• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jes: nosim, nosim...já včera byla u kadeřníka a on to tady víceméně proplakal :frowning2: ach jo, nikdo s ním nebude chtít hlídat :frowning2:
dnes jsme poprvé zkusili mrkev :slight_smile: a vše červené :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky,

teuf, je mi moc lito, ze broucek je porad nejak nemocny, je to na prd... tak snad se z toho brzy dostanete a uz budete mit pokoj

ronie co julinka, uz je to lepsi?

nick, zavidim dovcu, my pojedem asi az na konci prazdnin do hor, tak se tesim

momo ja jdu ke kadernikovi v pondeli na radikalni sestrih, tak uvidime jak to dopadne :slight_smile:

ja doufam, ze Vojtovi vydrzi byt hodnym ditkem hooooooooooooodne dlouho, babicky se totiz o nej jen perou :slight_smile: uz si s manzelem zase uzivame volna, babicka ma tento tyden dovolenou, tak Vojtisek je uz od stredy u ni, zitra si pro nej jedu, dum ja nezvykle tichy a i kocky Vojtu hledaj, kde ze jako je :slight_smile: stýska se mi, ale proste to vyspani je bozi :slight_smile:

ve stredu jsme byli na 6 mesicni prohlidce, tak vazi 7,5 kg a meri 69 cm, uz ji zeleninku v poledne bez mlicka, takze pristi tyden zacneme masicko, a od zitrka ovocne stavicky a potom ovoce, kasi jsem zkusila jednou, nemelo to na Vojtovo spani zadny vliv (budi se jednou v noci - coz mi zas tak moc nevadi) takze jsem zase kase zrusila

otaci se na bricho uz tak nejak automaticky, plazi se mi po celem obyvaku - coz zas tak skvele neni, protoze jeho puzzle nejsou takovych rozmeru a vytirat kazdy den je fakt opruz :slight_smile: , kolena strka pod zadek, ale nejak to jeste neumi sesynchronizovat s rukama :slight_smile:

tak zatim papa, jdu zkontrolovat manzela, jestli ten zaklad pod plot dela poradne :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
miso: a jaký radikální sestřih? jako hodně nakrátko?
to je skvělé, že se o něj babičky perou a že jej takhle můžeš v kliku nechat někde na pár nocí :wink:

jinak se poblil Matoušek po těch asi 5 lžičkách mrkve. zítra se chystám vařit mrkev. z těch kupovaných je mi ble a navíc strašně špiní.
7. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
danny,to ste skoro stejne jako my.jsme 5.2.,ale taky o 3 tydny driv.sice papame prikrmy uz pres mesic,pac nekojime.Ale stejne furt pomalinku a polehounku,moc toho z tuhe stravy zatim neji.
7. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
momo, pro me to bude hodne nakratko, protoze mam dlouho dlouhe vlasy a ted hodlam vyholit krk :slight_smile:
taky prikrmy varim, kupovany mi strasne smrdi, otevrela jsem reklamni mrkev s bramborem a citila jsem z toho dabelskou smes na topinky tak to slo do kose
jinak Vojta pri prvni lzicce mrkve taky delal ze se asi pozvraci, ale ja zjistila, ze to bylo tim, ze jsem to udelal moc husty :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojky holky,

Nik: užijte si dovolenou, pak tě vyzpovídám,. přemýšlela jsem o Chorvatsku v září :grinning: .

Teuf: co máte s bradavkou? Barbuš má pod bradavkou bulku, rak jsme dostali mastičku a žádanku na chirdu, ale červený to nemá. . teplotu nemá. .

Akorát dneska se něco děje, má celý den průjem a je taková uspinkaná, tak uvidím zítra, když tak zkusím dát zítra banán, třeba to pomůže.
Jinak se snaží taky lezt, ale potvůrka zjistila, že válet sudy je rychlejší, tak je za pár vteřin o 2 metry dál z deky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k tomu si začala vymýšlet, z flašky si vezme akorát mlíčko, jak jí tam dám vodu nebo čaj, tak s tím bude blbnout, kousat, tahat a jak jí dám napít z obyčejného hrnku, tak je spokojená a už ani tolik nebryndá :grinning:

Míšo: taky mám pár let krátké vlasy, teď kratší než kdy jindy a nemůžu si vynachválit účes vstát a jít :grinning:
7. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Krasne dobre ranko..a supr vikend vsem :grinning:

Zipi...my mame na leve bradavce tvrdsi boulicku...a bradavku zbarvenoou do cerna...a vyteka z ni neco jako zredena krev.Teploty taky nemame...a trva to uz pres mesic :frowning2: nikdo nevi co to je.Nejdrive vsichni ze mi dite upadlo...nebo ze se uhodila hrackou...blbci..o tom bych asi vedela.Pak ze laktace...ale ja nekojim...!!!!Pak ze to ma z tech kortikoidu...ale bradavka zacala driv, nez jsme je nasadili...
8. srp 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Miso: tak to bude radikálni střih :slight_smile: já to taky celkem zkrátila.
A jak píšeš, z kupovaných se mi strašně navaluje, blééé, ale dětem to chutná :slight_smile:

Teufi: s tou bradavkou, ať už někdo řekne, že je to v pořádku a nemusíš se tím zabývat.

