• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Mělo to být: Tak to je chyb, sorry...mě fakt hrabe pomoc
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
aloha ivčo,
teda,to je zvláštní,že tvoje mudra nesouhlasí s propichováním, neměli by to spíš posoudit na plicním? já jdu na hexu teprv dnes, prý řádí černý kašel. Beru si s sebou babi jako podporu.... :angry:
15. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ivčo, zkus na to heřmánkový obklad, mám to dr doporučila a za týden už jsme mohly být očkovaní :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
akras....Levoca...je smerem na vychod..my jsme uplne jakoby ve strede Slovenska...az na severu, hned u polskych hranic, konkretne je to Tvrdosin...a znama je tady Oravska priehrada, Oravice....atd.Levoca od nas bude nejmin tak 150 pocitam. :frowning2:

Jinak mame se porad fajn, jenom dnes je tady az desne vedro...30 stupnu ve stinu...takze maras :sweat_smile: ma Oravu tropicke vedro :grinning:

Tak se mejte krasne..a ja se zase nekdy ozvu :wink:
15. črc 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
my se po heřmánku osypali..bacha na to

Teuf: lepší než aby Vám pršelo a bylo hnusně :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Pet: tak ať Davča nemá reakci :wink:
15. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím po delší pauze. Už jsme z nemocnice doma. Týnuš ještě pořád chrochtá, ale už je to mnohonásobně lepší. V pondělí měla ještě průjem, tak jsem s ní šla k mudře a výsledky budou v pátek. Nicméně jsme s maminkou zjistily, že má asi spurt, protože jí po třech hodinách ve dne i v noci i 230 ml mlíčka. S mudrou jsem mluvila a ta nám požehnala v příkrmech. Začínáme s mrkvičkou a banánem. A můžem přidat i brambůrek. Zatím jí to moc chutná a kakání se hned spravilo. Takže holčina při svých 8300g měla hlad, proto průjem. Hold už jí nestačily živiny z mlíčka a tělíčko se bránilo. Tak držte palce, aby i výsledky byly v pátek v pořádku a my byly konečně fit.
Jinak jsme na prázdninách na Vysočině. Je tu krásně oslavila jsem tu 30tiny a teď se marně pokouším učit na státnice, které mě čekají v září. Zatím nic neumím a jestli to tak půjde dál, tak nemám šanci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak papa a jdu se učit než se to zvířátko probudí. :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
kremca, preji ti hodne sil a discipliny pri uceni, ja uz ted nemam takovou honku, jelikoz me v zari ceka uz jen jedna povinna zkouska, tak premyslim, ze zkusim jeste dve co nemam zapsane a ucitele to nabidli :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Díky za rady, zkusím opatrně ten heřmánek, ale jelikož je Bára atopik, tak nevím nevím :unamused:
Pet...taky si maslím, že by to měli posoudit na plicním, ale tady na Kladně je t :unamused: k zvláštní systém, kontroluje nám to jen dětská mudr a ta to posílá na plicní do nemocnice, tak nevím...ale už bych taky aspoň jedno očko viděla v ní. Vždyť jí zítra bude 5měsíců a nic :confounded: :frowning2: No nevím....chjooo, jinak jsem dnes byli dělat pasy, jako vyfotit Báru byla dost komedie :grinning: I když možná pojedeme ne k moří ale do háje :rolling_eyes:

Krem...hlavně aby malá byla OK, je to teda pořádný drobek :grinning: Bára má 7kg a všichni mi pořád říkají, že je obr...Filip měl 7kg ve 2měs. :sunglasses: Uč se uč se uč se...jak pravil Lenin, že? Držím palce a obdivuju, já bych to fakt nezvládla :wink:

Holky nechali jste dát synflorix rovnou s hexa???? Jak to nesli prckové????Díky :wink:
15. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Mariánka má v sobě už tři dávky Hexy a Synflorixu dohromady a bylo to vždycky v pohodě. jen jsem dala večer na spaní jednu dávku Nurofenu sirupu, porotže se mi zdálo, že víc brečí,tak aby se netrápila, jinak to snášela krásně.
15. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Terkytko dík, četla jsem jak jste si to užili v Peci, hned bych taky jela....jezdíme tam na Pardubickou...stejná kvalita jako u vás :grinning:
16. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky

Iv: vy děláte malé pas???? my jsme si Kubu tam nechali napsat jenom......
16. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
jinak my máme zatím jen 2 hexy a synflorix zatím nedám
16. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Nik...děláme. Jedeme do Řecka a tam ho prý chtějí. Teda minulý rok jsme jeli s Filípkem a měli ho jen zapsaného a řeči měli, ale pustili nás. A teď pas platí 5let (dřív to bylo jen na rok), teda pokud nezmění mímo moc podobu :confused:
16. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojda, tak my mame za sebou druhou hexu, vazime 6,03kg pri 67cm. Dostali jsme navod jak zavadet prikrmy, ale jeste pockam min. do toho konce 5.mesice. Ted se mi konecne srovnalo kojeni, ze nemusim dokrmovat, tak si to chci jeste chvili uzit:grinning:
16. črc 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, poradite mi,

Vojta uz celkem hladove kouka po nas co mame na taliri, a kdyz ho chovam a mam neco na lzicce a strkam to do pusy tak uz otvira pusu, tak premyslim o prikrmech, je mi ho lito broucka, jak tak na nas kouka kdyz jime, ale mlika nesni vic nez 5 x 150 vody plus nutrilon,

ted ten dotaz, tu mrkev mam uvarit jen tak ve vode nebo v pare a rozstouchat vidlickou a hotovo?

diky moc
16. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Miso....když uděláš mrkev v páře, tak je prý zdravější. Někdo říká jen mačkat, já teda mixovala a v pohodě...
16. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
ivanko příkrmy jsou naprosto v pohodě, Julča papá hezky a Oli má svoje konzervičky,stačí mu říct, že je to pro prcky a že by mu to nechutnalo, nicméně kdyby to moc chtěl tak klidně dám :grinning:

Julča má nějaké zvýšené tepltoyk od včera, ale nic na ní není vidět, tak doufám, že se to nějak negativně nevyvrbí, zítra bychom měli jet za našima a za Olim na pár dní, Jura jede na ten golf...

