• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
kino je v Paláci Flóra http://www.cinemacity.cz/cinemama.php
prior: tak snad se to spaní zlepší, ale Adrianka přibrala krásně, tak aspoň nějakou radost můžeš mít.
9. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Kotataaaaaaaaaaaa caaaaaauteeeeeeeeeeeeee :wink:

Zitra asi nebude cas..tak se jdu rozloucit dnes.Byli jsme jeste s malym na ORL...nezda se jim ta zaklopka maleho, ale ted to jeste nechteji resit...je jeste hodne malinkej a ten zakrok na zjisteni jak velka je ta vada se dela v narkoze.Takze ted si ma uzit prazdniny na orave...a az se vratime....tak jsme 5.5 objednani a uvidi se, co a jak, zda na to pujde.
V cekarne jsem mu pak dala sunar...a to jste meli videt, co delal po 120...masakr..tak jsem musela dat jeste 60 a stejne rval jeste hlady...no to neni normalni..ja mu snad opravdu brzy budu muset davat 200!! :grinning: :sweat_smile:

Alicku, to mne sere, ze zase malicka dneska vyvadela :frowning2: to je vopruz, kdyz uz si myslis, ze bude vse ok a ono hovnoooo.Ale neboj, nadej umira posledni.Jinak Sam dneska spal jenom 2 hodky.Za chvili ho okoupu...a pocitam, ze usne tak kolem 22:00 vadi mu, ze je svetlo, jakmile se setmi...tak usne :confounded:

Juuuuuujda holky....v nedeli grilovackaaaa...zahradaaaaaaa..kamoskyyyy...ja uz se nemuzu dockat :sweat_smile: ale predtim mne jeste ceka povinna navsteva tchanovcov...vydupali si, ze tam budeme spat z patku na sobotu :angry:

Andilci, tak si tady te sve poklady hezky hlidejte...a za 3 tydny se opet stavim :wink:
9. dub 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
...jinak my uz mame 59cm..a 5 776 gramu :wink:
9. dub 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
teufi: Týna má taky 59 cm a 5600g :slight_smile:
9. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
teufinko, jaká záklopka? Jinak Samík je pěknej jedlík, 200 ml sunaru je opravdu síla a já si drbu hlavu, když malej vypije 120 ml.
Jinak my jdem k mudr. zítra, už ale vím,že vážíme 4,6 kg :grinning: Ale zato už nejspíš máme 60 cm, Davčovi leze z bodýček hrudníček :slight_smile:
9. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
kremca to má hezkou váhu - jen kojíš? jestli ano, pak bu´d bez depek, malá je v pohodě :wink: krem, já mám taky prsa nalitá jen přes noc, protože přes den hodně saje, někdy se i u prsa začne kroutit...tak jí dám z druhého a je v pohodě...oni jsou totiž lumpíci...kojením nepoznáš, kolik si vezmou...z umělé by se mi syn přepil....byl pak jak otesánek...vložky do prsou dávno nenosím, přesto má amálka faldíčky :slight_smile: čím víc se prsa budou púřes den plnit...tím dřív mlíko ubyde...je to fakt na palici,ale je to tak
jinak bojujem s rýmou už 3 týdny :frowning2: zato naušničky máme pěkně zahojené :slight_smile:
9. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
mirjanka: ano, jen kojím, ale stojí mě to opravdu hodně sil. :frowning2: Ona právě Týna nechce pít z měkkých. Hrozně se u toho vzteká a nenapije se ani z jednoho ani z druhého. Jak změknou, tak je zle. :unamused: Je prostě lenoch. Proto jí to ted začíním odstříkávat a dávat z láhve. Jinak by mě z koja kleplo. Je to tak mnohem klidnější. Zrovna dnes nás měkota zase potkala, takže dostala láhev a já čekám, jestli se přes noc zase nalijou nebo máme útrum.
Na náušničky jdeme za 14 dní.
9. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
Brý ránko, tak to vypadá, že Adrianka se rozhodla, že bude každý den vstávat v šest hodin...prostě jakmile je světlo a vidí, hned je vzhůru...holt budu muset chodit spát s ní v osm...i když teď jsem jí uspala, tak se možná půjdu taky natáhnout.

Jinak včerejšek docela dobrý...odpoledne mi usnula v kočáru a spala od cca jedný do pěti s půl hodinovou pauzou na kojení. Večer mi sice trvalo hodinu a půl než jsem jí uspala, ale za to vydržela sedm hodin bez kojení...

