• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ivčo: u nás příkrmy nic moc... Jí to pouze v případě, že mu dám nedříve prso... Jak jste na tom Vy????

Já jezdím se sporťákem už dlouho a spokojenost :wink:
24. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky, u nás příkrmy lítají vzduchem, teda já tohle u Filípka neznám, ten snědl všechno... :dizzy_face:
Taky kupuju skleničky a paráda. Fotky budou teda až nastoupí Filip do školky :wink: pak bude čas. No Barča moře milovala, vždy jsme jí položili na kruh a paráda :grinning: řvala, když jsme šli ven. A letadlo? Pokaždé vzlet a přistání prospala, aby ne, jsem jí napojila na prso a bylo. Měla jsem strach, jet s takovým miminem,za rok jedem zas (teda my si ještě střihnem v říjnu kanáry :wink: ), ale mít třetí mimčo jedu zase. Děti tam nudlovaly, tak se snad vyčistily a dnes sbírám odvahu a jdu s Bárou na naušnice :unamused: se toohhooo booojímmmmm :pensive:
Jinak dobré ráno...... :grinning: mě ratolesti spinkají, tak peru a sušička nestíhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pet...tak po květáku se Barča pozvracela :frowning2: No ale ona nechce vůbec nic :unamused: ani když jí tam dám mateřské mléko, prostě nic, teda ale mám pocit že přibírá, tak snad to tolik neva :wink:
25. srp 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahoj holky.
Co s prckem co se uz pokousi postavit? Martin si kleka uz nekolik dnu (drzi se tycek v postylce nebo v ohradce) a ted se zacal stavet. Nepostavovali jsme ho ani nedavali sedet. Proste zacal sam. Mam ho nechat, nebo pokazde zase polozit? Nelibi se mi to, leze jako partizan ( jak rika Petronelie :slight_smile:) a najednou stoji v ohradce a knuci pac nevi co dal. Taky se uz prastil do hlavy jak se pusti,l nastesti ne moc spise se jen polekal.
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
zeez...ja myslim, ze bys ho mela nechat..je to jeho prirozeny vyvoj... :wink:

Holky...ja mam spis jinej problem, malemu porad hnisa ta bradavka...uz 3 tydny volam jednoho endokrinologa za druhym a porad nic :cry: vsichni maji volno az po novem roce....jako mazec.I kdyz reknu, ze se jedna o pulrocni mimino, kteremu hnisa bradavka, neobmekcim je....kdyby se jednalo o tloustku..kaslu na to, ale tohle je jina...jsem uz normalne zoufala :frowning2: :angry:
25. srp 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Teuf a co zkusit napsat do porodnoce.cz Dr. Honzikovi a treba se s nim i nejak poradit, ze te nechce nikdo vzit.

Holky davate jeste kojeneckou vodu? Ja mam doma jeste asi 5 lahvi a pak uvazuju, ze to zrusim. Uz jsem M. jednou delala mliko z vodovody a prezil to.
25. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Zeez....do ktere porodnice?Podoli?

Jinak ja mam taky furt kojeneckou..ale jenom pro me pohodli..bo jsem lina normos vodu prevarovat... :grinning: :wink:
25. srp 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Ne, je to stranka www.porodnice.cz napravo jsou poradny a Dr. Honzik je pediatr co odpovida na dotazy.
25. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Zlatko..takhle ja uz jsem psala si 5 doktorum...a nikdo mi neumi poradit...ani skrz dychani..astma..ci bradavky :frowning2:
25. srp 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Teufi,
co máte s dýcháním? A s tou bradavkou mě to mrzí,nikdy jsem o tom neslyšela....Já se zkusím zeptat mudry,zda by tě nevzali na endo v Krči.
25. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Teuf...a co na to tvoje doktorka? Má dovču? Tak jí určo někdo zastupuje a ta tě někam pošle ne? Asi si to zkoušela a nic co? :pensive:
25. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
zeez na to stavění je jediná rada, nechat volně v prostoru s překážkama typu polšář, válec atd atd, nic o co by se mohl opřít do stoje. Jakým způsobem si stoupá? Nakročí nožičku nebo se přitáhne rukama? A leze po 4? Pokud ne, tak prostě ho honit ve volném prostoru. Taky doporučuju válec na lezení a trénovat lezení-posilovat zádové svaly a svaly končetin: Položíš na válec a válíš dopředu tak, aby se musel opřít o obě ruce, pak naopak úplně dazadu, aby si kleknul na kolena, ohlídat, aby špičky směřovaly k sobě, je to dobrý trénink na urychlení posílení potřebných svalových skupin, když se děti snaží o rekordy v chůzi. Kombinovat s válením na gymbalonu.Pokud ti neleze, tak by bylo na stavění opravdu zbytečně brzy, ale nemá cenu ho nějak zásadně hlídat jako, že ho budeš furt pokládat-spíš prostě zajistit takový prostředí, že k tomu stavění nebude mít příležitost, no a když už to udělá, tak udělá , to zas žádná trága,ale nepodporova to :wink:
25. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Zlaticka...zarizeno...po provolani asi 500 z kreditu...se mi to povedlo :frowning2: 9.9 jedeme Ke Karlovu...tak snad konecne na neco nekdo prijde.

