• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,

ja mam pleny taky normálně po ruce, ale proste nahle dosly... :frowning2:
na to jak zijem s vojtou na zemi, proste blba nahoda...

hlavicka ho neboli, zlobi porad stejne, navic uz si zvatla mamamamababa aniz by vedel jakou radost tim mame dela :slight_smile:

Petruskám vse nej... :slight_smile:

hezky den
17. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
:frowning2: jaaaaaaa chci taky uz aby Sam zvatlal mamaaaaaa a babaaaaaaaaa :frowning2: :sweat_smile: asi chci moc...
17. srp 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
Míšo,prostě blbá náhoda.

Holky, já teď sebou málem sekla v obchodě...hrůza....fakt na odmlení, motala se mi hlava, musela jsem si kleknout na zem. A pak jedu dom...no a bouřka. Chjo,ten můj nízkej tlak....

Davča říká mééééééééééééééééééém :grinning:
17. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahojda,

také se přidávám s blahopřáním všem Peťulííííím...

Jsme zpět z 6M KO a máme 70cm a 7,9kg a máme začít se zeleninkou a po 14 s ovocem - tak nějak se mi nechce opouštět kojení :cry: Né že bych kojení zastavila, ale už budu muset počítat s tím, že na oběd a pak i na svačiny budu muset nosit s sebou a asi mi bude chybět na 100% závislost na mě :grinning:
17. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
no jo Petuleeeeeeee.....viiiiiitej ve svete prikrmu...kasicek..a uspinenych vecicek :grinning:
17. srp 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší době. Dneska jsme se vrátily z Moravy od babiček a začíná nám klasický režim. :slight_smile: učím se na státnice a vůbec nemám na net čas. Dneska jsme taky byly na synflo a Týnka váží 9290g. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Papáme všechnu zeleninu, ale ovoce nechce a nechce ani pít nic jiného krom mého mlíka. Pořád odsávám a Týnuš chutná. :slight_smile: Papá pořád co tři hodiny, a to i v noci. Teda občas si to protáhne v noci na čtyři. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak už leze a zkouší to po kolínkách, občas se jí to i podaří, ale většinou skončí na ústech. :grinning: Jo a naučila se prskat a prdět pusou. Fakt zábava - nejvíc, když jí, protože to pak jídlo lítá všude. Taky už se jednou i sama skoro posadila.
Tak se tu mějte a já se jdu zase učit. :-/
17. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: kremci to není možný, si se sekla ne????? skoro 10 kg v půl roce??????? To eměl ani Oli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Julča má teď 7,5-musela hodně zhubnout s těma průjmama :frowning2: Ale to neva, je taková akorát, žádné faldy, prostě modelka :grinning: :dizzy_face: jen kdyby trochu přes den spala potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
miso,to me mrzi,ze sis to musela prozit,ze maly spadnul.uf,ja nechci...
ja asi pujdu koupit ksiry,pac v tym hlubokym jezdi na brichu a jak se nadzvedava na ruckach,tak je to fakt nebezpecny.ale teda nevim,jestli se jeste neco takoveho vyrabi.
oli zvatla uz davno,rika mamama,dladladla,aba aba aba,babababa,neneneneéé,ale ted to jaksi par dni zas nerika,jen obcas mama.
17. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojda...přejeme všem Peťulkám vše nej... k svátku!!!

Jsem dneska celej den makala na baráku, tak se k přání dostávám až nyní...

Míšo: mě už taky Aduška dvakrát hopla z postele na zem (naštěstí tam máme koberec a postel je nízká), spíš se asi lekla, protože hned přestala plakat. Ale krve by se mě nedořezal jak jsem se lekla...od té doby je pořád na zemi!

Peti: tak buď na sebe opatrná...

Kremči: teda to je Týnka pořádná...

Ronie: jak se máte, kočko? Co Jůlinka??? Pojetede na nějakou dovču???

Ve čtvrtek najíždíme na příkrmy...no netěším se, ale asi už je čas...
17. srp 2009 ve 23:29  •  2 děti  • Odpověz
Holkyyyyy...krasne dobre raaaaanko

To je mazec....pred par dnama jsme resili tehu problemy posledniho trimestru...a sup...uz resime prikrmy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. srp 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
ahojky

prioritko nikam asi nepojedem, měli bychom do měsíce začít stavět, tak není čas ani peníze, ale Jura snad ještě dovbolenou mít bude, budem doma a jezdit na výlety a hledat poklady :grinning:

my sme včera začli dávat už i ovoce, takže máme v poledne a odpoledne skleničku a navrch trochu mlíka-to jí nemůžu upřít, vypije po celý sklence nejvíc 60tku :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
ron: Týna ovoce odmítá. Nevím proč, nechce ani šťávičky ani vodu. Pije jen moje mlíko a na oběd má zeleninu s masíčkem nebo žloutkem. A s tou váhou - ona je dlouhá. Má dobře 74 cm a Nikča měla taky tak a dneska je normální - teda vypadá o rok víc, ale jinak v pohodě. Není ani tlustá. :slight_smile: Holt je T7nuš sumík. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
jo a přihlásila jsem nás na plavání, takže od září jdem na to. Budem chodit sem: www.lavoda.cz
18. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky,
krem, naše mudra by tedy spadla na zem, kdyby Davča vážila přes 9 kg. Ale já si nemyslím,že je Týnuš tlustá, třeba má těžké kosti....to má hodně lidí :slight_smile: Hlavně,že pěkně prospívá.

