• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Jes...no někdo říká, že si podobní jsou, někdo že né :grinning: :grinning: mi to příjde jak kdy...co o to děti krásný,ale matka je furt jak buldozer :grinning: :grinning: :grinning: .Marťa hned pslaa, kde má fotky :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
13. srp 2009 v 00:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jani,Verunko....to je mi líto, jak si "užíváte".....

Holky, to já do toho Ronie otravuju v neděli odpol, kdy Davča snědl kus vstupenky do Průho parku....ehm, Veru...jako dezert si dal vizitku z restaurace.Hlavně, že furt vše sterilizuju.
A včera mi blbnul v náručí a vzal to hlavou o dveře, tak máme bouli oba, páč já se zas praštila hlavou o kotel.

Jes, dnes jsme spali do půl 3, pak papání a spaní do 7, pak papání a spaní do 10,15...OBA. BÁJO!

Včera jsme byli na 2.hexe, zatím žádná reakce....do kdy ta reakce bývá?

A jinak máme 71 cm, 7920g a když viděla mudra Davču, jak se hýbe....kroutila hlavou, řekla, že je skvělej a popřála mi pevné nervy, hihi :grinning: Pak mi řekla, že mu určo rostou zuby a že vše super, papat zeleninu a maso, kaši nemusíme a adieu za 5 týdnů další hexa.

Jes, x lander dorazil a zdá se být fajné. Davča už oslintal pásy.A je tvůj sporták až do lehu?

MM jinak už nechce slyšet slovo kočááááár.

Holky a ve sportáku, který nejde zcela do lehu...ikdyž mímo v něm jasně že skoroleží....se může od 6 měsíců nebo až bude sedět?
13. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
holky,jedeme 4 maminy s detma do Letovic na dovolenku do penzionu a byla by tam jeste 1 loznic volna,tak kdyby jste se chtela jeste nekter pridat a podivat se na Moravu:slight_smile:
tady je ten penzion:
http://www.stripky.cz/havirna/ubytovani/ubytovani.html

je to pondeli az ctvrtek od 24.8. a nebojte,holky se vzajemne neznaji,vsechny znaji jen me
13. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky.
Mam takovy problemek. Martin ji uz skoro mesic zeleninove prikrmi, ale maximalne 60-70 ml pak ho zacne natahovat, nebo sebou zacne mrskat a vic do nej nedostanu. Dr. rekla, ze po mesici mam zacit s masem a nevim zda mam zkouset az sni celou sklenicku (125ml) treba i 2 mesice a pak maso nebo po mesici zacit s masickem a taky jen kolik sni sam a doplnit mlikem.
14. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. srp 2009 ve 14:13 • ma12
Zeez...asi bych to tady rikat nemela...mne Sam uplne odmital samotnou zeleninu...tak jsem po 2 tydnech nasadila maso a v pohode...a ted ... :wink: ejhle...ted sni vse...i s masem..i bez masa... :wink:
14. srp 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,jdu se s Vámi rozloučit.
zítra odjíždíme večer,ale už asi nebudu stíhat se sem podívat!
Tak se měj te krásně a po 25.8 se ozvu...

opatruj te se a dej te pusinky prckům :dizzy_face: myslete na mě,ať cestu zvládnem v pohodě a Kubča je OK...papapapa a nezlob te tu :wink:
14. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Nik: krásnou dovolenou, užijte si ji :wink:
14. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Nik..taky kraaaaaaasnou vydarenou dovolenou....

Jinak vsem krasne dobre ranko.....i kdyz, my jsme se moc nevyspali.Sam vecer usinal se silenym rvom..furt ma prujem bez teplot...desne slinta...a nervne taha dudlana....ale zuby furt zadny...snad uz ale brzy neco vyleze...pac je opravdu nervni k nepoznani :grinning:
15. srp 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak v rychlosti zdravím.
Teufi, to je trápení,furt něco.Držím palce,at se to brzy zlepší.

