• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
holky, pojďte sem do další diskuze!
2. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
terkytko tak to je mazec, já myslela že sou to ty drzhý únoráčci, takže necháme tvoje téma jo, a já jdu napsat adminům, chjo sem si myslela že budu zakladatelka a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak snad to moje téma smažou a nebude v tom zmatek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
to jsi hodná, já nevěděla, jak to smazat, že se píše adminům. tak promiň, zakladatelko :grinning:
Níky ještě jednou: můžu připnout autosedačku na podvozek, tudíž mi stačí jen složenej podvozek. Takže jsem celkem nenáročná :wink: Pojedu teda i na Zličín s autosedačkou, akorát nesmí lejt. Snad nebude.
2. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
No ja vezu Terku.ale pokud pojede Misa,ta ma volno myslim,co?
Ron hele ten kocar mam brat?hodime je na zahradu?
Terko jak ti jde slozit kocik?pac teda nevim jak nacpem 2 kocary do auta:grinning:ty nebudes mi sedacku,tak mala pojede v korbe a do kufru nacpat 2 podvozky a mou korbu?ty voleeé :grinning:
2. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jako me se sem poslal prispevek znova.mazec!
Ter:ja taky muzu mit jen sedacku na podvozku.ale pokud je vyhodime ven spat,tak u sedajde nic moc.jedine si zabrat kos od Ronie!
2. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
nikky koš máš k dispozici at se poskládáte do auta :wink:
2. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
http://www.dvojcata.cz/forum_all.php?idtema=3&id=170323

holky tak tuhle mamcu uprimne lituju...paaaaaaani snad alespon tohle mne obejde :sweat_smile:
2. dub 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
jo a ještě máme cestovní postýlku tu taky můžeme šoupnout ven :wink:
2. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
teufi-no já si teda myslim, že tohle dělá každé dítě kterému se právě rodič nevěnuje, já taky počítám s tim, že mi to tu Oli trochu preorganizuje když se mu zrovna nevěnuju-včera když sem šla dát Julču ven, tak napadl koupelnu-rozvinul toaleták, shodil držák na štětku, do wecka hodil ten závěsnej šmejd proti bakteriím a zápachu, takže se pěkně porochnil v míse a ještě leze do pracího prášku, a jak sem přišla a sepsula ho tak záchvat vzteku jak prase, takže teĎ když chodim dát julču ven, tak zamykám koupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Prostě to je věkem, žárlivostí a nudou a musí se s tím počítat :wink:
2. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Ron dik.
Terko tak zda chces tak si vem normos kocar kdyz pojedes sockou.ja dam kluka do kose.to zni divne:grinning: a nebo necham v sedacce.vemu jen podvozek:wink:
2. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
:grinning: se mu bude koš moc líbit :grinning: :wink: má i kolečka :slight_smile:
2. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
Ty jo,to bude mazak.:grinning:
frajer nespi ani v kocare.jak neni zachumlanej tak vidi a zkouma kocar :grinning:
2. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem trochu v soku a castecne se zacinam bat, vojtisek dneska papal v pul jedenactý, v jednu a ve ctyri, ale vzdycky jen 50 ml ode me... vic nechtel... :fearful:
2. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Misko neboj.hlavne ze papa.
Tak jsem nakonec ten fusak objednala.byl v akci za 450kc.a ve sportaku ho pak vyuziju urco!
2. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Peti, Prioritko, rada som vas spoznala. Dufam, ze si stretko este niekedy zopakujeme a snad aj niekde von, aby krpci pekne spali. Adrianka a Davidko su krasne babenka :grinning:
Inak domov som dosla teda na knap, hned po prichode maly dostal koliku, az bol bordovy ako plakal. Takze vtedy nebol hladny, ale bolelo ho brusko a ja debil som ho nakrmila znova :frowning2:(((((( Takze som to este zhorsila..
2. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Holky, zítra si to u Ron užijte a dejte vědět, jak se máte :wink: Teda organizaco je vveelliikáá :grinning: Hlavně nehoďte všechny děti do koše :grinning: :grinning: :grinning: pa
2. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holky...tak ja nasla...neco o tom, co mi poradila Ronie....takze jestli jeji mamca taky na nic neprijde..zustava jeste posledni nadeje...Motol... :grinning:

Hodim vam sem odkaz..kdyby nahodou jeste nekdo potreboval pomoc :wink:

http://www.porody.estranky.cz/clanky/plac/....
2. dub 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
Teufi, supeer, tak snad vam tam pomozu.. (inak ja si myslim, ze to moze byt sposobene aj tym, aky tazky porod si mala, ono aj pre mimco to musel byt velky stres..)
2. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky,proc skoncilo:Lavina se spustila?Tak ted uz mam chodit sem?
2. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Evi..ja uz fakt netusim..ale toto neni normalne....keby aspon hodinu cez den vydrzal bez placu...alebo proste len tak lezkal..a kukal na hracku, ci hrazdu...ci ja neviem co..ale proste neplakal :cry: jeho chovanie mi drasa srdce..a ja uz neviem, co robit.
2. dub 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
jani...jj...chod sem..pac lavina uz mela hafo prispevku...a admini by ji zrusili..takze proto nova :wink:
2. dub 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
No nic holky...jdu si umyt vlasy...a jestli to me kotatko usne...tak ja bych taky uz rada do hajan...pa pa :wink:
2. dub 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
teufi: o to Motole vím. na rodině o tom jedna maminka psala. Takže tam zkus určo zajít. A když už budeš tak blízko nás, tak se můžeš stavit. Rády vás uvidíme (s mýma holkama :slight_smile: )

holky: normálně jsem se dozvěděla, že ty probiokapičky mají v Polsku za 150 Kč. To je teda síla.

Myslím, že se u Týnky taky začíná projevovat kolika. Při pití (a to ji krmím až po třech hodinách někdy i později) začne hrozně plakat a je úplně napnutá a rudá, taky jí už tečou slzičky, což značí bolest. Takže to teda bude zábava. Chudinka. Doufám, že jí ty kapičky pomohou.

Evi: co děláš, když má malý koliku? Já vůbec nevím, co s ní dělat, když tak hrozně pláče.
2. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Me malej taky obcas rve u prsa,ale napnutej neni.tak nevim,zda kolika.ale behem chvile je v klidu.akorat desne rve pred vecernim spanim.to je des.
2. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kremco, davam preventivne probio kvapky, opat som zacala davat baby calm, no a ked mooooc krici, tak je jedina moznost rurka, Ale to uz musi byt fakt zle. inak sa snazim s nim cvicit, oprem si jeho chrbatik o moj hrudnik a drzim nozky pokrcene a nasiroko od seba. Davam spavat na brusko, popr. si ja pololahnem, maly lezi na mne (bruskom) a tak spime. zabera to, len je to sialene na chrbticu... :confounded:
2. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
evi: zatím to měla poprvé včera, tak třeba se to nebude opakovat. Doufám. Byla jsem z toho docela v šoku, jak hrozně plakala. Ty kapičky od tebe už taky dáváme. na bříško ji dávám spát taky, lépe tak usne.

Pijí vám děti z obou prsů? Mně malá začala špatně pít z levého. Vždycky, když to začne rychleji téct, tak se tím zakuckává. Asi je to na ni moc silný proud nebo co a taky tam mám horší bradavku. Začne plakat a už nechce. U pravého to nedělá.
3. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojda maminy,

dnes to vypadá na další krásný den :wink:

Kremca: to se stává i u nás, jamile mi mléko teče velkým proudev ždy se zakuckáme, ale pijeme dál... U Vás to opravdu vypadá na to, že z druhého prsa jí to vyhuvuje lépe. U nás se vždy kojí z jednoho prsa a další kojo z druhého...
Nám tedy pomáhají kapky Sab simplex a to dávám jen 5 kapiček, malej se totálně vyprázdní (působí to na něj snad jako projímadlo či co) a je klid :wink:

Jsem na tom už jako Niky - také se mrcha dostavila - MS
3. dub 2009 v 07:25  • Odpověz
Nazdárek , zase svítí krásně sluníčko...
a baby já musím říct,že sem asi přestanu lééézt.. :sweat_smile: :sweat_smile: , příjde mi to tu nějaké nakažlivééé.....představte si,že už nám taky hnisá očičko :angry: :angry: :angry: :angry: to fakt není normální...asi vás fakt nesmím číst,protože pak máme postupně vše....

Jes...ahojda...mi asi včera skončili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..je to děs..tak brzo..ale co narobíme..prd...

Tak já se jdu chystat na špacír...a asi se s tím očkem zastavím za mudr..ať cosi dá...sice mám ten op-septonex...ale jak tak koukám,tak jste se s ním trápili všichni zbytečně...
3. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj hoj :slight_smile:

chtěla jsem se tě zeptat - je to už dlouho co jsem tady četla, že melouny se nesmí, že nadýmají a nevím proč mám to spojené s tebou.. Víš to tom něco?? A co takový mák???
3. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
ivanko dneska se sem nikdo nechystá-až v pondělí :wink:
3. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.