• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ronie,zkousela jsi HIPP ORS 200 Mrkvovo ryzovy odvar?maj to v lekarne
28. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, tady se nic neděje? Celý den myslím na Ronie, doufám,že je už Julinka i Oli lepší.

Prioritko: Zapoměla jsem ti poslat e-mail adresu, jak si chtěla...tak posílám do IP.

Dneska jsem se sešla s evaviki, Sebík už drandí ve sportáku, papá zeleninu a je super :slight_smile: Pohodář :grinning:

A já už taky najedu na sporták, korba nám začíná být malá. Davča v ní vypadá jak v těsném kabátě.

Tak já se jdu věnovat manžílkovi, papa.
28. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Ronie: doufám,že už jste na tom lépe a průjmy jsou pryč a byla to jenom viroza- nepříjemná.

Teufi: co vy? lepší?

nám už korba taky těsná, ale ještě vydržíme, chci kvůli páteři, mám pocit , že ta korba je lepší než sporťák, i když říkají, že od 1/2 roku je to dobrý.

hezký večer.
28. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahojky holky, včera ráno Julča krásnej bobek, bez teplot, tak sme najeli na normální stravu-mléčnou a tekla z ní voda, takže už se mílovými kroky blížíme teorii o celkové imunitní katastrfě a s tím související alergii BKM, tak dneska sme naejli na allergy care a uvidíme co to udělá, nechám jí na tom nějakou dobu a uvidíme, jesi se to postupně zlepší, pokud bude pak konečně v pohodě, zkusim se vrátit na normoš nutrilon a pokud se to zhorší tak je alergie jasná:(((

janko já už zkoušela všechno, nejvíc pomohlo, kdxyž pila jen a jen mrkový skleničky-doplnila sem to na 150 ml vodou a dala do lahve, nic jinýho nejedla, pila Kulíška a v pohodě
29. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
ronie,nemuzou ji udelat rovnou nejaky test na tu alergii,at nemusis furt zkouset?
29. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
ahooooooj holky....

tak u nas je to uz lepsi...teda alespon u Sama...uz neodsavame..ani kasel nema....tuk, tuk, tuk....Ja porad kaslu jak tuberak a ryma se mne porad drzi.Ale prakticka mi udelala CRP a pry tam uz vir neni..takze dalsi antibiotika nejsou potreba. :wink:
29. črc 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

Teufíku fajn zprávy :slight_smile:

Ron: teda vás se to pekelně drží :frowning2: hele já dávala bezlaktozové mléko a poprvé hned jak měl prve tuhoše,dala jsem zas Bebu a opět hnačka...ono to chce ještě cca 2 dny po normoš bobíku ještě to bezlaktozové
29. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
jinak se musím pochlubit..spánek od 19,30 do 8,30 bez jakéhokoliv probuzení..nádhera...opět je to můj Kubínek :grinning: a spinkáme na bříšku...usne na zádech ale během spaní se přetočí a spí lépe jako..a je sladkej...na bříšku a u hlavy medvídka nebo nynánka přimáčklého k sobě....no božánek :dizzy_face:

příští týden máme 3.hexu,tak už teď se děsím,co zas bude za reakci a hlavně MM má šichtu až do rána,tak tu budu sama...snad nebude chtít tahat celej den,jinak budu mít ruce jak opičák..stačí že mám bicáky z něj :sweat_smile:
29. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
ron: Týna to měla s tím průjmem přesně tak. Začal jí v nemocnici - asi po lécích nebo nevím. Měla zelenožlutou vodu. Mudra nasadila absolutně bezmléčnou dietu - mrkev a rýžovou vodovou kaši - podotýkám, že do té doby Týna nic než mlíko neměla. Bobek se jí zahustil tak, že ho nemohla vykakat a měla šílenou zácpu - řvala jak ješětě nikdy.Druhý den už měla jen 50ml mrkve a kaše a zbytek mléko a další den jen mlíčko - jenže jak jsme najely na mlíčko, tak to samé - průjem jak blázen. Takže jsme zas najely na mrkev a dobrý. Začala jsem dávat zeleninkové příkrmy a od té doby máme pokoj. Průjem už není. Došly jsme k tomu, že už jejímu tělu prostě jen mlíčko nestačí.
A k tomu ORS - je to jen mrkvorýžový odvar, který lze udělat mnohem levněji doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Teda mám pocit, že sem ani nemůžu napsat, jak jsme v pohodě, mrzí mě, že zažíváte takový trápení, o to víc si vážím toho, že nemáme žádný komplikace.
Ronii: Ať to co nejrychleji přejde, a není to alergie.