Jinak já pořád kojím i dokrmuju,všichni se ptají, proč se už na kojo nevybodnu, když ale Davídek chce, tak co bych pro něj neudělala.

Příkrmy super,chutná nám všechno.Příští týden maso.

Ale jako na láhvinku vínečka se těším.

Krem, my jdeme na plavčo 3.9., už aby to bylo, David když si myju ruce, tak začne vřískat a kopat nohama...jak slyší či vidí vodu,je k neudržení. To bude mazec, kolem bazénu budu muset dát ostnatý drát :grinning:
18. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
pet: jojo, asi bude mít těžké kosti po mně. :grinning: A na plavčo se taky moc těším. Týna už krásně plave ve vaničce a řve jak tur, když si dovolím ji vyndat. Jen se bojím, aby nebyla pořád nemocná. :- /
18. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
kremci to já nemyslela nijak špatně jen se divim, že to málokterá holčička dokáže :grinning: :wink: a koukala sem na fotky a Týnuška je teda fakt kousek :grinning: :slight_smile: :wink: Oli měl v 6měs.9250g/72cm, takže to ho týnka následuje :grinning: a teĎ je taky normální-bude vysokej po tatínkovi :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
tak jsem přidala nové fotečky, můžete okouknout sumíše v současné podobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Pet: Mě taky furt někdo říká, ať už nekojím :angry:

Krem: Fotky jsem prolustrovala a Týnce bych řekla víc jak půl roku :grinning: Tedy soudím dle našeho Jarouška :grinning:

Prior: Psala jsi, že jsi se rozkojila, ne??? Myslíš, že mlíčko už nestačí????
18. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky, jsem přijela od kadeřnice, konečně je ze mě člověk.
Holky,máte taky někdy, že padáte na hubu únavou? Já nějak poslední dny...spala bych za pochodu. A jsem hypochondr,takže zas o tom furt přemýšlím.

Krem: Týnuška je krásná a vůbec není tlustá, je úplně akorát, holka jako lusk! A Tobě to taky moc sluší.

Holky, kdy prcci budou sedět?:grinning:
18. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
peti,ta unava urcite za chvili zas prejde.jis dost ovoce a zel?
no uz v 7mesicich by pomalu mohli sedet...
18. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
janka: No dost to flákám :slight_smile: Jím tak nějak za pochodu. Taky furt něco vyřizuju...zkusím zvolnit :grinning: Hlavně málo spím, to je pro mě hrůůůza.
Tak jdu do hajan.

A už jezdíte ve sportácích,holky?
18. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak další den za námi. Mám vymalovanej obývák, táta udělal obklad za budoucí kuchyňskou linkou a dneska (ještě teď) obkládá záchod...chudák si se mnou mákne. Večer mě pozval na večeři...mňam, mňam :slight_smile:
Zítra se už vracíme do Prahy...už se moc těším, na manžílka a taky na náš byteček...doma, je doma :grinning:

Jes: ano, ano ... rozkojila, ale myslím si, že když jí začnu dávat mrkvičku tak jejímu imunitnímu systému to jen prospěje...přeci jen nám půl roku bude za dva týdny...a v noci už se mi začala taky budit častěji, takže možná opravdu přichází ten pravý čas. Mudra mi říkala, že sama jako máma vycítím kdy je ten správný moment. Když piju nebo jím, pořád mi po tom sahá, kouká do pusy, přežvykuje na prázdno...tak to ve čtvrtek zkusíme...a uvidíme. Zatím tedy jen mrkev...uvidíme jak budou vypadat ty noci a kdyžtak pak zkusíme kašičku...ono tím, že teď chodí spát až v půl 11, tak mi vydrží do čtyřech, nakojím a spíme do osmi - půl devátý, ale až bude v Praze zase chodit spát v půl devátý, mám pocit, že bude noční kojo min. dvakrát...já vím, že to není nic strašnýho, ale když už si člověk zvykl na to jedno kojení a teď mám vstávat dvakrát nebo i třikrát...uvidíme!

Peti: já se sporťákem chci vydržet ještě dva týdny, ale na dovču pojedeme už v něm.

