• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Dobré ránko, Jes jo táák :grinning: :grinning: njn...to bylo ale nedobrovolné....a víš jak ty bouřky chodí furt, to bychom se nikam nedostali,kdybychom čekali že bude fakt den bez nich :wink:
Ale jinač na Indiánské tábory jsem jezdila jako vedoucí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No u nás se dává autosedajda na vozik a pod ní nákup :grinning: :grinning: . já mám i tak dost problémů se zády :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže to nehodlám ještě víc provokovat...a to i tak se těm problémům nevyhnu.. doufám,že neskončím jak s niki na pohotovosti,že nebudu vědět čí jsou moje ruce :sweat_smile: :grinning:

My už zase brečíme...jsou to asi fakt zoubky...nemáme to bílé,ale takové skleněné čárky....jak to vypadá,zase jsem marně doufala,že neprořvem každý zub,tak jako niki :unamused: . hm a do toho nás teprve začnou očkovat, ještě nemáme nic :frowning2:
9. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
šári-jojo ty hle nosítka nemají nic mezi tebou a dítětem, takže jen rozepneš a dítě je volný :wink: , schvaluju :wink:
9. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky

Jes: furt stejné....teplota,kňourá,v místě očkování má bouličku červenou,asi ho to bolí...celou noc spal,to zas ano..ale průjem měl ráno...tak jsem volala DR a koupila jsem nějaké probiotika,mám dát když tak smectu a když bude i zítra špatnej,mám přijet...průjem má prý určo z plavání,ale nevíme,zda má horečku z očko nebo sraní...takže dneska bude zas veselo :pensive:
9. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem vás víceméně dočetla, uf :slight_smile:

Ronie: večeře maximální romantika, zní to velmi zajímavě to šero a slepá obsluha. kouknu na stránky a vyzkouším.
A kam vyrážíš na Welness víkend?

mé dítě stále u prsa, takže ještě chvíli potrvá než v noci vydrží beze mne (doufám, že to bude dřív než Miki, to jsem byla poprvé bez něj v noci až v porodnici s Matouškem :slight_smile:)

Terkytko: vy jste dobrodruzi a Marjánka bude taky, když už takhle malinká spí ve stanu :slight_smile: krasné fotky

Jes: mne se ještě Mat nepřetáčí, povedlo se mu poprvé v sobotu a od té doby asi 3x a jenom na jednu stranu , a to vždy řev, protože zapomene ruce pod sebou.

Nikkyy: my po očkování máme vždy červenou bouli jak prase v místě vpichu, potřu Fenistyl a chladím obklady. Teplotu nemívá.
Včera jsme byli na II. prevenar a do rána dostal rýmu a kašel a zase má bouli. Naštěstí bez teplot.
a v máme jet v pondělí na týden do Rakouska, tak doufám, že to bude ok.
Jinak Kubíček je borec na fotkách i videu..strašně moc šikovný....to mi ve srovnání s vámi jsem hodně pozadu :frowning2:
9. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Nikky: Mati je pozadu.....no já asi taky :grinning:
9. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
momo :grinning: :grinning: nejste pozaduuu..Jakub je hyperka prostě...

no vidíš,já mu to máznu fenistilem,snad ho mám...a to jsem byla dneska v lékárně :frowning2:
minule nic neměl...jen večer teplotku,ale pohoda...to je jak má ještě průjem atd,tak je toho moc na něj :frowning2:
9. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
to je nepříjemné ten průjem, ale může to být z plavání. Kamarádka co chodí s malou, tak už tam 2x něco chytly. Některé děti jsou na to náchylnější. Hlavně ať je to brzy přejde.

