít, tak se začla vztekat. :slight_smile:
A po každém jídle ji ještě dokojím.
Anička jedla zatím vše, co jsem jí dala - kromě toho, co jsem doma ukuchtila.
12. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Já dávám Máťovi domácí jídlo, tak se to množství hůř odhaduje. V poledne sní cca 2/3 klasické přesnídávkové skleničky a ovoce taky zhruba tak.
Spí už většinou taky jen 2x za den. Délka je dost různá, většinou tak kolem 1,5 hodiny.
Děti spí, prádlo mám pověšené, tak se půjdu taky chystat do hajan. Dobrou noc všem!!
12. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
Ty kalhoty jsem Anežce dnes vyměnila za menší. V tomhle je C&A super, mění naprosto samozřejmě. Ráda tam pro děti nakupuju.
12. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
Hezké ráno,
tak se musím smát,všechny děti přestávají spát a Radeček zase začíná,včera spal 3x za den jednou 1,5 hodiny a pak 2x po hodině :grinning: ,v noci spal taky krásně jen 2x na krmení a ráno vstával v 6.30 tak to jsem u něj ještě nezažila.
Já Radečkovi jen vařím,jen občas mu koupím tu skleničku s rybičkou a cuketou.
13. říj 2008 v 07:26  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Máťa se vzbudil ve 23,30 a ve 4,00. Definitivně vstával v 6,00.
Dopoledne mám vc plánu přípravu příkrmů do mrazáku. Včera jsem byla v zelenině, tak to chci co nejdřív zpracovat.
13. říj 2008 v 07:35  • Odpověz
A já se jdu strojitmusím jít pracovat :angry: a v 1 hodinu jdeme do poradny,nějak jsem to popletla,myslela jsem si že jdeme v úterý.
13. říj 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Holky jak je u vás? Tady je hrozná zima, máme tu jen 7 stupňů. Poprvé jdu vytáhnout fusak. Než abych Máťovi navlékala několik vrstev, tak ho radši nechám v punčocháčích a triku a šoupnu ho do fusaku. Jde chrnět na balkón.
13. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
ahojky
jitko u nás je nádherně,svítí sluníčko :sunglasses:
noc byla u nás celkem dobrá,jen kolem půlnoci bylo veselo,vojtík se převracel z boku na bříško a to byl řev ..tak sem musela vždy vstát a převrátit zpátky,,jenže on po pár minutách zase na bříško..tak sem musela zase vstát.... :unamused:
u nás má tatka celý týden odpolední tak sem s malým odpoledne sama.ale pudeme určitě ven,využít ještě sluníčka, :sunglasses:
13. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
Hurá, už jsem myslela, že jsem tu sama.
Tady už se zvedla mlha, ale sluníčko pořád nikde.
Jsem zvědavá, s čím se Petra vrátí z poradny. My jedeme odpoledne na rehabilitace.
13. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
Ahojík,
tak jsem tady schvácená,ale vše jsem zařídila :dizzy_face: ,Radeček to dnes opět prospal a tak jsem v klidu mohla i pracovat :wink: ,v půl druhé jsem přilítla do poradny váha je 9,60 a míra 72cm,Radeček byl pochválený jak hezky přibral,když byl jako miminko tak nám ta váha nahoru lezla moc pomalu,můžeme pokračovat v zelenince,masíčku a přidat máme i rýži.
Taťka byl dnes v lese a střelil prase,tak jsem ho vyslala s Radečekm ven a jdu dělat o mase,sice mi ho očistil,rozboural,ale ten zbytek musím udělat já,tohle moc nemusím,uvařím z toho všechno,ale nejím to .
13. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
petkas jééé prasátko mnááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak odpoledne bylo fajn,vojtíkovi sem na procházce ukazovala barevné listy stromů a moc ho to zajímalo,taky sem ho šimrala kouskem trávy na dlani a děsně se smál :grinning:
no a když sem se vracela domu,potkala sem známou,a dozvěděla sem se smutnou věc,že našemu sousedovi umřel tatínek..no a pak sem toho souseda potkala na schodech,plakal a s někým mluvil po telefonu a zaslechla sem že jeho dcera(12let) je ztoho moc špatná,ve škole jen sedí a snikým nemluví,že pudou za psychologem..je to moc smutné :frowning2:
petkas koukám že radeček je už spáč co??mě přes odpoledne vojtík už moc nespí,max si zdřímne na půl h v kočárku.
jitko tak jak na rehábce??my jdeme až za měsíc
13. říj 2008 v 19:25  • Odpověz
tak mi došel mejlík že rodice diskuze funguje ale omezeně..koukla sem,naše téma tam není
13. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Čertinko, Áně se taky líbí listy. Venku jí vždy nějaké natrhám a nechám jí je cupovat. A aby je nestrkala do pusy, tak má dudlík. :wink:

