• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
zipi ahoj,ja presne taky,vydrazila jsem hlubokej a sportak za 450kc a je to.oli spi pres den jen venku,zak bude v hlubokym.a sportak zatim nechce,ten nas vcrossackej,tak kdyztak zatim do toho levnyho,tam muze jet totiz i na brisku a koukat
31. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Ivi: a bylo to v pohodě? nehnisalo Barči ouško, mazala jsi něčím?

Janka: to jsem ráda, že nejsem blázen, jsem přemýšlela jestli je to normální, že máme další kočár. Dneska mi ho kamarád dovezl z prahy a je fakt velkeja dá se z něho udělat taky sporťák který jde do lehu, je to takový ten typ s novorozeneckou taškou, takže úplně něco jiného než naše Cortina :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Zipi...dala mi mudr dezinfekci a kap jí to jednou denně. Zatím dobré a teda je to u těch holčiček krásné :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky holky, zdravím po odmlce

Niki mám poprvé ve školce, ráno to zvládla perfektně...tak uvidíme s jakou půjdeme domů.
Tomík má 8kg a hexu ještě odloženou,, jsem ji ukecala a počká si na výsledek z neurologie.
No a už se nám pomalu derou ven zoubky :wink:

Teufi, Samovi přejem vše nejlepší k svátku :wink:
Tak pa zas někdy.
1. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme dneska byli na 6.měsíční prohlídce a poslední Hexe, jsme přišli a paní doktorka na Barbuš kouká a říká - vy jdete na prohlídku v 8.měsících, že. Říkam, nee v šesti tak koukla do papírů a divila se :grinning: .
Barbuš má 8,05kg a 73cm :grinning: a za 14dní jdeme na naušničky :wink:

Smikovi taky vše nej :wink:
1. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Teuf,,,i od nás Samovi vše mej nej nej :wink:
Hoj....Filip byl dnes také prvně ve školce, až na to že ho tam pokousala nějaká holčička, tak ok :wink: snad mu to vydrží :wink:

Zip...Barča je pěkňoučká :grinning: a naušničky budou v poho :wink: My jdeme zítra na druhou hexu a snad druhý synflorix :wink:

Ale je to super mít jen jedno dítě, jsem umyla okna...teda ale i mi hodně chyběl...... :pensive:
1. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Zlatickaaaaaa...vsem moc krasne dekujeme za gratulaceeeeee :wink: ...

Ivco..kousanec...chjo..zahoji se...nez se ozeniiiiiiiiii o jojjoooooooooooooooooj

Zipi...Barunka je fesanda...

Hoj...holko..to jste hubeni...ja pocitam..ze uz mame kolem 10 kg....vic se dovim v patek :wink:
1. zář 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
teufíííííííííííííííííííííííííííííí: přejeme vše nej... Samíkovi a posíláme pusinku :grinning:

holky, co ten srazík??? Nějak to vyšumělo :frowning2:
1. zář 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
Ivi,teda ten to schytal první den :frowning2: ,ale to přejde, jen snad ta holčička nebude hryzat dýl. Niki tak byla furt pohryzená ale šíííleně od kamaráda...no jsou spolu i ve školce :grinning:
Jinač Niki to zvládla perfektně, neplakala, jen prý toho moc nesnědla..ale to prý nikdo :wink: a krásně nás vítala. a říkala nadšeně,že to byl krásný den a zítra jde zas :grinning:

Teuf...a to nám každý říká,že jsme velcíííííí :grinning: i u mudrů :grinning: :grinning: :confused:

Pri..no kdyžtak dojeď do Ovky, sraz je ve čtvrtek :grinning: :grinning: :sunglasses: Nám zítra taťulda odjíždí do švajcu si užívat hor :frowning2: a my tu budem týden bojovat sami...snad přežijem a já nebudu potřebovat chocholouška :sweat_smile: ..........tak papa a dobrou..
1. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
ahojky
s tím srazem, čekalo se na nikky, tak co tento pátek? Nebo příští týden?
2. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Aliku..ty ponocovaci..dekujeme takyyyyyyyy :wink:

Hoj...hele..na to, ze jsme velci, nebo extremne prezrani uz nereaguju..at mi kazdy polibi prdel.Mne se Sam nezda tlustej..je akorat velkej...hezky to vystihl Jesterkin manzel Jara..ze Sam je jakoby dospelak ve svete miminek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
ron...niky tenhle tyden asi ne e..ma navstevu z Moravy :wink:
2. zář 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly :grinning: .
Teuf: hlavně, že je Samík v pohodě, ať si říká kdo chce co chce :wink: . Co ta bradavka? A co ty, jak je?

to jsou stejně zážitky z prvního dne :slight_smile: , já si ho normálně nepamatuji, asi pro mě nebyl zas tak vyjímečnej :grinning:
2. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zip....nějak moooc to prožíváme....dnes holčička neměla kousací náladu tak pohodaaaaa :grinning: :grinning:
On se aspon otrká :grinning: teda ne že by nebyl :grinning: :grinning: :grinning: on určo nezůstane nikomu nic dlužný :wink: :wink: :wink:
2. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
Zipi...bradavka furt hnisa a je cerna..9.9 jdeme k endokrinolozce...a ja?Zitra mne ceka vysetreni u neurologa...tak jsem zvedava... :wink: verim...ze vse bude ok.
2. zář 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Teuf...budu držet palce a dej vědět. Sam bude pořádný chlap, Filip měl v 6měs. 9,86kg. Dnes ve třech letech je jak proutek a akorát o hlavu vyšší než vrstevníci :wink: hele lepší než malej chlap :sweat_smile:
2. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Ivi: no právě, kamoška mi posílala fotečky z prvního dne, někteří měli i kameru, ale nemůžu mluvit, kdo ví jak to bude až půjde do školy Barbuš :grinning:

Teuf: budeme na tebe myslet a držet palečky :wink: . Hlavně u vás má Samík po kom být, tak proč by byl malej :wink:
2. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Zip...no budeš se třepat jako ratlík..za prvné natěšením, za druhé obavami jak to půjde...a doma bude takové prázdno...ale na druhou stranu volné ruce :sweat_smile: ,taky jsem fotila...ale jen v šatně dvě fotečky....ale strašně ráda bych ji viděla jak si tam hraje, baští, spí...no vše :grinning: :grinning: :dizzy_face: , víš jak celou dobu jsi s ní...a najednou je s někým jiným..a nejsou to babičky a spol
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:26 • jjjitule
čus bus všem :grinning:
hoj....tak nějak jsem to taky cítila, ale je to úleva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky
tak dneska spolubydlícím umřel pejsek, je to moc smutné, Oli měl Fidorku moc rád, měla rakovinu, tak jí dneska nad ránem nechali uspat. Doufáme, že si co nejdřív pořídí štěňátko, skoro mám chuť domluvit se s nima na rase(teda pokud budou ještě pejska chít,ale snad jo) a že bychom si vzali sourozence. Rasu sem si už vyhlídla-je to nejmenší z retrívrů, moc hezkej a hodnej pejsek k dětem ideální..tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
ronie: to je vždycky smutné :frowning2: teď máme taky retrívra-zlatýho (u tchánovců na zahrádce) a je strašně fajn...ale asi jim ho necháme - přeci jen už mu je osm a až se na podzim přestěhujeme a Adušce za rok pořídíme nějáké štěňátko..asi americkýho kokršpaněla.
3. zář 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
ronie: s tím pejskem je to smutné...my máme labradora černého (8let) a byl vždy v pohodě s dětmi, akorát teď je u tchánovců, jelikož já sama s dětmi nezvládám ještě psa :frowning2: , ale k dětem retrívři jsou skvělý.