A nevíte co Kremča? ona psala, že je s malou v nemocnici :frowning2: Už je to dobrý?
9. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
ať to Kubíčka brzy přejde jsem myslela, píšu jak tatar :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
no on se nalokal vody...takže určo z toho,,,ten chlor nic moc pro ty prcky
9. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
ale baví jej to, že ano?.... Matouš měl to plavání doma ve vaně, co měla i Terkyt a to byl kouzelný a úplně blažený....přemýšlím, že začnu taky od podzimu chodit...ale musím vymyslet strategii jak vše provedu :grinning:
9. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
jj strašně se mu líbí...až na tu vodu...tak mu taky chutná :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: možná si zapamatuje, že mu nedělá zrovna dobře na bříško :wink:
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
tak to jsem na něj zvědavá :grinning:

tak by měl jíst,ale spí...nechám ho dneska ať si spí dle svého a papů přizpůsobím jemu :wink: ať si odpočine...k obídku mu dám rýži a mrkev,to je taky good na srajdu :wink: snad to bude papat..u něj je fakt divné,že nejí :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
:grinning: momo ahojky-prdlajs šero, tma tmoucí, nic nevidíš a nerozkoukáš se, je tam prostě tma-přiblíží ti to právě svět nevidomých :wink:
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak máme horečku po odečtu 38,5..mazec,dala jsem čípek ale během 5 minut ho vysral...tak jsem volala DR,ta už tam neni,ale byla sestra,mám dávat sirup,střídat 2 druhy...po 4 hodinách,pokud přejde teplota 39 a víc,dávat oba najednou.zítra mám naklusat,vemou mu z prstíku krev na rozbor zda nemá nějakej vir,pač prej toto už neni reakce,ale mohl něco chytit v tom bazénu..nechce moc papat,teď spal 4 hodiny,najedl se trošku a zas spí....jsem z toho úplně hotová :frowning2: snad mu ta teplota klesne,zítra jsem zvědavá co mu najdou...snažím se do něj lít aspoň čaj,ten bere díky bohu...je jak mrtvolka,akorát se po mě válí a hicuje :pensive:
9. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
nikky zkus ho svlažit vodou-ne studenou, ale vykoupej ho ve valžný, to pomáhá nejrychleji :wink: , my byli dneska taky na očko, měla zase hysterák, ale usnula, jenže furt prší, tak musím hejbat kočárem a určitě se vzbudí brzy, měla lehounce zvýšenou teplotku tak sem dala čípek a na noc preventivně taky dám :wink: Držim palce ať se to rychle srovná :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
jo a nikky určitě to bezlaktozový mlíko dej, neboť laktoza ten průjem stále provokuje, tímhle to rychlejc zastavíš :wink:
9. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Zdar ženy :slight_smile:
hlásím se po tisíci letech, moc vás všechny i prďolky zdravím :slight_smile:
Předně přeju nikky ať je Kubíček co nejdříve ok, je to šílený, když jim něco je, my máme za sebou zánět spojivek a šílenou rýmu s kašlem, to bylo peklo :unamused:
jak tak průběžně čtu, tak Neli je tu asi největší cvalíček, ve 4 měsících 68cm a 7,41 kg, teď už má ale určitě přes 8 kilo a je velikááááá. Jinak kojíme už od začátku 4.měsíce jen částečně, jinak dávám Bebu a od 5.měsíce zeleninku a posledních 14 dní na noc kašičku.
Koukám, že probíráte nosítka, my nosíme v Manduce a super, sem fakt ráda, že jsme jí pořídili :dizzy_face: jsou chvíle, kdy už nezabírá nic, a v nosítku se spolehlivě za chvíli uklidní, takže já můžu jedině doporučit.

