• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jnako já po 3 letech vysadila léky a v poho, bez omezení, v anamnéze samozřejmě uvídím. S tím černým kašlem sem to myslela tak, že v té hexavakcíně je vakcína černýho kašle, ta je hodně agresivní a může být právě spouštěčem, ano mohlo to kdykoliv být vyvoláno i čímkoliv jiným,a le také nemuselo, je spousta dětí s pozitivním eeg nálezem ale bez záchvatů :frowning2: , léky jsou hnus,malá se vrátila v motorice tak o 2-3 měsíce zpátky, nedrží hlavičku, ´je nestabilní na bříšku, ví že to uměla, ale najdenou jí to nejde, je to smutnej pohled jak jí hlava padá nahoru dolu :pensive: , ale to je prý jen dočasný než si tělo zvykne na léky, tka do týdne by se měla srovnat...tak doufejme :pensive:
18. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
janko mělo být na začátku :wink:
18. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
jo a stím monitorem teda nevim, to ta nanyna funguje asi teda správně, sice se mi někteý intervaly zdály delší než začla pípat, ale asi se mi to jen zdá..no ale je to děsně dlouhá doba než to ohlásí, za 20 vteřin může proběhnout celej záchvat a nany mi to oznámí až po, to nevim jesi teda k něčemu je, zeptám se doktorů co si o tom myslí, kdybych do ní šla tak určo do nový, nákejch 2,5tis mi za život nejdražší věci na světě stojí :wink:
18. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj ronísku a julinko, celý dopol na vás myslíme!
julinka je statečná a ty taky,držíme palce,at záchvaty ustanou....a nebyla julča nemocná, když šla na hexu?naše mudra před hexou kontroluje krk,nos,poslouchá a měří teplotu.. :confounded:

jinak veru, já mám na samotný očko takový ucelený názor....není to ani tak můj samotný názor, jako známého, který pracuje ve výzkumáku a má co do činění s těmahle vakcínama.já když šla na hexu,měla jsem půlky sevřený a pokud prevenar,tak až v roce. a co jsme si vytrpěli kvůli tbc.... :frowning2: to je srajda největší!

ale zas mi pak mudra řekne,jak ted řádí černý kašel...to si asi nevyberu,no...

moc držím palečky a zdravíme juulinku

:wink:
18. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
a jinak...my nanny máme a žádnej planej poplach neznám a vím, z čeho ta prodleva mezi vyndáním mimi z postýlky a spuštěním alarmu.Je třeba měnit často baterky.papa
18. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
janka: Týnka v květnu chytla od mojí starší zase rýmu a od té doby se toho nemohla zbavit. Pořád se jí to zhoršovalo. Měla i ATB, ale nic nepomáhalo. Začala i kašlat a byla šíleně zahleněná. Mudra jí cpala pořád jen Hedelix. nakonec, když jsem tam byla snad co druhý den, tak nechala udělat veškerá vyšetření včetně cystické fybrózy, RTG a měla podezření na černý kašel. Dělala krev i na alergie. Nic se však nepotvrdilo. Tak naznala, že je v pořádku, i když jsem říkala, že pořád kašle a v pořádku mi nepřipadá. Tak jsme odjely na dovolenou a za čtyři dny jsem volala rychlou, protože Týnka dostala takový záchvat kašle, že se dusila. Myslela jsem, že je po ní. A místo dovolené jsme skončily na JIP v Břeclavi. byly jsme tam osm dní a ještě dnes není úplně v pořádku. Ale už naštěstí nekašle. Má jen zadní rýmu, které se nezbaví asi dřív než bude většinu času ve svislé poloze (tzn. lézt a sedět, či chodit). Měla jsem ale šílený strach, aby opravdu ten černý kašel neměla, protože měla veškeré příznaky. Zaplat Bůh ne. Kdyby ji bývale mudra pořádně léčila, tak k tomu nemuselo dojít. Navíc nás ještě před odjezdem na dovču naočkovala, i když malá nebyla v pořádku. Tak te´d mám teda docela strach. :-/

