• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,

nik: tak super nákup,ne? Já nakupovala minulej tejden, ted mi Davča poblil krásný laclíky od Calvina, se picnu.

JInak já bych ve vejci chtěla vydržet co nejdýl, pak koupíme Ferrari.

Jes,kde berete ty oblečky Ferrari? Sháním Davídkovi tu teplákovku.

No jinak Davča si nestoupá,ani náznak,zato má dva zuby. A teď mi tu povídá s dudanem v puse děkuji děkuji děkuji :grinning:

No jdu pověsit prádlo, vezmu foták a razím za holkama. Jako vždy...poslední :grinning: Ale já to říkala, vstáváme v půl 10 :grinning:
10. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Pet: věci od Ferrari kupujeme v Pumě :wink: Jo jinak buď v klidu, Jarunka se mi teprve včera prvně přetočil :sweat_smile:

Nik: a kde nakupuješ?? Mě se nejvíc líbí věci v HM a v Zaře a Next...
10. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak my jsme doma, bylo to fajn, teda celkem makačka-dlouhá cesta a do kopce ale krásná příroda:slight_smile:, hřiště bezva, my už sme oběd nestihli,ale Oli už byl hodně unavenej. Autem se jelo krásně, nebloudili sme-no pohoda:slight_smile:

A viděla sem tam toho pejska co chciííí :cry: já ho fakt moc chci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
ale na pokec musí holky k nám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jes:v CA...pak beru z Quelle,Next,Mexx(ségra),tesco taky hlavně...
10. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Ciao holky,
zdravím :slight_smile:

Akorát jsem přišla z prochajdy, ta mi trošku na našem srazíku chyběla,ale bylo to bezva (až na ty vosy a na můj výstup s paní,která mi řekla,že do restaurace se nesmí s kočárkem - pro mě nevídané,neslýchané). Všechny mimi i mami úžasné :slight_smile:

Jes, já nakupuju nejradši NEXT a CK a GAP - ale ten od jedné paní z Anglie. Nám CA nějak nesedí, vždycky se minu velikostí.

Jsem nějaká smutná, furt jsem sama :frowning2:

A bojím se,že má Davča ekzém, páč má takový suchý místa na nožičkách.

A mám hlad, jdu si dát připečený těstoviny.

Pa a hezký večer.
10. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj,

tak my jsme taky doma, ale mám po náladě. Se mi skoro před barákem urvalo zadní kolečko na kočárku, tak jsem z toho taková přešlá, protože zase další investice :frowning2: Spravit to nepůjde, protože se urval ten plast uvnitř toho kolečka...

Peti: my si daly prochajdu, když jsme tam šly a pak Peťu (teuf) bolí ta kostrč, tak by to stejně na žádnou dlouhou prochajdu nebylo. Ale uznávám, že vosy a obsluha byly příšerný!!! Příště půjdem jinam :-/
10. zář 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Cuuuuuus holky...no ja malem vyplivla dusi..jak jste leteli na to hriste...jesteze Misa se zlitovala a sla se mnou za vama opodal mnoooohem pomalejsim tempem.Asi proto, ze mne chape s tou kostrci :grinning: :wink:
Kurna..cesta zpatky mazec jako...jak jsme dlouho sedeli..ja uz pak nemohla ani nohama hnout...jak jsem necitila tu prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Hele..pak jsme s Alcou jeste litali po kramech..chudinku, jsem ji prohnala, az se ji z toho ulomilo kolecko u kocaru :sweat_smile: no hlavne, ze Adule byla pripoutana a nic se nestalo.Kocar se snad spravi, ale trvala bych na vraceni penez...nemuzes ho donekonecna reklamovat Zlatko :wink:
....Jooooooo...a Dana je skvela zenska.... :wink: od rany... :grinning:
10. zář 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, občas nakukuju, protože mám doma taky únoráčka 2009. Nevím zda jste tady řešili něco z mých dotazů, ale chtěla bych se zeptat. Doktorka nám předepsala od půl roku nějaké tabletky proti prevenci zubního kazu u dětí od 6.měsíců (Natrium fluoratum)....předepsali je i vám vaše doktorky? Kamošky z jiných měst než jsem já je třeba vůbec neměli a mají děti dvouleté. Je teda třeba tyhle tabletky brát nebo ne?
A ještě kdo máte chlapečky....už jim děláte něco s pindíkem? Mě doktorka řekla, že do 2 let nemusím nic - ale mě se to zdá teda pozdě. Co vám na tohle řekli vaše lékařky? Díky za zkušenosti :wink:
10. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Simco....co se tyce tech tablet s fluoridem...na Slovensku to holky maji...ja se s tim tady v Cr potkala jenom u jedne kamosky...ale dik za dotaz...zitra se zeptam praktice a pak se ozvu.
Jinak s pindikem taky zahada....moje prakticka rekla od roku...a tenhle tyden mi endokrinolozka rekla, ze uz je cas stahovat pindu..alespon trosku, nen nasilu, jenom co to jde :sweat_smile: tak si pak vyber.Nicmene, dnes jsem poznala jednu holcinu, s 2 letym klucankem..taky ze ne a ne pretahovat az po vyse roce...a koukej, jde s malym na obrizku...pac uz to nejde zachranit :frowning2: tak si pak opravdu vyber.... :angry:
10. zář 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak kdo fotil na srazíku???