Chystáme se teď konečně na nastřelení náušniček, holky kdo jste dával nastřelovat jak to probíhá? Stalo se vám že to hnisalo nebo nějakej problém? ..Díky a zatim pa
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
efi ahojky my byli nastřelovat, nechala sem si s ní nastřelit druhý dírky, abych věděla jak moc jí to bolí atd, Julče to po dlouhé době malinko zhnisalo,a le stačil jednou líh a framykoin a ok, mě to přímo nezhnisalo,a le zánět malinko taky-je to koupáním-jak tam vleze voda s nějakou nečistotou je to tady, ale v pohodě :wink: Bolí to jen chvilku, myslím, že dospělého víc a déle, apč je ucho tlustší, z aminutu o tom nevěděla, nejdřív musí sestra s tvou pomocí fixou nakreslit body pro nastřelení a pak si malou vemeš na klín a nastřelí se, Julča řvala nejvíc při kreslení pač tušila zradu, pak už jen chvilku a po nastřelení se hned uklidnila :wink:
9. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Ron díky moc, spácháme to příští týden, tak uvidíme mně to hnisalo celý dětství, tak sem zvědavá na ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Maminy jak tady komunikujete o těch Manducách -Manducu je možno si zapůjčit na sedm dní ZDARMA.Mrkněte na :www.ditevbavlnce.cz
dáška
9. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz
autor
Jes: tu černobílou Manducu jsem měla půjčenou na srazu s holkama, právě proto, že se tam Mariánce líbilo a mně se fajn nosila, jsem zapátrala na netu a hned zakoupila od paní z druhé ruky černou, je víc unoverzální a ke všemu oblečení a i lepší na špínu, paní ji prodávala skoro novu, že v ní její syn nechtěl být, tak stála 2200Kč, takže asi o 400 levnější. Aspoň něco. Ale jsem moc spokojená. M. tam i krásně usne a nebo se dívá ze stany na stranu průhledama. Tělesnej kontakt je perfektní.

Niky: to je teda trápení s očkováním :unamused:

Musím vám napsat příběh od synovce mojí švagrový, byl minulý týden na proplachování těch kanálků, jeho mámu poslali do čekárny a řev se z ordinace ozýval šílenej, pak vyšli ven a řekli jí, že malej tak řval, že ho museli křísit, jeli pak sanitkou do nemocnice na EKG a různý vyšetření, nic nezjistili a prej ho nemaj teda nechávat doma vyřvat, že se to může stát zase. Propláchnutí kanálků stejně nepomohlo, oko zanícený ještě víc. Tö si teda užili :confounded:
10. črc 2009 v 01:33  • Odpověz
Ahojky

Tak hlásím,že jsme už OK,jen trochu průjem,ale prej pohoda,jsme na dietě lehké!
Dostala jsem další rady na příkrmy..maso,pak přesnídávky,jogurty atd......
Ale dostali jsme mastičku,má na nožkách suché fleky,počátek atopického,tak ať se toho brzo zbavíme :wink:
10. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojda,

Nik: to je super, že je to OK!!!
Už můžeš dávat jogurty? či jaké rady a porady jsi dostala?
10. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
ter:jeeezis,strasny!!!chudatenko male.je mi z toho uplne blbe
10. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
holky,nechcete nekdo koupit todle?
http://www.ditevbavlnce.cz/a-plinky/eshop/0/0/5/889-Voditko-na-dite
:grinning: :grinning: :grinning: ja se prdnu,to je strasne :confounded: :grinning:
10. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
to už jsem sem házela taky :grinning:
10. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
nazdar :grinning: :grinning: se chlamete, ale to tak špatná věc nenííííí :wink: .
Niki měla šle na jídelní židličku, měli jsme klasiku dřevěnou a ona se pokoušela o trénink akrobacie, tak jsme pořídili šle.... měli v balíčku i ten vodicí pásek...a jak se pak hodil prvních pár dní, když v roce dostala kočárek a učila se u něj chodit....nikdo nemusel být shrbený, šlo se normoš ven na procházku a tím popruhem jsme ji krásně jistili....
ale byla to otázka tak 3-4 procházek, pak už nebyl třeba....ale nejistit ji,tak by byla od chodníku hezky dobitá...takhle nikdy na zem nedopadla :wink:
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
ale je fakt,že když jsem to viděla, ještě než jsme to použili u niki na cizím dítku,tak jsem si taky klepala na hlavu,co je to zahovadinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinač u nás proběhl řev řvoucííí......ale už se konečně spinká...uff..doufám,že se to nebude opakovat zítra....to by byl mazec..u bráchy se to vše rozhlíhá,tak to by asi vzbudil všechny :confounded:
10. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
akorát teď jsem si všimla,že tam je to vyloženě jako vodítko, ty my neměli...my tam měli normoš pod oběma ramínky připlé ouško a za to jsme ji drželi...prostě v pohodlné jistící poloze pro dospěláka...:wink:
10. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.