• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ještěrko-no zády k tobě by se nemělo nosit vůbec, to nemá s ergon.polohou co dělat, jediná vhodná je bříško na bříško :unamused: , podsazený zadeček, kolínka výš jak zadeček, zakulacená záda...zády k tobě znám jen klokanky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a sice ti neřve, ale nbude mít absolutně žáídnou motivaci se sám posadit...fakt bacha-jakmile je začnete dávat do zvýšený polohy, všechno vidí a nemusí se hnout, leží jak paša a je spokojenej, ale je to na prd...my vozíme na bříšku a Julča zírá na svět a je spokojená :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já ho nedávám do zvýšené polohy :sweat_smile: leží rovně... :sweat_smile:

A v té kapse má zakulacecá záda i dokonce podsazený zadeček - asi to nebude 100%, ale rozhodně mu váha nestojí na páteři :wink: A kupovala jsem jí s atestama, že se může pomalu od narození, tak snad k něčemu bude, ne?... Jinak tahle jde udělat na 7 způsobů poloh...
8. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
jesterko bohužel-atesty se rozdávají na potkání, na to se nedá spolehnout, opravdu pokud se jedná o klokanku a zřejmě jo, tak degraduješ to co máte odcvičeno-ale je to samozřejmě tvoje věc :wink: , pokud jde o ten sporťák, tak pokud vím, tak se tam dětem líbí právě proto, že není v úplně rovině-ale je to mírně nadzvednuté a tudíž lépe vidí-ne? :wink:
8. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
ronie,nechces vydat knihu?ale fakt.
takze v satku ho mam asi furt nosit do klubka,co?

jste me tady tak inspirovaly,ze taky zacinam planovat dovcu s babama a miminama.

no jo,nik,kolik merite?
8. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj,
tak kakání už dnes bylo docela žluté, tak jsem ráda. Dnes si B. poprvé dala pořádně čaj, hurááá, za to brambora nám teda nejede....snad až přidám mrkev, budu to do ní prostě futrovat.
Ale normálně snad vyvěsím prapor...Barča se včera a dnes najedla za bdělého stavu :grinning: , třeba se konečně umoudř :sweat_smile: ´...no, nebudu říkat hop....

My jsme pořídili klokanku z druhé ruky, ale asi ji nevyužijeme, když jsme křiví a není ergo, možná později, až bude malá sedět...
8. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
janko v šátku v klubku nejlíp, ale jde už i taková ta kapsa s křížem nebo jak se to menuje-obdoba erga apod. jen na chvíli je to ok, ale klubko dokud nesedí je fajn

šári-klokanka je na nic i když sedí-krom toho je limitovaná váhou dítěte, takže až se ti dítě samo posadí,t ak už bude na klokanku moc těžký, nicméně v klokance je postavení pánve vždy špatné :wink:

já teĎ koupila druhé ergo, až půjdeme na houby tak abysme mohli nechat kočár doma, mě se strašně moc líbilo beco, má fakt neskutečně krásný vzory, je ale šíleně drahý, šla bych do něj přesto, ale je tam zbytečná komplikace toho hadru mezi matkou a dítětem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
8. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
tak to byl den teda..malej reakci na Hexu jak sviňa....horečka,kňoural,plakal..furt chtěl nosit,tulil se,no šílené a do toho má průjem....mazec...ale to měl už ráno a myslím,že to má ze včera z bazénu,přece jen se pár krát napil té chlorované vody...myslíte,že to může být z toho??co se může dát na průjem???
no a nechctěl jíst...večer ze 180 vypil 60 cudinka moje,jsem z něj hotová...chci zpátky své živé miminko
8. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Nikk, na průjem je nemléčná rýže udělaná ve vodě - pak taky mrkev a i ten banán by měl stavět.

Ronie, ty sis objednala to ergo z odkazu, cos tu napsala? Kolik to stojí? Posílají to i do Čech? Nebo které bys mi doporučila? My bychom do něčeho takového rádi šli, abychom té Barče neškodili.

Dnes na rehabce, máme furt stejnej cvik - barča se prostě při pasení furt opírá o levou ruku a pravou šátrá, naopak to skoro nedělá.-...ale je teda fakt, že před tou doktorkou nepředvedla ani překulení na bok, což už dělá teda normálně, i tu levou ruku při pasení někdy otvírá a na tu pravou už se tak někdy opře, prostě tam před ní ležela jak rozpláclá brambora a řehtala se na ní - teda do tý doby, než začala cvičit, to byl řev jak tur :wink:
8. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ron, je dobrý Ergo Baby Carrier?
8. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
8. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
nemléčná jo? takže jako mu mám celej den dávat kaši????? :astonished:
8. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Nám to dr radila vždycky před kojením, ať jí dám pár lžiček na zahuštění, ale to byla ještě malinká. Kremca je teď s malou v nemocnici kvůli dusivému kašli a k tomu měly taky průjem, tak musela místo každého krmení dávat tu rýži a mrkev - vůbec nekojit, žádný mlíko.
Možná bude stačit prostě vynechat mlíko a jíst jen tuhou stravu...
8. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
ty jo..no uvidím ráno,zda se ještě posere a volám DR
8. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Je to ta rýže od Nestlé v takovém stříbrnobarevném pytlíku (je na ní napsáno dětská krupička rýžová, instant), v lékárně, ale většinou ji mají i v suprmarketu. Má být od 5. měsíce.
8. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
To je teda drsná reakce, barča naštěstí zatím žádnou reakci neměla - jen velký řev při píchání :wink: , 5. srpna jdeme na 3. dávku, tak snad nás to taky mine.
8. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky

