• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Peti to je jako,,,fakt mazec

Teda Veru,pejska jo???to já bych nedala..ale vy zas máte zahradu,to je fajn :wink:
A neboj,Julča to dožene.Já bych brala aby byl Jakub míň živej :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět po víkendu...

V sobotu jsme absolvovaly naše první plavání z něhož jsem úplně nadšená!!! Fakt super...Adriance se vodička moc líbila (tedy do té doby než si lokla vodičky...pak už začal kňourat, ale bylo to taky únavou). Paní lektorka zlatá...jen Adrianka jak je hubená, byla po 15 minutách úplně fialová tak snad to neodstonáme . A je tam i výborný, že je tam kavárna z které je vidět do toho bazénku...manžel byl se mnou v bazénku a z té kavárny na nás jukala tchýňka s tetkou

Jo a taky jsem v pátek předělala kočár na sporťák, no zatím se jí v něm moc nelíbí...tak snad se to zlepší!

A další novinkou je, že jsme začaly s příkrmy...v sobotu večer jsem dala kašičku (rýžovou - nemléčnou), snědla mi tři lžičky a pak to jazýčkem vystrkovala...tak jsem to rozředila v mléce a dala jí to flaškou (tedy že by dýl spala to ani náhodou - jedla v půl desátý a už ve dvě měla hlad). No a dneska k obědu měla mrkev...snědla tak čtvrt té malé skleničky...nejdřív dobrý a pak už to taky plivala. Ale řekla bych, že spíš neví co s tím má dělat. Když jí to dám dopředu na patro, tak to vyplivne, když to dám dozadu..spolkne to. Tak snad se to naučí :-/

Peti: jj, čtvrtek by šel...

Niikkyy: a kdy by se Ti ten srazík hodil??
Holky, kdo by ještě dorazil k Ronie???? Má být docela hezky...ráda bych ty vaše prcky viděla...
6. zář 2009 ve 23:54  •  2 děti  • Odpověz
já vás taky chci vidět, přijeďte už :dizzy_face:

pejska furt probírám, nespím kvůli tomu :grinning: no teď sem v takové fázi, že spíš jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: do konce týdne se musíme rozhodnout, oni jsou až na jihu u hranic, tak by to byl dlouhej víkendovej vejlet,ale já chcííííí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
Ronie,já jsem pro pejska. Já nejsem zapálený pejskař, ale vyrůstala jsem se psem, psa máme a je to fajn. Ta starost není taková, když si pejska ze začátku vychováš. Naše Aguš je v pohodě, a to nás každý před tímhle plemenem varoval :grinning:

A výzkumy zas potvrzují, že děti vyrustající se psem jsou zdravější. Ale s tou zahradou má Niky recht.

Ali,budu s tím počítat.Jinak já mám opačný problém, Davčovi jedna sklenka nestačí.Ale je to taky náš Rambo :grinning:

Jinak už máme dva zuby a z Davína se klube blondák.

Tak my razíme na poštu a nákup.Papáááá.
7. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
peti to jo, to já psa jako 100%, já taky vyrůstala se psem, jen jde o to, jesi to jde teď-Julča je furt na zemi, všude hračky, štěně bude mít ostrý mlíčňáky, no ale máme obrovskou ohrádku, tak tam jedno ze zvířat zavřu když bude potřeba-je budu střídat, na chvilku Julča na chvilku pes :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já myslím, že pejsek bude, problém trochu je, že Jurovi se líbí,ale moc nadšenej z toho není-jako že co dovolený, kdo bude vstávat(no kdo jinej než já, jeho nevzbudí ani 2 vřeštící dět..:slight_smile:), atd, takže nemůžu čekat z jeho strany nějakou podporu a musím toho pejska brát jako svýho..ono se to změní až se to ustálí a bude to v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Už sem si našla hezkej hotel pro pejsky v blízkosti v případě té zahraniční dovolené... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahojky,
ve čtvrtek bych k Ronii dorazila, ale jsem samo závsilá na Niky a v jednu mám ještě doktorku. Tak počkám, jak se Niky vyjádří. Minulý týden jsme byli v Rakousku v Alpách, byla to taková narychlo plánovaná akce na pár dní, kvůli dešti jsme se vráttili trochu dřív. Spali jsme na horské chatě v údolí, asi 1700m vysoko, pak jsme dělali vejlet s Manducou k plesu. Cesta proběhla docela v pohodě, až jsem se divila. Nějaký fotky jsem přidala, ale nejhezčí je tahle:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3250689&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Paní chatařka byla z Mariánky úplně paf, půjčila nám dětskou postýlku, dala mi slevu na ubytování a M.nepočítala vůbec a pořád se na ní chodila dívat. Turisti taky vesele mávali a zdravili, byli jsme tam s mojí těhotnou kamarádkou jako nějaká atrakce :grinning:
7. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
já holky jsem zasekaná....nemůžuuuuu tento týden vůbec
7. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,jen v rychlosti, se musíme připravit a jdeme plavat.