Ivčo: a co dovolená na rhodosu super? bydleli jste přímo u moře? (co Barča a moře?) my tam byli před 3 lety mezi rhodos a falikari. Rhodos miluju :slight_smile:

Niky: kdy se pochlubíš fotkami s dovolené? Kubik byl určitě král pláže :slight_smile:

Teufi: s tou bradavkou držím, ať už zjisti co to je. Na klinice Ke Karlovu jsou dobří a Mudr. Honzík je super. Chodila jsem k němu k Mikim.

Mějte se krásně, frčím ven.
3. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Momo...my byli na Kosu :wink: Na rhodosu jsme byli minulý rok (jsem tam zjistila, že jsem těhotná - tak ho taky miluju :wink: ) Kos má nádherný pláže a Bára si moře užívala. Ale s miminem u moře je to docela mazec, pochybuju, že to pro mýho chlapa byla dovolená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale obsluhovali tam slovenky, jedne slovenka měla na starosti miniklub, tak tam Filip chodil ma 4hodiny denně, sám chtěl a to byl jediný oddych :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ke Karlovu chodím s Filépek a super super super....fakt jsou tam milí a strašně hodní. Jsem tam i s Filípkem ležela, jak nám ve 3měsících strašně marodil a byli fakt super, Teuf také držím palce, už aby to bylo viď?

Ron...mě taky zemřel pejsek na rakovinu, hrůza, je to prostě člen rodiny. Teď mame kokra a teda k dětem docela nevhodné, teda aspoň ten náš. Jsou moc velký plašani a ublíží ani nechtějí. Tak skončil u mojí mamky :pensive:

Tak a teď můj problém? Mělo některé mímo reakci na očkování? Jak dlouho to trvalo? Bára včera dostala injekce a večer měla 37,6, byla protvná, špatně spala, teď si zdřímla a má 37, 3. Šly byste ven????????
Díky
3. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky,

ronie,chudák pejsek.
Ivuš,naše Aguš - jack russel taky neoplývá nadšením z Davči,ale ví,že nesmí, nebo půjde z domu, zato druhej - labrador Gucci se nechá od malýho tahat za ocas,uši,pysky :slight_smile: ....pořád leží venku u kočárku a když se Davča vzbudí,přijde mi to říct.

Holky,klube se nám druhej zub a to je očistec.Tedy noci super,Davča spí od 20 do 6 - 7 ráno a pak ještě do 9, ale ty dny :frowning2: Nezvládám úklid a tak :frowning2:
3. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
peti: já taky čekám každým dnem, že se vyklube druhej zubák...zase se začíná v noci probouzet s pláčem, ale minule to trvalo skoro dva týdny než se proříznul, tak jsem zvědavá. Dneska se probudila ve dvě a dobrejch 5minut strašně plakala a nedala se utišit :frowning2: chudinka moje...

tak jdu balit. Zítra se jedeme podívat mamčinýmu bratránkovi na svatbu, tak musím Adušce nachystat nějáké čupr oblečení, já si vezmu šaty co jsem si pořídila za Adriančin zoubek...to budeme kočky :grinning: Ještě by to chtělo nějakou činanou čepičku...jééé, ale mám takovou tu čelenku, to bude super :grinning:
Mě jí tak baví oblékat :grinning: . Včera jsme v Takku pořídily takovej prima podzimní kabátek Adušce tak to dostane v sobotu k půlročním nározeninám...

HOLKY, PŘÍŠTÍ STŘEDU - SRAZÍK - KOMU SE TO HODÍ / NEHODÍ????
3. zář 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
měěěěěěě se to hodí, prosím u nás!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahojky.

Mono fotky už jsou v albu dlouho :wink:
3. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
ronie: jasně :grinning: s azylem u Tebe počítáme :slight_smile:

Niikkyy: co ty a Kubík ve středu???
3. zář 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Alí,

mě se to hodí...ta Hostivařská přehrada by byla fajn,ne? Spojení MHD je tam dobrý :slight_smile:
Ron,nemůžeš s dětma aspoň na chvilku? To nikam nechodíte?
3. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.