• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2008

(Zamčená)
7. ledna 2010 
autor
Takže Radeček nebude indián ale zahradník :grinning:
17. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
dala jsem to na rajč http://petkas.rajce.idnes.cz/
Unás jsou dnes řízky a bramb.salát
17. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
cerrtinka přijede na zvěřinu, já přijedu na řízek se salátem. Když budeš takhle vyvařovat, budeš tam mít za chvíli celou naši diskuzi :grinning:
Zjistila jsem, že nemám zeleninu na čínu, tak tam musím dát polévkovou. To teda bude směska. Navíc jsem včera v krámě omylem vzala pytlíkovou rýži místo normální. Holky, já si v poslední době připadám jak magor.
Čepička je super!!!!!!!!
17. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
tak to se taky hlásím o řízeček se salátem.. :grinning: :grinning: holky dyt říkám že sem jedlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jitko z toho si nic nedělej :wink:
17. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
Holčiny, co používáte jednorázovky: v Hypernově teď mají akci na Huggies Classic. Cena je 329,- Kč za 2 balíky. Při velikosti 7-16kg je to cca 3,20 Kč /ks. To je myslím velmi dobrá cena.
17. říj 2008 v 16:25  • Odpověz
No u nás se nějaká ta porce pro navštěvu vždycky najde,vařím denně,takže klidně můžete přijet :wink:
Jinak jako magor si v poslední době taky připadám,někdy nevím čí jsem a pak totálně blbnu :rolling_eyes:
Dnes jsem na ty plenky taky koukala jsou to ty obyčejné,ale byla po nich mela
Radeček dnes dostal krásné tričko a košily dám to do alba
17. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
Holky tak jsem dnes s Radečkem úplně sama,to je klidu :dizzy_face: ,Péťa je u strejdy,Nelinka u našich a taťka v lese a zítra bude dělat dřevo,aby bylo do krbu (bude spát u rodičů a ta já nemusím :sweat_smile: ),tak jsem s Radečkem doma už spinká a já se jdu dívat na Ulici :wink:
17. říj 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
No ty se teda máš. My máme taťku na pracovním mecheche, takže tady válčíme sami. Čeká mě ukládání obou loupežníků. Máťa už je vykoupaný, ale pokňourává a na spaní to zatím nevypadá. Anežka kouká na večerníček.
Ty Huggies Classic jsou ty obyčejný, ale balík jsme měli a byli jsme celkem spokojený. Ale tím, že jednorázovky používáme minimálně, tak nemám tolik srovnání.
17. říj 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
Kdepak máme celý den Andrejku?
17. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
taky vím o té akci s plínkama..chtěla sem pak i koupit jeden balík pampers,viděla sem tu reklamu v telce že za jedno balení jdou penízky na vakcínu dětem...
petkas to věřím že máš klídek..já když sem jen s vojtíkem,tak taky je pohodička :wink:
sleduješ ulici?já ji tu jen někdy pustim jako kulisu,ale nějak to nesleduju..to sleduju ordinaci,pojištovnu,nemocnici na kraji města.. :sunglasses:
17. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně tady. Koukám, že jste se pěkně rozjely. :confused: Měla jsem co dělat, abych si to dočetla...

My jsme ráno vyrazily na kontrolu očkování TBC (je to v pořádku), pak jsem se stavila na nákupu a ve městě. Když jsem chtěla jet domů, tak jsem zaregistrovala nějakou akci - otevíral se nový obchůdek Re-reserved. Zpíval Petr Bende a byl tam raut. Na raut se vrhli důchodcí, také snědí spoluobčané v pracovních oděvech a vsadím se, že si nic nekoupili. Já jsem se nehodlala ponižovat s těmi žrouty a šla jsem něco koupit. Koupila jsem si triko, Áně kalhoty na 9-12měsíců (které jí jsou malé v pase) :angry: , pak jsem jí koupila krásné tričko, taky ségře košili, švagrovi triko - na vše byla sleva 15%. Jsem ráda, že už mám spoustu dárků z krku. A bylo to naprosto neplánované. :wink:
Jo a taky jsem Áně koupila nočník - hrací. Zatím jsme ho testovali, ale nic moc. Áňa se ho snaží opustit po hlavě dolů. :confused:
Peťko, taky bych si dala bramborový salát a řízek. Salát miluju!

