• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Bud rada Zlatko...snad alespon vy budete zdravi.Jinak co to plavco?Je to super?
19. črc 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Jesterkoooooooo kde jsi ceceeeeeee? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Uz pasete?My furt ne...a ted kdyz je chudacek nemocnej..a ma ten desnej kasel..tak nemam silu s nim cvicit vojtovku :frowning2: pac mi to neudycha a desne u toho zacne kaslat..tak na to seru.
19. črc 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
plavco dobrý..byli jsme ale jednou,pak jsme marodili..jdem v úterý
19. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Ja prave taky premyslim...ze jak se vratim do Prahy, tak to se Samem zkusime...ale nejdrive musej prijit na to, co je s tou bradavkou :frowning2:
Chjo..dneska tu je uz osklive, prsi...ale zase lip, nez ty vedra 38 stupnove :grinning:
19. črc 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
Niky...ty uz davas jogurty?A jake?
19. črc 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj hoky,

dnes nám je 5 měsíců a vůbec nechci věřit, že to tak letí!!
Zítra nám dovezou jídelní židličku, tak se těším ač příkrm ještě nedávám :sweat_smile:
Od té doby co jssem nasadila sporťák, tak konečně můžu chodit na procházky a jsme spokojený oba :slight_smile:

Ron: je mi moc líto co prožíváš s Julčou :( myslím na Vás a hlavně ať je vše brzy OK!!!

Jinak máte hezké fotečky :wink: Nik u těch tvých jsem se zasmála... Jinak bazén vkterým se koupe taťka by se mi také libil :D

Také přidám pár foteček :wink:
19. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jes cus...no joooooo letiiii....nam bude za par dnu pul rokuuuuuuuuuuu :grinning:
19. črc 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
No nic holky...musim jit dodelat obed...a Samkovi taky neco udelat k snetku..tak pa pa...a drzte se...a at uz se nase stranky plni jen a jen dobryma zpravama. :wink:
19. črc 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
ron...taky na vás myslím a držím palečky....a jestli se nebudeš zlobit..tak ti pak písnu pár dotazků do IP...furt nad vámi přemýšlím-je to hrozné (furt mi hlodá v hlavě že mi byli na tom vyloučení té epilelepsie a to EEG se nepovedlo...žádnou hexu ještě nemáme...tak jsem z toho taková nijakáá :frowning2: )
Krem, Teufi, vy si taky zažíváte... fakt není nad zdraví :frowning2: těch našich prcků

Teufi...holky ti to tu asi potvrdí, jak dítě marodí,tak se vojta ani necvičí -asi kvůli tomu,že jsou oslabeni a to cvíčo je pro ně hodně náročné!!(teda švagrová má u synovce takový pokyn...i větší rýma a maj okamžitě zákaz...)
19. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Hoj: Vojta se nemá cvičit ani po očkování!!!

Teuf: Abych Samíka vůbec pozanala až dorazíš :grinning:
19. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
jes..no vidíš...fakt asi proto,že je to pro ně tak vysilující,že?? my naštěstí necvičíme.. motoricky jsme v pořádku,ale ty naše fajné záškuby mě teda moc v klidu nenechávaj, zvlášť teď jak vidím Ron s Julčou :unamused:
19. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Jo Ron, tomášek bere taky tabletu . vitamíny co doporučila neuroložka...a teda dle pokynu drtíme, rozpouštíme na lžičce ve vodě...a jde to super(to polknutí, rozpouštění už tak ne)...naštěstí to bere....ale asi hooodně záleží na chuti těch tablet...držím palce,ať to jde dobře..( u nás nevadí,když část kdyžtak vyplivne,že...jsou to jen vitamíny..a má to koňskou dávku..jak pro dospělého)
19. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Jes: ahojík...Jarouškovi vše nej k 5 měsícům :grinning:

Teuf: ne,jogurt jsem ještě nedala,jen frutapuru,ale DR říkala,že jakmile teď zkusím červené maso,mám už i k ovoci dát jogurt ( activia,holandia...prostě ty,kde jsou živé kultury)
19. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
jes: fotečky super..zkouška klobouku nemá chybu..bych ho sežrala :grinning: a pak chudínek uplakanej,já bych na to neměla holka... :frowning2:
19. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
nik: nejlepší pro děti jsou Hollandia. Doporučovala mi je už tenkrát mudra pro Niki. Jsoiu jediné opravdu čistě přírodní nebo co. Activia už není tak dobrá, je to taky hodně o reklamě. Moje kámoška dělá v mlékárně v laboratoři, takže jí to všechno projde rukama a říkala to samé. A hlavně žádné jogurty prince a podobné sprasky. To je umělej hnus a tahák peněz.
19. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
krem já vím,všechno mi říkala DR
19. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Hojani popiš mi přesně všechno co se dělo a děje u vás do ip, juknu na to :wink: Ono eeg nemusí být průkazné, je spousta dětí s epilepsií bez nálezu na eeg a taky spousta s nálezem bez projevů epilepsie-v tom případě se ale doporučuje režim jako epi..
19. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
HOJ: VYSILUJÍCÍ TO MUSÍ BÝT URČITĚ :frowning2:

Nik: když musíš, tak musíš, ale neskutečně mě to s.re!!!

Jinak Hollandia jogurty miluji i já a jen na chuti je znát, že je jiný než ostatní :sweat_smile:

Holky plánujete někdo jít do práce dřív např. po roce?
19. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky,
my se včera vrátili z Rakouska a super doporučuji, ale jakmile jsem vás dočetla, tak mám stažený hrdlo a je mi z toho úzko
.
Ronie: to je vážně děsný :cry: , myslím na vás, drž se. Tečou mi slzy, protože být s dítětem v nemocnici je hrůza. Vrátili se mi moje zážitky s Mikim, ten strach o dítě je hrozný.
Buď statečná, Julča to zvládne, děti jsou bojovníci, hlavně ať dopadnou dobře výsledky a léky zaberou. moc moc na vás myslím.

my po II. prevenar máme už přes týden rýmu, máme jít na III:hexa, tak mám ještě větší strach než normálně. Ach jo. já snad zešedivím....třetí dítě už ani omylem....to bych zešílela.
19. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
holky,
máte někdo teploměr do ucha?
uvažuji, že jej koupím. Mikimu nemůžu už změřit teplotu v zadečku :frowning2:
19. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
jes: Vojtíšek je pěkný chlapák, krásné fotky :slight_smile:
já se vrátila do práce, když Mikimu ještě nebyl na rok na poloviční úvazek. Rodičák jsem si nechala, jelikož jsem jej nikam nedávala na hlídání do státního zařízení.

Já mám mít rodičák od 16/7, ale ještě jsem si jej nevyřídila. Potřebujete k tomu občanku tatínka? nebo něco od něj?
19. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Mono: já mám teploměr do ucha od Tefalu a super!!! Jinak Vojtíška má Míša :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám abídku na práci a docela mě to láká :sweat_smile:

A kde jste přesně byli?
19. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se těšila na nějaké pěkné zprávy a ono je to úplně naopak...Ron, jste holky statečný, moc na vás myslíme a když na vás myslí všechny tetky koníkovky, tak to by bylo, aby to nedopadlo jak nejlíp může :pensive: .
Krem, my jsme si volaly, tak ať už to máte taky v pořádku.
Já když si vzpomenu, jak jsme s tím nejedením byly 5 dní v Motole, tak mi to úplně stačilo....barča furt jen spala, jak byla zesláblá, ale naštěstí se to rychle jakžtakž upravilo.....oproti epizáchvatům a dušení je to fakt prd. Obdivuju, s jakou barvurou to zvládáte....já se bojím, že bych v takové situaci zůstala úplně cepená :frowning2:

My teď zápasíme naštěstí jen s moučnivkou, vrátila jsem se dřív z chalupy, protože jsem tam neměla genciánku..jen nějak nevím, jak poznám, že už je to pryč...Baruš vypadá jak fialový ďáblík, po sprchování ve vodě bez oleje má to svoje háro úplně načechrané - tupírování hadr.
Dnes se už hodněkrát přetočila na bříško, minulé dva dny to bylo jen tak 2x denně, ale dnes už od rána tak 7x...jenže to pasení ji vyčerpává, tak pak hned kňourá a obracím....jo a zdá se mi, že už jako úplně odmítá normálně pást s opřenými lokty, taď prostě roztáhne ruce do stran a je tak...podle mě to musí být daleko náročnější než klasické pasení....ale myslím, že na rehabce se to asi líbit nebude :unamused: , jdeme v úterý, tak jsem zvědavá.
19. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
jes: promiň, koukala jsem na fotky a popletlo se mi to...myslela jsem Jarouška.
v Zell am See.
Ta práce je super, že se odreaguješ, jenže Jirka pak po 2m začal jezdit do Rumunska přes týden a byl to fakt záhul.Navíc nemáme tu žádnou babičku, takže hlídání a vše zorganizovat.

Samozřejmě Vojtíšek je rovněž borec :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Ron díky, večer se urvu a písnu ti :wink: , vy se holky opatrujte :wink:

momon..a normoš pod paží se už nenechá?? Já už měřím Niki strašně dlouho pod paží (cokoliv v zadečku nesnášela od malinka..čípek mi třeba i třikrát vytlačila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
Kdyžtak zkuste si zahrát s méďoušema na měření teploty...poměřte všem plyšákům...a pak i Mikimu :wink: ..u nás tento způsob dooost funguje u zavádění nových věcí..a to je Niki šprajcka úžasná :wink:
19. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Holky, torchu jiné téma, mně se gyndařka ptala, jestli se nechci nechat očkovat proti rakovině dělož. čípku...tak jsem na ní koukala, protože jsem si myslela, že se to musí stihnout cca do 15 let a pak už je to jedno....prý že ne....ale tak trochu se bojím, jestli ze mě jenom netahá peníze - jsou to 3x 3600,- během půl roku..-.
nevíte o tom něco?
19. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Akras: jo jo je to pravda s tím očkováním :slight_smile:

Mono: v pohodě :grinning: Já mám babičky 2 tak by to mohlo klapnout :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Jes: fakt, jo? tak to jsem z toho blázen...máma si myslí, že je to jen tahání peněz z lidí, že to stejně nefunguje, jak všechna očkování na chřipku apod., jen to snižuje přirozenou obranyschopnost atad..máma je v tomhle takový svéráz :sweat_smile:
Já teda proti chřipce, klíšťatům a tak se taky očkovat nenechávám (a to jsem hlavně v pubertě byla doslova lapač klíšťat), ale tak tu rakovinu, o tom uvažuji...ono pak kdyby něco, tak by si člověk rval vlasy, že do toho nešel......ale je to fakt, že jsou to pro nás fakt velký peníze....mám někdy pocit, že to funguje tak, že když prachy nemáš, tak si klidně chcípni, zdraví můžou být jen ti, co na to mají...chjo, to jsem z toho zase na větvi :pensive: :sweat_smile:

Krem, s tím kakáním, my jsme teď třeba 2 dny nekakaly a dnes ráno (3. den) se normoš vykakala a nijak ji to netrápilo, včera večer, když šla spát a chvílema se probouzela, tak bylo vidět, že tlačí, ale nic víc. Tak bych Týnku zkusila nechat.
Máme kakání také takové barevně žlutooranžové (po mrkvi) a celkem tuhé...ale šišky zase teda ne.
19. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
ty jo Jes do práce jo? a copak bys šla dělat?
19. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Akras: Jiná věc je co si o tom myslím :grinning: Mám na to stejný názor jako tvoje máma :grinning: ale jak říkám, to je jen můj názor!!

Nik: Ke známé do salonu jí dělat gelovky :sweat_smile: Hoka co jí tam má, tak akorát otěhotněla :sweat_smile: tak aby nestratila klientelu a jelo to dál, tak už to zajišťuje teď..
Nějak mi chybí komunikace s lidmi :sweat_smile: Né že bych si tady nepokecala :grinning:
19. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.