Já ted řeším to,že neustále žeru jak polskej zájezd,to je hrůza, jak budu za chvíli vypadat? A Davídek má apetýt po mě, zatím vede brokolice s bramborem...a je super,že jde dobře vyprat. Zato mrkev máme všude a všichni :grinning:

Zeez, mě mudra řekla tři týdny pouze zeleninu ... různě kombinovat, může se všechna zahradní, vždy dva dny za sebou stejná pokud je poprvé...kvůli alergii. Potom řekla přidat masíčko...drůbeží, hovězí,králičí,jehněčí.Pokud spapá celou sklenku, není problém...mám hlavně používat mozek...prostě dát mu dle chuti a uvážení :grinning: A když sní celou skleničku,tak pak žádný mlíko.To mu pak dávám jen cucnout prséna.

Na sladkém se domluvíme až na příští kontrole někdy za 5 týdnů.

Jinak kaši už nedávám, u nás působí jako životabudič :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Diky za reakce. Zacnu po mesici s masem a kolik sni tolik sni a doplnim mlikem. Dnes mel dyni od alnatury (vcera mu moc chutnala) a dnes se sprajcnul uz po prvni lzicce :rolling_eyes: .
Pet ja kasi na noc taky vysadim. Je po ni jak motorova mys a ja nechapala cim to najednou je.
Jinak se uz dokaze v postylce vytahnout po spruslich, kleci na kolinkach a kouka jak z vezeni :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
zeez,tak to je Martínek šikulka, Davča klečí a hejbe se sem a tam, bohužel budu muset odpískat hlubokou korbu, protože jsem dneska celá vyděšená letěla ke kymácejícímu kočáru....fakt se málem převrhl, ježiši...ani nedomyslet !!!

Jinak s tou kaší je to zvláštní, Davča to samé :grinning: Takže dávám na noc mlíka, kolik chce. Dneska kojení plus 220 ml :grinning:
15. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Holky mame zubaaaa:grinning: Dneska rano mi zacinkal o lzicku!:slight_smile: a vubec jsem nepostrehla, ze by byla nejak protivna, tak snad pujdou takhle bezbolestne i ty ostatni
16. srp 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
Aliiiiiiiiiiiiiiiiii...blahopreju Adulince k zubuuuuuuu....my porad nic :frowning2:
16. srp 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda holky,

u nás nic nového.. Příští týden nás čeká půl-roční prohlídka a první příkrm a rehabko...

Alčo gratulace k zoubečku!!! A děkuji za odkaz dneska se na něj vrhnu :grinning:

Teuf: Neboj ono to příjde... Já taky čekám a čekám... alespoň na to otáčení :astonished:
16. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
čau holkyyyyyy....normálně mám sebou PC kvůli fotkám,abych je mohla natahovat a čistit paměťovku a najednou se mi nahlásilo,že pan domácí je připojen na WIFI a má nezabezpečený net....oléééé TAKŽE VÁS ZDRAVÍM Z CHORVATSKA

Kuba cestu zvládl bravurně,celou dobu spal i když jsme zastavili,jen ke konci,když jsme hledali náš barák,tak jsme bloudili a Kubča byl už nervní a byl pokakanej,tak plakal,ale hned jsme to pak našli,tak pohoda...už se pak koupal i v moři,byl nadšenej,nechtěl ven...no krásaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tak když se mi to podaří,tak se zítra přihlásím...no mazec,je po dovolené když mi jde net :grinning:
Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jdu spát
16. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky ,
zdravím po dlouhé době...

mám špatné zprávy, ale ne uplně

Vojta mi spadl pri prebalovani ze stolu :frowning2: otočil se mi na bříško a zcouval mi, nez jsem si podala plenku, která byla dva kroky vzdálená,
pri rentgenu zjistili, ze ma vlasecnicovou prasklinku na temeni hlavy, takze jsme si v nemocnici chvilku pobyli na pozorování, ale je uplne v porádku, nic mu neni, a hlavicka mu do trech mesicu sroste

muzu vám rict, ze horsí chvilku jsem jeste nezazila...

roztrasla jsem se tedy az v nemocnici, zato poradne, v noci jsem vubec nespala, pri pomysleni co vsechno se mohlo s vojtou stat..., porad jsem brecela, lezeli jsme na neurochirurgii, kde byli malickaty deti, treba i třimesicni, po operaci hlavicek, at uz epilepsie, nebo nadory, to prostredi bylo strasny...

nikky uzijte si krasnou dovolenou, je fajn, ze kubicek tu dlouho cestu zvladl

prior gratuluji k zoubku a preji nekousave kojeni :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Míšo,úplně mě polil studenej pot. Musíme dávat všechny pozor! To je mžik...a je to. Já Davču nemůžu už ani nechat v kočárku, kleká na všechny 4, pro nás je teď nejbezpečnější poutat ho do sporťáku. S tím pultem si dávám sakra bacha, kamarádce se stalo něco podobného. Jsem moc ráda,že to dopadlo takhle a Vojtíšek je a bude v pořádku.