Dnes jsem pekla štrůdli a nesla ji ségře, protože měla být u volební komise a ona tam nakonec nebyla. :frowning2:

Peťko, moc krásné věcičky máte. :slight_smile:

My jsme dostali čepičku a rukavičky v úterý. Za chvíli to dám na rajče.
17. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
:frowning2: já se fakt děsím to už máš taky vánoční dárky? No já nevím kdy to budu kupovat,zítra jedu do Pardubic Nelince koupit rifle jsou in takové ty uzké už k nim má tričko.
Jíťo znám to od švagrové ta používá jenom jednorázovky a říká že jsou obyčejné
Čerttinko moc ráda sleduji ulici,hlavně když kojím :slight_smile: to je relax
U nás se sleduje Ordinace a Ulice jinak nic jiného
Andrejko štrůdl bych si dala taky,ale pak ty kalorie :sweat_smile: ,musím s tím něco dělat jsem jako koule
17. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz
Nočím má u nás úspěch bereme to hrou Radeček se směje a vše je OK
Andrejko máte krásnou čepičku a na tom nočníku je Anička kouzelná :dizzy_face:
17. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz
Peťko, vůbec se děsit nemusíš. To, že mám dárky takhle v předstinu, se mi stalo poprvé. Kupovala jsem to, co mi padlo do oka.
Většinou to dělám tak, že si ke konci roku píšu seznam, co komu koupím, pak se příležitostně rozhlídnu po obchodech a těsně před Vánoci to jdu koupit a nejlépe najednou.

No, já jsem štrůdl nesladila. Zdála se mi sladá jablíčka. A do jednoho jsem k jablíčkům přidala nízkotučný tvaroh - to byla mňamka. :grinning:

Peťko děkuji. :dizzy_face:

Holky, představte si, že Áňa dnes jedla děsně málo. První papání bylo někdy v noci, pak po 7.hod ráno, pak jsme vyrazily do města, tak jedla zeleninku až ve 13:45 a ovocnou přesnídávku měla v 18:30. To je vše. :confused:
Když jdeme na procházku, tak ji zajímá vše kolem a na jídlo nemá ani pomyšlení. Ale stejně se mi to zdá děsně málo.
17. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz
Hezké ráno,
teda to opravdu Anička baštila hodně málo,to od rána jedla až ve 13.45? to by mě Radeček řval hlady jako tygr,a to i když je v kočárku tak se umí dostatečně ozvat a domáhá se jídla no celý tatínek :grinning: .
Mňam štrůdl s jablky a tvarohem,no pěkně si mě naladila jdu pro jablíčka,pošlu taťku pro tavroh a dnes bude u nás taky štrůdl.
Seznam si píšu taky je nás hodně a já bych pak nevěděla co komu koupit,Péťa už si řekl že by chtěl věci na sebe což je paráda,sám si to vybere a budu mít o starost míň.
18. říj 2008 v 07:11  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dnes jsem taky ranní ptáče. Jsem vzhůru už od 7hod. :confused:
Ale budu mít pracovní dopoledne. Dělám svíčkovou, utírám prach, chci si umýt vlasy...

Holky, tak dnes Áňa začla lézt po čtyřech!!! Docela jsem na to zírala. Začlo to v posteli, kdy se pro dudlík posunula hodně dopředu a leze si po obýváku a lezla i zamnou do kuchyně (máme ji částečně spojenou s obývákem.
A taky se dnes Anička poprvé vyčůrala do nočníku. :grinning:
18. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky, máme za sebou další uplakanou noc a zoubky stále nikde :frowning2:
Andreo, gratula k pokroku :slight_smile: Lezení je prý pro děti nejzdravější pohyb. Posilují si nejdůležitější svaly.
Matouš by teda takhle dlouho taky nevydržel. Když někde cestujeme, vydrží víc než doma, ale rozhodně ne o tolik.
18. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
:sunglasses: ahojky
ANDREO to máš šikulku :grinning: asi taky už pořídíme nočník..a vy dáváte dudlík?to ZÁÁÁVIDÍM!vojtík dudlík nechce ani za nic :frowning2:
18. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
Veliká gratulace Andrejko :wink: ,Radeček se pokouší,ale zatím nic stále se jen plazí. U nás má nočník veliký úspěch,posazuji tam Radečka při každém přebalení a pokaždé se zatím vyčůral :grinning:
18. říj 2008 v 18:34  • Odpověz
Holky děkuji. :slight_smile: Áňa leze jako o závod. :grinning: Pokoušela jsem se to natočit.
Momentálně se potvůrka sápe po věcech, které máme v polici pod stolkem. Něco už vyhrabala...

Peťko, já jsem zase žasla, co už Radeček umí. To je tak šikovný, nebo ho to učíte celý den? :grinning: Já se snažím Áňu naučit paci paci, jak je veliká, posílat pusinky (dávat je už "umí"), pá pá, teď už i indiána. Ale nic z toho ještě neumí. :frowning2:

Čertinko, na nočníku se jí moc nelíbí. Když jsem to zkusila odpoledne, tak fňukala, tak jsem jí zase sundala - aby neměla ošklivé zážitky a pak na něj nechtěla.

