• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Peti: jasný...je to ta pizzérka vedle Billy, ale my půjdem nejdříve na to hřiště, což je někde v nové zástavbě...to bych Tě pak navigovala...tam budeme asi do jedný, pak vyprovodíme Ronie a skočíme do pizzérky na obídek...
Jinak příkrm není problém ohřát u švagrovky, ale myslím, že v picošce Ti ho ohřejí taky...

Teufi: juknu na ty jízdní řády a dám vědět kterým busem pojedeme...
9. zář 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
Alí,ok...beru vak a penízky za lístky :grinning:
Já si to vezmu ohřáté, on musí jíst v 1, takže kdyžtak počkám v té pizzerce nebo tak něco...nebo Vám půjdu naproti :grinning: Uvidíme. Prostě zavolám.
9. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Peti: díky, díky...jééé vidíš...lístky. Já bych na ně úplně zapomněla...zkus dorazit trošku dřív, zhoupneme se na houpajdě :grinning:
9. zář 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
jo táák já myslela, že půjdeme do pizerky všichni, já se těšila že něco pojim jako...mě stačí být doma kolem půl 2, takže když tam přijdem kolem 12h tak mi i něco uvařej ne? Uvidíme jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Pet: Dnes vyjímečně dorazí MM domu, tak bych mohla mít auto a dorazit :wink: Rovnou bych si tam vyřídila něco na MÚ a vyzvedla poštu doma :sweat_smile:
9. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
ronie: jéé tak super! Tahle varianta mě ani nenapadla! Já myslím, že toho kluci budou mít za dvě hodiny na hřišti dost :slight_smile: a dáme si pak v klidu obídek!

jes: jen přijeď! To jsem ráda, že nás bude nakonec taková tlupa :grinning:
9. zář 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
kremca gratuluji ke zkousce, ja jsem take na konci srpna uspesne udela posledni zkousku semestru a ted si uzivam zaslouzene prazdniny a od rijna na novo :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
holkyyyyyyyyyyyy....ja mam zitra ockovani v 10:45 :cry: ..do kolika tam budete?
9. zář 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
Teuf....co ta Samíkova bradavka? Byli jste tam dnes?
9. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
ivco...byli...taky se s tim nepotkala...zacala se zabyvat blitim po tom, co mne videla jak jsem olizla malemu dudlika ze Zeme.Takze urcite se nejedna o reflux, ale ma nejakeho bacila v brisku.Udelala odbery, dnes jsem nazbirala i hovinko a za tyden mam zavolat o vysledky.Jestli se potvrdi ten bacil v brisku, pojedeme na gastro k primo k primari.
Bradavka...zatim se to necha tak...nesahat, nicim nemazat...bude se to sledovat.Ale pry to neni nic vaznyho, ceho bych se mela obavat.Jak tohle muze nekdo rict, kdyz vubec nevi, co to je..ale budis.

Jo..takze cekame..cekame...cekame...a jsme oba sledovani..tak uvidime co dal.Ale musim rict, ze mam celkem dobry pocit z te doktory.Byla mila..celkem v pohode povidala, no uvidime, co se z toho vyklube.Ale jako PRVNI doktorka v PRAZE mi hned jak nas zavolala dal rekla, ze podle hlasu a rvani Sama v cekarne ma stridor :grinning:
9. zář 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Teuf...tak hlavně že to bodou sledovat, aspoň něco. Já chodila Ke Karlovu s Filipem a byla jsem tam mooooc spokojená :wink:
No Samík se bojovník a vše zvládne, neboj :wink: Pak hned dej vědět, co ujistili, držím palce :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
To je chyb...sorry :angry:
9. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Iv..to neres..jinak jsme u dr. Moravcove...a je moooooooooc milaaaaaaa.

Kurna..z holek co tam zitra jdou..tady uz asi neni nikdoooooooo :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Holky,tak já taky zkusím dorazit dřív,no...uvidíme :grinning:

Teufi,stridor je takové to něco na hlasivkách? Davča když byl mini mimi, tak tak zvláštně hýkal a mudra říkala,že to bude asi stridorek,ale že do roka by měl zmizet,má se to jen sledovat.
A bradavka je dle mé dr. hormonální záležitost, časem to taky má zmizet,může to být i tím,žes brala ty kortikoidy.Nojo, jsem chytrá jak rádio,že jo. Celá já :grinning:

Jes: No supéééér,kdybys taky dorazila :grinning: Holky,víte,že Jesterka bydlí blízko?Mám radost.

