• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2008

(Zamčená)
7. ledna 2010 
HOLKY, ZALOŽILA JSEM NOVOU DISKUSI NA NAŠICH STARÝCH STRÁNKÁCH, TAK SE MŮŽEME ZASE SCHÁZET TAM.
13. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
Jak se ti to povedlo mě se tam nejde ani dostat a jak psala Elephe ještě to jen tak nepůjde
13. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
Proč je server nedostupný ?
Na serveru došlo k velmi vážné havárii, při které byla poškozena i část uložených dat. Po technické stránce je již všechno v pořádku. Teď pracujeme na obnově aplikací a dat.

Jednotlivé servery budeme spouštět postupně. To, že čtete tuto stránku znamená, že se na obnově tohoto serveru zatím pracuje.

Věřím, že brzo najdete místo této správy stránky, které jste hledali. Pracujeme na tom. Přijďte se zítra podívat, jak se nám to daří.

Michal
13. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
Aha. Nejprve to hodilo error a napsalo to, ať to zkusím znovu. Pak jsem se tam přihlásila a založila dočasnou diskusi Únor 2008.

Tak Anička se dnes večer přitahuje v postýlce do kleku! Docela jsme na to zírali. Je to fofr... :confused:
13. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
Tak uvidíme zítra jestli to půjde :wink:
Teda Anička je fofrník,Radeček se takhle přitahuje u šuplíků a já trnu hrůzou,aby se mu něco nestalo,kdybyste viděli jaké mám doma zarážky,aby se tam nedostlal
13. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
Málem bych zapomněla... asi za 1,5měsíce jsem zhubla 4,5kg! :grinning: Ale ještě musím zhubnou minimálně 2,5, abych měla to, co před otěhotněním...
13. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
:sweat_smile: jak to děláš já chci taky,ale nějak to nejde
13. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
Já se taky dost divím. Asi to budou dělat ty procházky. Jinak fakt nevím. Jím 5-6x denně stejné porce jako dřív. Jím i sladké. Včera večer jsem měla pár brambůrek, pak půl pytlíku bombonů... A jediný pohyb jsou ty procházky. Chodím denně se psem minimálně na hodinu. Dnes jsme courali 1,5hod a předevčírem 2hod.
13. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
Mě ta naše diskuze taky ještě nejde.
Andreo, to ti teda závidím. Já jsem se zarazila na rovných 70kg. Po Matoušovi mám všechno dole, ale ještě mám 4kg po Anežce. Nejsem schopná omezit sladké. A s tím pohybem to žádná sláva není. Venku jsme denně dlouho, ale chodíme batolecím tempem :unamused:
Na rehabilitacích žádná sláva. Máťa má takovou sílu, že je problém ho ve cviku udržet.
Petro, váhu a míru máte parádní. Myslím, že na tom budeme hodně podobně.
13. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz
Jíťo, já jsem měla po porodu až do nedávna 72kg (výška 171cm). Včera jsem měla 67,4kg. A před otěhotněním jsem měla 65kg ale to taky nebyla moje původní váha.
U mě to bylo tak, že když jsem začla s někým žít, tak jsem měla hned o 10kg víc. Před těhotenstvím jsem to zrovna začla shazovat. U mě fungovalo jedení do 18hod. Ale když jsem vzhůru do půlnoci, tak to nejde dodržovat.
A na procházkách taky nechodím rychle...