Jíťo, jsem ráda, že je to zdravý pohyb. Taky by mohla něco zhubnout. Kvůli jejímu pupíčku jí jsou malé všechny kalhoty v pase. Na dýlku jí jsou zase naopak děsně dlouhé. :confused:

Jinak dnes jsme byly s Áňou na plavču. Bylo to tentokrát spíš relaxační než aktivní. A potápěli se jen rodiče. Děti ne. Příště tam bude fotograf a bude fotit pod vodou.
18. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
Peťko, už Ti jde naše diskuse? Že bychom se eventuelně přemístili...
18. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
cerrtinko, kolik měl Vojtík délku při 8měsíční prohlídce?
18. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
Andrejko já se stále do naší diskuze nemůžu dostat :confounded: ,neučíme ho celý den,ale stále mu to opakuji a pak i děti asi to bude i tím že nás je doma hodně a každý mu něco stále říká,opakuje,ukazuje
18. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
dobrý dopoledne
teda,já ho dobrý nemám..volala mi mamka.babička dostala mrtvičku a je ochrnutá na levou polovinu těla,špatně mluví..je ted v nemocnici a bude mít rehabilitace aby aspon chodila o holi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
JITKO nám vojtíka na prohlídkách nikdy neměřili,tak si ho někdy změřím sama doma.a má cca 80cm.
ANDREJKO vojtík taky ještě neumí paci paci.umí jen zamávat pápá.
19. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
cerrtinko, když chodíte do poradny, tak doktorka Vojtíka nikdy neměří? To teda čumím jak blázen. Vždyť to je základní součást běžné prohlídky a je na to i kolonka ve zdravotním průkazu u každé předepsané prohlídky.
Držím palce, ať babička zvládne chůzi co nejlíp!!!
My jsme byli včera odpoledne u kamarádky a taťka na balkóně pokládal dlažbu. Dnes dopoledne jsem byla s Anežkou na nákupu a jinak máme takový úklidový a lenošivý den.
19. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
JITKO nám vojtíka opravdu neměřili.jen obvod hlavičky a to taky naposled v 6měsíci..
19. říj 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
cerrtinko, to bych teda od doktorky vyžadovala. Růst je stejně důležitý (možná důležitější) jako váha. Navíc jestli má dítě správnou váhu se odvozuje od délky/výšky. Je to tak uváděno i ve zdravotní průkazce.
Tady jsem našla na stránkách jedné pojišťony, co má obsahovat preventivní prohlídka dítěte: http://www.cnzp.cz/static.php?fcSoub=prevprohlidky&fcSection=Zdravi&prevprohlidky.tpl&PHPSESSID=n2klqeb4cnvcnjiv070c2j8qf6#4
19. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes jsme byli s manželem v kině na Nestydovi. Kino bylo fajn. Zvířata hlídala ségra. :wink: Přitáhli jsme domů ve 20hod.

Čertinko, já jsem taky moc ráda za dudlík. Bez něj by to bylo hrozné - i když Anička skoro nebrečí. A děsím se toho, až se dudlíku vzdáme. :confused:

Já jsem docela zvědavá kolik měří Áňa. Mám pocit, že proti ostatním, bude mrňavá.

Na kontrolu jdeme v úterý. A ve středu nám přijdou sestavit ty nové skříně. Děsně se na ně těším. Konečně můžeme vyklidit pokojíček, vymalovat a jet pro nábytek. :dizzy_face:

Čertinko, babičky je mi moc líto a držím všechny palečky, aby byla co nejdříve fit.
19. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz
Hezké ráno,
Čerttinko babičce přejeme ať se brzo uzdraví :wink: .taky se dost divím že vás dr.neměří u nás měří,pak hned váží a nakonec měří hlavičku,a co ti píše do průkazky?
U nás byla neděla taky odpočinková,návštěva rodičů a tudíž jsem nemusela vařit :sweat_smile: .
Andrejko nás fotil pod vodou jeden tatínek a ty fotky jsou kouzelné,Radeček je má v albu,určitě to stojí za to nechat si je vyfotit pod vodou.
20. říj 2008 v 06:12  • Odpověz
dobrý ránko
tak to ste mě vyděsili..do průkazky píše jen váhu,dřív obvod hlavičky,pak jestli je kojený,a jak je na tom s vývojem..tot vše co je v průkazce.
tak až tam pudem v prosinci tak se jí na to měření zeptám. :confounded:
20. říj 2008 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.