• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Peti, chodíme,ale pěšky za roh na hřiště, ty si pojízdná máš jedno dítě tak nevim co ti brání, kdybych na tom byla jako ty, tak jedu klidně do Brna no problem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oliver chodí ve 12h spát a spí do půl 5...Jučla spí dopoledne a odpoledne chvilku. JE to opravdu velký problém se někam dostat hlavně pro mě autem a jinak doufám, že holky na mě nezanevřou a dorazí k nám na zahrádku-bude pizza :grinning: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Peti: Ronie to má s těma dvěma dětma fakt na draka...když tedy pominu to, že Olí od dvanácti do pěti spí (musí doma, protože má dvoukočár, kde Julča leží a Olí sedí) tak stejně ten kočár váží asi tunu a musí ho vzít, protože Olí takovou štreku neujde. A cesta s tímhle kočárem (od ní dvakrát přestup) je za trest. Auto jsem pochopila má manžel...ale s Tebou a hostivařskou přehradou počítám. Co pondělí nebo čtvrtek???
3. zář 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
auto mám já doma,ale ridička sem na čočku, zatím jezdim jen tam kam to mám natrénovaný-tak jedině můžem do Dolních počernic-moc dobrá hospoda, nebo na čerňák, zvládnu OC Letňany,ale tam nerada, je to hnusná cesta, Šterboholy-Europark, pak můžem do Krčské nemocnice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Ali dvojkočár už nepoužívám, snažím se Oliho nutit chodit a případně ho nesu v Ergu,ale ujde toho fakt málo zatim a děěěěěěsně se vleče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
ronie: aha :grinning: no mnohé se změnilo od mé poslední návštěvy koukám...

což o to, kdybychom dali do vašeho autí dva kočáry a tři děti :grinning: tak pojedu s Tebou a do té Hostivaře trefíme :slight_smile: ale to bychom museli jedině dopoledne nebo až se Olí vzbudí...což návštěva u vás bude určitě jednodušší:grinning:
3. zář 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
to bychom se vešli,ale opravdu to bude jednodušší u nás :grinning:
3. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
ono kdyby byl cíl cesty nějaké extra dobré a uzavřené hřiště kde se Oli zabaví, tak jo,ale nějaká prochajda ho fakt neinteresuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
ronie: už asi měsíc učím Adrianku spát bez svázaných ručiček - nejprve jednu a od pondělka jí nesvazuju vůbec. Ještě si tu zavinku půjčím na dovolenou (koncem září), kdyby náhoudou tam nemohla usínat...a pak Ti jí už vrátím! Každopádně mockrát děkuju!!!!
3. zář 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
jojo vidíš Ali, zrovna mám těhu kámošku které bych jí ráda prodala, ale bude to v pohodě stačit rodí až na jaře :grinning: :wink:
3. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Caaaaaau holky...takze Sam ma srdicko jako zvon...akorat pani doktorka, jak byl svliklej zahlidla bradavku..a hned se ptala....a pry se s takym necim taky nikdy nesetkala...tak ze ji pak mame dat vedet, az nejaka hlavicka prijde na to, co to vlastne je :sweat_smile:

Moje neuro zatim v rezimu klidu...nechaji to zatim byt...sledujou mne.
Jo..jinak moji kostrc byla dnes zdokumentovana...a zacinam chodit na masaze...sila ne? V prdeli se mi jeste nikdo nevrtal holkyyyyyyyy :grinning: pak reknu, jaky to je.... :wink:

tak zatim papa...dneska jsem zmokla jak kure...tak si jdu udelat cajik...
3. zář 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz
Pri: středa nemůůůžžuuuuu :pensive:
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
nikky tak musíme jinej den, pač ty musíš být přítomna :grinning: :wink:
3. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky
tak se hlasim po dlouuuuuuuuuuhe dobe :slight_smile:

gratuluji k zoubkum, Samikovi k svatku a ostatnim mimcum pohlazeni...

my jsme se vratili z dovolene z hor, bylo to naprosto skvele, trosku jsem se bala, jak vojta bude zvladat vysokohorskou turistiku a hrebenovy tury, ale prekvapil me, byl naprosto v pohode, manduca se fakt osvedcila,
bydleli jsme na hajence mezi dvouma sjezdovkama v 1100 metrech v krkonosich, kazdy den v 10 jsme pekne vysli, vraceli jsme se v sest, nekdy i dyl, obedy a svaci v prirode, po kazdem papani vojta pekne usnul, nachodili jsme kazdy den kolem 20 km,

zkusim dat co nejdriv fotky :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
teuf, jooooooooo kostrc, to je lahoda, davali mi to dohromady konecnikem a faaaaaakt se mi ulevilo :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky my sedímeeeeeeeeee sám si sedne
3. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
nik tak to je Kubik sikula, Vojta si teprve zveda zadecek a strka si pod nej nohy...
3. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
neboj,jakmile se bude plazit a strkat pod sebe nožky,tak si zachvilku čupne....
3. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
niky: krásné fotky, já si nějak nevšimla :confused: ...a přesně jak jsem říkala král pláže a evidentně i barů :slight_smile:
to je borec s tím sedem....
Mati se sice přesune kam chce, ale po čtyřech lezení to ještě není a stejně jako Vojtíšek zvedá zadek a strká si pod něj nohy a snaží se sunout....je to legrace..
a u Mikiho jsem odbourala pleny...hurááá..konečně!
3. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
momo...dávala jsem odkaz sem někam myslím na rajče,kde jsou všechny fotky a nebo na facebooku....
jj posadil se včera poprvé.....
no prdelku mi zvedal taky furt a vždy se předklonil dělal mosty,natkoukl si čumák pár krát a najednou hačal a už hačá :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
je vážně šikulka i to jak se už postavil. sice je to brzy, ale mooooc šikovný :slight_smile:
na fotky se kouknu ráda, zítra popátrám...dnes jdu spát. dobrou.

