• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
pet: drobeček, to je fakt nepříjemné. Jo, i takhle malé děti mají virozy :frowning2: ....taky máme rádi zvuk vysavače i digestoře :slight_smile:
9. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Petí: normoš to je,se jukni kolik holek už tady s prckama prodělalo rýmu :frowning2:

Jinak já v noci kojila a nevyblil se a pak jsem nakojila ráno a nic a pak najednou se zeblil totálně a mě postel!Takže prostě v noci nakojim a jinak má flašku jako..buď s mým mlíkem když bude nebo UM.už na to nemám nervy prostě!On pak pláče a vzteká se..seru na to už ho trápit prsem,když pak bleje :frowning2:

Ten fusak je super...jen mě sere,že ten spodek nejde sundat,mám ho zmuchlanej u nožiček :unamused:

zítra jdu konečně na gyndu..au au bojim bojim..a odpo jdu na masááážžžžžžžž :slight_smile: se těšímm,ty záda mě berou..a pak prej se jde do nějaké jakoby byliné sauny a tam masíruje hlavu :sweat_smile: takže budu ještě víc vygumovaná než jsem :grinning:
9. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Nikky,
chudáček, jak chrčí. Už aby to přestalo.

Jinak s tím krmením, souhlasím s Tebou. Hlavně se nenervovat. Prostě spousta dětí vyrostla na UM, než se takhle oba trápit. Samozřejmě kojo je nej, ale když byste se s tím měli takhle pachtit.

A gyndy se neboj...taky jsem se bála a poho. I sex byl v poho...až moc :grinning:

Já bych šla taky na masáž :slight_smile:
9. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky prosim vas nemate nektera zkusenost s cukrem v krvi o hodnote 5,5 a cukrem v moci co se muze dit dnes mam jit na gyndu o pul 4 mam strach at se neco nedeje malemu
9. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Evco: neboj, malému nic nebude...máš prostě jen trošku zvýšený cukr, ale není to tolik nad normálem! Neboj se, bude to OK. Jen tě budou třeba víc hlídat. Držím palce.
9. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
dekuji pet
9. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
neni zač :wink:
9. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Peti ja na to uz nemela.videt jak bleje a rve a trpi.tak hold dostane odstrikane a nebo Bebu.je mi jasne,ze odstrikavanim asi brzo mliko nebude,ale sejrim.hlavne ze malej netrpi.
9. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
niikky jsme na tom stejne, dneska vojta pred chvili rval jak tur kdyz jsem mu rvala prsa vubec je nechtel, dostal UM a az odstikam tak to dostane, ja na to nemam, a jeho trapit nebudu, je mi moc lito, ze kojit nemuzu, pripadam si jak menecenna, ale neda se nic delat, snad si to v hlave brzy srovnam, abych kvuli tomu furt nebulela
prece nejsem spatna mama
9. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
udelala jsem pro to vsechno co je v mych silach... :frowning2:
9. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky, já s tím taky pořád hrozně bojuju. Dělám všechno, co jde, abych tvorbu zvýšila. Jednou mám prsa k prasknutí - to trvá tak dva tři dny, pak postupně ubývá až není skoro nic. Ale zkouším to pořád dál. Teď, když zas bude málo, tak prostě dám zmražené nebo UM, odstříkám a nechám prsa aby se nalily. Je to hlavně v mojí palici, že si připadám jako neschopná, když mi nejde kojení. Ale ta paní mě v úterý tak uklidnila, že je to všechno v mý psychice. A když si srovnám psychiku, tak bude všechno v pohodě. A i kdybych nekojila, tak se prostě svět nezboří. Hlavně, když bude malá spokojená a poroste. Takže, když bude mlíko - kojím, když nebude, prdím na to. :slight_smile:

ivi: v pohodě, já tím jen chtěla říct, že se i bez fusaku obejdu. :slight_smile: Já musím trochu víc šetřit, protože jsem na holky defacto sama a to i finančně. Teda, když nepočítám alimenty. :slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
miso bud v klidu,me chytali depky taky,ale pak když vidím jak je spokojenej po flašce,tak je mi to šumák!já bych teda kojit mohla,ale on to zvrací,takže mu dám moje ve flašce zahušzěné a je to!dostává vždy jednou UM a pak moje a pak UM a moje odtříkávám obkojení jakoby,jinak bych nic nedala!A kašlu už na to!V noci teda to jedno krmení nakojim,to jo,holt jednou bude blít no!dneska teda neblil..tak uvidíme!ale mlíka taky asi nemám moc!a nebo neumím odstříkávat,pač ona nic nebere a prso zmáčknu a mlíko teče :pensive:
9. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Míšo, neblázni!!!! Nás máma nekojila ani jednoho a bráchové jsou na ní závislí ještě ve třiadvaceti :grinning: Není to o tom, zda kojíš nebo ne....ale o lásce, co dáváš malému. Já ho krmím s láskou i z lahve, a on je spokojený, což mi dokazuje spokojeným pomlaskáváním. Pak mu šoupnu prso, ikdyž ho má jen jako dudánek. Jsi čupr mamina :wink:
9. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Kremco, tak to je síla. Já kdybych byla sama, tak mě klepne vzhledem k tomu, že stále čekám na únorovou mateřskou a porodné.

Holky, neřešte to kojení, už jen na slovo kojení začnu být brzy alergická. Jakmile to přestanu řešit, dělá se mi mlíko.

