• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
no my ve sportaku teda nejezdime,olimu se v nem vubec nelibi,mame nejakej desne pitomej,tak ted kupuju jeste jeden kocar,takovej starsi z mma...ale zatim se snazim vydrzet v hlubokym

ronie,tak to ti Oli spinka jak sipkova ruzenka.a co bobenka Julinka?jak se ma?a kolik vazi?uz je uplne kompenzovana?

holky,ja chci taky srazik,nechcete dojet sem? :slight_smile: jako fakt ale---je to tu krasny---lednice,valtice,pekny kupko v hodonine a hustopecich...no v breclavi teda nic k videni neni,ale jinak pekny.muzete tu i prespat :slight_smile: :wink:

nik,posli ,jak te najdu na FCB,taky chci videt modelku a prcka v móři
20. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojík...

Janka...zda jsi na FB tak si mě najdi pod mým jménem...Veronika Kostřábová

Terky: co to plácáš??????já plochý břicho mám jen když ležím a strie jsou hele vidět pěkně,akorát jak ležím tak nejsou...takže modelka převlečená za velrybu.......

Jes: ahojky bobe....teda Jarouš má další cvik jo??chudínek malej :frowning2:
Hele malej OK...naprosot si to užívá...celej den je nahatej a nebo má jen občas plenu...dám ho na zem a nevím o něm...leze,hraje si,zkoumá věci a nebo si s ním hraje tady jedna slečna :grinning: ( dcera od té známé co jsou tu s náma) tak je z něj celá paf :slight_smile:
Jen ty noci jsou divoký...je opravdu neskutečné vedro a jak se budí častěji než doma na čajík a vedrem...asi tak 4x max za noc....ale jo jde to....jinak pohoda lahoda :grinning: v moři se mu neskutečně líbí :grinning:
Dám na FB foto ze včera ještě
20. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
nikky si tě taky najdu jen počkej:slight_smile:))

janko Julinka je kompenzovaná bez záchvatů, jen jí ty léky holt narušili denní spaní, tak spí hrozně málo, ale co se dá dělat.

na srazík se těším, čekáme na nikky-kdy dorazíš ženo? :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
ženo přijedem v pondělí dopoledne domů.......:grinning:
ááá už tě tam mám :grinning:
20. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky.
Ja se zepram jako dement, ale svagr mne vykolejil recma o tom, ze kdyz nechci hexu, ze si muzu vybrat ( po dohode s dr) treba jen ockovani proti 3 nemocem ze sesti a ze proc ho davame na vsech sest.
Vim, ze to jde odlozit (nebo zrusit) ze zdravotnich duvodu, ale ze si muzu vybirat pocet vakcin v hexe ??? Prijde mi to , ze nevi o cem mluv, nebo ze si to plete s Prevenarem, hepat A - proste nepovinne ockovani.
20. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Nebo, ze si ze mne dela prdel :angry:
20. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojky zeez, rozhodně nelze dát do hexy méně látek než tam je :grinning: :wink: Jde udělat rozložená vakcinace(je to jiná vakcína ne Hexa) -píchne se trojkombinace a později se doplní další 2 vakcíny, je to šetrnější, nevim jak moc ti v tom doktor vyjde vstříc, pokud máte v rodině nějaké neurol.zatížení nebo i jiné-imunologie, alergie atd myslím, že to půjde :wink:
20. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Diky Ronie. Uz ma v sobe 3 hexy, zatizeni nemame (tuk,tuk,tuk) rozlozit tu posledni by asi nemelo smysl.
20. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky holky,
Ron, fajn ,že už je aspoň v rámci možností líp :wink: , my ještě to očko furt nemáme a ani teď toho 25. nebude,protože Tomík prodělal virozu (či alergickou reakci) a ještě není úplně fit. takže máme od zastupující mudr. v kartě velkej otazník na alerg. na bilk. krav. mlíka. Tak se s tou naší o tom očkov. ještě pobavím, no ale naše mudr. je celkem mlčíci pipina :frowning2:,už delší dobu zvažuji že půjdem jinam a ta zastupující vypadala hodně dobře,byla dost pečlivá a hlavně se mnou mluvilaaaa...což mi přijde dost důležité se o tom všempobavit.
a neuroložka se kvůli tomu nepovedenému eeg neozvala,tak to bude asi řešit až při kontrole. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nik..a já si říkám kde máš fotky... :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem pěkně nakakaná...jsem v pondělí volala Dr. (zástup za mojí doktorku), že potřebujem píchnout 3.hexu. Tak mě objednala na 20/8 na 12:15, tak tam přijedeme a na tam ZAMČENO a na dveřích papír, že v dombě prázdnin ordinují pouze od 8:00 - 11:00 ...to jsem z toho jelen...proč mě tedy objednávala???