Ronie co vy, jak se daří. Jste pořád ještě na Allergy Care?

Já teď o víkendu jenom s malým. Miki odjel s tatínkem s babičce a dědovi. Za chvíli frčím s kamarádkou někam na oběd :slight_smile:

Krásný víkend
8. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyy.....pretacime seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

Povedlo se mu to prvne asi ve 12:00...a od ty doby to dela furt...ale opravdu cele odpoledne...jakmile ho nekde polozim na zada...uz je na brichu :grinning: takze po jidle ho zasadne musim davat ko kresla...pac je hned celej poblitej...a ted ne a ne usnout....pac jakmile ho polozim do postylky....hodi se na bricho a rechta se... :sweat_smile:
8. srp 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teufi: tak gratulace. Byla to sranda, chlapeček co vypadá skoro na rok a zatím se ani nepřetočil. Tak teď už je to chlapák.
:slight_smile:
Jinak zdravím po návratu ze Šumavy, něco jsem se snažila dočíst, ale dneska jsem nebyla moc doma, byli jsme s kamarádkou na koupališti, V. šel do práce. Mám radost z toho krásnýho počasí, minulej tejden jen jednou trochu pršelo a jinak bylo krásně, skvěle jsem se vyjezdila na kole. Fotky dodám za chvíli, musím ještě vybalit a pověsit prádlo.

Jedinej problém u nás jsou příkrmy, protože zeleninu plive ven, vůbec nepochopila smysl lžičky, tak jediný, co do ní dostanu je zelenina naředěná MM a to lahví, jinak nic. A to asi není moc správný jí to takhle učit, ale myslím si, že si třeba zvykne postupně na tu chuť. Tak uvidím, co bude dál. Měli jste to někdo taky tak?

A jinak důležitá zpráva dne: jsem teta. Dneska v noci se u Apolináře narodila bráchovi Karolínka. Sranda je, že chtěli 8.8. a ono to fakt vyšlo. V jedenáct bolesti a kolem druhý už byla na světě, parádní porod. A zrovna před rokem měla švagrová MA, teda 8.8. jí doktorka na kontrole řekla, že se plod přestal vyvíjet (asi v 7. týdnu) Počkali necelý 3 měsíce a hned zase otěhotněla. Kdyby jí někdo tenkrát řekl, že za rok porodí
:grinning:
8. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Teuf: tak to je sranda, počkej až příjde na to, že může válet sudy :grinning:

Ter: to je paráda, že to bráchovi takhle vyšlo, hlavně ať je malá zdravá a krásně roste, to bude mít Mariánka kamošku :wink: a na kdy měla termín? taky na 8.8.?
8. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahojky jsme ok, stále na allergy care a jelikož sem udělala větší zásobu, tak asi ještě 2 týdny budem, akorát má teda pěkně smardlavý kdění a takový tmavý-jaký ste měli momo po alergy care vy?

Julča se naučila novinku-prdí pusinkou:slight_smile:) a hrozně jí to baví , nejvíc když má plnou pusu jídla :grinning: :grinning: a vždycky se tím rozesměje, takže krmení je teď celkem boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak vyrostla z autosedačky, tak vůbec nevim jak to teď udělám, ta co má Oli je sice úplně na h... a chci jí vyhodit ale je možno i protisměru jízdy pro prcky, tak nevim co dělat, do normální po směru rozhodně ne,zkusíme ještě to vajíčko vydržet, hodně jí lezou nohy, hlava ale ještě nepřečuhuje, tak to je snad ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak hledáme kešky, pokud něd o nezná -geocaching.com :wink: začla sem s tím nedávno a je to fakt boží zábava :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holky....ano, je to legrace...otacet se otaci..ale mame zase problemy se spanim...uz asi tyden...pres den nechce vubec spat...vecer taky ne...usina s brekem...vyndava si dudlana..a pak rve...no des, bes...uz jsem zkousela i ruzna jidla..jestli to je z nich...ale prdlajz..at ji co ji furt je to stejne :frowning2: no, snad se to napravi..tak jdu uspavat..... :frowning2: pa pa

PS:.....uz by to chtelo znova nejakej sraz, dokud je jeste teplo...abychom porovnali ty nase ratolesti :wink:
8. srp 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Ron...my zase prdime jazykem...prska a plive vsude... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak my uz mame asi mesic novou sedacku, starsi typ od 10kg...je ve smeru jizdy..ale da se dat hezky do lehu a malemu vyhovuje...takze super.