tak Vojta dneska taky dostal hexu, ale uz treti :slight_smile: nastesti je bez reakce... vazi 7 kilo a meri 68 cm :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Miso, tak bezva, my doufáme, že se přes těch 7kg taky přehoupnem do toho půl roku. Jdeme 5 srpna, tak to už by teda mohla...teď papá líp.
8. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
no on minule měl jen teplotku a byl ale v pohodě a dneska katastrofa....ten průjem nemá od toho,ten měl už ráno...ale normálně jak kdyby mu píchli nějakou utišující látku...byl totálně mimo..ležel na mě,bílej,ani se nehýbal a kňučel...chudítko moje :frowning2:
8. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
nik to je strasny, vubec bych nevedela co s nim :frowning2:
8. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
¨no co..měla jsem ho furt jen na ruce a on se tulil a tulil a kňoural :pensive:
8. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
nikky,to mě mrzí....možná má ten průjmík horší po té hexa. Tak mu po každém káku omývej prdelku a vysoušej plínkou, at se neoprudí. A držím palečky. Chudínek...úplně s tebou soucítím.

JInak nosítko jsem si nepořídila, Ronie mě před porodem odradila. A měla pravdu,ptala jsem se mudry. Tak nosítko nemám žádný, zkoušela jsem manducu,ergo,babyvak,klokanku....Davča ve všem huláká...má prostě rád body to body :grinning:

Davča v golfkách ještě nebyl, a to jsem po nich tak toužila, občas s nima obkroužíme obývák. A sporták máme úplně do lehu, ale Davča je v něm hrozně utopenej :pensive:

No tak, kluci si šli hajnout, jdu do sprchy a pak do hajan. Davídek mi ted spinká každý den do 5,30...pak se napapá, přebalím a spíme do 8.30. To já ráda.

Taky vás sejří počasí? Mě děsně.

Papa a dobrou, Nik...ať je Kubíček brzy v pořádku.
8. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
šári, všechny jsou dobrý, všechny jsou ergonomický, odkaz co jsem dávala je konkrétně na beco nosítko což je novinka a je dost drahý-kolem 3,5tis(dá se koupit i u nás), já mám ergo carrier-tteď už budu mít druhý, manducu jsem nezkoušela-princip stejný jak ergo jen je součástí vložka pro novorozence a dost lidí říká, že manduca vyhovuje spíš nehubenejm lidem-z toho důvodu sem hodně teĎ uvažovala nad mandukou -aby byla pro manžela, ale nakoneec sem si to rozmyslela-ergo dopne jen tak tak(téda už ho dlouho nezkoušel :grinning: :sweat_smile: -ale dá se koupit prodlužovací pásek), další ergo nosítka jsou většinou napůl na zavazování-pod zadečkem se zavážou, já chtělk, aby to zvládnul i manžel, takže aby se všechno jen zaplo a šlo se, jinak přendávání dítěte z břicha na záda, případně dát si dítko na záda-sama chce jen cvik, ale je to lehké-u jakkoliv zavazovacích nositek to ale půjde hůř a při přendavání bude nejspíš nutné dítko vyndat, to se u erga a manducy nemusí.
8. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
8. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
jinak doporučuju kouknout na videa na youtube, jak se s nosítkem pracuje, mě tam třeba odradilo to beco, musíš totiž dítko posadit při přendavání a vyndavání někam, takže to mi přijde fakt blbý-z erga vyndáš spící dítko a položíš na postel z beca musíš vysunovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
nikky na ten průjem moc doporučuju koupit mlíko od nestle lox lactose, má minimum laktosy, přechodně krmit jen tim, dokud se průjem nezlepší, kaši naveče nebo jak ste zvyklý-od nestel proti průjmu možno zředit tímhle mlíkem, k obědu mrkev :wink: a hodně vody :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
oprava-low lactose samozřejmě-mají v lékárnách :wink: , jééé tam je překlepů, snad už ostatní pochopíš :grinning:
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojda,

Jes..já a dobrodruh??? :sweat_smile: sis mě spletla nééé? jooo kdysi dávno možná :grinning: nemyslela jsi teď spíše Terkyt?
tak u nás se vede jen na nouzový režim vak,, jinač nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já nosit odmítám. stačí že nosím své dva mědvědy.. :grinning: :grinning: :grinning: ..na dovči nosil taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. na takový medvědy snad ani nosítka neexistují (a jde vidět u manži jemalej spokojenej a u mě stísněnej..nesvůj)

Jo to mlíko Low lactose je dobrý...Niki ho právě brávala...doporučuje se i při zahlenění ( při tom se totiž taky nemaj mléčné výrobky :wink: )
8. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Roni, tak my bychom šli asi do té manduky http://www.nejenprodeti.cz/manduca-prirodni-496
schvalovala bys nám to? Ty jsi takový odborník :slight_smile:

Spící dítě můžu taky z manduky jen vyndat? Nebo je to jen u Erga?
8. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko,

Hoj: myslela jsem tebe.. psala jsi to o té bouřce,ne? :grinning:
Za mě někdo bude těžko nosit, protože když jdu nakoupit, tak kočár a vozíček na nákup neuvezu :sweat_smile: a nezhledě že nakupuji na celý týden, tak bych to do kočáru ani nenarvala..

Nik: jak je dnes Kubíkovi?
9. črc 2009 v 06:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.