Nikky, s tím, že malej už nechce, ale z prsu teče mám bohatý zkušenosti. Tedy Davča chce prso pořád....ale je vidět, že nemá co sát...a jakmile zmáčknu, postříkám i psa, co stojí u mě a blbě čumí :-O

Fusak: nemám :grinning: Mám zavinovačku letní do autosedačky od EMITEXu, jinak jezdím jen s dekou pod, dekou nad :grinning:
9. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
pet: já už jsem si zvykla a je mi dobře. jsem šťastná, že mám holky, který jsem si vysnila. Na mateřskou jsem taky čekala dlouho, však víš, jak jsme to tu pořád řešily. :slight_smile: Ale naštěstí jsem měla úspory a chodím do práce i s Týnkou, takže jsme to zvládly. :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Kremco: Ty chodíš do práce? Ufff, to si neumím představit.
9. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jinak holky, včera jsem si byla koupit prádlo....je nádherný...ale když jsem se tam viděla v zrcadle, chtělo se mi zvracet. Nepřisuzuju to ani tolik těhotenství...neb břicho je to nejhezčí, co teď na mě je. Ale prdel a nohy k zblití :frowning2:
9. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
pet: učím kroužky ve škole a školce a ještě na nástroje doma. :slight_smile: A malá moc hodná, takže to jde. :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
holky ja nechavala i prsa nalej pres noc a vite co? takovy chciplotiny co mi tam visely - to svet nevidel, odstrikala jsem z obou sotva 60 ml, za celou noc!!! nality prsa k prasknuti a az tekly jsem nemela uz ani nepamatuju, proste budu odstrikavat a co bude to bude, zbytek umely

myslite, ze bych mu mela davat k tomu aspon trosku cajicku, ja myslim, ze kdyz je odstrikany, tak je to predni mliko smichany s tim zadnim a on se jakoby nenapije, nebo jo?
9. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Míšo: néééé, přední mlíko je na žízeň a UM mu taky dodá, co potřebuje.
9. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Momonko: v kině byly i maminky s dvěma dětma, ale hned vedle kina je kdyžtak dětskej koutek, tak bys tam Mikiho mohla na chvíli dát.
9. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
terkytka: a kde to kino je?
9. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
taky mě zajímá kde to kino je
9. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ronie ahoj :grinning:
Prosím tě, jak dlouho trvá rýma u mimča? Chudák Davča má rýmu a kašel. Ale apetýt ještě větší. Ten kluk nás jednou sní :grinning:

A ještě mi řekněte...všude se píše, že když se měří teplota v zadečku, má se odečíst půl stupně? Malej mám 37,3 :frowning2:
9. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
peti rýma může trvat tejden i měsíc, většinou se s tim perou dlouho...ano v zadečku se odčítá půl stupně, takže ta teplotza cos naměřila je úplně normální :wink:
9. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
holky, co jste s tim kojenim na štýru jak ja http://www.reflex.cz/Clanek35023.html
9. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak ted jsem ho malem zabila.dam mu flasku.hodinu odstrikavam a dala jsem 120.tak ja stastna ze ma celou davku meho.chvili tahal a pak dostal nerva a hysterak a nechtel.tak jsem mu dala prso,tahal,vyblil.tak flasku a rev.nakonec se uklidnil a dal flasku a usnul u toho.tak ja nevim co mu je.je linej tahat nebo nevim!
9. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Čau holky,
Míšo,klídek, mi jsme na UM už od porodnice a v pohodě, akorát mě sere, když se někdo ptá a musím to vysvětlovat, že jsme takhle spokojený obě a před tím to bylo mučení.
Jinak čajík dávám, ale jsme na úplném UM, vždycky jí nabídnu nejdřív tak hoďku po jídle a ona si řekne jestli chce nebo nee, třeba si jen tak cucne na svlažení, v tom teple. Ale na doporučení doktorky nedáváme granulovaný, že jsou moc slazený.

Nik: to je na pytel, že si ti malí neřeknou ca jim je nebo co chtějí :confounded: . Jinak Barča mi postel poblila v sobotu v 6 ráno, když jsem se jí snažila přesvědčit, že chci ještě spát, taky zážitěk :grinning:
9. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
zipik a jakej cajik Barborce varis, taky nechci davat granulovany, sama je nemam rada
9. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj všem...dneska jsme byly u Dr., rovnou nám udělala prohlídku v 6. nedělí (i když je máme až příští týden) tak Adrianka má 3840g a 56cm. Dostaly jsme řepíkový čaj na ty potničky - udělat vývar a žínkou jí ty místa kde je vyrážka potírat. A pak jsme řešili tu její nespavost...včera nespala za celičký den ani minutu, večer už byla tak unavená, že mi nechtěla ani jíst a pořád jen strašně křičela! Už jsem z ní byla uplně hotová...už jsme na tom podobně jako Teuf...chytám se každého stébla, které by to pomohlo vyřešit. Dala nám homeopatika, máme to zkusit a uvidíme. Ona se strašně šmudlá, zavírají se jí očička, ale prostě neusne - ani sama, ani u mě...max. v kočárku po hodině jízdy.

Dneska jsme byly od deseti venku, naťapala jsem asi 5 km, ale uvozila jsem jí...v parku pak nakojila a než jsme dojely domů zase spinkala...tak vařím...po dlouhý době bude mít manžel zase teplý jídlo.

no tak to málo z mých strastí a slastí...teda spíš strastí :frowning2: jdu vás dočíst
9. dub 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.