Nikky :grinning: Hezky užívejte.
16. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dobré ránko,

dnes jsme místo 4 hod spali do 6 hod, tak si připadám luxusně vyspalá :grinning:

Nik: to je super, že ti jde net :grinning: tak nám sem dej nějaké foto ať se můžeme také pokochat mořem :grinning:

Míšo: Holka to je děsivé!! Hlavně že Vojtíškovi to zaroste!!! Člověk aby ti špunty nepouštěl vůbec z očí!! Já Jarouška také tak nechávám v koupelně a jdu ju napouštět vanu i když je to jen dva kroky, tak při představě, že mi Jaroušek spadne na zem je strašná...
17. srp 2009 v 06:26  • Odpověz
holky fakt nikdy nikdy nenechávejte dítě samo ve výšce, to je fakt nebezpečný, já mám plíny tak abych na ní při přebalování dosáhla-přebaluju na pračce a mám je na zemi, takže jí furt držím rukou, vanu zásadně napouštět jako první, pak teprv vzít dítě a jít ho svlíknout...držím pěsti ať už se to nikomu nestane, já už právě Julču se bojim nechat v kočáru spinkat samotnou, tak tady právě vymejšlim jak to s tím jejich spaním budu dělat, chybí jedna místnost :angry: Julča spí za celej den tak hodinu, je to děs, musí mít ticho, tmu a chládek a tak 5h aktivity :unamused:
17. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky,

Míšo,držíme palečky,aby se to Vojtíškovi brzo zahojilo :frowning2: .

Ron,taky furt Tomíka držím...je už živej jako hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a má za sebou jedno sklouznutí z gauče, tak 3 týdny zpátky,když jsem manžovi nestihla říct co od rána dokáže....i když byl obložený polštářemi...tak byl na zemi a polštáře,zůstaly tak, jak je manža kolem Tomíka dal! už má zákaz ho dávat jinam než do postýlky či na zem . :sweat_smile:
Kočár taky řeším..se tam začal přitahovat jak blázen...furt je v něm na čtyřech...a on se někdy dokáže překlopit jako do sedu...musíme zajít koupit kšíry... sice ho můžu šoupnout do sporťáku a zapásat a bude bez pohybu...jenže to mi tam nevydrží, takhle si tam pohraje a vše..jak jsme na písku a pod. s NIki.
Jak se jede,tak vydrží, ale stát na jednom místě a nečinně přikurtovaně ležet to nehrozí :grinning:
A jinač jsme včera ďáblikovi museli sundat patro v postýlce....se chytl šprušlí ručkama na hoře a podařilo se mu přitáhnout a hlavou vykouknout horem ven....no srandaaaaaa.....ale moc si ji neužil :grinning: :grinning: ...a jak zuřivě tahal za mantilel,tak z něj urval šňurky...první jednu,tak to manža přivázal za tu zbývající (jak jsou dvě v páru na udělání mašličky) a za 15 min. urval i tu druhou..... :grinning:

Ron to teda Julinka moc nepospí :unamused: . U nás to kupodivu jde. Je fakt,že já se od začátku,dle vzoru švagrová snažila Tomáška nechávat spát v prostoru, hluku,ať si zvykne..má totiž šíleně hlučnou sestřičku :grinning: :grinning: .tak spával v košíku v obýváku..Niki se při tom učila chovat tiše :grinning: .Teď už spinká v ložnici s přivřenými dveřmi..ale nejvíc stejně chodí spát oba spolu...Tomík je na Niki docela závislej...sám tam brečí..a jak si příjde lehnout Niki...tak je klid a za chvíli oba spí :wink: .Mu bude ještě joooo smutno...jak Nikolka za pár dní nastoupí do školky....holky začíná se mnou cloumat nějaká nostalgie...že už je tak veliká :confounded: :confused: :sweat_smile:
17. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
no já právě je striktně odděluju pač by se nevyspal ani jeden,ale dneska udělám pokus,okud se teda sejdou na spaní pač Julča teď usnula, tak nevim jesi po obědě ještě usne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no žýádnej režim každej den je jinej a já sem z toho na prášky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Kraaaaasne dobre raaaanko....

