• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
I Dr to odsouhlasila.ze je to pro nej to nej kdyz potom neblije.jako predstava,ze chudak buhvi jak dlouho by blil,plakal a bolel ho zaludek,tak radeji toto.
7. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=332880&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

fotky z pondělí..rychle jsem to sem naházela a v rychlosti popsala,snad jsem se nespletla :grinning:
Ron prosím písni mi Eriky email..dík
8. dub 2009 v 07:34  • Odpověz
Cau holky....ja vcera nemela na nic cas...pac jak jsme odjeli z ordinace od Verciny mamci..tak jsme meli jecaaaaaaaak.
S malym musime cvicit....bud to polevi do 6 tydnu...nebo budeme muset na rehabilitaci :frowning2: coz mne se nebude moc chtit :sweat_smile: takze ho budu trapit sama.Jinak by mi bodlo jeste pred odjezdem na Oravu skocit k ronie, at zkontroluje, zda cvicime dobre...ale asi to uz neztihnu.... :cry:

Jinak pry je maly v poradku....mamca ronie na nem nic nenasla...tak jsem rada...a ted uz po vsech tech vysetrenich vim...ze je hold urvanej :sweat_smile: Neni buh vi co za zjisteni..ale mne uklidnilo, ze je v poradku...a ze nerve proto, ze ho neco boli, nebo trapi :wink:

Jo....v 10 jeste jdu k prakticky....brala moc a vyter z nosu kvuli ryme....tak jeste na to jsem zvedava....a pak uz muzeme smele vyrazit smer Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:

Jinak dnesni noc kojo v 20:00....pak 03:00 a 07:00....a od 7 klasika...jecaaaaaaaaaaak :grinning:
8. dub 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
Teuf tak super,že aspoň víš,že malej je OK a snad nebudete muset na ty rehábka!!

holkyyy po celonočnim nekojení jsem z prsou vytáhla 120 :grinning: vejvarrr a on mi vypij jen 80 lumpík a pak rukou odhodil flašku a už nechce :sweat_smile: ale krknul,neublinknul a spinká..superrrrrrr

musím ale koupit ohřívačku lahví.máte někdo nějakou???
8. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
nik: já mám z aukra ohřívačku REER a je v pohodě. Je na jednu láhev.
8. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
a vejde se tam aventka?
8. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
jeeeeeej, krasne fotky, krasne deticky a krasne mamicky :grinning:
8. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky tety,
člověk to tu chvilku nestíhá a už je nová diskuze :grinning: .
Jak já Vám závidím, že jste se potkali a pokecali. Chtělo by to nějaký srazík i tady na Moravě.

Nik: krásné fotečky a hlavně ty poslední :grinning: . Nik, já mám ohřívačku Tefalku, používáme Aventky, takže pohoda, ale já stejně ohřívám na 20s v mikrovlnce, hlavně v noci, stačí to hodně protřepat a trošku nechat odstát, aby to nepěnilo, tak tam kapnu pár kapek Sab Simpexu a pěna se hned rozpustí.

Jinak u nás vše v pohodě, malá je hodná, v noci spí od 9 do 4 a pak vstáváme mezi 6-7, takže pohoda, už si nepotřebuji lehnout ani před den, je úžasná na cestování, takže pořád někde jezdíme protože by mě to doma asi zabilo.
Přidám pár foteček :wink:
8. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
holky, fotečky jsou super!!! Jsem si dvě fotky stáhla a poslala tátovi/dědovi...no představte si, že on Adrianku nepoznal...pak to vzal vylučovací metodou a nakonec našel, teda ale dalo mu to práci :slight_smile:

Teda povím vám to těsné balení do plíny - to je věc. Včera mi usnula za 30 minut a dneska za 15 už se ani moc nevzpouzí...vždycky jednou se vzepře, u toho zavře oči, pak ještě několikrát, ale už víceméně ze spánku, pohladím po nosánku a do 10 minut spinká a bez dudlíčka...nádhera Kéž by to takhle fungovalo, já už byla z toho jejího nespaní uplně vyřízená, vždycky plakala, chtěla spinkat a nemohla zabrat...však jste to v pondělí viděly!

Teď uklízím, peru, vařím...odpoledne půjdeme ven a večer jde MM zase kamsi slavit, tak půjdu spát už v osm!

Jo a ještě se chci zeptat, mažete prcky nějákým krémem proti slunku??? Já o tom uvažuju...to sluníčko už má fakt sílu a nerada bych, aby se mi osypala...
8. dub 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Nik, na báby na hřišti bych se taky vys.... z vysoka. Nesnáším propagaci kojení, ikdyž vím,že je pro mimi nej, proto se denně plahočím s hodinovým krmením, vždycky mám malého u prsa jak dlouho chce, říhnout s řevem - páč má málo, pak dokrm - řihnout a většinou chce ještě prso na uklidnění. Jsem otrokem krmení, ale co bych pro Dafču neudělala, že :grinning:
Jako odsávat moc nemám kdy...to bych furt seděla doma na zadku a shnila ve špíně :-O

Holky, on mi Davídek nějak chrčí...jako z nosánku odsaju minimum...chrčí, jak když má něco na průduškách....tak nevim :frowning2: Jako chrčí už dlouho, ale dneska si toho víc všímám :frowning2:

Ivuš: O vaření mi nemluv - je to moje neoblíbená činnost, ještě že vaří manžel :grinning:
8. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Jinak Nikky: Já mám ohřívačku Canpol Babies, spokojenost...vejde se tam AVENTKa a je k tomu mistička i pak na příkrmy - kašičky.
8. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
nikky nikky kde siiiiiiiiiiiiii????????? Prosímtě už máš ten letní fusak Emitex? Mě by zajímalo jakej je, já o něm silně uvažuju nakonec pač mi to přijde lepší jak dvě deky -svrchu a ze spodu a možná dokonce bych koupila 2-jeden i di autosedajdy pač ona tam bez fusaku řve a s ním se upeče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak sem je objednala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Uz ho mam.prave jsem ho dala do kocaru.je to fajn nez tahat deky.dole omyvatelne na nohy,do sedajdy,sportaku pak super.nelituju.akorat je fakt velkej,teda dlouhej!
8. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak jsem objednala ohrivacku Avent a i termoobal.neba me to ohrivat.tak jsem zvedava.
8. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
nikky já si objednala ten combi, tak si ho zkrátím :wink:
8. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
a jako hledám uklízečku už mě to nebaví, radši budu s dětma než tu lítat kolem toho bordelu, ale potřebovala bych nějakou osvědčenou..
8. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Combi?neznam :grinning: ja myslela,ze je jen jeden! Tak uklizecka by se mi hodila taky nekdy,a kucharka,jak dnes.malej zachvat,rval jak tur od rana,manza spal po nocni,tak jsem musela utisovat,do toho jsem odstrikavala a varila.mazec!
8. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
no taky bych ráda kdyby i vařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tady je ten fusak-je dražší..
http://babyparadise.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1042334
8. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Jo tenhle,tak to jo.to bude taky fajn.je super,ze netaham ty deky
8. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Hele holky, jak máte prcky v kočárku oblečený? My se vrátili z procházky a malá měla úplně propocená záda. Máte duku i pod nima?
Pri: dneska jsem objednávala v lékérně Seba Med OF 50, taky mi to příjde, že raději budu mazat. . a Seba Med máme na koupání, tak to snad bude v poho
8. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
pet: mně Týna taky chrčí jako dkyby tam měla kopu hlenů a neodsaju nic. Doktorka říkala, že to na průduškách nemá, že dýchá čistě, tak nevím, čím to je. :frowning2:

zipi: já dávám body, punčocháčky, kalhoty a mikinku a po ránu slabší kombinézku, protože zatím nemám bundičku. A přikrývám dekou, kterou podle potřeby odkrývám. A zpocená není. Je krásně teploučká.
8. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
Kremca: malá měla body, dupačky a takový tenčí kabátek, který měla rozepnutý, pod sebou deku a zakrytý měla jen kousek nožičky a byla spocená, tak já nevím :cry: , zase se mi nechce ji venku mít jen v bodyčku. .
8. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
zipik: já pod ní nemám tu deku. Jen hygienickou vložku v korbičce, která tam byla. Dekou ji mám přikrytou pro případ potřeby. Možná, jak měla malá body, dupačky a ještě kabátek na zádech, tak proto byla spocená. Jednu vrstvu na zádech bych sundala. Možná místo dupek jen kalhoty nebo pučocháčky.
8. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojky, já teda taky mám pod malou deku a je v letním fusaku, že je to lepší co Nik? Takové upravenější.. a do autosedačky mám ten letní s nožičkami, jako zvířátko a taky supeeerrrr :wink: a za pár kaček...ale pozor, já jsem strašně utrácecí....hrůza, musim mít každou blbost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :unamused:
Všem hezké velikonoce, MM má ode dnes dovču a razíme směr Pec pod Sněžkou..... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně 5dní nebudu muset vařit :wink:
8. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
ivi: já mám na dece saténovou peřinku, takže deka není vidět a vypadá to moc krásně. A když je hodně teplo, tak prostě děku vytáhnu a nechám jen peřinku nebo vůbec nic. A protože mám druhou holčičku, tak používám věci po té starší. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
tak jsme dneska byly s Mariánkou v tom kině pro maminky a miminka a mám fakt zážitek. Hlavně tím,že se mi Milionář z chatrče moc líbil a úplně jsem se vtáhla do děje, takže mě řev dětí ani nerušil :wink: Vzala jsem si spící Mariánku s korbou nahoru vedle sedačky a celej film krásně prospala, pak jsme chvíli kojily. Kočárky se nechávaj pod plátnem, bylo jich tam asi 40. Pak tam jsou dole natažený deky rpo lezoucí děti, s těma byly maminy spíš vepředu. Je tam trochu nasvíceno a zvuk skoro nebyl slyšet, byly titulky. Taky je tam přebalovací pult a pleny.
A dokonce mi nějaká paní dala lístek zadarmo, že je někde fasovaly a maj ho navíc a při vstupu jsme dostaly nějaký vzorečky a dva dudlíky :grinning:
8. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
Krem....to jsem tím vůbec nechtěla napsat, že kdo nemá letní fusak, tak to nemá upravené. Prostě u mě je to upravenější. Já na nějaký skládání prostě nejsem, tak se nezlob :slight_smile:
9. dub 2009 v 07:09  • Odpověz
ahoj holky,
koukala jsem, že sraz se vydařil. Krásné fotky, nádhernáááá miminka :slight_smile:

Terkyt: do kina bych šla hned, mám to kousíček, akorát určitě bych to nedala s dvěma dětmi. Je tam nějaký limit pro děti do..?

krem, pet: mne taky Matoušek chrčí, chrochtá a nic jsem neodsála z nosíku.
9. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, no....tak Davča má rýmu jak hrom. Chudáček malej v noci kašlal, tak jsem odsávala...naštěstí miluje zvuk vysavače. Poprvé jsem mu při odsávání málem vypíchla oko, jak sebou mlel, ale už mám svůj grif. Akorát mi ta rýmečka překazila dnešní rande s kamarádkou, ale co naplat. Půjdem jen na prochajdu,no.

Holky, je to normální, že má takhle malý miminko rýmu ? :frowning2:
9. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.