Prioritko,tak já vyrazím před obědem,pokud si můžu u švagrovky ohřát to papání....já bych taky potřebovala Davídka přebalit a jaksi to v kočáru nejde,už jednou se nám stala katastrofa...on bude totiž určitě hned po obědě kakat :grinning:

Tak já musím, je tu manža.... :grinning:
9. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Se nediv, spinkají, aby zítra měly sílu zapařit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Peeeeeeto..kurna..ja nemit tebe :grinning: ....taky to vsechno zlehcuju..jinak by mne z toho piclo.

Iv..no ja se prave chtela nekoho zeptat..do kdy to planuji..zda tam ma zmysel jit po ockovani...ale uz se to asi nedoviiiiiiim :grinning:
9. zář 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Na toz to kde ste kurnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sak prior tady vecne strasi takhle pozdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
ahojky tak já se už klepu jak zítra všechny ve zdraví dovezu, já pojedu prostě podle neavigace a uvidíme kde skońčíme..

Ke karlovu je domácí klinika mojí mamky, když tam zmíníte její jméno, většina vám klečí u nohou :grinning: :grinning: maj jí tam všichni rádi :dizzy_face: :wink:
9. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ronieeeeeee..a to rikas teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
teuf: IP. Jinač já budu v deset u té Billy, kdo tam bude, bude, kdo neee, máte na mě mobil, minimálně Peťa, Teuf, Jes by ho mít měly a Míša, to nevím...
A doražte co nejdřív, jasný ?! :angry: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
Tak dámy,já nějak dorazím, těším se a posílám dobrou noc. Mě ještě čeká kopa žehlení. :angry:
9. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
My se taky těšíme!

Jinak Peti: ohřát příkrm u švagrovky je bez problému a přebalení snad taky...ještě se jí ale zeptám... :wink:
9. zář 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
zítra bych mohla až odpoledne, dopo máme rëhabku a v jednu ještě dětskou Dr. takže to padá. Třeba někdy jindy. Užijte si to!
9. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jsem vuuuuuuuuul...zitra je ctvrteeeeeeek...ocko je v paaateeeeeeek...takze jedu takyyyyyyy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
prioritko muzes mi napsat mobilek do IP? diky
9. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ránko,

u nás je trošku změna plánu, MM dorazí až dnes večer, tak jsem bez auta... Užíjte si to :wink: Já si dnes v noci užívala zuby :grinning: :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 04:31  • Odpověz
Krasne dobre raaaaaaaanko...Teda Pet..ty si davas s tim vstavanim...ja bych ted umrela takhle brzy vstavat..a to jsem bezne vstavala 4:20 cele 4 roky do prace :grinning:

Holky..kdo jeste nema zuba?Nebo uz jenom my? :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
Ne ze by mi to vadilo.ale je to mazec...vzhledove pomalu rocni dite a bez jedine znamky zubu... :grinning:
10. zář 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
čus...

užij te si srazík dnešní a vyfoť ty Vaše ratolesti..

My byli včera na nákupech,mám pro Kubu krásné dvě zimní čepice,vestu,ponožky nějaké,tepláky a zateplená kalhoty....aspoň nějaké úlovky....peníze v tahu...taky jsme byli v ZOO..super to představení lachtanů..fakt príma..Kuba koukal.

Ty kráso te´d mi tu snědl časopis,tak jsem mu to tahala z pusy a pustil se do korku...jinak jako stoupá si o 106..jakmile může,postaví se....mazec..
Teď mu vařím obídek a dusím mu maso do mrazáku..měli v akci telecí,ta jsem vzala a šup,bude v mrazáku spolu s kuřecím a hovězím :wink: nemusím kupovat maso ve sklenkách,,fůůj nesnáší ty kaše,raději jí kousky.

Teufíčku my jsme taky bezzubatci :dizzy_face:

Jinak to moje dítě je hotové ze psů..je schopen mi vyskočit z kočáru.

Jo a objednala jsem autosedačku,Objevila jsem za super peníz,tak jsme jí už vzali a bude čekat doma.i když já ho tak tak za dva měsíce necelé už asi šupnu,pač on se ve vajíčku zvedá,otáčí,chce vyskočit..prostě chce sedět a koukat na cestu....

tak si užij te srazík..páá
10. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
my sme taky bez zubů :slight_smile:

mám srajdu z té cesty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.