Ivco...uz to videli od pediatru, pres chirurgii, onkologii, sone i vseobecny lekari...a nikdo nic nevi :angry:
25. srp 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
Ronie: Stoupa si tak, ze se drzi tycek obema rukama a kleci, pak nakroci pravou jako rytir a rozjima :sweat_smile: , pak se lehce pritahne a rychle si nakroci i levou jako skokan na lyzich, stoupne si a kouka co ja na to. Pak se mu jako v grotesce zacnou trast kolinka a ja ho polozim jinak by si nabil (to si stejne stihl dnes aspon 3x).
V prostoru se hlavne plazi, na ctyrech udela tak 2-3 kroky a zas se rozplacne a doplazi se kam potrebuje. Ohradku jsem na vecer odstranila a hned se doplazil k posteli a snazil se zase stoupnout, polstare ma pohazeny ale postel je postel :wink: .
Jak dlouho ma cvicit na tom valecku?
25. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky,prosím Vám...mě ze sebe jednou praskne hlava. Malému kapu do pusy Kanavit a jak se pořád hýbe, kápla jsem mu asi 3 kapky,nevadí to? Please help....
25. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
A taky nevim zda mu nezacina separacni uzkost. Staci, ze odbehnu na 5 vterin a uz place :rolling_eyes:
25. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
zeez, máte koberce nebo hladkou? Pokud hladkou tak sežeň buď starej koberec nebo proztiskluzový návelky na kolíka, přestane se plazit a začne lézt po 4, to je důležité, podle toho co popisuješ tak se staví správným způsobem, takže to je dobré. Njeví dělá asi ta klouzavá podlaha, teda na koberci je mnohem těžší se plazit než lézt, tak to většinou pomáhá, snaž se prostě odstranit ty věci o které se může přidržet a stoupat,ale zas to nijak nehroť, na tom váleci cvič jako hru-vždycky když bude při síle, bude chtít si hrýát tak ho trochu poválej :wink: čím víc tím líp,ale neber to jako cvičenía,aleč blbnutí :grinning:

peti :grinning: :grinning: a nevadí, že nedávám žádný vitamíny??? Vím, že to vadí,ale nějak toho nejsem schopná a vím, že Olimu to nijak neublížilo, vždyť maj už příkrmy a v mlíku je taky všechno...neboj 3 kapky neva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
zeez, Julča taky pláče když odběhnu, halvně když se jí věnuju a musim jít rychle zachránit véču atp. to Olimu to teda v 6měs. nevadilo, Julča je mnohem vnímavější,ale neřekla bych že u ní je to separ. :wink: u někoho ale určitě může být..
25. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
sorry za chyby, nějak se mi míhaj písmenka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
čaaau maminy :wink: ,

ron, s tím kobercem mě to pobavilo :grinning: :grinning: , my je měli totál všude a Niki nikdy po 4 nelozila, jen se plazila :grinning: :grinning: :grinning: , dokonce jsme pořídili i na dlažku do kuch a chodby,ať není na tom studeném a ani ťuk :confused: :confused: . no už to holka bude muset přežít :confounded: , i když možná to teď dožene s Tomáškem :sweat_smile:

Teuf, tak to je mazec....že vás nechtěj vzít... tady naštěstí v poho, jak se člověk zmíní o miminu tak jdem hned v ten den či druhý, když je to akutní... a třeba imě na mamologii vzali během týdne, jak jsem se zmínila o dvouleté dceři (schválně, ať ví,že se neobjednává starší ženská,ale mamina malého dítka), tak jsem šla hned první další ordinančí den , jinač bych čekala téměř dva měsíce. Tak držím palce,aby konečně někdo přišel na to,co to je :frowning2:

Jinač my dnes měli mít 6 m poradnu a kontrolu....a co??? samo příjdem....a lístek,že odpo ordinace zavřena,tak mě zaaaas tak na.rali :angry: :angry: ,že si to zítra asi vychutnají. Jako nevím proč si nás objednávají...a na co si na nás berou tel. čísla,když pak nejsou schopni se ozvat. Jako být sama s Tomíkem,tak v poho,ale táhnout Niki někam na 13 hod, když má spát , je fakt excelentní a hlavně pak ten zbytek dneeeee :angry: ..a totál zbytečně!
25. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ronie,díky :grinning:

Míhaj písmenka? Tys něco pila?