Vsem Petulkam jen to najsamlepsi!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Paaaani....Misulko..to mi je lito, ale hlavne, ze to neni nic vaznycho a jste v poradku.

Znam to...Sam je taky trida...nezastavi ho ani zabrany na prebalovacim pulte....prevali se i presto...uz jsem musela vse kolem odlozit...bo malem na sebe zhodil lampicku...do vseho boucha..zhazuje na zem...ale pleny mam diky Bohu hned u prebalovaku, taky bych si to s nim netroufla, nechat ho nekde...

Vcera jsem ho nechala na podlaze v obyvaku...a normalne mi posunul konferencak asi o metr...a to je na koberci!!!!Holky..je to malej rambo :grinning:
17. srp 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Ron, no oni kupodivu přes den spí spolu totál klidně..dva andílci...za to v noci je Niki na zabití, jak se mexí, lozí , přelízá....takže čekám,až se Tomášek dá dokupy (zítra budou snad výsledky), zkorigujem to časté noční buzení a zkusím je oba zas přesunout do toho pokojíčku. Jak tu Niki někoho má,tak tam spí v poho,ale jak jsme doma sami.tak je to v háji.... A to sama spala v pokojíčku od roku a čtvrt co jsme se přestěhovali do většího, bez problému...a od doby co je Tomík... tak čím dál častěji chodila za námi až je tam na stálo :confused: ,brečí,že tam nechce být sama..a je cíťa velkej,tak jsem ji nechtěla trápit.. :frowning2:

Jé teufi...samozřejmě Vám všem Petrám vše nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Hoj...tohohle se i ja budu za par let obavat.Pac v nasi posteli, hoc je 200x200 se horko tezko vyspime my dva s Vavrom..ne to jeste tam mit mimino.No a pri Vavrovem rozhazovani rukou, bych se opravdu bala, dat si mezi nas dite.
17. srp 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Teuf...no spaní v lůžku to nešlooo.. my máme jen 160 cm širokou :confused: ...tak se Niki vybudovala přistýlka :grinning: , tak je Tomík v postýlce, mezera..naše postel a mezi naši posteli a zdí na manžově straně má niki stlučenou mini postel 50x120 :grinning: a tam spí a roztahuje se směrem k manžovi,to bylo v poho,ale teď nějakou dobu si z něj dělá průlizku :grinning: :grinning:

hodila jsem pár nových foteček :wink:
17. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky..

Teda Míšo,fuj co to čtu...no hlavně aby byl malej OK....já ho taky nenechávám bez dozoru.pleny mám pod ním na přebalováku,tak se akorát ohnu a přesně jak Ronie,mám na něm ruku...
do vany to dělám,že ho dám na zem,sundám mu plenu aby chvíli větral,jdu napustit vanu a pak ho jdu svléct a koupanda...

Petrám vše nej k svátku............pochopila jsem,že maj svátek dneska že?Já tu nemám kalendář :grinning:

Jes: foto ještě nemám,ještě jsme nefotili,ale dám,pokud to půjde :slight_smile:

Kubula dneska v noci se budil a plakal,se vždy asi lekl kde je a cikády řvou jak krávy tak se nedivím....snad bude dnešní noc lepší ...

Tak paaa
17. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,
děkujeme :slight_smile: a taky všem jmenovkyním Petruškám VŠE NEJ :grinning:

holky,jako byste mluvily o Davčovi, já mám s hlubokou korbou vážnej problém, mám strach,že se mi převrhne. Koupila jsem sporták a ještě jsem za babku pořídila aspon na měsíc na spaní hlubokou korbu....je to x lander,tak je dost malá a Davunka nemá možnost pohybu.Ale stejně ho mám pořád na očích u dveří na zahradu.Výhoda je,že tu teď mám babi s dědou,tak se aspon dojdu vyčurat :grinning:
Zatím mi pozřel kus lístku do parku, kus vizitky, kus igelitky a vzal hlavou o dveře. Ale na spadnutí dávám hrozný pozor, kámošce se to stalo totiž taky a malé praskla lebka,také to dobře dopadlo...prostě člověk nikdy neví, co se může stát.

Hezký den všem.
17. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.