Zipi...sudy?to budu muset mit bariery po celem byte....s jeho vahou :wink:

Ter....ty mas z nas nejpohodovejsi miminko, tak drzim palecky at to vydrzi a at si uzivat MD co nejvice :wink: A brachovi gratuluji k malemu zazraku :wink: je to skvele...tak at se holkam dari :wink:
8. srp 2009 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík..nedočítám,jsem KO celý den na zahradě u našich...oslava 2.narozenin synovce...mazec.moc dětí :grinning:
tady pár fotek kdo chce
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3122929&vReferer=

dočtu Vás zítra,padám na hubu...paaa
8. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Nikky: Kubik v bazénu je king :grinning: :grinning:

Ronie: jo prdíky i kakání po Allergy Care sprdí děsně a my měli takové tmavší blátíčko.
kešky neznám

Jinak autosedačka vajíčko je nejbezpečnější. Dokud dětem nečouhá ven hlava, tak se nemusí měnit, nohy nevadí. je lepší to vydržet v tom co nejdéle.

terkyt: blahopřeji, takže slavíte :slight_smile:

my dnes druhý den mrkev a celkem to jde :slight_smile:. Koupila jsem bio mrkev a navařím do mrazáku.

Dobrou noc.
8. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
momo: jj a to ta voda měla 25 stupňů..já tam nevlezla :grinning:
8. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
ok vydržim s vajíčkem:slight_smile:) To si mě mo mo uklidnila s tím kaděním já už zase měla strach jesi je to normoš:slight_smile:)

zítra taky přidám pár fotek

brou brou s kobrou
8. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Juuuuuuuu...tady si asi vsichni uzivaji dneskaaaaaaaaaaaa....tak krasnej zbytek dne holky :wink:
9. srp 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já jsem si užívala s M. na koupališti, i jsem si krásně zaplavala. Ať je takových dní víc :slight_smile:
A přidala jsem pár fotek ze Šumavy z cyklovýletu.
9. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky

Veru jukala sem na fotky a Julča je fakt kočka...chcem jí za nevěstu :dizzy_face:
10. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
mám nějak nová videa a fotky..minule se na to někdo ptal
http://www.youtube.com/watch?v=7UvjS7LR8tI
10. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
nikky moc hezký, Kuba je strašně šikovnej, kokám jak ti jde na kolínka a jesi se nepletu tak už i na záda se záměrně přetočí?... Závidim Julča by hrozně ráda objevovala svět, ale zatím nemá jak, je ráda že pase, strašně furt nadává, že se nemůže pohybovat po svejch :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to taky do jistý míry těma lékama, tlumí jí, tak je unavená,ale spát to zase ne, tak furt kňourá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra očko s Olim, držte palce, aby sme ho přeprali, vůbec se mi tam nechce, to bude zase trauma pro něj :pensive:
10. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Veru: jojo už jde sám na záda...válí sudy,moc super...strašně ho baví když je na bříše a schválně nadskočí a flákne sebou na břicho :sweat_smile: ....jojo na kolínka jdeme a nebo dělá kliky :grinning:

Tak ať to Oli zvládne...bobek :pensive:
10. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
POZOR: V DM AKCE NA PLENY PAMPERSKY A MLÍČKO OD NESTLE A K TOMU ZDARMA NYNÁNEK
10. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Ron...taky zitra jdeme k doktorce...zkontrolovat...jakej zazrak delaji ty dychaci spreje...a asi znova bude jeste propichovat to TBC...tak drzim palce jak nam..tak vam :wink:

Niky....Kubicek je velikaaaaaanska sikula...taky vam neco nahraju....co uz zvlada ten nas meda :grinning:

Hele...dnes skvely den..znicila jsem si lustr v obyvaku...mi upadl, jak jsem do nej prastila hlavou...takze musim poridit novej....ou jeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Holkyyyyyyy..co ten sraz?Dame ho nekdyyyyyyyyyy?a nekdeeeeeeee?....
10. srp 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz
10. srp 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
10. srp 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Petí dobrý :grinning: co žaluzky,by mě zajímalo jak dlouho ti vydržej..Jakub by je už serval :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Niky....taky jen tak, tak..musim ho furt pretacet....obracet....a furt od neceho odtahovat....v tom miste, jak Sam lezi, jsou uz cele pomackane....lump jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. srp 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.