• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahojky tak máme horečky už se i blížila 39, tak se zas bojim záchvatu, moc to nejde srazit, po nurofenu 37,7, navíc pokud bude ten průjem pořád hrozí že se nebudou vstřebávat antiepileptika...jako fakt furt něco, už sem i domluvila se spolubydlící hlídání Oliho v případě že bychom ´museli v noci do nemocnice :frowning2: Mám ji na videochůvičce u postele a nesjpíš na to bude furt koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
ronie, achjo...jak jste dopadly holky? Jdu ti napsat sms, to mi úplně zkazilo náladu :frowning2:
25. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
veru tak jak je dneska,???????malá je lepší??
25. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahojky furt horečky, byli sme na klinice, ale nic na ní není vidět, crp dobrý, takže to připisuje té střevní obtíži-něco virového, ale pokud budou teploty přetrvávat zítra máma dorazit s močí, když smew tam jeli tak zrovna jí teplota klesla na 37,5, pak doma chvíli bez tteploty a teď zase 38,3, průjem ještě má ,ale nekadí často a ne už vodu, tak nevím, co to je sakra :angry: Navíc po obědě zas byla na chvilku sama v pokoji na bříšku :angry: idiot sem jí tam nechala a když tam přijdu tak hlava na hračce a spala, tak doufám, že to bylo jen únavou a nepředcházela tomu zase nějaká epizoda :pensive:

se posrala tak jdu přebalit :frowning2:
25. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
ron: taky jsme srandili a horečkovali..prej viroza.....dneska mi přijde zas furt unavenej,zdá se mi teplejší,je protivka,kašle,ale nevím,zda to nedělá i schválně,což umí...furt popotahuje,ale neodsála jsem nic..tak já nevím co to zas je...hlavně MM jde zítra do práce a zda bude tak příjemnej,tak mě klepne :frowning2:
ať se z toho brzo dostanete....nám na průjem zabrala probiotika a smectu jsem dávala a mléko bez laktozy
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
jojo všechno dávám, smectu mi ani jedno dítko nechce, ale teď se vzbudila bez teploty, tak snad to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
kéž by to vydrželo....no já mu dala smectu do mlíka,ale taky se tvářil divně a pak nechtěl
25. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jak jste na tom?? Ronie, Niky, Teuf...?

Už nevím jak zabavit Jarouška u všeho vydrží jen minimální čas :frowning2: ke všemu teď když ho chce někdo chovat jiný než jsem já, MM či tchýně tak začně strašně brečet :frowning2:
26. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj holky,

jes: prosím tě, Davča je na tom stejně. Nejvíc pomáhá, když neustále něco podnikáme. Nejlepší terapie je Prioritka s Adriankou, to je vždycky hodný. A taky tu teď máme babi a dědu, tak pohoda. Jinak s ním toho ale moc neudělám. Nicméně zvykla jsem si spoustu věcí neřešit, věnovat se hlavně jemu, má tak milion hraček a já je neustále dokolečka obměnuju. Ale nejdůležitější je nevybočit z denního rituálu, tzn. ráno vstávačka v 9, v 10 papání, hraní - básničky,písničky, pak ho dám do lehátka a něco doma dělám, mezi 13 a 14 papání, po 14 do kočárku, kde spinká tak do 16, 16.30 a pokud déle, tak ho v 17 budím na papání, aby pak zase jedl ve 20 hodin. Koupat chodíme v 19.30, pak papáme, pak si s ním ještě povídám. Spinká tak kolem 20.30. V noci se vzbudí v 5, kojíme a krmíme...a pak vstávačka v 9 - ještě chvíli blbneme v posteli...no a zase ten stejný koloběh. Hlavně ho u sebe musím mít při každé činnosti, vyprávím mu co dělám, jak mi bude pomáhat, jak je to hodný a velký kluk :grinning: Někdy je to do zblbnutí. Ale že by u babi brečel,to ne :grinning: Dneska se mi taky osvědčilo nosítko, konečně v něm chvíli vydržel, ale strašně mě bolely záda.

Ronie, Teuf..doufám,že jste s mimísama v pořádku.

Prioritko, co podnikneme? :grinning:

Papa a hezký večer.
26. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Cuuuuuuus holky...tak jsme zpatky na tyden v Praze...co vy?

Nam se dari docela dobre....Sam uz je skoro uplne v pohode...ja mam jeste pozustatky rymy... :wink: takze snad to bude uz jenom lepsi.

Mam spoustu vyrizovani...hlavne musim na chirurgii kvuli te moji kostrci...jenom doufam, ze se mi ji nikdo nerozhodne vyriiznout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojky včera večer se poblil Oli, Julče se průjem spíš zhoršuje, teploty zvýšený už ne horečky, už úplně vynechávám mlíko a stejnak furt srajda, dneska už 3krát, naštěstí celkem pije Kulíška, Oli zatím vypadá dneska ok, tak snad to zvládnul rychle a už dneska jen dietka-což je teda problém a bude dobrej, mě je dneska taky prapodivně tak sem zvědavá jesi se taky potento :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
petron,to mate super ritual.a vstavacka v 9-to mate ohodicku,Oli se budi v pul6.

jes:tak brzo je mamankem???covece...oli ma teda lidi rad

ronie,no comment,kdyz se se.e,tak se se.e.....

holky,oli zacal vcera couvat..nevite o tom neco?neni to spatne?aby pak nelozil pozadu,nebo neco...
27. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojda

ron :angry: ,tak jak píše Janča :frowning2: , konečně se z toho vyhrabejte :dizzy_face:

Jani...já lozila dozadu..a chodím dopředu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jestli to je špsatně to nevím..to ti písne ron :wink:
27. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
taky lezeme hodně do zadu a dělá to snad každé dítě co znám...je to pro ně jednodušší než začnou zjis´tovat,že to jde i do předu

ron: teda fakt když se sere tak se sere...tak ať je líp

nás berou nejspíš zuby :pensive:
27. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojda...

