• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj ahoj ahoj :wink:
tak jsem něco rychle dočetla, taky jsem pořád v jednom kole, teda dvě děti je fakt někdy nápor :grinning:
Ve čtvrtek letíme na dovču tak jsem zvědavá. Bára se plazí, otáčí, válí sudy, docela teda je co hlídat. Se říká, že jedno dítě je hodnější, začínám mít strach, že to je Filip :grinning: :grinning: :grinning: Jo, a vypadla mi ze sporťáku, obrátila se a vylezla a horem propadla, naštěstí docela dobře, ale už má kšíry...teda je z nich fakt zoufalá, řve a trhá je :unamused:

Teuf....Samík si to teda vybírá, takhle to bylo s Filipem, udruhýho to budeš mít lepší, uvidíš :sweat_smile:

Nik....Kubík je třída, to prý jsou kluciiiiii pomalejší :sweat_smile: Filip se začal otáčet až v 8měs...... :grinning:
10. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky,
nick, Kubik je teda třída :slight_smile:
teut Sam je uzasnej :slight_smile:

holky potřebuju poradit, kolik mam Vojtovi dat za den mlika, kdyz ji 5x denně z toho v poledne zeleninku, maso a ke svace ovoce, oboje uz bez mlíka, on mi vypije jen 3x nutros (150 ml vody, s nutrosem je to cca 180), na krabici písou litr mlika, to do nej proste nenastoucham...
10. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Misule..ja davam mliko uz jenom rano a vecer....tudiz 2 x 180ml...a kdyz se mi nechce delat odpoledni svacinu..tak taky supnu mliko :wink: ...litr nevypijeme ani my :wink:
10. srp 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Je je holky, tak koukám, že my jsme super jedlíci, Barča slupne k snídani a k večeři 240ml Nutrilonu a kolem 3h 210ml a 2x za den něco jiného :grinning:, ale taky nedáme dohromady litr, ale jsme mu nejblíž :grinning:
10. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Miško my jíme taky jen 3x denně mlíko a zvedla jsem mu to ze 150 na 180 aby aspoň nějakou poměrnou část do sebe dostal mlíka....ale pokud mu stačí 150,tak to neřeš :wink:
10. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po delší době a hlavně geokačerku ronie - my taky sbíráme kešky, teď tedy máme pauzu, začali jsme před dvěma měsíci a kluky to baví - máme geominci a putující botku

malá je už bez kšír a je dračice - už od necelého šestého měsíce sedí, točí sudy, péruje na nohách - na kolínkách, plazí se po bytě a začíná si dost vynucovat co je dobré a co ne nesouhlasným kňučením, naučila se jíst zeleninku, vařím jí polívky z mrkve, brambor ze zahrádky, přidám trošku oleje, malinko drceného kmínu a kousíček masa ze srnce, má kvalitní biooběd, někdy to vystřídám s příkrmy - Hami, dokáže vysát a rozžumlat broskev

AMÁLKA má nově strach z cicích lidí, jak na ní někdo promluví, hned se rozpláče :frowning2:

jinak jsem koukla na vaše miminka, krásně prospívají a rostou do krásy :slight_smile:

mějte se hezky, bohužel nestíhám a myslím, že s pohybem miminka, bude ještě hůř
10. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
Ahojky maminy a miminka :slight_smile: (tedy vlastně už se dá říct skoro batolátka:slight_smile: )

zařizujeme baráček, tak nemám moc času sem chodit, věčně jezdím po bauhausech a hornbachách...dneska zrovinka jedu ukecat slevu do hornbachu na plovoučku a dlažbu do kuchyně. Do toho sháním elektrospotřebiče na netu, protože kuchyň už se nám vyrábí. O víkendu stojím u míchačky...no nenudíme se :slight_smile:
Aduška je hrozně hodná...pořád docela dost spinká (tak 2xdenně 1,5hod. a navečer si dá 3/4hod.) tak na dopoledne zapluju s ní, odpoledne pak spinká v kočárku.
Vrásky na čele mi ale dělá, že za 3 týdny přibrala asi 200g což mi přijde fakt málo :frowning2: asi budeme muset začít dávat příkrmy, ale vůbec se mi do toho nechce, když jsem se teď tak krásně rozkojila!
Jinak je to hrozně čiperné dítko, leze, válí sudy, péruje na nožičkách...dneska mi hupla z postele, naštěstí byl pod ní kojící polštář a spadla do něj, ale srdce mám v krku ještě teď. Holt se holka bude muset naučit být jen na koberci...

mirjanka: Aduška má taky někdy strach z lidí, které ještě nebo už dlouho neviděla. Někdy se rozpláče rovnou, jindy jen nakrabatí pusinku...ale to si myslím, že je normální...

tak jdu něco slupnout a pak uspat...
11. srp 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
moc zdravím, jen v rychlosti. Já ani moc nejsem na netu, furt někde lítáme a nebo lítám kolem malýho. Už lezeme, tak si to umíte představit :grinning:

Prioritko,tedy koukala jsem na ten seznam od Tvé mudr., nedá mi nereagovat na její doporučení....přidávat pak masíčko...hovězí,králičí...to OK, ale pak játra. Já sama bych játra teda nepozřela. Není to omyl?

My papáme zeleninku úspěšně, zatím jen mrkev a brocolli, dneska jedu do DM a zkusím ty jejich skleničky. Mě zas neba vařit příkrmy zatím, až to rozjedem naplno.

Papa a hezký den.