Pet: Gap a CK je na mě už trochu dražší :sweat_smile: A co to, že se cítíš být sama?

Simounah: nic na prevenci zubního kazu nám nedala a po pravdě bych mu nic nedávala... A co se týče přetahování kůžičky, tak Dr. říkala, že od roku... Ale víš co Dr. to jiný názor :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jes...nechytraaaaaaaaaaaaaaaaac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. zář 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Teuf:... nepruď :sweat_smile: jsem chtěla předběhnout Ronii :grinning:
10. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
No jes,úplně naprd, udělala jsem dvě fotky :-/ Nějak nebyl čas, spíš se zapomělo :confounded:

Jinak s pindíkem mě řekla nepřetahovat,ale my stejně musíme s předkožkou na urologii, až bude Davídkovi rok,tak pak uvidíme.Jde o nějakou kosmetickou záležitost.

Simon: ten fluor na zoubky malému dávej, je to dobré a já si to vyžádám od mudry také.
10. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees...nepruuuuuuuuuuuuuuuuud ti rikaaaaaaaaaam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele...takze fluor joooooooooo?...zitra vam reknu nazor moji Dr...ju?Pak srovname pro a protiiiiiiiiii :grinning: jako blbeckove v parlametnuuuuuuuuuu :wink:
10. zář 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:ste mě předběhli, tak už jen můžu souhlasit s ještěrkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já teda fluor si myslim , že je zbytečněj...nikdy sem ho dětem nedávala a ani nehodlám...stejnak se zuby děděj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pokud někdo olizuje dudlíka :grinning: :grinning: :grinning: což sme se dneska shodli, že ačkoliv nerada,tak většina jo, tak je to stejnak na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pindíka bych teda nepřetahovala minimálně do roka ale my nepřetahujem moc ani teď, mě osobně to přijde teda náký divný, dyť proč by to ta příroda tak zařizovala, jako jsou výjimky který s tím maj problém,ale většina kluků si to podle mě přetáhne nakonec sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak já pindíka přetahuju...při každém koupání abych ho i umyla.má vevnitř bordel stejně,tak vždy namydlím a trochu ztáhnu....tak kdo se do mě pistí? :grinning:
fluor vím,že někdo dává někdo ne,myslím,že je to stejně putna.....
10. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ránko,

dnes jsem měla budíčka o hodinku déle tj. do 3 hodin :sweat_smile: Ale co se týče zubů, tak jsem Jarunkovi pořídila prsťáček http://www.profimed.cz/cs/obchod/pro-cisteni-prvnich-zoubku/bioxtra-baby-prstacek-pruhledny/ a ujalo se to :wink:

A jéééé zase řev, tak zatím páááá
11. zář 2009 v 05:07  • Odpověz
Holky..krasny den vsem....
jako mazec...mne tam tohle rict...tak jim ty mikroporty narvu asi do prdeliiiiiiiii :grinning: :angry:
11. zář 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojky tak my sme celou noc nespali, Oli plakal a plakal, nemohl spát, mysleli sme že je mu špatně od žaludku,ale nakonec sem pochopila, že ho bolí v krku, ráno to bylo ale už lepší, teplotu neměl, tak snad to byla extra rychlá laryngitida, teď už má jen rýmu a je to slyčet v hlase takový to hejkání,ale ž ho to tolik asi nebolí :unamused:

nikky přetahovat jen tolik co to jde je ok,ale rozhodně ne na sílu, Olimu to právě nejde a na sílu nehodlám nic dělat :wink:
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky

