• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky.
No ja docela koukam. Co se jidla tyce u nas vladne total anarchie.Kazdy den se zacne podle nocniho jidla (nekdy uz ve 3 nadranem) a pak cca po 3 hod. Dokonce se asi tyden zacal budit kolem pulnoci a usne jenom po mliku a to uz spal 9 hodin v kuse. V sobotu jsem zacala s mrkvickou. Ta mu jede hezky, otvira pusinku jako ptacek a dnes jsem dala brambor a to se davil, tak po dvou lzickach konec.
Ryzovou kasi na vecer jsem uz taky zkousela a dal si 30 ml a konec. Mliko pije hezky, ale nestaci mu, nekdy se hlasi uz po 2 hodinach.
Kolik vam ted prckove pribiraji? Martin za posledni mesic pribral 400g.
30. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky,

zeez: Mě Davča teď taky přibírá málo, je to normoš. Má asi tak 7700 g. Ale on se strašně hýbe,tak hned pálí kalorie :grinning: A pro změnu se o jídlo nehlásí, dokud nevidí prsa nebo láhev.

jes: mě Davča teď pije prsa, moc nechce mlíko z láhve, blbne u toho, přitom vím,že z prsou nemá dost. Tak v sobotu bude mrkva, on mi totiž sahá po všem,co jím já a evaviki říkala,že to už je čas na příkrmy!
30. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
jes: koukla jsem na Jarouška a ta fotka, jak ho koupeš v bazénku (na zádíčkách) je naprosto boží. Evidentně vodu nemusí :wink: Já taky byla taková, a teď vodu miluju.
30. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
jes: já to udělala taky tak...do práce oni na OSSZ a zpět do práce. Jak dlouho trval prosímtě ten proces???
Jinak s tím kočárem jsme dopadli dobře... opravili nám ho...bez nějakej řečí. Ještě paní povídá...oni ty kočáry jsou dobrý, jen jim to prostě praská a jelikož už to byla druhá reklamace stejného typu, tak ještě jednou a mám nárok na nový kočár. A ty nový typy (modely 2008 a výš) už to mají přišroubované, né svařené...
Aduška se mi zatím do korby vejde..je to teda o fous (asi o 4cm). Ještě měsíc a dám sporťák...
30. črc 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak my papame takto:

24h 150 ml mlika
5h 150ml mlika
8.30h 150ml mlika
11.30h 2slozk. nebo 3slozk.prikrm
14.00h mliko
17h mliko
20h kase(nejdriv z flasky,ted uz hustou z lzicky).
dnes mel te kase 150ml,a pak chtel jeste v postylce tak 50ml mlika.

maso davam obden,zloutek se jaksik bojim.ovoce taky pomalounku a opatrne,pac jsem alergik.
niky,kdyz davam tu zeleninu k obedu,muzu ji kombinovat jak chci a kolik druhu chci?musim dat k tomu vzdycky brambor,nebo ryzi?on po tom prikrmu ma celkem brzo hlad
a jak poznam,ze kdy mam zacit davat ovoce jako svacinku?
a nemaś naky novy video?¨

taky mi Oli ted pres den dost spinka,vic jak driv...ale je fakt,ze je ted dost aktivni.
a normalne mame nejaky silene blby sportak.vubec se tam olimu nelibi a ani se mu nedivim,pac je tam tak divne zkrouceny.teda nevim,co budu delat
30. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Janka: hele dávej mu ty přílohy denně..aspoň se víc nasytí....a zeleninu kombunij jak chceš,,já někdy dám dva druhy,někdy jen jednu,dneska měl 3......žloutek dávám a už i bíle a červené maso...
Ovoce: to je taky dle toho jak dlouho jste na zelenine...pokud už jako měsíc máte mlíko plně nahrazené zeleninou tak začni pomalu dávat ovoce,svačinku
nové video nemám....jediná novinka u nás je,že spinkáme na bříšku...usne na zádech a za chvilku se přetočí a chrupe na bříšku a ručičku pod obličejem a je tááák rozkošný :dizzy_face:

dmeska jsem byla na nákupech hadrů..4 hodiny bez Kubíka a já byla celá nesvá...opravdu mi strašně chyběl.takže Mišo klobouk dolů,že jsi ho nechala přes noc u babičky
30. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
miso: jo ale ty jeste dáváš míko po zelenině co?jakmile budete 14 na plně jen zelenině,dej maso
30. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobré ránko,

dala jsem včera večer 100ml kukuřično-rýžové kaše s tím, že nebude mít v noci takový hlad :grinning: ještě jsem do kojila a v noci jsem kojila ještě 3x.. k tomu budíček ve 4 hodiny, probudil se s pláčem..
Kaši jsem mu dávala na lžičce, ale jí pomalu a rychle to stydne :frowning2: nemáte někdo fígl jak to udržet teplé? :grinning:

Prior: co jsem dala papír na potvrzení do práce, tak za 10 dní jsem ho měla zpět :slight_smile:

Pet: s tou vodou je to u nás nic moc.. ale v baznéku už je to mnohem lepší, nebrečí a dokonce si tam i vyhraje, ale musí být na bříšku :D

Niki: také nechápu jak to Míša zvládla :grinning:
31. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
jes: já mu kaši dávám v lahvi......lžičkou moje smrt večer :grinning:

mě papír v práci potvrdili během 5 minut :sweat_smile:

my se dneska budili taky často,ale jen na čaj..vstávala jsem snad 6x..a nebo ho přetočit z břicha na záda..a tatínek???mě totálně nasral...kopla jsem do něho,zda by nemohl dát dudlík,že už jsem vstávala Xkrát..odpověd chci spat,já nic neslyším mě nasrala.....ano,on ho fakt neslyší,ale pak už dost ječel a to slyšet musel,ale dělá že neslyší a čeká než vstanu :angry: :angry: to mám asi za to,že včera jsem lítala po nákupech,po hadrech,pač nic nemám a ted musim skakat as on tak tyden odpocivat :angry: :angry: :angry: ted spí a to jsme měli jet do servisu a já na pojistovnu
31. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojky,
jes: já právě kopila misku s vložkou na vodu, která ti pokrm udržuje teply po celou dobu jídla. :slight_smile:
Jinak my už máme taky povolené masíčko. Kaši nedávám, bo je už teď valibuk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pamatuji si, že mi po níé Nikča dost přibírala.
31. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Nik: já mu to dala záměrně na lžičce :wink: ale pak jsem si uvědomila, že nevím jak to budu dělat, když se chodíme koupat a cvičit Vojtu a pak jíst a hned po jídle mi usíná :unamused: Dávat mu jíst po koupání či před... ? Je to trošku něco jiného něž jen kojit :grinning:
31. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Krem: díky... podívám se po tom :wink:
31. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky,
dáváte někdo krom Niky spát prcky do jejich pokojíku??
Chtěla bych dát Jarouška od půl roka samotnýho spát do jeho pokojíku, ale nevím jestli to není brzy??? a nebo pozdě :grinning:
31. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
jestli je v půl roce brzy,tak já jsem máma svině :grinning:
31. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

nik, minuly vikend byl vojta u babicky na vikend znovu, ja netvrdim, ze se mi strasne nestyskalo, ale moc jsem se odreagovala a straaaaaaaaasne jsem se na Vojtu tesila :slight_smile:

nik jak jsi to myslela s tim masem, az bude vojta jist 14 dni jen zeleninu tak maso, nebo po 14 dnech zeleniny maso?

vojta spi taky na brisku, ale ne ze by mel polozenou hlavu, ale pase koniky a fakt u toho spi :slight_smile:

jes, ja se ted taky chystam dat Vojtu do svyho pokojiku, uz o tom uvazuju dyl, ale jsem strasne lina chodit v noci tak daleko k nemu, kdyz v loznici se jen zvednu a jsem u nej a dela mi to i tak problem :slight_smile: ale dneska domaluju parezovou chaloupku a po vikendu jde... :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
niikyy: odpověď"já nic neslyším" mne rovněž vytáčí a u nás je to stejné :slight_smile: ráno mi oznámí, že super noc, malý se ani nebudil!

já nechávám Matouška spát v pokojíku, ale po prvním nočních kojení zůstává se mnou v posteli, nemám sílu, furt vstávát a chodit tam, protože se budí často. Ale pozor prvorozený spí stále s námi v ložnice!

jak vidím, tak jsem jediná kdo ještě nepřikrmuje... matka šílená...už musím začít

jes: taky přemýšlím, že zkusím dát kaši, aby spál lépe....ale u tebe to nefungovalo, co?
31. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Tedy holky...můj manžel je asi svatej :grinning:

Jinak já si asi Davču nechám v ložnici do 18 :grinning:

momo, taky nepřikrmuju. Chystám se zítra na mrkev.