ron: držte se.
18. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
kremco....to si taky tedy užíváte, chudinka týnka....dr. bych nakopala do zadku, dítě musí být úplně zdravé, proto nás očko až teď. To je hrůza. :angry:
18. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
pet: ani nevíš, jaký jsem měla strach, když ji očkovala. Čekal jsem radši v čekárně půl hodiny, kdyby něco. Doma byla v pohodě, ale večer jsme odjížděly na dovču a chytla v autě takový hysterák, že jsem absolutně nevěděla, co s ní a drželo jí to dva dny. Fakt síla. Takhle ještě nikdy neplakala. Teď už je v poho a příští pondělí ji čeká třetí dávka. :-/ Uvažuju, že mudru vyměním. Jenže zas, kde mám jistotu, že nenajdu ještě horší. Ona zas není špatná, akorát to teď prostě nějak nezvládla. Jinak Nikču léčí dobře.
18. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
krem: nojo...možná si jen s mudrou promluvit...já jsem taky od té naší chtěla odejít, byla jsem k ní odměřená a už jsem měla papír k registraci k jiné mudře. Takhle to vycítila, já jsem se taky přestala chovat jak madam Curie a je to hned lepší. :wink:
18. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
pet: ono je to dneska těžký. Nevybereš si. Já jí vcelku věřim, jen v některých věcech bych prostě postupovala razantněji. Když už se nemoc táhne moc dlouho, tak je potřeba to utnout a ne se šolichat s bylinkama. Potvrdilo se mi to teď s Týnkou. Nevěřila mi ani moje máma, že Týně něco je. Prý kašle schválně, aby si získala pozornost. Jo, jak se divila, když jsem začala ječet, že se dusí a chtěla jsem, aby zavolala rychlou. Vůbec nevěděla, která bije v tom šoku. byla z toho úplně hotová.
18. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
kremci teda vy máte taky šílený zážitky, tohle jsou fakt strašlivý okamživy, když držíš bezvládný tělíčko v náručí, nevnímá, modrá, no děs :pensive: , musim ale říct, žr sem sama sebe překvapila, že sem totálně napanikařila a celkem mi to myslelo :slight_smile:

peti Julča byla zdravá,ale to víš, infekt v ní klidně kolovat mohl,a le ještě se neprojevil, spíš vzhledem k mojí epilepsii sme to měli rozložit, jenže kdyby byli v...ryby :frowning2:
18. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
ron: jsou to opravdu hnusný zážitky. A my si to užíváme už podruhé. :frowning2: Poprvé tenkrát v pěti týdnech a ted zas. Taky už jsem ani nepanikařila. Sbalila jsem v tý rychlosti všechny důležité věci do nemocnice ani nevím jak a vlastně mi ani nic nechybělo. Jen moje pyžamo a ručník. Ale to mi půjčili. Nejhorší bylo, že jsem si musela jet za dva dny (kdy končila dovča a mamka s Nikčou musely opustit penzion) pro auto a věci a Týnka v nemocnici byla dvě hodiny sama. Když jsem se vrátila, byla hrozně uplakaná a pozůstatky stresu se projevovaly ještě po několika dnech. Ale zvládla to, holka moje statečná a snad už bude dobře.
18. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
holkkkkyyyy,ste sikovny,jak ste to zvladly.jo,krem,si pamatuju,jaks pred nekolika mesici psala,jak jste se dusili.aj monitor mysim pipal,co?
18. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
janka: já monitor nemám. Naštěstí mám velice lehké spaní a slyším každý její pohyb a kńuk.
18. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
krem, jsi šikulka...úplně mi poslední tři věty vehnaly slzy do očí....já bez Davči ani ránu a opačně :grinning:
18. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
pet: já měla o ni hrozný strach, ale neměla jsem jinou možnost. Hlavně jsem se modlila, aby se mi nic po cestě nestalo a vrátila jsem se k ní co nejrychleji. Sestřičky tam byly moc fajn, ale stejně od nich nechtěla jíst natož se nechat uspat, takže celou dobu nespala a nic skoro nesnědla, byť byla ospalá a hladová. Usnula až se mnou v náručí. Já bez ní taky nedám ani ránu. :slight_smile: je to takový můj mamiňák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
krem: to úplně chápu..já jsem úplně posedlá strachem o Davču. Mít dvě děti, asi bych se zbláznila, ale já mám takovej strach i o Aguš - to je naše psice. Vím a věděla jsem,že Davča bude mamánek :grinning:
18. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
ronie, kremca, chuderky moje, vy si to tedy uzivate...

ronie, takze Julinka ma tedka leky a ty by mely zabrat a jak zjisti, ze je nepotrebuje, kdyz vysetreni budou temi leky zkreslene?