P.S. RONIE, děkuji má guru :grinning:
11. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Peti: no játra se můžou až od dvou let jsem někde četla...tak nevím jak to myslela :confused:
11. srp 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
Ali,no tady jsou psaný od 6.měsíce :grinning: Možná jen tisková chyba.
11. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Peti, Pri: Holky co máte za jídelníček? :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj zipi, no od prior doktorky.Já na to právě zírala. Vůbec nejídám škodlivý věci...jako např. uzenin jsem se nedotkla už léta, tak mě ta játra překvapila.

Holky, vašim prckům stačí na noc kaše? Já dám Davčovi Nutrilon kaši a 130 ml dle návodu. Jenže mu to nestačilo, za dvě hodiny byl vzhůru a řval jako tur :grinning:
Takže jsem mu dneska dala...ve 2 ráno kojení a mlíko, v 9 hodin kojení a mlíko, ve 12 hodin mrkvičku a kojení, pak ještě asi za hodku 90 ml mlíka, aby usnul :grinning: a večer před koupáním kaši a po koupání 120 ml mlíka.

Jinak všude se o příkrmech píše něco jiného, nejsem z toho moudrá. Zatím jsem dávala mrkev, brokolici a teď mrkev s bramborem, zítra jdeme k dr. na hexu a 6měsíční prohlídku, tak se domluvím co a jak dál. Jen ona mi řekla max. 4 lžičky a Davča mi sní celou sklenici :grinning:
11. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Pet: já když dám kaši, tak se ohledně kojení vůbec nic nemění... Ale co jsem tak zjistila, tak děti se budí ze zvyku na kojení :grinning: Jinak dávám mu tak 100ml víc nechce a dokojím ho...

U nás začneme s příkrmem příští týden až co nám Dr. řekne na 6M prohlídce :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
jes,ale mě se Davča po večerním koju a dokrmu budil až v půl 6. Dvakrát se vzbudil dřív,tak jsem zkusila kaši a bylo to ještě horší. Ale když mu tááák chutná :grinning: On rád papá lžičkou. :grinning:
11. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
A netrápí ho po té kaši bříško?? Já bych totiž řekla, že Jaroušek se také více budí, ale i o to více se kroutí....
11. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
jes: Davča asi bude po mě. Cokoliv zpucuje...mateřský,umělý,zeleninu,na to mlíko, kaši....tak si nikdy nestěžuje.Ani jako malinkej netrpěl na bříško,měli jsme jiné starosti.
11. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Myslím tím jiné trápení...očíčko, rýmu... :frowning2:
11. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Všude je něco, že? :frowning2:

Jdu do hajan, budíček okolo 4 hod mě ničí :grinning: (naivně jsem si myslela, že by kaše pomohla) :grinning: dobroooooooouuuuu
11. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
jes,ano....taky jsem si to myslela. Já jdu hodit sprchu a taky spát.Jsem zvědavá co dnes udělá kombinace kaše,kojení,mlíko :grinning:
11. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky

Jen v rychlosti reaguju na Petu: hele on se ti po dvouch hodinách určo nebudí hlady,ale žízní....to po kaši je normoš...Jakub mi po kaši taky vstává na čaj.já kaši dávám cca co 3 den,ale u nás stejný učinek jak MM spíme normálka

už ti leze jako na 4? my začínáme taky..hlavně skáče jak žába a vždy si namele hubu :grinning:

Tak dobrou......zítra asik nebudu,mám tu mámu,pak čtvrtek pátek nakouknu,pač musím pomalu balit a v sobotu Adios Chorvatsko :wink:
11. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobré ránko....

u nás opět budíček ve 4 hodiny grrrr

Nik: tak to mě vůbec nenapadlo, že má potom žížu :grinning: Jinak užíte si to na dovče :wink:
12. srp 2009 v 05:18  • Odpověz
Jes: díky.....už ať jsme tam,jinak mě jebne ze všeho :grinning:

po kaši je větší žízeň,proto se třeba budili,mě Jakub také
Hele kdy mi jako spácháme tu návštěvu?Až dojedu asik co? :grinning:
12. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Nik: psala jsem, že jsem doma furt :grinning: stačí napsat zítra jsem u tebe :grinning:

Taky mi asi hrábne :grinning: :sweat_smile:
12. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
ahojky:
ronie: krásné fotky
niikkyy: užij si dovolenou.
ivco: taky krásnou dovolenou.

My nakonec Šumava místo moře :wink: , jelikož se stěhujeme a bude nová kuchyň a truhlář nacenil neuvěřitelnou cenu :confounded:

jes:to spí až do čtyř? já včera lehla v 23 a 23,30už řval a brala jsem jej do postele, ach jo, to se budí co hodinu v 6 usnul , jenže to už vstal druhý. Já si slibuji, že by po kaši mohl spát déle, ale jak píšete, tak nevím, nevím....nicméně mrkev nám chutná :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Bré ráno,zdravím se sirkama v očích...happyend se nekonal....davča vzhůru ve 2, pak v půl 5 a od té doby nespím.

Nikky,já mu dávám pít.Ale možná je to spurt :confounded: Tralala, taky bych potřebovala vypadnout.

Já bych taky něco spáchala, ale nevím proč všechny bydlíte na konci světa :confounded:
12. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
já nebydlím na konci světa, ale zase mám 2 děti :confounded: :confounded: a to je horší, ale pokud půjdete někdy do dendrolog zahrady v Průhonicích, přidala bych se,pokud by nevadilo, tam je totiž hřiště
12. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
momo...bydlím deset min od Průho :slight_smile: , stačí říct.... :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
fakt jo? :slight_smile: tak co zitra dopo? já můžu tak do půl 12h, v polodne dávám Mikiho spát, příští týden tu nejsem nebo pak ten poslední v srpnu
12. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Jes: teď už fakt nestíhám,ale po dovče něco naplánujem,to Teuf už by mohli být OK :wink:
12. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
hm, akorát má zítra pršet :frowning2:
12. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.