My spíme po kojení a dokrmu celou noc.
31. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
pet: do těch 18ti to vidím u toho prvorozeného :grinning: ...
celou noc spánku....to už několik let nevím co je :grinning: :grinning: :grinning:
nám už bude v neděli půl roku...nevím proč, ale strašně si mi nechce do toho...
31. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
ronie: už je to u vás dobrý?
A Nutrilon allergy care ti malá pije v pohodě? Chutná jí?

miso: to jsi fakt dobrá, že jej necháš u babičky na víkend..určitě je to pro oba dobrý
31. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Míšo: jjj co budete 14 dní plně na zelenině dej bílé maso ( kuře,králík,krůta)
31. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
jes: co ta práce? myslím, že ty jsi tady nedávno mluvila, že máš nabídku nebo si to zase pletu?
31. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Mono: práce by měla být zhruba od jara příštího roku :wink: Jinak co se týče kaše, tak nemůžu říct přesně, dala jsem jí prvně a nedojedl jí to za prvé a za druhé je mrzutej po Hexe a měl i teplotu a ke všemu mi příjde, že nám lezou zuby protože dásničku má takovou jakoby drsnou... Dnes dám zase kaši, ale trošku hustěší než-li včera.. Ale konečně jsme neměli tmavozelenou stolici, ale krásně žlutou :wink:

Míša: tak dej vědět, jak to s Vojtíškem dopadlo to spaní ať vím na co se mám připravit :grinning:
31. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
jes: aha, takže to už bude Jarouškovi rok.
Zuby nemáme ještě, ale sliny tečou proudem, nestačím měnit bryndáčky.
Kaši zkusím rovněž. :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
konečně jsem přihodila pár fotek :wink:
31. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
jes takze jelikoz jsem dnes domalovala chaloupku (pak vyfotim a ukazu :slight_smile: tak jsem ho hned prestehovala, a ted uz tam spinka, a nemyslim si, ze to bude hrozny, on je cestovatel, kazdou chvili spi jinde, at u babicky, nebo zrovna dneska jedem za prateli do plzne, tam taky uz spal, spis je to o tom, ze jsem lina k nemu vstavat, kasi jeste nechci davat a on se sice na jidlo budi jen jednou,

ale po sesti hodinach spanku, priblizne od dvou rano, do tech ctyr, kdy papa, ma takovy trhany spani... a po jidle zase dobry
31. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojky ano ano je to dobré, všem je ok, julča pije v pohodě, ona broučková vypije všechno at je to jakejkoliv hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak ted minimálně 10 dní pojedem tenhle nutroš a pak prubnem normální, má po tom teda pěkně smradlavý hovínko ale to přežijem.

já já já dávám děti do pokojíků od narození :grinning: :grinning: ale to víte že sem sanice :grinning: :grinning: :grinning: ted už spim zase klidně, léky fungujou, tak je to ok-tuk tuk tuk :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
brrrrrrrr nemluvte o hexe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Dobre odpoledne mainky snad by jste mi mohly pomoct my jsme plne na umele vyzive a
ted mame trosku problem maly pije z lahve a z niceho nic se zacne vztekat a plakat jako kdyby ho nekdo pichl do zeber a po dopiti taky vubec nevim co mu muze byt jsem z toho rozhozena prdiky to nebudou si myslim protoze davame probioticke kapicky bio gaja od stredy a maly prdi a kadi sem tam mu musim pomoct trubickou protoze jsme plne na umelem od utery nevim jak mu pomoct a co mam delat poradte co by to mohlo byt dekuji

jinak ronie jsem rada ze uz jste s julinkou v poradku mam z vas radost (hodne si vas procitam a ucim se od vas :grinning: :grinning: )
31. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
evi a hoj, děkujeme, viděla bych to u vás, že to buĎ teče rychle nestíhá, nebo naopak, pláč po dopití bych zase viděla, že chce ještě nebo že čeká kdy bude to pravý mateřský mlíčko-ale nevim jak dlouho jste na UM, chce to zkoušet, já měním dudlík skoro při každým krmení, nejdřív jí to teče a pak to hustší už ne, chce to vychytat správnej počet dírek savičky :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
a mít při ruce ty ostatní na výměnu v průběhu krmení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.