Peťko, kdybych byla někdy na zabíjačce, tak bych byla asi vegetarián. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle jsem kdysi jako malá vídala jak zabíjeli králíčky a teď je nejím.

U nás bylo taky krásně a svítilo sluníčko. Když jsem šla odpoledne ven, tak bylo asi 13°C. Vytáhla jsem Áně nánožník a pod něj dávám deku.

Dopoledne jsem byla ve městě nakupovat. V drogerii jsem koupila přesnídávky a něco málo k tomu a nechala jsem tam asi 1100,- :rolling_eyes:

Před chvílí jsem tu měla návštěvu a ségra vidí u Áni za týden pokrok. Anička je k neudržení. Děsně se na klíně kroutí. Zase jsem jí na chvíli pustila Baby Einstein a zírala na to s vykulenýma očima. Moc se jí to líbí. Ale pouštím jí to vyjmečně - nechci mít doma maniaka.

Peťko, máte krásnou váhu. Když jsem doma Áňu vážila (ustrojenou), tak měla 10,5kg!
13. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
Čerttinko škoda že nejsi poblíž,to je masa :fearful: ,celé mělo 100kg a aby toho nebylo málo tak přinesl i králika,prý pro Radečka :unamused: ,dělá jako by ho snědl celého :grinning:
Radeček opravdu krásně spinká,dnes jsem se o tom bavila s dr.,říkala že mu stačilo jen málo čajíku,aby se mu to srovnalo a on pochopil že má spát,měl to spaní rozházené a neuměl si s tím poradit nevěděl kdy spát a kdy bdít :dizzy_face:,mohlo se to řešit práškami,ale to jsem nechtěla,přeci jen ty léky moc nemusím.
13. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
Klikla jsem na diskuzi miminek a snad se jim to podaří obnovit tak moc držím palečky ať se jim to povede :slight_smile:
13. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
a tohle mi přišlo na mejlíka

Ahoj všechny naše maminy.
Fórum jede zatím ve velmi velmi omezené míře.
Ale jede.
Postupně se budou obnovovat témata a fóra a tak. Je to nová bezpečnější
verze, takže se tam musí víc nastavovat a bude to docela náročný. Ale budu
se snažit. Prosím nekamenujte mne, dělám co můžu.

Abyste se dozvěděly, co se dělo. Bohužel došlo ko poškození disků. a to v
takové míře, že když jsem jednu tabulku opravila, tak další tři odešly.
Nakonec se musely vyměnit disky a celý server se přeinstaloval.

Největší dík patří klukům, kteří na tom makali dva dny skoro v kuse a
pokusili se zachránit z dat co nejvíc.

Taky velký dík patří Mon a Radacouci, které Vás uklidňují.

Jak říká Mon ... Třeba je to začátek něčeho nového - lepšího.

Jsem ráda, že Vás mám, tak ještě chvilku vydržte.

Vaše Elaphe.

--
Děkujeme, vedení Vašeho fóra
13. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.