ivčo: já jsem popleta, ale naštěstí to furt je Řecko :grinning:

Dobrou.
3. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ránko...

tedy Niky Kubík je opravdu šikulkla :wink: ale není to tak dávno co jsem říkala, že bude sedět :grinning: Gratulace :dizzy_face:

Teuf: super, že se vše lepší :wink: :slight_smile:
4. zář 2009 v 05:13  • Odpověz
Jes: díky..jsi nám to přivolala hele :slight_smile:)) moc dík :sweat_smile:
Teď se tu válel vedle autíčka a snaží se postavit,mazec.....už klečel a já hnusná máma jsem ho položila a málem zbořil byt :grinning:
4. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím....

Ronie,tak to jo...ježiš,to já si snad druhý dítě opravdu nepořídím, potřebuju furt někde trajdat, jinak je se mnou i s Davčou k nevydržení. A co třeba ten Europark Štěrboholy?Scházím se tam s Evaviki,třeba by šla taky :grinning:
U mě je problém,že je to k vám daleko, což by mi ani neva, páč jsem autočlověk, jenže ta cesta zpět je k uzoufání....a celodenní výlet nemůžu,páč mám doma hafunku a taky trošku začínám pracovat.

Nik,to je šikulááááák, Davča se posadil včera...ale jen jednou a šmytec.

Devastuje mi prso,tak musím jít.Hezký den :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
peti ale šťěrboholi jsou od nás opravdu asi 5minut autem :sweat_smile:
4. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Zdravím při sobotě...tady to spí....

Alí,
čtvrtek by byl oukej. A pak se uvidíme v sobotu na Vypichu :dizzy_face: .
Holky, jdete ještě někdo na Kabáty? Škoda, že nemůžu vzít Davču, taky je má rád :grinning:

A pak je 17.11. Eros, to je můj dušehladič, tak si to nenechám ujít :sunglasses: ....nejdete někdo?

Ron,tak uvidíme.
5. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky

Tak nám dneska je 7 měsíců a završil to tím,že se začal stavět..tak mám o zábavu postaráno...během te´d 3 dnů začal pomalu lézt po 4,sedíme a stojíme...neuvěřitelné,takže mi začíná fakt mega hlídání,běhání za ním :sweat_smile:

petí Davča je taky šikulka,že se posadil...kam ti kluci pospíchaj co? mě přijde,že jsem si to nehybné miminko ani neužila,spíš jsem ho ani neměla :pensive:
5. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
holky ty jo ty vaše dětičky jsou rychlíci, no Julčqa je holt zpomalená, jen pivotuje na bříšku,ale musím jí honit doleva pač dává přednost té pravé a to festovně, furt kňučí, že se chce pohybovat a furt absolutně nic, zadek nezvedá, když jí dám na 4 a trénujem tak je vidět, že fakt ještě ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: už bych celkem pohyb uvítala je z toho nějak frustrovaná a já tím pádem taky pač ona mmá celkem hlásek :stuck_out_tongue_closed_eyes: JInak teda rozvažuju a zvažuju toho pejska, mají zrovna štěňátka nova scotia retrievra...jsou to božské nádherné holčičky, chtěl bych ale nevim nevim, jak to prakticky udělat :grinning: :grinning: tak asi spíš za rok,ale já nevím..... já je chcííííííííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.cz-pes.cz/inzerce/t2502551251727392.jpg
6. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky,
petronelie, ja jdu s manzou na Kabaty :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
holky kdo chce moje dítě???????
já už to nedávám.šla jsem mu udělat kaši-ohřát vodu,dám do židle a nepřipoutala jsem ho na těch 10 sekund,než dám vodu do trouby a vemu si ho na ruku...no a zavřela jsem troubu a juknu na něj a on stojí na židli a jednu nohu na stole a sápal se po sklence,tak jsem zařvala a frajer vzal zpátečku ale zůstal stát,držel se za opěradlo,podupávala a tlemil se :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já ho nedávám
6. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky,

nik: Kubík je fakt hustej :grinning:

Míšo, no super :grinning: Třeba se poznáme :slight_smile:

Holky,dávaj superstar, se slušně bavím. Habera je vtipnej :grinning: A hezkej

Ronie, kulíšek Jůlinka to brzy vše dožene. Je strašně krásná na té fotce s háčkovanou čepičkou. Fakt ňuninka.

A ty pejsky bych brala hned

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.