Jdu hledat modelku na FCB :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
Pri...tak to je taky dobrýýý.

Nám se poštěstilo něco podobného taky. Volali jsme na kožní, zda tam jsou? Ano ordinujeme, manža přiletěl z práce, od telefonátu jsme tam do hodiny byli a tam lístek, dnes dovolenááááá!!!
20. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky,no to me podrzte,ja zas byla vcera vratit do porodnice monitor dechu,uz podruhe!!!pac z cele porodnice ho umi prebrat jen stanicni sestra(zaplaceny je predem).po telefonu mam za to,ze mi rekli,ze je tam do 15h,a kdyz jsem dojela 14.45,tam mi rekli,ze tam byva do pul3.byla jsme tak silene nastvana,pac vybehnout ty schody s teskou taskou,olim a velkou krabicou monitoru byl zahul(kocarek jsem nechala venku,byly tam schody).

nepochopim...
21. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
samozrejme tezkou taskou :slight_smile:
21. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
hoj: ty doktoři jsou někdy asi hooodně přepracovaní. Každopádně můj problém byl vyřešen...jsem tam dneska volala a sestřička mi povídá...to musíte zazvonit, na to jsou u nás maminky zvyklé... No to by mě fakt nenapadlo :confused: a hlavně jsem tam ten zvonek ani neviděla. Trošku nechápu systém kdy mají objednané lidi a dveře ordinace jsou zavřené...ale budiž. Nás přeobjednala na pondělí...tak to už snad klapne!

Janka:to by mě teda taky nakakalo :angry:
21. srp 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

Ali, mě Davča přibral za měsíc necelých 400 gramů a je to úplně oukej,páč se hodně hýbe...vlastně pořád, mudra když ho viděla, tak říkala...nojo, ten ani víc přibrat nemůže, páč je klidný, jen když spí. A nebo když drandí ve sportáku :grinning:
Jinak doufám,že dorazíš příští čtvrtek...má být hezky a bazén v provozu :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Peti, bohuzel streda-ctvrtek jsem mimo Prahu:frowning2: Co v utery?
21. srp 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
prioooooor...chodi ti moje IP? :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
Nik: tiše závidíme :grinning: a nebo možná nahlas :grinning:

Holky co jezdíte ve sporťáku, jde vám úplně položit, já jsem ho dneska zkoušela a úplně naležato mi nejde, tak jsem ho zase odmontovala, jenže když chci dát Barču spát, tak jí musím dát hlavu až úúúplně nakonec a má u nožiček tak 1cm, aby nekopala :unamused: , na druhou stranu to nechci uspíšit, ale zase chci aby měla pohodlí, tak baby raďte :slight_smile: .