Já se zase hlásím na tři dny doma v Praze, zateplujou nám panelák, takže už máme lešení po celým baráku a ráno budíček v půl osmý vrtačkou. Před oknama v osmým patře nám chodí dělnící, málem jsem ráno chodila doma tradičně nahá, ale včas mi to došlo. Nejhorší je datum dokončení stavby, stačí mi rok 2010 Srpen ještě procestuju, ale od září už budu doma
:unamused:
Teď jsme byli 3dny po Čechách, na Pecce, ve Dvoře Králové (na večerní projížďce safari usnula M. v Manduce u V. na břiše ) a včera v Babiččině údolí, díky Manduce jsme absolvovali prohlídku Pecky i zámku v Ratibořicích, je to super vynález.
:slight_smile:
V sobotu vyrážíme na týden na Šumavu, na neděli jsme si rezervovali v půjčovně vozík za kolo s vložkou, tak tam zkusíme M. dát.
A v neděli oslaví M. půl roku a pomalu začnem s těma příkrmama, jsem teda zvědavá. Kojení je teď fakt v pohodě, budu snad pokračovat dál.
Niky: krásnej spánek :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
nikky ona měla průjem i po tom bezlaktozovým, zase teda najíždíme na only zelenina resp. mrkev brambor, absolutně bez mlíka, testovat to teď nejde pač jak má průjem tak protilátky tam budou určitě, nikdo ale nepozná na co..sice imunologii nerozumím, ale tohle mi bylo řečeno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kremci, mi už předtím příkrmy dávali, takže to je v pohoděm ale vypadá to, že Julča se bude muset obejít úplně bez mlíka, já se budu ale bát cokoliv přidávat, co to s ní zase udělá, tak teď prostě jen mrkev a pak zkusim to spešl mlíko na alergii..ale už fakt nevim :pensive: Tu rýžovou kaši mám taky, tak jí to na noc zase zkusim dát ale bez mlíka je to fakt humáč, si radši asi dá tu mrkev, jinak odvar mám rejžovej na to mlíko a to zase asi teď nespotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslíte, že ten odvar můžu zamrazit? Je ze včera, asi jo, proč ne, že.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mě je dneska taky blivno a bolí mě břicho :angry:
29. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
terkytko: vidím, že si to fakt hodně s Marjánkou užíváte, to je skvělé.

ronie: u vás ten průjem cestuje mezi vámi, co manžel?
já bych odvar zamrazila, myslím, že to lze.

krem: vy už jste v pořádku? co zahlenění?

Ještě k těm průjmům, Mikulášovi začal taky v nemocnici, když jsme tam leželi v 5m se zánětem ledvin!
29. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
holky,
letíte někdo teď s mrňousem na dovolenou letadlem?
pořád to zvažuji a nevím, nevím.
29. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Aho ahoj ahoj...
zdravime :slight_smile: konečně jsme na dva dny doma, vegetíme na chalupě a ouplně ssuuppeerr :grinning:
ron...to je mazec, zvládněte to :wink: Julča si to teda vybírá, takhle jsem si užívala s Fífou :pensive:
momo...my letíme 13 a už se moc těšíme, konečně jsme vyzráli na atopický ekzém a to moře Barče ještě pomůže, teda snad :sunglasses:
29. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
momo manžel v pohodě-zatím, já nemám průjem , jen mi je prostě blivno a to může být i z to´ho stresu a že moc nejim, nějak to nejde, se podívám na jídlo a je mi špatně, tak tu teď žoudám banán :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
momonka:jo,my letime.urcite lepsi,jak takovou dalku autem.
ronie,co manzel rika na malou?jako blba otazka,ja vim,ale jak to bere?Je na vas hodny?
29. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
normálka, neřeší to moc, velká opora to není, ale má toho moc, to je normoš, holt si to vždycky vybere ženská, on hlavně tim, že o tom moc neví tak se moc neznepokojuje, to je vždycky blbý-poučenej amatér :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
29. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
ronie: ale něco by jsi jíst měla, já jedu na čokoládě, teď sice nemůžu, ale normálně bílá Milka :slight_smile:

ivco, janka: díky. Autem nechci. Stačí mi,když mi dnes řval jenom po Praze.
A kam jedete? já zvažuji Řecko nebo Itálie, Chorvatsko (to mi asi přijde pro děti nejlepší), to Řecko se bojím zdravotní péče.