Za chvíli budu volat paní doktorce pro výsledky krve, v deset nakojím a pojedeme se projet s kočárem ven - do lékárny pro ty homeopatika...no snad nám ten den uteče a v pět vyrážíme ven z Prahy...za tchánovcema a v sobotu se pojedeme podívat na zámek Loučeň - jsou tam velikonoční trhy s programem. Já odtamtud pocházím, tak se těším, že po třech měsících konečně uvidím kamarádky.

Jo a už jsem koupila nějáký to mléko proti slunci pro Adrianku...je od La Roche, stálo 520 Kč, ale na Olšance měli akci, takže mám za tu cenu dvě...a teď jsem četla, že je fakt dobré...
10. dub 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno...

my jsme dneska krásně hajali...20-6,30 úžasné ....pak mi ráno došla mateřská a vrátili mi něco na daních,tak se můj účet navýšil a tak to půjdu oslavit na gyndu a pak do DM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bude po daních :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a dneska hlídá hlavně tatínek,jsem zvědavá,hlavně jak dá Kubovi najíst.maj tu odstříkané mlíčko a nějak nepochopil.že přelije do lahvičky,dá ohřát pod teplou vodu ( pač ohřívačka přijede až po 12 hodině..juchůůů) a dá tam 3 lžičky Nutritonu,zamíchá a dá mu to...no jo chlap...prej at mu to napíšu :sweat_smile:
no a odpo musí s klukem ven,pač já jdu na masáž s kkámoškou a budu tam 2 hodiny .a pak krmit a pokud neodstříkám tak mu dát UM..to bude ještě větší šou :grinning: ale už bude mít ohřívačku :sweat_smile:
10. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
já mám u mamky objednaný taky krém od Garnieru 50+,je to i pro citlivou pokožku a protialergení (kvůli tomu jak se osypává na obličeji)..a platit to prej nemusím..ještě lepší :grinning: prej to má Kuba aby ho nepokakal beránek :sweat_smile:
10. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky.
Nedavno nektera z vas psala, ze si zapujcila babyvahu a oni ji ji privezli az domu. Muzete sem hodit jeste kontakt?
Diky.
10. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
zeez: http://www.pujcovna-kojeneckych-potreb.cz/nela/eshop/1-Kojenecke-vahy
půjčovala jsi to Kremča a ja mám taky ted půjčenou, super, přivezou to možná ještě dnes pokud to objednáš teď
10. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Diky. Maji je vsechny rozpujcovane az do kvetna :rolling_eyes:
10. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
vážně? tak to je smůla. Já psala večer a hned ráno v 8 už ji měla. Já teď budu vracet tu váhu za 14dnů.
10. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Neva, to vydr. Ja jenom chtela vedet, zda malej z prsou vysaje vic nez ja odsaju odsavackou. Odsaju tak 10 ml z kazdeho (ne po kojeni-proste vic nemam) a kdyby on vytahal vic, tak bych prestala (omezila) odsavani a nechala ho at pije sam.
10. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Dnes mi prisla materska a nestacim se divit. Je o cca 1500 vyssi nez predchozi dve. Nemely to byt porad stejne penize? Teda ne ze by mi to vadilo. Jen tak dal :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
já právě taky byla zvědavá jak pije.
Sociálka a mateřská to je kapitola sama o sobě. Mně přišla až v březnu, a to dvě částka a úplně rozdílné. Tak jsem zvědavá , co přijde teď. Dovolat se tam nejde a na email mi taky nikdo neopověděl.
10. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
tak mi přišla zase úplně jiná částka, absolutně tomu nerozumím....
10. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AHojky mám nějaké věci k vyřízení od Erwinky:
1) nechcete někdo od ní koupit neotevřenou Bebu HA, ona má nějakou výhodnou nabídku na Nutrilon, tak tuhle prodává cca za 200kč(PC 275kč) Konkrétně se ještě ptám jesi nevíte zda teufinka krmí bebou-ale myslím, že Sunarem že? Já jen že má za měsíc přijít k nám, tak by to bylo z ruky do ruky :wink:
2) Nechcete s Erwinou někdo chodit na cvičení pro děti do Karlína? (mě se nehodí časy)
www.materstvi.cz :wink:
10. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
ahojky,
s mateřskou je to tak, že se vám podle výplaty vypočte denní vyměřovací základ pro mateřskou a vynásobí se počtem dnů v měsíci, protože únor měl jen 28 dní a březen 31, tak je částka rozdílná.
10. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Prior: opalováky od La Roche jsou podle mě úplně nejlepší, prodávala jsem v lékárně jedině ty a absolvovala jsem školení na všechny značky, co jsou v lékárně k dispozici. Taky je používám, i na sebe. :slight_smile:
10. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahoj holky,