Ter: jak je ten svět malinkatej v pískové Lhotě máme rodinu :grinning:

Jinak u Dr je sranda, taky jsem tam doběhla odpo a na dveřích lísteček, že v době prázdnin odpolení ordinace nee :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
zipik....mne taky nejde sportak uplne do lehu...a jsme v nem uz pres 2 mesice..a libi se nam tam moc :grinning:
22. srp 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

nám taky nejde do lehu a pohoda....moc se mu tam líbí..

tak zítra jedem domůůů nějak to uteklo...fakt se nětěším na zítřejší balení a hlavně pak ten zmatek doma...s tím prcek už je to fakt víc napjatější....déle vše trvá...on mi furt leze do tašek,vytahuje věci,mě by švihlo :grinning:

Tak ženy,kdybych se neozvala,tak písnu v pondělí až budem doma...tak aloha
22. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Teuf: na ježdění mi to taky neva, ale Barča v něm 2,5hoďky odpo venku spí, tak mi to příjde nepohodlný :frowning2: .

Nik: dobře dojeďte!!!

Jsem byla dneska na trhu a nakoupila zeleninu z biofarmy a ani to nebylo drahý, docela mě to překvapila, tak jsem si říkala, že uvařím do mrazáku, ale nevím jak z cuketou, mám vydlabat zrníčka nebo se rozmyxují a taky tady někdo myslím říkal, že brambora se nemají mrazit, tak jsem se chtěla zeptat jestli jen samotné nebo ve směsi třeba s tou cuketou nebo mrví se můžou? POMÓCT
22. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
mě jde do lehu-téměř, sklon je minimální :dizzy_face: kdyby byl větší tak to Julču nutí se přitahovat, takhlev něm může být v klidu i na bříšku, fakt vychytanej kočárek viď terkytko? :wink:
22. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
22. srp 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
holky..my mame tenhle..a jsem nadmiru spokojena...akorat by mohli mit rukojet vyssi :grinning:
22. srp 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
NO jasně, Ronii, kočárek je super. Ale sporťák teprve vyzkouším, zatím převažují plusy korby, že tam Mariánka krásně usne, ale je pravda, že už by někdy chtěla koukat ven. Zkusím ho brzo už namontovat.
Za víkend jsem najela 150km na kole, jelo se moc krásně, dneska asi 100km z Rožmitálu do Prahy přes Příbram, Mníšek a Zbraslav. Manžel hlídal, jde mu to skvěle. :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj holky,

nik, to to uteklo, hned si tě jdu najít na FB.

My jsme o víkendu byli v korbě, páč pršelo, dneska je hezky, tak sporták. My ho máme téměř do lehu,úplně ne, ale Davčovi to neva, krásně v něm spí a já měla problém s korbou, že my málem vyskočil. On už téměř leze,tak mám opravdu strach. Sklon do 150 stupnů nevadí ani na spaní, pokud v něm dítě není 24 hodin denně. Mě se Davuna zvedá i v korbě, to si nepomůžu :frowning2:

Prior, zítra by to šlo...ale ještě musím čeknout, jestli nepřijede návštěva.

ááááá, mladej pán je vzhůru, tak jdu :grinning:
24. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
ehm.....mi málem vyskočil. Chybička. :angry:
24. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj všem, tak jsme se dnes vrátili z Řecka, bylo to moc fajn, Báře se moře moc líbilo, byla v kruhu na léžáka a super :wink: Teda měla jsem nervy, zda to ve zdaví přežijeme a pohoda. No a to jsme měli mezipřistání na Santorini.......já to nesla hůř než děti..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Barča také drandí ve spotťáku a pohoda. Do úplného lehu nejde, ale líbí se jí, mooocccc :slight_smile:
Jak vám prckové papají příkrmy? T
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
To je u nás hrůza :frowning2: Jsem to nějak nezvládla dopsat :unamused:
24. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj Ivuš,super,že se dovča vydařila,budou fotečky?
Jinak my papáme příkrmy v pohodě, zatím kupujeme skleničky a chutnají...krom květáku,ten nám nejede :grinning: Jsem ho pak dala psům,to bylo silný kafe i na mě, ten kluk má rozum :grinning:

Tak jdu zalehnout k chlapům, brou noc
24. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.