Normálně sem dneska udělal velkou výpravu až na černej most, do Ikey koupit závěsy, no holky fakt sem už úplně mimo, pač sem je koupila a nechala na pokladně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: tak tam pro ně musíme zajet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
ron: ty jsi dílo :grinning: a schovali ti je?
16. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Nazdárek, :grinning: :grinning: Ron, taky jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Si užíváš Julči,cooo?? No se musím pochlubit, Niki včera taky odfrčela s babi a dědou :grinning: :grinning:
si představ, že to EEG neklaplo :angry: :angry: neměli tak malou čepičku, tak jak byl v klidu,tak furt nějaká sonda nezapisovala...no a pak už ječák šílený, nechala ho ječet dlouho jak prase totál k ničemu,tak jsem odcházela naštvaná s knedlou v krku a slzami v očích.. děs...čekám,kdy bude volat mudr. co a jak.

čauky Nik..už je líp? co Kubajz..kde je zas nějaké luxusní foto?
16. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
čus Hoj...jj je líp...Kuba? právě se vysral do vany :angry: :angry: a od 2 mi nespal :astonished:
16. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Nik,tak to je fajn, :grinning: :grinning: :grinning: šikula...to se nám ještě nepovedlo...ale dnes jsem pořídila luxus foto posrajdění až na pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No TOmík je už okoupanej nabaštěnej a po 18 vytuh..ale co ?? po 45 min vstal....no a maminka má jít do terénu...snad ho za hoďku nakojím a vytuhne... :confused:
16. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
my jíme a půjdem spát.....nějak mi nechce na noc jíst...asi nemá hlad,tak mu na sváču předtím nedám mlíko,ale jen ovoce nebo jogurt
16. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
čeoice sou na prd, máma má u eeg starý dobrý gumičky-je to takový síŤka z gumiček, která se dá zvětšovat a zmenšovat, funguje to mnohem líp a nepatlá se gel :unamused:

Julča je super protivná, teď teplotku neměla, ale ten řev..musela sem odběhnout se uklidnit, no a teď ve vaně předvedla prej už i včera prapodivnou věc, jak ječí tak najednou střih jak utne, napne se a teď vypadal celkem i nepřítomně jako bezvědomí ne, oči vnímali, ale divně, téda to mám strach budu volat mamině ach jo, no snad to nic nebude
16. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
ron...no já byla nakvašená, dětské EEG a jako čepici 46-50 cm nejmenšíí :angry: nakopat je

hele tohle mi dělávala Niki běžně (teda pokuď jsem to dobře pochopila)..ječela až tak,že přestala dýchat...téměř na denním pořádku..tak ať to nic není :wink: a jen běžná histerie....(Matilko mi teď říkala,že se na to doporučuje dítku fouknout do pusy, že se hned nadechne)
16. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
hoj nene já afektivní záchvaty znám, dejchala naopak zrychleně, ale byla fakt mimo, no prostě uvidíme co nám eeg řekne zítra, já epilepsii měla, takže z toho mám trochu strach, já jí ale neměla od narození a jen přechodně, takže genetika by neměla hrát roli, ale bojim bojim, no popis celkem seděí-napnula se, zvrtátila hlavičku dozadu a pak se trochu uvolnila ale byla mimo, nereagovala :pensive:
16. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
téda já doufám, že to budou nějaké prapodivné afektáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
tak jsem si dnešní vedro parádně užila, byly jsme s kamarádkou skoro půl dne na Petynce (koupaliště na PRaze 6), normálně jsem Mariánku koupala i v dětským brouzdališti, ani jí ta studená voda nevadila, bylo už fakt horko i pro ní. Fakt jsme si to skvěle užily, pamatuju, jak jdyž jsem dřela v práci třeba do osmi a bylo takový horko, tak mi kamarádka psala z koupaliště: "pořiď si děti!" tak je konečně mám a můžu se válet u bazénu
:grinning:
Teď jedu na 4 dny s kamarádkou na chatu, ale pojdťe v úterý někam na kafe! Nevím, jak bude, jestli dát nějakou procházku, snad nebude pršet, kdyžtak můžem pozměnit. Co ta Stromovka? Sraz ve dvě u brány pod hospodou Na Slamníku (Gothardská ulice) pro Akras, Petronelii, Prioritku (jde se kousek z Hradčanský), Niky a prot ostatní třeba z druhý strany od Výstaviště a sejdem se třeba na kafi v tom novým bufáči co je na místě bývalé vozovny. Kdo by šel?
16. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
terkytka ja bych sla, a moc rada, ale v utery mame plavani :frowning2:
16. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
teri: já bych šla taky...je mi celkem jedno kdy v příštím týdnu, ale za Peťu (petronelii) vím, že v úterý jedinej den nemůže...co středa???
16. črc 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.