zeez: S tím kojením jsem na tom stejně, malej vypije tak většinou 20 ml. Váhu jsem si koupila za 96O, přijde mi tedy zbytečný platit týdne 240 Kč. Takhle mám svojí a pak jí zas prodám. Dafču si zvážím kdy chci :grinning:

Mateřská je kapitola sama o sobě, mě teď v dubnu přišla lednová...NO COMMENT :angry: Ale když se podíváte na kdo vede tenhle stát, není se čemu divit :angry:
10. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Me materska dosla a i dane a dost.nevim za co,jedine,ze jsem marodila.jinak nic neodepisuju.manzovi dosli taky,za hypo atd a slusny.tak bude notas a cekam cim se vysvihne k narozkam.prej budu cumet.nikdy mi nekoupil prekvapko.se tesim!
10. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Teuf ma sunar.ja pouzivam Bebu H.A.
Jinak jsem byla na gynde.vse ok.cipek prej super.tak jeste s nim dojdu na onko.ale prej je cistej!kez by.antinu mi nedala,tak najedem na gumy no.neva.vemu ji pozdeji.zrcadla jsem necitila,asi mam mega diru :grinning: ted sedim na masazi,juchu!
A dosel avent.ohrivajda a termoobal a super!
10. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Nikky, ten termoobal mám a je bezva :grinning: Užij si masáž, my jsme to s Dafčou zalomili :grinning:
10. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
terkytko: tu mateřskou takhle chápu,ale mne se ty částky líší hodně třeba o 7tisíc....dovolat se tam nelze,aby mi to objasnil někdo. To kino bych někdy taky vyzkoušela, až Matoušek přestane řvát a začne spát
priori: ta akce La Roche-Posey je v lékárně na Olšanském náměstí? já bych si ten krém koupila, je super, měla jsem jej pro Mikiho. dík
10. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
momonka: ano, já ho koupila v lékárně na Olšanském náměstí...ale poptej se, třeba ho v tý akci budou mít i jinde...je to prý plošný. Jinak mě stál 530,- Kč

holky, co na potničky ??? malá už je má i na hrudníčku :frowning2:
10. dub 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz
Hezké předvelikonoční odpoledne,
my si doma užíváme s manželem, je to super, že má volno, hned je to jiné, když jsme na to dva a manžel je opravdu vzorný tatínek. Šíleně se malé věnuje, fakt paráda...ho miluju :slight_smile: . Tak jsme včera byli u Popovic na chalupě (kde se do budoucna chystáme bydlet) - bylo tam jak v pohádce, Barunka krásně spala i papala, manža si došel na proutky, slunili jsme se...
Dnes jsme zajeli do Ikei a Tesca na nákup (no, tesco plíny teda nic moc, torchu se bojím, že se zapaří :unamused: ), Barča moc nechtěla spát, dost kňourala, ale nakonec jsme to zvládli. Teď vybíráme fotky do alba :slight_smile:

Ronie, já bych s Erwinkou na to cvičení chodila :slight_smile: Moc se mi to líbí a nějaké povyražení přijde vhod :slight_smile:
10. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Mě půjčila kamarádka obal od Aventu na 2 lahvičky - je to taková taštička přes rameno. Odcházeli jsme cca v 10h s horkou vodou a ve 14 jsem z ní ještě udělala na parkovišti nutrilon, takže docela dobrý, ale koupili jsme v Ikei termosku a to bude myslím nejlepší.
10. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
ahoj, tak my jsme na Moravě. Na cvíčo bych se taky třeba přidala, ale záleží v kolik a kdy to je.

akras: fialové tesco plíny jsou fajn. Byla jsem s nima spokojená. A koupím si je zas. Jsou mnohem lepší než pampersky.

nik: jaký máš termoobal? Já si teď koupila na mimibazaru obal sunshine kids za 270. Měl by vydržet i 4 hodiny. Tak jsem zvědavá.
10. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.