Co se týče lezení, tak J by nohama už lezl, ale ta horní část těla to nějak nezvládá :sweat_smile: každopádně se ani neobracíme, tak to vidím na další cviky z Vojtovky :frowning2:

Janka: Jaroušek lidi taky miluje, neustále se jen na ně řehní... ale jak si ho někdo vezme na ruku je konec :sweat_smile:

Pet: u nás je to podobné, taky máme zaběhnutý režim a jak z něho vybočíme, tak je to na prdlačku :sweat_smile: Chodíme spát lehce po 18 hod a spí mi tak do těch 6:30 (1-2 kojení v noci), pak hodinku pauza (mezitím cvičíme Vojtu) a pak jde J spát na 2-3 hodiny (pokud spím s ním a když ne tak max. 1,5hod) pak zaspí po obědě hodinku a pak až večer v těch 18 hod :slight_smile:

Ron: holka ty si užíváš... snad to už brzy bude dobré...

Teuf: jsi zaneprázdněna na všechny dny? :sweat_smile: :wink:
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
jes:tak teda Oli je proti vam uplny nespavec!
27. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
ronie: ať je co nejdřív všechno za vámi a už je konečně dobře :dizzy_face:

jes: mi se přetáčíme teprve 14dnů, a to v neděli bude mít 6m, na jednu stranu je to fofr, na druhou to moc nejde.

já stále nepřikrmuji, ale už se chystám od přístího týdne začít, nakoupila jsem lahvičky mrkvičky (blééé, mně je z toho na blití, ale dětem to chutná...nechápu proč)

holky, prosím info, potřebuji podpis nebo občanku druhého rodiče na tu žádost o rodičák. Konečně už bych si to měla vyřídit.
27. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
mě stačil MM podpis
27. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
niikyy: díky za info. Co vy, už je vám lépe?
27. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
jj ale zas zuby..mě klepne
a teď od 13,30 ještě nespal a spát nechce..se omeju asi do 7 ho držet vzhůru :pensive:
27. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
my ještě bez zubů a jsem ráda, stále kojím :slight_smile: , ale slintá neuvěřitelně :grinning:
27. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
no mi si vše rvem do pusy,pláče..neskutečně slintá a nejlíp se mu okusuje moje rameno a koleno
27. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
:grinning: :grinning:
rameno taky u nas a pak rvaní vlasy a škrábání na krku..
jdeme ven unavit Mikuláška. pa
27. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme byli dneska na kontrole v 5měsících a Barbuš má 69cm a 7,45kg a píchli jí 2.Hexu, docela luxusně se mi odpo poblila, stehýnko ná červený a teď už 2hodiny spí, tak snad se z toho prospí, byla strašně umuchlaná a umazlená. . :frowning2: .

Nik: zkoušela jsi něco chlazeného?

Ron: ať už jste v pohodě :wink:, myslíme na vás, vždycky jen nakouknu, abych věděla, co je nového :wink:

Už bych potzřebovala, aby se Barča naučila otáčet z bříška, zvykla si těď spávat na boku a na bříšku a 3x za noc mě vzbudí, že chce ototčit na záda, jsem ji chtěla přestěhovat do pokojíčku, ale asi budu muset počkat, až se to naučí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Zip: jj chlazené dávám....homeo a mažu,tak uvidíme....teda to má BAruš víc než jakub :dizzy_face: ale o kousek
27. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Nik: tak dej vědět jak to zabralo :grinning: , stejně je to sranda jak ti mrňousi pak zubí ty 2přední zuby :grinning: a ještě se mi to rýmuje :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojky sem už holky totálně vyčerpaná, teď Julča po celým dnu na mrkvi vypila rejžovou kaši s banánem a totálně to vyblila, nevim jesi to bylo moc těžký nebo i ta trocha mlíka jí takhle rozhodila nebo ten banán..nevim ale moc se bojím, že má po tom očkování totálně v háji imunitu a s tím spojený alergie, testovat to půjde až bude zdravá a to se nějak pořád nedaří :pensive: já už nemůžu, já chci ba byli moji broučci zdraví, je chudinka už celá oranžová :frowning2: :cry:
27. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ronie: to je mi moc líto jaký trápení máš s Jůlinkou a Olím...on teď lítá ve vzduchu asi nějáký vir či co...Aduška teď k večeru měla taky maličko průjem...tak uvidíme jak zítra a kdyžtak půjdem k Dr.
Snad se to brzy zlepší a Julča i Olí budou zase v pořádku...moc na vás myslíme...já vím, že to asi moc nepomůže, ale věř, že kdybych uměla čarovat, jsem u vás jak na koni! Fakt mi Tě je líto :cry:
27. črc 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Ron :frowning2: :cry: jsem z toho moc smutná. Držím palce, bude líp.
27. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Peti: uvidím jak bude Aduš zítra (aby jsme vás nenakazily) a kdyžtak něco vymyslíme. Každopádně ve středu jedeme s taťkou na baráček a budeme doštukovávat (chybí nám ještě dva takový kumbálky) a já tam s taťuldou jedu...tak kdyby jsis chtěla udělat výlet a podívat se k nám do Zásmuk, rády vás uvidíme, provedem, pohostíme :slight_smile:
Jinak teď lítám po Bauhausech (mimochodem nemáte tam nějakou slevu? Máme tam vybranej sprcháč), Obiích, Hornbachách atd. a vybírám dlažbu, obklady, podlahy atd. No krom dolní koupelny už mám vše...v pátek přijedou zaměřit kuchyň, a příští týden začínáme obkládat...
27. črc 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.