Tak jen my jsme cvalíci... Mám takový pocit, že má Áňa víc než Vojtík. :confounded:
14. říj 2008 v 08:30  • Odpověz
Hezké ráno,
tak ani dnes ta diskuze nejde :cry:
Jíťo já ulítávám taky na sladkém,hlavně na čokoládě,to mi zůstalo z těhotenství,dřív jsem to nejedla vůbec
Radeček usnul a já jdu dodělat svíčkovou a pak hurá ven,prokukuje sluníčko,tak by mohlo být hezky
14. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
Andreo, kdy jdete na 8měsíční prohlídku?
Já mám 175cm. Před prvním otěhotněním jsem měla 66kg a byla bych ráda, kdybych se dostala na 65kg. Ale zdá se mi to teď jako sen. U mě na zhubnutí pomáhá cvičení. Když jsem chodila 4x týdně cvičit (posilovna, bazén, squash,...) tak jsem hubla krásně. Ale to je teď absolutně nereálné.
Noc byla celkem klidná, jen Anežka se někdy před pátou vzbudila, tak si k ní šel manžel lehnout. Dělá to teď téměř každou noc - budí se mezi čtvrtou a pátou a znovu usne, jen když si k ní někdo lehne. Dnes si k tomu ještě vyžádala mlíko.
U nás v Uhříněvsi ruší jeden dětský krám, tak se tam s kamarádkou (těhulka) jdeme dopoledne podívat.
Andreo, jak to řešís s Ozzínkovou miskou na vodu? Máťu Lerymu do misky pořád oleze a koupe si tam ruce (velmi čistotné dítě :grinning: :grinning: :grinning: ). Musím dávat misku na linku a Lermu ji dávám vždy ny chvíli, aby se napil.
Petro, jak je to u vás? Vy máte psy doma nebo venku?
14. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
Petro, svíčkovou...to jsi teda pilňucha :dizzy_face:
14. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
brý ránko
u nás noc opět super :grinning:
koukám,jak ste všechny hubený,já sem bacule :sweat_smile:

vojtík se doplazil k misce s křupkama a rozházel je všude kolem :confused:
tak diskuze nejede?hmm škoda :frowning2:
PETKAS no to bud ráda,že nebydlím poblíž,hned bych se vetřela na návštěvu za účelem prasátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
Jíťo, já jsem jeden čas cvičila Pilates. Je to super cvíčo. Vůbec se u něj nezapotím, ale svaly se mi klepaly námahou. :confused:
Čertinko, sice hubnu, ale svaly moc zpevněné nemám. Zrovna včera jsme se s manželem bavili tím, že jsme klepali mými stehny a ono se to vlnilo... :grinning:

Peťko, taky mám v plánu udělat v sobotu svíčkovou. Ale já ji dělám z kupované zeleniny Halalí, takže to není tak pracné a nemusím to složitě dochucovat. Tu chuť bych totiž nikdy netrefila. A to je taky důvod, proč nevařím omáčky - nikdy to není ono.

Jíťo, Ozzínek má vodu a misku s granulemi v ložnici a tam Anička neleze.

Včera mi zase cupovala kytku, tak jsem "vychovávala" a plácala ji přes ručičku. Ale dělala to znovu a znovu... :angry:

Dnes jsem byla s Áňou u kadeřníka (nechala jsem se stříhat já :grinning: ) a Anička byla opět hodňoučká. Všichni ji tam obdivovali, jak se krásně směje a ženský jí tam dělaly společnost, za což jsem byla vděčná.
Vlasy mám sotva na ramena. Chtěla jsem už nějakou změnu. Kadeřník si s tím pěkně vyhrál, tak jsem zvědavá, jak to pak zvládnu vyfoukat já. Chtěla jsem hlavně něco nenáročného na údržbu.
14. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
andreo koukám dnes je den změn :grinning: já si zase dala novou barvičku..bordo
14. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
tak sem šla na naší starou diskuzi a funguje
14. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
tak nám roste třetí zoubek,dole :grinning:
14. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
Tak holky, vyfotit hlavičky a šup šup do alba. Já mám odrostlý melír a permanentně culík, takže žádná paráda, ale ryze praktická záležitost.
V tom rušeném krámě mě teda moc nenadchly. I po slevě byly ty věci dost drahý. Koupila jsem Anežce šátek a pirátku, tak to bude mít až na léto a na Máťu neměli vůbec nic :frowning2:
cerrtinko, Máťa má taky nateklý dásně (nahoře). Má to ale nateklé už poněkolikáté a pořád nic, tak uvidím, jestli z toho tentokrát konečně něco bude.
Kopii tohoto příspěvku zkusím dát do naší staré diskuze.
14. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes bylo tak krásně tak jsem byla s Radečkem venku a kPC jsem se dostala až teď.
Jíťo máme lovecké psy a jsou v létě i v zimě venku ve voliéře,takového velkého psa pustit do baráku no nevím nevím jak by to dopadlo :grinning: . Svíčková byla dobroučká,Čerttinko škoda že nejsi poblíž,vařím hodně a další strávník by mi nevadil,alespoň by nám trochu ujedl já tu zvěřinu fakt nemusím,jedině že bych posílala balíky :grinning: .
Andrejko já dělám svíčkovou podle babičky a vůbec není náročná,nic se nenakládá jen maso nasolíš,prošpikuješ přidám kořenovou zeleninu,cibuli,nové koření,pepř, bobkový list,špek a máslo dám večer péct a druhý den vyndám maso,zeleninu pomixuji pak zahustím šlehačkou a hl.moukou,dochutím karamelem a citronem a je to veliká mňamka.
Já mám hlavičku pokaždé jinou mamka je kadeřnice tak když si něco namyslím tak mi mamka udělá změnu,jít ke kadeřníkovi s Radečkem no nevím nevím jak by to dopadlo :fearful:
Radeček má zoubků 8,proto nemixujeme,ale už dáváme větší kousky a zvládáme to parádně.
Holky co nočník? Já už jsem ho vyndala a musím říct že se Radečkovi zamlouval,Péťa byl v 15-ti měsících bez plínek a v 18-ti je neměl ani na noc a u Nelinky to bylo stejné + - nějaký ten týden. Všude se píše že je to pro dítě stres,ale já v tom nic špatného nevidím :slight_smile:
Zítra jedeme plavat,pak ještě jednou a bude konec,tak jsem přikoupila dalších 10 lekcí,když je Radeček skoro vodník tak ať si to užije.
Mě ta stará diskuze nejde,vůbec se tam nemůžu dostat :confounded:
14. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
dnešní odpolední procházka dopadla špatně..jak sme vyšli tak se po chvíli začli kolem dokola dělat černý mraky tak já se začla strachovat že nás stihne déšt,sem začla prchat k domovu..jen co sme došli,mraky ustupovali :sweat_smile: tak sme zůstali před domem a vojtík pozoroval jezdící auta ..
PETKAS to máš super že máš kadeřnici v rodině..nehledě nato,že ušetříš.. :wink: ..hele,to mě neznáš,já sem jedlík velikej :astonished: :astonished: :wink: :wink:
mě diskuze jede,tak budu tam i tady :grinning: vojtík tu ted kolem mě plazí :sweat_smile:
14. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
No to je paráda mě ta stará diskuze nejde tak pokud budete psát i tam tak já se tam nedostanu
:fearful:
14. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Mě to jde, ale dokud to nepůjde všem, tak bysme se měly scházet tady.
Petro, znám dost lidí, co mají i velké psi doma. Např. brácha má doma labradora. Myslím, že to ničemu nevadí, pokud se mu věnuje dost času na pořádné procházky. Vy ale těch psů máte víc a to už je horší.
8 zubů - to je teda zubatec. To se nedivím, že už nemixuješ.
Máťa dnes poprvé dostal banán - snědl ho celý :slight_smile:
14. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz
Holky, nevím, jak je to možné, ale na fotkách mám v tomto účesu velké oči a fotky jsou nepublikovatelné. :confounded:
Ale docela mě to mrzí. Takhle hezky to určitě nedokážu vyfoukat.
Každopádně se to ještě chystám nabarvit (mahagon duhový).

Peťko, to je zvláštní, že nemusíš svíčkovou nakládat... :confused:

Taky bych chtěla mít v rodině kadeřnici. To musí být fakt super.