Ronie: tak už budete taky stavět? To bude super...konečně ve svým, viď? My původně taky mysleli, že bychom jeli jen k nám domů (tam co jsem vyrostla) a odtamtud jezdili na výlety, ale pak jsem si řekla, že když budu doma bude mě to lákat za kamarádkama a já chci tu dovolenou strávit jen s manžílkem a Aduškou, takže pojedem někam do apartmánu a budeme chodit...už se moc těším. Ale museli jsme to o měsíc odložit, protože 26.8. nám nastupujou poláci na fasádu a ta bude trvat tři týdny, takže vyrazíme až v druhé půlce září

Teuf: Kočko, jste se Samem v Praze??? By jsme se mohly příští týden vidět, co ty na to? Nebo že by jsme spáchaly společně i něco s druhou Peťou???
18. srp 2009 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz
holky á chci taky sraza-přijeďte k nám :slight_smile: :wink:
19. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
ronie: já jsem pro :slight_smile: Komu a kdy by se hodil sraz u Ronie??? Teď nevím kdy se vrací Niikkyy...ta by chtěla určitě taky se s námi sejít...
19. srp 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
čus ženy..

tak jsem psala mega příspěvěk a on se neodeslal,by mě jeblo.........tak já to jdu zkusit znova sesmolit
19. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,

prior: To víš, dej mrkev...bude jí chutnat. Davča mi teď chce jen prso a mrkev, dokrm mi zahazuje :grinning: Tedy nevypije ho tolik.

Holky a nešlo by to někde na neutrální půdě? Já to mám k Ronie hrozně daleko....:frowning2: Co se třeba sejít na Parukářce na jedno,dvě, tři? :grinning:

Dnes jdu opět do Průhonic, se tam snad s Dádou odstěhujeme :grinning: Máme půl roku, tak to jdem oslavit :sunglasses: Jako každý měsíc, mám pro Davídka dárek. Tentokrát dostane mobil :grinning:
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojda,

tak dnes jsem měla taky dárek Jarouškovi k 6M - ale ani neměl náladu po tom cvičení na RHB a jako bonus mu přidala zase cvik, tak cvičíme 3 cviky :cry:

Pet: Já to to mám k Ronie taky daleko, ale to asi i Míša bydlí někde u Berouna či tím směrem..

Prior: Mě se taky Jaroušek budil, nějak jsme se o tom tady bavily, ale po tom co jsem vysadila kaši a vrátila se ke kojení tak spíme zase krásně - bylo to snad jen nějaké špatné období... Tím nechci říct, že je to tak u vás či nemáš dávat příkrm!!! :sweat_smile:

Nik: koukala jsem na tve fotečky a chci také k moři!!!! :grinning: :grinning: Jak to Kubík zvládá?
19. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
:frowning2: tak přieď prioritko alespoň ty a nikky až se vrátí, uděláme minisrazík i s Erikou, já se s těma dvěma děckama moc daleko nedostanu a autem už vůbec :unamused: A i kdyby, bylo by to jen o nervy s Olim on od půl jedný do půl 5 spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
ronie: my přijedeme určitě rády! A myslím, že se přidá i Teuf a Terkytka...pokud nebudou holky někde na dovče :grinning:

Už jsem doma v Praze...zítra máme 3. hexu a poradím se s doktorem ohledně těch příkrmů...ona už mi moc nepřibírá, ale zase je to prý v tom 6. měsíci kdy je dítě plně kojeno normální...
20. srp 2009 v 00:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak jsem zase na pár dní v Praze, byla jsem na chatě u kamarádů a ve čtvrtek taky na koncertě Madonny, dostala jsem lístek od V. k výročí s hlídáním Mariánky a šla jsem s Davidem z práce a jeho bráchou, tak to bylo super.
Minulý týden jsem byla s M. na kontrole na rehabilitaci a konečně už nemusíme cvičit. Už má krásně povolený dlaně, perfektně se otáčí na obě strany, na záda i na břicho a začíná se plazit. Je to fakt zlatíčko. Akorát dneska byla docela ubrečená, tak nevím, jestli třeba zuby nebo horko v bytě. Jsem ráda, že mám pořád kam vypadnout, protože jak u nás dělaj to zateplování, tak mimo rámusu se strašně práší a nedá se tudíž větrat, máme v bytě príšerný vedro a celkově i vzduch.
Já k Ronii dorazím moc ráda, ale počkejte na Niky, svezla bych se s ní autem.

Jinak Níky: zkoukla jsem fotky na FCB a teda máš fakt parádně plochý břicho a figuru celkově jak modelka, strije fakt nejsou vidět. Gratulace :grinning:

Jes: třetí cvik je teda fakt vopruz :unamused:

Zítra se snad pojedem s tátou koupat na pískovou Lhotu k Boleslavi. to bude pařák. A taky kouknout na neteř, už má 12 dní :dizzy_face:
20. srp 2009 v 00:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.