Davča má úzkost jakmile se mu někdo...kdokoliv...nevěnuje. Začne pískat a vydávat legrační zvuky, pak se vztekat a končí to huronským řevem.Jinak pohoda jazz, zase spíme celou noc do 5 a pak do 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ronie koberec mame jenom v loznici, ale dnes zase udelal tech krucku na 4 vic nez vcera.
Ja jsem se ted vratila z kontroly kycli a mam dost. Celou dobu jsem ho strkala zpatky do kocarku jinak by hodil sipku na asfalt.
Jo a Teuf mela si pravdu, proste maso je maso, mrkev je pro kraliky a ne pro chlapy :grinning:
26. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky,

zeez,vy jezdíte ještě v hlubokým? My už sportákujeme,ale někdy mu na spaní dávám korbu,když nemůže zabrat.Jemu totiž vadí,že se nemůže ve sportáku hýbat,bo je přikšandovanej.Já to znám...nesnáším jakýkoliv svazování :grinning: :grinning: :grinning:

Mno,chtěla jsem prát a pověsit na sluníčko,ale vypadá to spíš na déšt, to mě netěší. Vyperu zítra.

Tady je nějak mrtvo,ne? Tak jdu šúrovat a pak s mladým na prochajdu.

Hezký den.
26. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Pet ja to zatim stridam. Ve sportaku protestuje, ze je priksandovanej a z hluboky vyskakuje. Tak nebo tak otres nekam cestovat :wink:
26. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Zeez...no jo kote...mame poradne chlapaky... :wink:
26. srp 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak to my jsme porad v hlubokym.olimu se tam nastesti libi.prave naopak nechce byt ve sportaku a vubec tam nezaspi.na prochajde ho dam na brisko a pase a kouka ven a zuzla si.

ron,staci misto koberce puzzle?
teuf,to je sileny,ze vas nechteli vzit,uz jsem chtela rict,at si proste dojedes do jinyho mesta,ale urcite doporucuju fakultni nemocnice...
27. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky

holky kdo používáte nebo někdo známej probiotika,tak jukej te,maj akci
http://www.docsimon.cz/zbozi/probioticke-kapky-pro-deti-5ml
27. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,

zeez,my taky používáme obojí. Dneska jsem jela s hlubokým,páč se mi nechtěl nandavat sporťák. Jedna paní v shopping centru,když jsem byla přebalovat D., tak se mě ptala kolik mu je,že je tak velikej v korbě :grinning:Davča je spokojenější ve sporťáku, miluje lidi, tak na ně kouká kolem a tak. V hluboké zas pěkně spí. Tu hodlám odbourat úplně až tak za měsíc, to se doufám už posadí.

Tak socka vyřízená,dostanu od sprna novou almužnu. šlo to tam rychle a po cestě jsem si pokecala s třema maminama. Huba nevymáchaná.

Teď jsem nakojila, nakrmila...mrkev s porkem a bůhvíčím ještě máme všude, ale spokojenost na obou stranách.

Včera nám vylezl zub a od té doby je Davča klidný a spokojený miminko a já maminka. Tak snad to vydrží, brzy začínám trošku pracovat.

Hezké odpolko všem, jdeme hodit lehandu na zahradu.
27. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahojky

janko jojo stačí, puzzle jsou dobrý-ale doporučuju beu těch vnitřních obrázků, co největší rozměr a velkou plochu :wink:
28. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky všem,
taky jsem to s kočárkem vyřešila, vydražila jsem velikou kourbou za 400,-, tak tem bude na spinkání na zahradě a sporťák na vycházky :grinning: .
Peti: já našla zub dneska u večeře, to bylo radosti!! teda já ji měla :grinning:

Barča včera stoupla na všechny 4, je to sranda, protože se kolíbe a neví co dál, kousek se posune a zase se rozpleskne, ale v noci, když jsem na ni koukala, tak spinkala na bříšku s kolínkama pod sebou, tak asi trénovala a usnula :grinning:

Holky, kdo už jste nastřelovali naušničky?? Jaké byly reakce? Jdeme na prohlídku v 6m a na 3.hexu a pak že Barbuš už píchnou naušničky. .
29. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj všem
zip...my máme nastřelené naušnice od uterý, když jí drželi tak řvala, ale pak už ne, bylo to docela v pohodě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.