Peťko, co se Ti objeví, když si otevřeš diskusi? Máš tam tučný černý text a červeně napsáno, ať to zkusíš znovu, že to snad půjde...?
14. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz
Taky bych to tak viděla až nám to půjde všem takl se tam zase sejdeme,mě to stále ukazuje :

Na serveru došlo k velmi vážné havárii, při které byla poškozena i část uložených dat. Po technické stránce je již všechno v pořádku. Teď pracujeme na obnově aplikací a dat.

Jednotlivé servery budeme spouštět postupně. To, že čtete tuto stránku znamená, že se na obnově tohoto serveru zatím pracuje.

Věřím, že brzo najdete místo této správy stránky, které jste hledali. Pracujeme na tom. Přijďte se zítra podívat, jak se nám to daří.
Jíťo taky znám spousty lidí co mají velké psy doma a nevidím v tom nic špatného,u nás by to nešlo už jen to že když se potkají v lese se zvěří tak je prostě o něčem jiném,nejsou to gaučáci :sweat_smile:
Andrejko svíčkovou fakt nenakládám a musím říct že je vynikající včera jsem dělala 4 šišky knedlíků a dnes už nemáme nic,dorazil brácha,naši a je po svíčkové
15. říj 2008 v 06:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Anežka dnes spala dobře, Máťa se hodně budil. Ty dásničky má pořád nateklé.

Petro, o nočníku zatím neuvažuju. Říká se, že dokud si dítě samo neumí sednout, posazovat se nemá, takže já zatím neposazuju. Anežku jsem na nočník dávala od roku. Dělala jsem to poměrně poctivě při každém přebalování a žádná sláva se nekonala. Doma je bez plen od 22 měsíců, na ven chodí s tréninkovkama a na noc má plenu pořád. Myslím, že moc nezáleží na tom, kdy se začne vysazovat, ale kdy to dítě opravdu vyzraje a to je asi hodně různé. Nemyslím si ale, že když se začne před 18 měsíci (jak se teď většinou uvádí), že se dítěti nějak ublíží. Když se na dítě netlačí a bere se to hravou formou, tak je podle mě jedno, jak brzo se začne. Myslím, že to, co se prosazuje dnes, je trochu lobby výrobců jednorázovek.
15. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
Já jsem nočník už vyndala,Ráďa si sedne v postýlce a tak ho na nočník občas posadím,já z mé zkušenosti bych řekla že právě záleží na tom kdy se dítě začne vysazovat (ale je to jen můj názor),obě děti jsem měla brzo bez plínek a byla to paráda. Pokud by radeček nechtěl samozřejmě že ho tam nebudu držet násilím,prostě to zkoušíme,děláme u toho blbiny a zatím se mu to líbí.
Radeček se taky dnes hodně budil,strašně slintá tak si myslím že bude další zoubek a mě bolí zub tak se musím stavit u dr. až pojedu z plavání :cry:
15. říj 2008 v 08:17  • Odpověz
hezké ránko
PETKAS tenhle nápis se mi ukazuje na diskuzi taky,to asi všem,ale když kliknu na téma,v pohodě se tam dostanu.
my jsem nočník ještě ani nepořídili.. :confused:
15. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
No já měla nočník po Nelince tak jsem ho ani nekupovala,já ať klikám jak klikám tak se tam prostě nedostanu.
Jdu pakovat a pojedeme na plavčo a k zubaři :angry:
15. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko,
Peťko, docela jsi mě taky nalákala na nočník. Bylo by fajn, kdyby to Áňa zvládla brzy - ušetřili bychom za plíny. Ty Babylove jsou dost drahé - téměř jako Pampers. :angry:

Na svíčkovou už jsem dostala pěknou chuť.

Náš psík je zase tak prťavý, že ho občas hledáme po bytě. :grinning: On si děsně rád někam zaleze. Teď je jeho oblíbené místo v rohu pod gaučem. A když černý pes zaleze do boudy, která má černý vnitřek, tak ho občas přehlídnu. Ale spolehlivě se vynoří, když vrzne lednice, nebo něco zašustí. :slight_smile:
15. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.