vlozila jsem nejaky fotky, dneska jsem dala poprve mrkvicku, tak se podivejte pro zasmani na toho naseho chudacka :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
miso,aspon neco veseleho :grinning:
18. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ronie: ta Alenka jsem byla ja! Porad na vas moc myslime!!! Snad to uz s tema antiepileptikama bude dobry. O ty operaci jsem psala proto, ze tchanovi ji doporucili...ale je fakt, ze on i pres silny prasky miva porad silny zachvaty-upada tak na hodinu do bezvedomi. Dobrou kocky a drzte se!
18. črc 2009 ve 23:39  •  2 děti  • Odpověz
ahojky

miso ne ne, antiepileptika teď už brát musí, máme tu už to mámino eeg, které je nezkreslené a je to na něm vidět, je to v levém spánkovém laloku, zatím pořád injekce, večer nebo spíš zítra už snad perorálně, blbý je, že dělaj jen tablety, to sem zvědavá jak to do ní budu 3krát denně dostávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska zase vyšší teplota, dostala nurofen :frowning2:

prioritko já si to myslela, žre si to ty,akorát sem si myslela, že mám na tebe uložené číslo :confused: , jinak ano operace pokud léky nezabírají se dělají protože se ten mozek ničí, ale nám to zabírá, tak snad to bude stačit i perorálně, ono než se upraví dávky na vhodnou hladinu tak se může záchvat objevit...no a je důležitej pravidelnej režim a vyvarovat se všem spoušťečům :pensive:
19. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
míšo: dobrý fotky. Týnce příkrmy moc chtnají. Zatím papala mrkvičku, pak banánek a pak mrkvičku s bramborem. Jenže se zas pro změnu nemůže vykakat. Dostala to kvůli průjmu a teď je efekt opačný. Jenže, když bych zas jen kojila, tak asi bude mít průjem. Já se z ní fakt picnu.
Holky, jak vým děti kakaly, když jste zaváděly příkrm? Teufi, nik?
19. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky

Míšo: foto dobrý :grinning:

taky mám nějaké nové

krem: kakal mi normálně...hustejší barevná stolice dle toho co měl k jídlu a teď už máme šišky
19. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
nik: dobrý fotky. :slight_smile:
Ještě jeden dotaz - a kakal ti každý den? Mně přijde, že to nemůže vytlačit, ale když jí pomůžu rourkou, tak to zas nemá tak hustý. Mám ji teda nechat třeba dva dny nekakat?
19. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky holciny....no co to tady ctu.. :confused: Ronie...drzim moc , moc moc palecky....at uz konecne vse zle od vas odboci :wink:

Krem....ty s holkama at jsi taky ok.
My jsme se Samem oba nemocni :cry: mame rymu a desnej kasel..mne to neva..ale je mi lito Sama..jak desne kasle a nemuze se u toho ani nadechnout....dala jsem mu mucosolvan...a vysavame noc...jestli to neprejde, zitra budu muset najit nejakeho lekare :frowning2:

Chjo holky...si furt musime neco vybirat....nejvic mne desi, kdyz uz neco lekari objevi...a pak nevedi, co, nebo z ceho to je...jako ta nase bradavka...Sam ji ma porad cernou a hnisa...a nikdo nic nevi :cry: takze nam taky zustava jenom verit a modlit se k Bohu at to neni nic spatneho :frowning2:
19. črc 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
kaká každý den....jj nech jí,,,po příkrmech je normoš že i dva dny nekaká

Teuf: jejda...koukej te se dám co nejdřív do kupy..vy taky máte teda smůlu holka :pensive:
19. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Kremcul....Sam co zacal byt na prikrmech...prestal taky sam kakat.Do ty doby kakal nadherne.Takze jsem musela pomahat rourkou...ale zacala jsem mu denne davat hermankovej caj s kminem...a ejhle....kadi sam""""Uz cely tyden...tak snad to nezakriknu :wink:
19. črc 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Niky....ja akorat nevim....jestli ten mucosolvan staci...nebo mam jeste dnes skocit na pohotovostni lekarnu pro hedelix...nebo je to to samy?
19. črc 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Jinak jeste ke kakani...Sam musi kadit kazdej den...jak nekadi..je nervni...a boli ho bricho...takze kdyz vim...ze by se nevykadil a vecer mi nemuze usnout a breci....nastoupila by rourka. :frowning2:
19. črc 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
teuf: já nevím,zda je to to samé,v tom já se neorientuju ještě :frowning2:
19. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.