• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jankapavol ja to mam zazity ze svickovy - mamka zeleninu mixovala a me to tak nechutnalo jako kdyz babicka pasirovala pres cednik, to tam byli takovýmalinkaty kousíčky a tak to delam i doma, a jelikoz jsem nechtela aby to mel vojta uplne hladky tak pasiruju :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky sme doma do zítra poledne, primář nás pustit nechtěl ale mudra se přimluvila, potřebuju se vyspat, zítra nás buď propustí s teplotami domů nebo zůstanem do čtvrtka na tu rezonanci, Julča to zvládá celkem v pohodě, směje se, když jí šimrám tak se řehtá, je pořád oslabená co se týk´á toho svalstva, ale už je to lepší tak hlavou tolik nemlátí, jinak celkem dobrý, konečne usnula, to dítě jí taky lezlo na nervy a moc toho nenaspala, teda naštěstí v noci ano, lae přes den má problém s jakýmkoliv hlukem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky holky,ještě tu mám mámu,akorát kočáruje a já jdu střídat a mamka jede domů.večer až satan usne,tak dočtu a objevím se..paaa
21. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojky,
míšo díky za rady, taky se do toho asi pustím :o). Dneska jsem dávala brokolici z flaštičky a vypadalo to, jak kdyby se někdo pos... Tak jsme se doma docela nasmáli :slight_smile: .
Ron: dobře, že jste doma, určo budete víc v pohodě, myslíme na vás celý den. .

Barbuš bude spát dneska u našich, prototže ve 4 ráno vezu tatínka do Brna na autobus, jede na výlet do Anglie, tak budeme 10dní sirotci :grinning:
21. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
zipik neni zac, jinak i ta domaci brokolice vypada stejne :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Cuuuuuuus holky...

jsem na skok...porad s teplotou....takze v patek jedeme se Samem zpatky do Praglu, zatim na tyden, uvidime, co dal.Tecka od TBC mu zacala natekat a rudnout....takze mam strach co to zase kurna je. :frowning2:

Jankapavol....ano, jestli ma sunar...a chce prejit na ten od 4 mesice, mela by davat prikrmy, pac pokracujici sunar je delanej tak, aby zbyle zlozky pokryli prvni zeleninove a jine prikrmy.Volala jsem primo do sunaru, kdyz jsem si nebyla jista u Sama :wink:A taky, jestli to miminu staci, muze jeste mesic pokracovat jednickovym sunarem bez prikrmu.Nam to nestacilo, takze jsme museli na 4 a tym padem uz i na prikrmy. :wink:

Ronie...Julinkecka....drzime moc palecky...at se nic uz nezhorsi..a vse je jenom lepsi a lepsi.
21. črc 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
Joooooooooooo Petule, koukam ze uz lezete.... :confused: :grinning: to ja si porad uzivam cas nepretaceni, nelozeni, nechozeni.....ale doufam, ze je pan jenom linej a nic jineho v tom neni :wink:
21. črc 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Ähojky

Tak mi zas máme něco,když jsme se vyhrabali ze srajdy atd tak Jakub má asi atopák a ještě je opruzelej,no mazec jako!!

Teuf: chudínko,dej se do kupy co nejdřví,Vás se to taky pěkně drží :frowning2:

Veru: jsem ráda,že jste doma a snad Vás propustí,musí to tam být na palici

Jakub taky zažíná se plazit a stále se točí do kola ,takže puzzle na zemi jsou zbytečná,věčně slejzá dolů a matlá se na podlaze
21. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Dobrý večer holky,

ronie, super, že vás pustili domů. Odpočiň si,pomazli Oliho a držím palce, at Julince teplota klesne a vůbec..at je brzy vše ok. Jste moc statečné!!!

Teufi, tedy s tím Samíkem já nevím....nebyla si na hexe? Mě říkala dr., že po hexe se malému může znovu zvětšit reakce po TBC. Každopádně bych to nepodceňovala a nenechala to jen tak být!

janka: vážně leze...resp. plazí se....dokonce se na to byla podívat i souseda :grinning:

Jen nevím, jestli tak živé dětátko je výhra v loterii...co nikky? Taky se Kuba plazí jak partyzán?

Všem přeju dobrou noc a pohlaďte mimísky.
21. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Peti: výhra? za trest..my si i sedáme :zipper_mouth: on se opře rukama o podlahu,je v překlonu a sedí :sweat_smile: ale pokládám ho....raději
21. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky,co to mate za aktivce?ja si to nedovedu ani predstavit,jak vypada to plazeni
normalka dneska byl v poradne 11mesicni chlapecek a mel 13kg.to si nedovedete ani predstavit.byl skoro vetsi jak maminka...
21. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
janka: tak toho chlapečka si představit umím,bo naše roční neteř má taky 13 kilo. Porodní váhu měla 5 kilo. Ta jestli jednou Dádovi jednu natáhne, tak chudák on :-/

Jinak jestli víš, jak se plazí vojáci při cvičení pod ostnatýma drátama, tak podobně se plazí Davča. Akorát by mu ten drát poškrábal prdku, jak jí dává nahoru. Jinak je to opravdu plazení, žádnej metr dva, ale půlka obýváku.

Já jsem ráda,že je Davča aktivní, ale já sotva lezu...jak jsi na tom ty,nikky? Jakmile Davča nemá možnost pohybu, tak je zle. Asi ho budu muset dát na nějaký sport :grinning:

No holky, manža už šel spát a já tu pořád sedím, pak se divím, že se celý den sotva ploužím.Dobrou noc všem.