pa, jdeme na písek.
29. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
momo: Týna už je relativně v pořádku. Má jen zadní rýmu, ale té se zbaví až bude většinu času ve svislé poloze. Jinak váží 8800g a měří 71 cm a konečně jsme dokončily očkování. :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
kremco: tedy, to je kus ženský :slight_smile: :slight_smile:
my byli na půl roční a máme 7900kg, 69cm. A ještě chybí jeden prevenar :frowning2:
29. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
momo: to teda je a pronese se. :slight_smile: Ale Niki měla v půl roce 8900g, takže Týnka ještě může dohánět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
holky máme zubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojda holky...

krem: tedy to je macek :grinning:

U nás vážíme při plném kojení 7650g a 68cm.. dnes máme 2 Hexu.. Jo málem bych zapomněla srdíčko nám dopadlo bravurně ani šelest ani arytrmie :dizzy_face:

Já jsem letos dovolenou vzdala, Jaroušek je prostě domácí typ :grinning: Nikde jinde nechce spát než-li ve své posteli o kojení ani nemluvím :unamused: Ale kdybych letěla, tak bych volila Řecko :wink: Spousty známích si to chválí především kvůli těm dětem :wink:
29. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
jes: super že to dopadlo ok :dizzy_face: :dizzy_face: váha pěkná :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Jes: já taky pořád kojím, ale kvůli tomu průjmu musím na obídek dávat zeleninku. Ale chystám se odsávat dokud bude co. :slight_smile: My už měly třetí hexu a bez problémů i teplot naštěstí. V srpnu nás čeká synflo, který byl kvůli nemoi odložen, takže už dostane jen dvě dávky.
29. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky,

ronie je mi moc lito, ze se to nelepsi, kdybych nejak mohla pomoc, tak urcite rada pomuzu, rekni kdyz by jsi neco potrebovala...

terkyt já s Vojtou taky nemám zatím žádné trápení... tuk, tuk, tuk
ted jsme na vikend byli u kamarada na lomu, bylo to skvele, o vikendu jedeme za prateli do plzne a nekam na vikend, uvidim jestli plzenskou zoo nebo nejaky zamek s vyslapem :slight_smile: dneska se Vojta cachtal v bazenku, ja jsem radila s merunkama... .-)

jsme proste porad nekde, z Vojty bude cestovatel :slight_smile:

a o vikendu budeme mit i malou oslavu, Vojta bude mít v sobotu 6 měsíců :slight_smile:

nik ty ted nekdy jedes do chorvatska, ze, mas predstavu jak to s Kubickem provedes, myslis, ze vydrzi v aute ten zátah 7 hodin v kuse? mame jet v zari do chorvatska, a ja nevim jestli v sedacce to Vojta nejak prezije, nebo budeme muset treba na hodku zastavit, aby se narovnal...

jeste jeden dotaz nik, teuf, kolik gramu ma byt dávka zeleniny, aby nahradila mliko uplne, vojta uz ji 100 g a vypije 90 mlika, neni to moc mlika?... vubec nevim, mohly by jste prosim poradit, nase doktorka ma mesic dovolenou... :frowning2:

teuf jak vy?
29. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
miso: 7 hodin???? 12 jedem určo...no snad to vydrží no...když tak budou přestávky
29. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
niikkyy: blahopřeji k prvnímu zoubku :slight_smile:

miso: my jeli jenom do Zell am See 7h tam a zpět 8h...zastávky kvůli dětem a hlavně zácpy v Německu.
Ale jeli jsme přes den, tak ono to zase bude jiné na noc.
Meruňky bych si dala, mňam :slight_smile:
Dobrou
29. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
míšo: 125g..prostě ta malá sklenka...kdyby chtěl víc,tak dej..ale 100 zeleniny a 90 mlíka mi přijde moc...kolik ti pije??? máš už 3 složkovej oběd nebo 2?
29. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
niikyy: co je 2 nebo 3 složkovej ?
29. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.