Ronie, pejsek je určitě starost, obzvlášt s dvěma dětma,ale stejně si myslím,že nebudeš litovat. A můj manžel byl to samý,pak se do Agáty zamiloval a je to. Má to svý výhody, člověka to vyžene na procházku apod. Když jsem byla těhotná a bylo mi smutno, vzala jsem si Aguš na bříško a pomazlila se s ní.Je to i starost, to je jasné, ale k dětem je to super,obzvlášt když u sebe budou odmalička, u nás je trošku problém,že Aguš se cítí odstrčená, ale snažím se jí dávat najevo lásku, Davídka k ní dávám, aby si na něj zvykla.

Já jsem pro na 100 procent,samozřejmě musí souhlasit i Jura a pomoct ti se starostí, třeba když pejskovi něco je, stojí to dost času. Akorát ze začátku to bude trošku veselé s tím štěnátkem a miminkem a Olim :slight_smile: A kdybys potřebovala pohlídat, hlídám pejsky furt někomu :grinning: Ale nejdřív se musíme poznat.A psí hotely jsou taky fajn.

Ter: Krásná fotka a do Alp bych taky zajela. Závidím :slight_smile:

U nás doma ted velké změny,tak nějakou dobu nikam nepojedeme, ale za rok se to vše snad zuročí :slight_smile:

Tak já jdu holky, papa a hezký den :dizzy_face:
8. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
jéééééé Peti tak teď si mě úplně přesvědčila :dizzy_face: :slight_smile: Tak já Juru zpracuju a zítra jdu nakupovat pro pejska. Jo to sem ještě nezmínila-máme taky kočku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ona je v pohodě, ona si za čas chuděra zvykne, koupim jí nějakej hezkej pelíšek, abych si jí udobřila :grinning:
8. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Peti: tak ve ctvrtek s nami pujde snad i Teufinka:wink:
Ronie: nechces taky s nami? Mluvila jsem se svagrovou(ma na mesic stejne staryho kloucka jako je Oli), pujde s nami, tak bychom mohly upravit program a navstivit hostivarske detske hriste, ze by si kluci pohrali a my si popovidaly:wink:
Terkytka: zkus juknout na spoje, jestli by jsi se za nami taky nejak nedostala?! Pripadne tam jede vlak z hlavaku (st. hornì mecholupy).
8. zář 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,jsme zpět z plavání, úžasný. Instruktorka slibovala, že mimi je po plavání děsně unavené a bude spát celé odpol.Hádejte,kdo řádil v bazénu jak černá ruka,pak usnul na 20 minut a teď se tu na mě zubí :grinning: :grinning: :grinning:

Takže beru kočár,tatku a jdeme na jedno :grinning:

Jééé, Alí, to by bylo super, bude nás víc,nebudem se bát vlka NIC :grinning: Na kolikátou to tak vidíš? A hrozně moc moc moc se těším na Teufi :slight_smile:

Ronie, opravdu je pejsek skvělá věc a neznám nic lepšího,než když štěnátko vyrůstá s dětma. Ale s tím,že Jura musí taky pomáhat, venčit,uklizet čuránky a bobánky apod :grinning: Ale prostě já psa beru jak dítě,no.Dodnes Agátě utírám prdelku :grinning: A berete fenku? Doporučuju :wink:
8. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
peti jedině fenku :grinning: co se týče pejsků tak sem zarytá feministka :grinning: :grinning:

s tím čtvrtkem nevím-jede nám tam vlak z vysočan, pokud to tedy není daleko od té zastávky HOrní měcholupy...Oli vlaky miluje, já bych dala přednost autíčku,ale to asi odvahu na takovu cestu do neznáma neseberu...ale v kolik to plánujete pač pro nás by to bylo možné jedině tak kolem 10h že bychom tam dorazili a nejpozději ve 12 bychom jeli dom...a nebo odpoledne, že bych Oliho vzbudila dřív,ale stejnak dřív jak v 5 nikde nebudem.. ale na mě se nevažte, já to zvážím až budu znát podorbnosti... :wink:
8. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
jo a prosím si přesnou adresu srazu-někde kde se dá zaparkovat s obrovským parkovacím místem...to pro případ, že byhc přeci jen vyrazila na silnici a zadávala do navigace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem pridala nejake fotky
8. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj Ronie,
tyjo,přesnou adresu Hostivařské přehrady neznám,ale Horní Měcholupy jo. Klidně,kdybys potřebovala, vyzvedla bych Tě někde na metru,ale nejdřív bych musela vyklopit někde náš kočár. Nemám mega auto jako Ty :grinning: A nebo bych pro Tebe někam mohla přijet autem,kdybys vyrazila autem a jela bys za mnou.Jak chceš,zvaž to.No mě je čas jedno,ale Davča ve 13 papá.Kdyžtak to vezmu s sebou a ohřejou mi to.

Holky,já jsem hotová. Kamarádky synovec skončil v nemocnici s přeraženýma stehenníma kostma...udělal mu to chlapeček ve školce. Měsíc bude ležet s nohama nahoře v nemocnici,další měsíc pak v poloze jiné. Chlapečkovi se nelíbilo,že si s ním Daneček nechce hrát.No hrůza :frowning2: Ale co Ty na to Ronie...já bych nafackovala hlavně rodičům.....přeci dítě ví,že si nesmí tohle dovolit.Kurňa.

No,jdu pověsit prádlo,vyvařit lahvičky,dát si kafíno.Papa.
8. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Cuuuuus holky...takze mne to je v podstate suma fuk...akorat jime v 6-9-12-15-18...takze at to mam tak nejak.Jestli ve 12...tak to pak potrebuji nekde ohrat..jinak mi to je jedno..pac jime neteple jidlo..krom teda 18 :wink:
Pet..taky se moooooc tesim...Davcu jsem jeste nevideeeeeeeeeeeeela :wink: Tak se mejte zatim krasne...a pak dejte vedet v kolik :wink:
8. zář 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Holky mě je to taky šumák v kolik se slezeme...jíme kolem poledne mrkev, jinak kojím...Jídlo si můžeme ohřát u švagrovky, zkusím se zeptat, jestli bychom si je tam mohli i nakrmit, pokud by malej už spal, aspoň by jsme to tam ohřáli a snědli v té pizzerce, kde si dáme oběd...
Pokud by jela i Ronie, šly bychom na dětské hřiště, které je asi 15minut od té pizzerie, pokud by Ronie nejela, šli bychom na prochajdu kolem hostivařské přehrady. Švagrová jde s námi tak nebo tak...

Ronie: ten vlak je asi 10minut od švagrovky a od ní 15 minut na to hřiště, ale pokud si troufneš autem (je to celkem jednoduché - do Štěrbohol to znáš a tam nezahneš k Europarku, ale pojedeš rovně jakoby na Dolní Měcholupy a na konci Měcholup (před benzínovou pumpou) zahneš doprava, pojedeš pořád po hlavní až přijedeš na křižovatku ve tvaru T a tam zahneš doleva. Asi po 500m je kruhák a u něj Billa...tam by jsi zaparkovala. Adresu bych Ti případně zjistila. Vím že je to ulice Boloňská.

My s Ronie pojedeme asi busem.

Teď ještě v kolik? Můžeme klidně na tu 10 s tím, že by přijela i Ronie - pobyly bychom s ní na tom dětským hřišti a odpoledne bychom daly prochajdu okolo přehrady.
8. zář 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Terkytko: málem bych zapomněla...Mariánce vše nej... k dnešnímu svátku!!!!
8. zář 2009 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

klube se nám zoubek.... :wink:

Janka: Cvičíte ještě??

Míša: kde jste to byli na dovče a jak to Vojtíšek zvládal???

