• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Přidala jsem nějaké fotky, tak se jukněte, jsou z července, ale ze Slovenska teprve budou.
3. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
Šári,hezké fotky.Malá je ti moc podobná.
3. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
akras:neuveritelnej vlasac.fakt uzasny
4. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojky tak hoĺky šup šup, přemluvte své drahé polovičky a dejte se všichni vyfotit-reklama běhá tady ve sloupku vpravo na Baby foto-moje spolužačka a kamarádka, profi fotografka, fakt nádherný fotky, stojí to za to:slight_smile:)

tady to teda upadá...my byli včara v Krči na kontrole-akorát přepracovaná matka si spletla datum a byli sme tam o měsíc dřív, no ale eeg máme a vyšetřená je taky, tak to nevadí, na eeg je epileptický nález zřetelnější než minule, ale to je tím, že pozadí je jaksi vyzrálejší, jinak vše ok, brzy budem navyšovat dávku a váhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky

Dneska jsme měli poradnu a 3.Hexu...máme 7,70kg a 68cm za 2 měsíce mi nabral kilečko.....
JInak u Hexy skoro neplakal,jen tak jako zakňučel,jsem čuměla jak péro,ona tam byla jiná sestra a ta to fakt píchla skvěle,neměla jsem ho na ruce,ale ležel na bříšku a čuměl kde co lítá.....no a když ho začala prohlížet,on jí vše z ruky bral,pak mu koukala do krku,tu špejly jí dic nesnědl a pak prej,jdem ho zkusit přitáhnout do sedu a to něměla dělat můj drahý synáček,jak viděl,že se k němu naklání a chce ho chytit aby si sedl,tak se už napůl zvedl sám DR opět nechápala
JInak ta vyrážka je POUZE vyrážka,má prostě holt sušší kůži,takže jen promazávat,neni to žádný exém,tak jsem ráda!

No a teď jsem byla na obrrr nákupu jídla na dovču ( plechovky,konzervy atd zatím) no jsem vyfkusaná jak debil..kluk uječenej,teď teda usnul,takže paráda,to jsem zvědavá do kdy bude spát a jak mu přizpůsobím večer,ale nebudu řešit,holt třeba půjde na koupačku už v 6 a pak spát...nebudu mu dneska držet režim,potřebuje vyhajat tu Hexu...dala jsem mu hned sirup,pač obě Hexy měl děsné,tak snad to nebude tak ošklivé tentokrát,no ale MM jde na noční,tak se tu poseru s ním sama

Ron: super,že je vše OK......na to fotografování se chystáme asi po dovče,že budem opálený :grinning:
5. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
ty jo jen nechápu,zda to focení stojí 2000 a plus ještě nějaká částka za úpravu každé fotky??? :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
ano nikky to je normálka s tím, že tahle cena je ještě good:slight_smile:) Udělá stovky fotek a ty si s nich vybereš ty co chceš upravit :wink:
5. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
ty jofka...takže jako 2000 a plus když vyberu třeba 50 fotek,tak u nich ještě platím 25kč za úpravu...no ty vogo :sweat_smile:
5. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
hele tak to zas nevim, takhle,ona teď není na skypu, tak jí písni ju až bude on line : maynka1 :wink: určitě se domluvíte na konkrétní cenně za konkrétní počet a typ fotek, drahá není :wink:
5. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj,
my máme taky dnes po 3. hexe, plakala jen chvilinku, jakmile ji manža vzal na ruku, tak klid a úsměv...taky jsem nechápala, minule řvala tak, že málem zbořila barák.
Máme 7,46kg, 68cm, dostali jsme pochvalu, můžem maso a mlíko už jen 3x denně´+ noční.
Máme jídávat pod bříško třeba balon nebo ji pokládat přes nohy nebo koj. polštář, aby zjistila, že může mít oporu jen na nožičkách a ručičkách a nepotřebuje bříško, jako násvik k lezení.