Táááák dobře, ještě si u koně vyčistím chrup.
21. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jani vypada to asi takhle :slight_smile:

http://www.vimeo.com/5521980
22. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
A to je tak 14 dnu dozadu. Ted uz hezky strida pravou levou, ale polovinu obyvaku teda neda :grinning: .
22. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojda holky,

tak my dnes s Aduškou razíme na koupaliště do Kobylis. Ale koupat se budu jen já...pro Adušku si půjčím slunečník a myslím, že to bude super den u té vody!
Jinak my se taky plazíme...ale je jak rak...couvá :grinning:. Zdvihá u toho zadek, střídá levou pravou a rukama se odstrkuje...ale tím, že jsem skoro pořád s ní (na pohovce) nebo je v kočárku. Nedám jí moc prostoru...

Peti: Davča je moooc šikovnej. Co zítra? Co máte v plánu???
22. črc 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Alíku,na zítra v plánu nic nemám, možná kafíčko u kamarádky, co bydlí v Břežanech, je to kousek. Ale ráda Tě upřednostním, jen tu máme tchýňata....chtěla bys vyrazit do té Průho dendrologické? Má být nějakých 34 stupnů.....ale jak chceš :grinning:
22. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
zeez,tak to je husty!!!my se teda vubec neplazime
22. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Zeez,my se plazíme trošku jinak. Tak víc hází zadečkem, ale teda Martínek super :grinning: Ten jede, jak ještěrka :slight_smile: Holky, já zas ponocuju,to je hrůza. Davídkovi jsem musela ještě udělat čaj, chudák plakal, nějak mu vadí to vedro. Jinak se mi na kojení budí až v pět ráno.To je pohodář :grinning: To zas bude nacucaná plínka.Tak dobrou :pensive:
22. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
ahojky tak máme rezonanci za sebou, pan anesteziolog má doma 6měs.Julinku, tak sem mu věřila, Julinka se probrala hned dokonce řikal jesi vůbec spala, takže už sme na pokoji, kanyla nám hned vypadla tak doufáme, že zajištěná žíla newbude potřeba, ale vypadá to že ne :slight_smile: , večer by nás měli pustit a doufáme, že se trochu protekčně dovíme ještě dneska vyhodnocení..tak držte palce
23. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Veru: moc držím palečky a dej hned vědět...já jsem z Vás nějak nervní,nedokážu si to předtavit..jen tě čtu a nějak prostě nemám sílu moc psát,nevím co :pensive: jen přeju aby to bylo v pohodě
23. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
ronie,tak co?doufam,ze zpravy co nejlepsi!!!
24. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
ahojky sme od včera doma, má jen předběžné výsledky té rezonance, nic hrubého patologického tam není, ale ekám na mail od mudry na popis primáře a radiologa, malá má od večera ale šílenej průjem, stále jí drží teploty, takže zase něco, když teploty po víkendu neustoupí tak musíme někam na pediatrii :frowning2:
24. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
tak to vypadá dobře holky, je tam v závěru nějaká drobnost-atrofie, ale to s tím nemá souvislost a hlavně to nic není, takže dobrý, závěrem je tedy, že Julinka má epilepsii vyvolanou očkování, příčinnou je genetická dispozice :wink: Tak už jen ten průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky holky, Ronie :dizzy_face: :dizzy_face: super zprávičky :wink: ,tak zažeňte průjem a snad už bude zase dobře :wink: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
ron: ježiši tak super.....jste šikulky..
jo průjem,to je má kámoška i Kuby :sweat_smile:
24. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojda,

Ronie: to jsou pro dnešek pozitivní zprávičky :slight_smile:

Holky teda nestačím se divit, vy tady už lezeta a u nás se ještě ani nepřetáčíme :frowning2: Tady Vás obdivuji, že chodíte s prckama na koupák :grinning: to bych s Jarouškem asi nepochodila, ale do Čestlic se chystáme v září :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
cau holky,ronie,paradicka!!!
Oli ma od utery po ockovani teplotu... :unamused:
24. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky,

ronie..mám radost. Průjem je proti tomu "prkotina",ale nepříjemná, nemůže ho mít Julinka z těch prášků? A tedy to je síla, když Ti říkali, že na 99 procent není dědičné. Moc držím palečky,ať jste brzy ok.

janko, tedy taky síla. Jinak Davča byl po tom 1.očkování trošku protivnej,ale jinak nic, musím zatukat. Celou noc jsem se budila a sledovala ho, připravený teploměr,Panadol a mobil s mudry číslem. Snad i tu druhou přečkáme ve zdraví.

Dneska jsme byli nakoupit, ke konci už Davču to lelkování mezi regálama přestalo bavit, tak jsem ho nosila, tedy už mě celkem bolí záda.

Teď jsem nakojila,dokrmila a spinká moje princátko a já jdu něco dělat.

Hezký den a víkend všem.
24. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
peti ona epilepsie jako taková dědičná není, není na žádném genu, není to geneticky přenosná choroba, ale dědiční jsou dispozice-a to je prostě buď a nebo a jelikož sem tu epi měla až v dospělosti a mamčin nález sem neuváděla neb sem ho nevěděla, tak vyjádření genetičky bylo správné. Z prášků průjem být nemůže, ale poslední kakačka byla malinko lepší tak uvidíme, hlavně aby ty teploty už nebyli a nemuseli sme někde lítat zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
ron: to je jsou fajn zprávy. Týnuš už má taky jen zadní rýmu, ale s kakáním bojujem pořád. Musela jsem kvůli tomu začít i předčasně přikrmovat, protože jen z mojeho mlíčka měla prostě po té nemoci pořád průjem (zelenou vodu). Teď už je to lepší, po zelenině mělá hovínka tužší, ale včera a dnes už to zase nějak řídne. Tak ať jste brzy úplně fit.
24. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.