• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,
jen v rychlosti zdravím. Reakci jsme asi neměli, jen Davča víc spal. A v úterý klíďo běžte beze mě, má být vedro a já Davču nepotáhnu přes celou Prahu, klimoška prý mimčům v tomhle vedru nedělá dobře :slight_smile: Já si počkám na tu dendrologickou zahradu, jsem teď tak trošku postižená stromama, děláme zahradu,tak všude čučím kde co je a zjistila jsem, že poznám jen vrbu a jehličnany :grinning:

Jdem spát, jsem dnes KO.

Brou noc :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ter, my jdeme v úterý na rehabku od 11h, tak radši tu středu nebo v úterý, ale až po poledni, po rehabce ještě musíme domů na obídek.
Ron, držím palce, at je to v pořádku
16. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Akras: vždy't jsem psala až odpoledne. kdyby bylo vedro, tak můžem na Petynku.
Středu dáme, ale až ten další týden, 29.7. Nebo čtvrtek. Ale počítejte s tím, aspoň se to dá naplánovat.
16. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ter: aha, nějak jsem to přehlídla.
My ten další týden budeme na Slovensku, takže nic....ale s tím úterkem budu předběžně počítat. Ještě domluvíme v kolik nebo kde vás popřípadě najdu. Napiš mi prosím kdyžtak tel číslo, kdybych se opozdila, abych se mohla s někým spojit a našla vás. Dík.
My jedeme na chalupu, tak pěkný víkend.
17. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojte, teda to je zase venku hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už aby přišlo to slibované ochlazení. Sice Aduška to snáší docela dobře, ale já se potím jak to zvířátko ve chlívu.
Tak jsme měli v noci asi nějakou reakci, asi v jedenáct se probudila a hrozně křičela, kroutila se a nebyla k utišení. Pomohla až flaška a i tak u ní poplakávala. Dneska už je ale OK. Koupila jsem včera hrazdičku od paní z MMB, tak si tu s ní teď Aduška hraje a moooc se jí líbí. Akorát přišla na zrcátko, tak na sebe vejská :grinning:

Ron: a kdy jdete na to vyšetření? Moc s Tebou soucítím. Když mi bylo asi 15, umřel mi pod rukama kluk na diskotéce právě na epileptický záchvat(stála jsem nejblíž a on se skácel na mě skácel). A tchán právě epilepsii má, sice získanou, ale prostě ten strach pořád mám...tak držím pěsti, aby se to nepotvrdilo!!!

Ter: já bych se klidně v to úterý s Tebou sešla i sama a klidně i na tom koupališti...koukala jsem, že má být asi 26st. a slunko, tak bychom se vystřídaly u dětí a trochu si zaplavčily, to by bylo super!!!
17. črc 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Caaaaaaau holky.....takze ty vedra si tady vybiraji dane...uz 2 kamosky jsou s mimcama v nemocnici na kapackach a treti holce ma prcek bronchytidu...a Sam ma desnou rymu a kasel..chjo :frowning2: jenom doufam, ze se z toho brzy dostane.
Ja byla na kofci v hospode...a v noci jsem se nehnula ze zachodu.... :sweat_smile: juuuj..to vam je dieta...rano jsem byla bez bricha :grinning: jeste 3 takove noci...a muzu klido pido na tu svatbu :grinning:

V sobotu ma prijit ochlazeni...jsem zvedava...mne to je celkem sumak..jaky je pocasi..ale Sam ty zmeny nejak nedava :cry:

Vidim...ze vy taky zase mate kazdy neco...hlavne Ron..doufam, ze se nic takoveh nepotvrdi....ani afekt, natoz epi....afektovana byla segra od narozeni po skolu..masakr..nasi si s ni uzili teda :confounded:

Jsem zvedava...az vas v zari uvidim..jak jste podrastli vsichni...Sam uz je teda poradnej kus chlapa :wink:
17. črc 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj sme v thomayerce.Mela nekolik klas.zachvatu,najizdime na antiepileptika.Nejvic se bojim priciny. Vecer budu mit normos net.pa
17. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Ron...moc myslím a drž se. Hlavně aby byla Julča OK. Buď ráda, že je pod dohledem. Ty jo, taky nemáš nic jednoduchý. Držím palce
17. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Ronie: bože můj, moc na vás myslíme!!! Držte se holky! Snad to bude OK... :pensive:
17. črc 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
Dalsi zachvat:frowning2:
17. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Ronie: a jaký má ty záchvaty? Lehčího rázu nebo upadá do bezvědomí?
17. črc 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
ahoojky jen v krátkosti-už tady mám net-příčina se zatím nezná, doufáme že to bude ,,jen,,epileptický ložisko bez organický příčiny)nádor, krvácení atd atd), bohužrl nevíme jesi nám udělaj ještě dneska to sono :unamused: , záchvatů uzž měla plno , krom klasických velkých s křečemi grand mal, i malé zakoukání, je jak hadrová panenka potom :cry: Je to fakt strašlivý a moc moc se bojím aby se něco nezjistilo, antiepileptika už jí nasadili, takže nezkreslený eeg už se nenatočí, to se točilo ráno u mámy, ale zase ho nemáme tady a máma ho neviděla :frowning2:
Spouštěčem bylo očkování-před týdnem měla hexu a od té doby pozoruju ,,divné ,,věci, ale až t mi docvaklo, že to byly záchvaty. Stěžejní bude ta magentická rezonance, zřejmě až ve čtvrtek,mamka zítra zkusí překecat primářr k nšjakému rychlejšímu. Držte palečky. Pa, já se zase zítra ozvu.
17. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky,moc zdravím.

Ronie, bože, je mi to moc líto. Držím palce, ať je Julinka v pořádku! Moc moc na Vás myslíme!

My jsme zas byli s Davčou shoppingovat, máme oba nové úžasné kousky. Kam my to jen unosíme? :grinning:
17. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ronie :frowning2: :frowning2: , bobek Julča, držte se holky, držíme palce,aby to bylo dobrý !!!
17. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahojky noc bez záchvatů, ale leze teplota, neměli sme to očkovat, měli sme to rozložit, ale kdo to sakra měl vědět, doufáme, že je spouštěčem očko a příčinou genet.dispozice ode mě(na genetice mě kdysi říkali, že tohle na 99% geneticky přenosný nebude, pač sem měla epi až v dospělost, krátce a brzy kompenzovanou léky)
Jinak ještě uvádím na pravou míru, pokud se jedná ,,jen,, o epilept.ložisko , která nemá jinou příčinu a léky stačí na kompenzaci záchvatů, tak se operovat nic nemusí-to jen, že mě někdo psal sms-jakápak Alenka to byla? :wink:

Děkuji moc za podporu, je pro mě důležitá a všechno to vyprávím Julince kdo všechno na ní myslí, je moc hodná, statečná a brouká si tu s medvídkama :dizzy_face:
18. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj ron, držíme moc palečky. Vím jaké to je, když mimi stůně, my jsme se taky s Týnkou vrátily z nemocnice minulý týden, když se mi zas dusila a myslela jsem, že je to ani nevydrží, jak strašně kašlala a nemohla dýchat. Vždycky si říkám, proč ona a ne já, že bych si to za ní vzala na sebe, ale bohužel to nejde. :frowning2: Držte se a snad bude dobře.
Julinka měla najednou nějak víc očkování, že si myslíš, že to mohlo způsobit?
18. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
ne obyčejná hexa-díkybohu sem se rozhodla, že synflorix nedám, černý kašel u hexy to může způsobit, navíc má ty geny a ještě do tho řejmě nějaký infekt že jí leze teplota a mudra řikala, že má červený krk, takže toho bylo moc, měli sme hexu rozložit na několik vakcín, ale kdo to měl sakra vědět, když jí nic nebylo, vypadala v pohodě a motoricky už byla taky ok, teď se nám asymetrie vrací, pořád leží na pravém boku, sem tomu spíš ráda,protože se mi aspn ve spánku nezadusí, máme tu monitor dechu, ale teda někdy jí vemu z postýlky a alarmuje až za hodně dlouho, takže je to dost na prd, budu ho muset pořídit i domů, ale snad existuje spolwhlivější, musím pročíst diskuze :unamused:

NIcméně stále se obávám jesi za tím není něco víc a budu fakt ráda až bude mít rezonanci, když bude negativní taksi hodně oddychnu, léky jsou sice hnus a bude chvíli trvat než najdeme optimální a správné dávkování a mezitím se mohou záchvaty objevit, ale to už by se zvládlo, u mě léčba trvala 3 roky, ale měla sem mnohem míň záchvatů a na eeg bylo epileptický ložisko vidět malinko, včera po tom diazepamu tam Julča stejně vidět epi měla, zajímavý bude to eeg od mamky, to jediný je po zýchvatu bez kompenzace, ve spánku, ale stejnak to už ničemu nepomůže

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
:grinning: koukám, že se opakuju, no jo hodina spánku a nervy dělaj svý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky,

ronie myslime na vas, a drzime s Vojtou moc palecky,
18. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky

RONIE: to je mi strašně líto....držím palečky,aby vše bylo naprosto v pořádku a Julinka mohla být brzy doma.....myslíme na Vás s Kubíčkem
18. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
právě tu byl primář, že prej už sme třetí doktorský dítě co mělo po hexe epi, to snad ani není možný, to je nějaká epidemie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ron: a kolikátou dávku hexy měla? Týna měla podezření na černý kašel. No, naštěstí se to nepotvrdilo. Ale všechno očkování se tím posunulo, takže má jen dvě hexy a na třetí jdeme za týden. Mám z toho docela strach po tom, co píšeš.
18. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
ron: teda to je mazec.......fakt můžu děkovat,že Jakub měl jen horečky a srajdu :frowning2: já bychh to nedala ty jo,už jen z teploty jsem byla vyřízená u něj :frowning2:
18. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Taky moc drzime pesti, at to dobre dopadne a aby lecba byla uspesna a netrvala dlouho.
18. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
krem měla druhou, po první sem žádnou reakci nezaznamenala..

díky holky :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
ron: Týna taky po první neměla žádnou reakci a po druhé měla teploty a byla dva dny hrozně protivná a uřvaná. Maminka říkala, že třetí dávka bude nejhorší. už ted se děsím.
18. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
my měli po první lehce teplotu a po druhé horečky 2 dny,nechtěl jíst,jen na mě ležel a kníkal
18. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
koukam, ze muzu byt stastna, ze vojta nemel reakci ani na jednu hexu, pristi tyden nas ceka treti synflorix, tak se ted budu asi trosku bat...
18. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
holky,myslim,ze ty hezy jsou snad 4

ronie,paneboze,chodim si sem cist,jak jste na tom.uplne na vas moc myslim,urcite to musi byt jen docasne po lecich to prejde.a ty jsi to po tech 3 letech normalne vysadila a uz dobre?normalne to uvadis v anamneze?mas nejaka omezeni?tyjo,ta dr to nemela ockovat,kdyz mela podezreni na cerny kasel.ale pokud ma to lozisko,tak by se to rozjelo treba i po jinym spousteci,co?a proc uz se mamka nemrkne na to eeg?
ty jsi me vydesila,s tema dr detma,mame jit v utery na druhou hexu,chjooo!!!ale co ma byt,to bude...

ronie,my mame monitor babysense a zatim je uplne perfektni.nikdy nespustil bez duvodu,a kdyz Oliho vytahnu a zapomenu vypnout,tak cca do 20sec zacne pipat.je fakt dobry.
mame ho pujceny na pul roku z nemocnice,pujcou to i v brne,ale na tvym miste si radsi koupim,pac my meli to stesti,ze byl uplne novy,kdyz se pujcuje,ale vyrobce sam uvadi,ze po nekom uz se to pouzivat nema.ze jen pro jedno dite.
kamoska,co ma nanny,tak spousti plany poplach.

boze,drzte se,to je fakt pech!!!

kremca,jezis a co vy to mate?
akras,vy uz nealergiuejete?
18. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
aha,tak jsem se spletla,to psala kremca,ze ma mala tu alergii.a uz dobry???uz se vi,z ceho ty kasle ma?
18. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.