Ron: tak nám to jde...vždy přetáhnu prostě na pohodu opatrně a umeju mu ho...má tak půlu žaludu venku :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
petííííííííí kde síííííí????? Já sem z toho pejska holky nějaká rozvrtaná, fakt bych ho moc chtěla...paradoxně, když je teď Oli nemocnej, tak by to moc pomohlo-rozveselil by ho, bylo by co dělat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potřebuju podporu, dneska to asi opět a naposled s Jurou proberu, mě by fakt stačilo, kdyby mi řekl, že toho pejska bude mít rád,ale čas pro něj budu muset mít především já-s tím se počítá...no a pak je tu ještě to, že Jura uvažuje nad last minutem a to by dohromady nešlo...já bych radši pejska než k moři,ale pokud by chtěl jet, tak se pejska vzdám...ach jo, jenže ono to je vždycky všechno na poslední chvíli a dřív jak ve středu si dovolenou vzít nemůže takže se do té doby ani nebude vědět jesi někam pojedem :cry: :cry: :cry: a k odběru jsou teď o víkendu... :pensive:
joooooooooooooo a mám zaplacenou sedačkuuu příští týden přijede
nikky tak to je super, tak v tom určitě pokračuj :wink:
11. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
jj každej večír ho myjeme...tak doufám,že jednou se dostanem až tam,že na mě vykoukne celej :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
nikky a jakou sedačku si koupila? Mě se rozbilo vejce-nejde mi to madlo nahoru, takže se nedá nosit a nohy jí koukaj asi o 20 cm,ale hlava zatím ne,jenže ona opravdu nemá na to sedět a už vůbec po směru jízdy, takže asi budu muset vydržet, já myslela, že to vyjde, že Oli pak půjde do té větší a ona do jeho,ale to nevyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Ronie....volalas mě? :grinning:

Hele, já jsem taky na MM musela tlačit. Prostě jsem mu donekonečna ukazovala fotky,slibovala, jak to bude skvělé,jak moc bych pejska chtěla. A pak jsem prostě přišla s konkrétním inzerátem, prosila, žadonila. Teď je to paradoxně on,kdo Agátu miluje nejvíc a ona jeho.Já jdu stranou,páč mám Davídka....nevýhoda,když si psa pořídíš před mimi. Zkus na Jurovi ještě zapracovat. Ale musíš být stopro rozhodnutá uklízet hovínka a tak :grinning: Máte zahradu,tak nevidím problém. A pro ty děti je to opravdu velká motivace.Mluvíš hlavně o Oliverkovi, ale myslím,že by krásně pomohl i Julince....prostě jak se ten pejsek hýbe a tak...dítě má motivaci. Prostě já jsem pro. My jsme tedy chtěli ještě jednoho, protože ten labrador není náš,ale M.rodičů. Jeden pes ale stačí, ted když máme dítě :slight_smile: A rozhodli jsme se,že budeme chtít asi ještě jedno...někdy za pár let :grinning:

A co se týče mě....tak dovolená je narozdíl od pejska pomíjivá :grinning: To můžete jet kdykoliv :slight_smile:

Ronie,doufám,že se zuby nedědí, za prvé je mám jak zajíc a za druhé mám asi deset plomb. Ale zas manža má zuby jak perličky. Tak kéž by po manžovi zuby a po mě vlasy

:grinning:

Dudu zásadně neolizuju, to bych asi nikdy neudělala. ALe já jsem magor,každej den dudu vyvařuju :grinning: stejně jako lahvičky,lžičky,pouzdra na dudu :grinning:

Jinak mě taky bolí v krku a mám rýmu...doufám,že to nedostane DAvča,bo ve středu máme hexu. Chjo.

Jdu žehlit a strčit Davunku na zahráááádu. Papa
11. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
díky Peti si zlatá, mě tohle moc pomůže, seš totiž jediná kdo mě neodrazuje :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou dovolenou je to přesně tak a hlavně-pro mě je teda představa štěněte jednodušší než letecká dovolená s dvěma malýma dětma v jednom pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no tak já to ještě zkusim dneska, je blbý , že je Oli nemocnej, určitě chci abysme jeli všichni, takže snad v neděli už mu bude lépe, cesta autem zas tak náročná není ta, snad by to šlo.

Jinak Peti s tou hexou dej bacha když ti není dobře, pokud se nic u něj do středy neobjeví tak už by to mělo být ok a můžeš nechat naočkovat,ale jakmile bude jen malá drobnost odložte to :wink: CO se týká těch zubů, tak tam ta dědičnost je fakt hodně velký procento-máma každej zub vrtanej a brácha má zuby po ní, táta je s jednou plombou a já mám 2 jen proto, že někdy flákám čištění-to je sice důležitý,ale když máš dispozice k blbejm zubům, tak to čistěním až tak nezacháníš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ron,s tím pejskem držím palce.Hlavně Ty musíš být rozhodnutá,no.
A jinak s tím očko uvidím,myslím,že to ode mě dostane :frowning2: A jak je to potom,když tedy nemůže po měsíci na očko, když je nemocný? Musí to celé absolvovat znova? To by mě jeblo.
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.