Holky máte sraz, tam kde mám ofiko trvalé bydliště :grinning: A Ronie, myslím že by jsi to tím autem zvládla, jak píše Prior to už je jen kousek ze Štěrbohol :slight_smile:
9. zář 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahoj holky,

jes byli jsme v krkonosich a Vojta byl naprosto nejspokojenejsi miminko, dokonce i na lanovce jel a to se mu libilo asi nejvic :slight_smile:

holky muzu se pridat na srazik? rada bych vas videla... jen nevik kde ze to presne je a kde se da parkovat, diky
9. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky

Tak asi pejske nebude, Jura prostě nechce a udělal by to jen pro mý smutný oči a kdyby pak byl problém, tak bych poslouchala, že mi to říkal a kdoví co..no sem z toho jako hotová, já už se ták těšila :pensive: :cry:

s tím zítřkem holky nevim, ráda bych ale dorazila, zeptám se ještě erwiny, kdyby jela, tak bych si troufla tím autem, ona erwi by mě navigovala-že mě to nenapadlo včera,ale nevím ona furt někde lítá a má náký ženský zdrav.problémy...kdyby nejela tak to ještě dneska vymyslím,ale Oli by chtěl tou mašinkou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Míšo, doraž taky...to by bylo super. Sraz ve čtvrtek, poblíž hostivařské přehrady. Dáme obídek v jedné pizzerii a pak prochajdu okolo přehrady...pokud by dorazila i Ronie, pak bude ještě kulturní vložka na dětském hřišti :slight_smile:

Ronie: tak to rozmysli...já bych na vás kdyžtak u toho vlaku počkala...švagrovka má golfky, tak by se kdyžtak kluci mohli střídat, kdyby to pro ně bylo daleko!
9. zář 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Ali a kam ze mam dorazit a kde se da zaparkovat, kde mate sraz, u te pizzerie? jak se jmenuje... diky moc
9. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
prioritko vlak sem vzdala, je to na vysočanech prej blbý s kočárem

píšu si s erwinkou, vypadá to nadějně, tak bychom asi přijeli tím autem, ale potřebuji tedy přesnou adresu kde se slezem
:wink:
9. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
prej jdou teď k mudrovi na kontrolu, tak se domluvíme odpoledne :slight_smile:

já bych to viděla tak, že bychom dorazili kolem 10h a nějpozději v půl 2, abychom byli doma :wink: oběd pro děti vemu sebou, já jim to dávám oběma na vejletech studený, oni to maj radši než teplý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
holky, tak jsem teď mluvila se švagrovkou...sejdeme se u Billy (tam je dobrý parkování) a odtamtud je to 15 min. cesty na to hřiště (říkala 15minut pěšky s Michálkem, tak to Olí snad ujde taky).

Přesnou adresu nevím, ale je to roh ulice Hornoměcholupská a Milánská...vedle kruháku je Billa, tak tam bychom si daly sraz...Budu tedy počítat na 10 hod. tam...což je pro mě poslední dny téměř ideální (to akorát Aduška bude spinkat).
9. zář 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
ok, tak snad dorazíme i s erwi. Já mám na kočáru skejt a v kočáru pro každej případ ergo, takže s Olim není problém dojít kamkoliv :wink:
9. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Čau holky,
zdravím :grinning:

Prioritko, znám to tam dobře, je to ta pizzerie vedle Billy? Ta je celkem good :grinning:Scházíme se tam se základkou, bo já jsem v Měcholupech strávila dětství :grinning:

Teufi, cos mi to poslala? Busák tam jede no, chceš někde vyzvednout? S goflkama by ses vešla :grinning:

Ale já bych tedy dorazila později,bo my vstávinkáme v půl 10 , potom kojíme,papáme a dorazila bych kolem oběda, pokud souhlasíte. Nejspíš tam strávíte celý den,ne? Vezmu Davídkovi ohřátý oběd s sebou do termotašky. Nebo mi ho někde ohřejou :grinning: Zaparkuju rovnou u pizzošky, tam je to také good.Jsem tam za 20 minut autem.

Jes, nechceš taky dorazit? Ráda bych Tě poznala

:slight_smile:
9. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky, mám tóóóó - za B. Jupí.
Jinak Týnka už si sama sedá, kleká a i stoupá v postýlce. Musím jí dát matraci níž, aby mi nevypadla. Taky už papá ovocnou přesnídávku - koupila jsem jí jinou - hamánka, kde je cukr a najednou Týnuš ovoce papá. Takže jsme vyřadily další dávku mlíčka. A příští týden jdeme na plavání.
9. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
ahoj krem, gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.