Včera na rehabce se konečně poprvé před dr přetočila a to doma na zádech už nevydrží ani minutu :slight_smile:
Máme nový cvik se skrčenou nohou (ten minulý už byl pro ni tak lehký, že jakmile jsem ji jen dala na bok, už ho cvičila sama, aniž bych musela něco mačkat :grinning: )...dělá se mi to blbě, u té dr je ten polohovací stůl, takže ji můžem mít na úrovni břicha a to si ji člověk pěkně v té poloze udrží, ale doma na stole je na úrovni stehen a to mi to moc nejde.
5. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
nikky ale jinak mi teda úprava 50 fotek za 1000kč přijde neuvěřitelně levná, cena je opravdu nízká, prvně sem si nechala dělat fotky u jiný fotografky a cena byla kolem 3,5tis za cca 30 fotek z toho asi 10 vytištěných :wink:
5. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tady všichni asi dovolenkuji :slight_smile:

niikky: a co Kubik dnes po očkování, už v pořádku? A kdy a kam do Chorvatska vyrážíte?

ronie: alespoň jsi o měsíc dřív klidnější ohledně kontroly v Krči :slight_smile: a jak často tam musíte chodit?

akras: hezké fotky, kolik moc vlásků :slight_smile: , to neznám, kluci oba holá hlava :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky momo: jj bez reakce...večer lehce teplejší,ale teplota nebyla,tak ok díky bohu....
jedem příští sobotu a k šibeniku
6. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
super, my už taky po 3.hexa, ještě nás čeká 3.prevenar
a to máte pronajatý nějaký apartmán?
já stále řeším jestli letět nebo jet autem?
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
jj apartmán..

já prevenar nedala a zatím nedám
6. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
u Mikiho jsem dala až v roce, ale teď jsem měla strach, že by se nakazil od staršího, tak jsem dala....ale každé očkování, to jsou muka strachem...
hezký den, frčím ke kadeřníkovi :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Cus holky...

Tak se hlasim zpatky z Prahy :frowning2: nerada...ale okolnosti prinutili.Maly zase zacal kychat, kaslat....tak jsem pro jistotu prijela do Prahy...byli jsme na 6 mesicni prohlidce, mame 8780 gramu a 72 cm.....Kdyz videla tu bouli co vystoupila na miste vpichu TBC..automaticky ji propichla....vyteklo z toho ranec hnisu a maly rval jak tur.Dostali jsme spreje na dychani Ventolin a Ecobene..a jeste Helicid kapsule...a uz si prijdu jako lekarna.
Taky jsme se museli objednat na endokrinologii kor tu bradavku, kera je porad stejna..a mne to uz nebavi.Zacina nam dalsi kolotoc litani po doktorech...dalsi krouteni hlavama...a dalsi blby vyrazy, ze netusi..co to je :angry: :frowning2:

Jenom doufam, ze to nebude nic vaznyho..a vsechno bude dobry...
6. srp 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

my se dnes sešly s Peťou (petronelie) a trochu si zakočárkovaly v průhonickým parku. Prima strávené odpoledne :slight_smile:

Teuf: kočko, to je mi líto :frowning2: snad to nebude nic vážného a Sam bude brzy zdravý jak rybička. Zrovinka dneska jsme řešily se švagrovou, že když je dítko nemocné je to vždycky na prd. A vy si to teda hezky vybíráte ty nemoci...z jedné do druhé :frowning2: no moc na vás myslíme...
6. srp 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Teda Teufíku vy si fakt užíváte...tak držím palečky aby vše bylo OK a byli jste brzo fit :wink:
6. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Teufi: tak ať už to Samika co nejdřív přejde ten kašel. Ventolin a Ecobene jsem měla u staršího. Jsou to kortikoidy. Máš mu to dávat pravidelně. A to ti dala dětská nebo alergolog? Ventolin jsem dávala jenom v případě dušnosti.
Sam prospívá výborně :slight_smile:

já dnes jdu poprvé na mrkvíčku, tak jsem zvědavá
7. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Nik...Momo..diky holky....ale uz mne to sere..furt neco..nemuzu sehnat zadneho endokrinologa...maji bud dovolene...nebo volno az koncem rijna.... :frowning2:

Momo...dala mi to prakticka....ja se jenom bojim...ze z nej vypestuju astmatika... :frowning2:
7. srp 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
Ali...ale on neni nemocnej....nebo alespon nema zadne jine leky...to je zase na to chrapteni...a pry krakora...bo co...uz jsem z toho vic dopletena nez doktory...navic se mi to ted micha....nevim kam driv...mne chteji rezat tu bolavou kostrc...jenom doufam, ze mozek mi nechaji na pokoji.. :grinning:
7. srp 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
a ten endokrinolog, to je kvůli bradavce? /bohužel žádného taky neznám/

já dávala jenom ten Ventolin,když se mi dusil...to druhé jsem nedávala (já se bála těch kortikoidů...ale někdo říká, že je to v pohodě...opět záleží na názoru)...jak mu to máš dávat, pravidelně? a poslala tě někam na alergo nebo plicní?
7. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Momo jo...ta bradavka je porad stejna....a nikdo nevi co to je..

Neposlala nikam...zatim mame jenom tohle....ventolin 2 x denne 2 vstreky + ecobene 2 x denne 1 vstrek.Mam davat rano a vecer...nejdrive ventolin a pak 15 minut na to ecobene.Ale mne se nedusil...proste dychal tak, jak dycha uz 6 mesicu....jednou se to resi...pak ne...proste mne celej tenhle pristup sere :frowning2:
7. srp 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
no nic andilci...jdu varit...dneska musime mit zeleninovej den....a hodim zloutko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :wink:
7. srp 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
Jooo holky....kdyby neco..v Polsku se vyplati i vyzivy....jsou luxusni..i prikrmy...Samo se po nich jde utlouct :grinning:
7. srp 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
tak to vyzkoušej na nějakou, třeba pak ten kašel přejde.
S tou bradavkou je to fakt zvláštní...dej vědět, co nakonec zjisti, ať co nejdřív víš jestli je to ok nebo se to musí řešit.

U nás se furt řve, pokud jej nenosím a v noci se budí co 1,5h...já se už prostě nikdy nevyspím:cry:
frčíme ven, je krásně.
hezký den
7. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Momo...asi hlad.... :wink:

Neboj..pak vsechno tady napisu..jestli bude co...on nekasle...kaslal jenom trosku...ja mela dojem, ze jenom kdyz mu stekl soplik....ale ona pry ne...ze nedycha tak hezky bez spreje..jako s nim... :frowning2:
7. srp 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Danny je sice 31.1.2009, ale v lednovych diskusich jsem trosku ztracena, protoze holky uz maji jine starosti, napr. uz maji prikrmy daaavno za sebou a my ted zacaly :frowning2: , miminka uz se daaavno pretaci na vsechny svetovy strany, skoro lezou, atd. a me pak ten nas prcek pripada jako peknej neknuba :confounded: Narodil se o 3 tydny driv, tak sem tak trosicku patrime..?
7. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojda holky...

U nás se furt nepřetáčí, tak Jaroušek dostal cvik, který by mu k tomu měl pomoci - to jsem na to zvědavá :grinning:
Jinak kaši na noc zase nedávám, nějak se mi opět začalo tvořit haldy mléka :grinning:

Danny: myslím, že to nebude nikomu vadit, když se přidáš :wink:

Teuf: Je mi líto Samíčka.. Chudinka si toho už vytrpěl :cry:

Mono: koukám, že u Vás je taky pěkně veselo :grinning: a nosíš, nosíš? :grinning:
7. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.