• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
tam je celkem velká rezerva, ale nevim jaká,ale určitě nebude vadit odložení od týden, dva :wink:
11. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak uvidíme.Zatím zvládl taťky virozu,kámošky virozu...ale mojí,myslím,neustojí. A jestli jo, tak je tedy super :grinning: Jedu nakoupit. Hezké odpolko :wink:
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Veru mám Maxi cosi..tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19058019&tab=0
nám čouhaj nohy taky,hlava ještě ne.ale on nechce ležet..furt se zvedá a otáčí se na mě dopředu....ale ještě počkám než půjde do velké.Ale už jsem jí objednala...když je za super cenu...v obchodě jsem jí viděla za 5000 :astonished:
11. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojda holky...

Pet: co se týče ferrari oblečků tak se dají ještě sehnat tady http://www.formuleshop.cz/default.asp? a nebo v Letňanech mají přímo prodejnu :wink:

Nik: sedačka je za luxusní cenu a ke všemu má super barevnost!!! :wink:
11. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahojky,
Ron: přesně jak říkala Peťa, s Barčou vylezu na balkon a hned kouká, odkud přiběhnou psi, taky se kvůli nim poprvé posadila v kočárku, protože je chtěla vidět, vždycky z nich má strašnou radost, teď máme na 14dní tři,protože naši jsou na dovči, ta nám k obludám 50 a 70kg přibyl ještě 60kg vlčák, takže se holky krááásně doplňují :grinning:

Nik: sestřemka sháněla taky maxi cosi, tu největší a měla s tím docela problém, že se jim teď nějak nechtějí vyrábět, pořád jí slibují na konci měsíce, na konci týdne. . .a čeká už 2měsíce, ale koukala jsem do testů, že vychází dobře :wink:
11. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jeje, tady se to nějak zaseklo, pomooooct, asi si všichni užíváte posledních krásných dnů :wink:
Krááááásnou neděli všem :grinning:
13. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahojky

Zip: tak u mě jí paní má na skladu a zítra jí posílá...dokonce mi k tomu sehnala i držák na pití,což si myslím,že se jednou bude hodit....Pak jí tady zaparkuju a bude čekat až mu hlava vyroste :slight_smile: Třeba mu jí ještě zabalím k Vánocům :grinning:
13. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojhky tak už máme laryngitidu úplně všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Julča měla v noci horečku a dusila se,ale naštěstí jen hlenama nejhorší jsou noci přes den to jde :wink:

Pejsek bude příští sobotu :dizzy_face: už mám výbavičku :slight_smile:
13. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ron: brzy se uzdravte a pejsek super :slight_smile: Jinak nezapomeň poprosit majitelku,ať ti dá pro mimipejska něco z jejího štěněcího domova - my dostali pro Agátku kus pleteného svetru,aby z toho cítila chvilku svojí maminku.Měla ho tak 3 dny,pak jsem ho vyhodila. A taky, jestli můžu poradit,kupte na začátek pelíšek s boudičkou - pejsek se bude cítit v bezpečí.Pak ho stejně rozcupuje :slight_smile:

Nemám přes den net, jinak já jsem taky nachcípaná, Davča to DOUFAM, přestojí :confounded: , zítra radši nejdem na plavčo,abych nenakazila miminka.

Papa a hezký večer.
14. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky, jestli se Vám holky Barča líbí, hlasujte pro nás na

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=6&id=15922&from=gallery

třeba něco vyhrajeme, děkujeme :wink:
14. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
zipi: jsem se snažila hlasovat, ale napsalo mi to: tento týden jste už hlasovali, což je blbost :frowning2: ...tak nevím co s tím!
14. zář 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
Pri: tak to fakt nevím a nehlasovala jsi už pro někoho jiného? mají to tak, že můžeš jednou týdně z jednoho počítače, což mi príjde uhozený, když má doma rodina jeden počítač, kdyby to bylo třeba jednou týdně na mejlovku, bych to pochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak díky, snaha se taky cení :grinning:
Ty vaše dortíky jsou fakt luxusní!!!!!!
15. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Zip: mě to také nejde :frowning2: píše to, že jsem zadala nasprávný kód - což je blbost ať to opíšu či okopčim, tak nic :frowning2:
15. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojda,
zip mě hlasování prošlo, tak ode mě má Barborka hlas :wink:
15. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky, tak mi to napotřetí prošlo :wink: :wink:
ale vím,že jim to blbne...už kdysi jak jsme hlasovali pro mimčo známé,tak to furt házelo hlášky hlavně tu od Jes :wink:
15. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Jinač jsem dnes šoupla asi tři fotečky nové

Ivi jak to jde ve školce? Niki stále nadšenááá... jen doufám,že ji nebudu muset nechat doma..já s Tomáškem snoplíme..a ona už vypadá,že začíná taky....to to asi ořve...školku milujeeee...že jsi měla vidět jak byla naštvaná když jsem si ji dovolila domu vzít po obědě :grinning: :grinning:

Pri brzké uzdravení..a Peti tobě taky :wink:
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj Hoj...
u nás školka v pohodě, chodím pro Filipa mezi 15 - 16hod. Akorát teď je dva dny doma, má rýmu, ale zítra už popádí. Jsem si odvykla a musím uznat, že jsem z něho docela vyřízená :unamused:
15. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ivi,tak to je super...no já ji budu možná muset nechat od zítřka..uvidím jak pro ni půjdu,jestli se ji ta rýma rozjela...
Normálně já se ji nemůžu dočkat,tak pádím vždy hned jak otevírají 14,45-15....u nás se školka v 16 zavírá... a už tak je jedna z mála co tam z nejmenších dětí spinká...tak ji tam nechci nechávat až mezi posledními...a i tak to v podstatě je.
A jinač logiku provozu zdejších školek se už jako nesnažím pochopit...většina lidí dnes běžně dělá do 16-17 hod....ale školku prostě neprodloužííí, prý se jim to neosvědčilo....samo teď mi to je putna...ale až budu mět jít do práce,tak to bude asi zajímavé
15. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Naše školka má do 17hodin, tak to jde. Je to školka zaměřená na tu psí terapii, takže každé ráno je vítá nádherný labrador. Teď je zatím je v chodbě a od pondělí bude i ve třídách. Což se mi moc líbí. Filípek ho miluje, no v podstatě všechny děti. No a děti co plakaly, tak díky pejskovi už nepláčou... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže Ron....pejsek se osvědčuje všude :wink:
15. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj maminky casto si vas procitam a vim o vasich trapenich i radostech dokonce uz jsem vam nekolikrat psala o radu a vzdy jste mi pomohly a proto se vas chci zeptat zda mate sve deticky naockovany proti rotavirove infekci vubec nejsem schopna se rozhodnout zda ockovat ci ne poradte prosim
15. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
ahojky evco, tak pokud jde o mě tak rozhodně ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: těch rotavirů je tak moc, že když se trefí vakcína do tooho co má dítě naočkovaný, je to skoro zázrak, navíc je to nemoc, která jde zvládnout a není smrtelná, pokud se dítě dostane včas do lékařské péče...já po našich zkušenostech bych se nejradši vyprdla i na to blbý povinný očkování :frowning2:
15. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
myslela sem-když se trefí vakcína do toho co dítě chytne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
takze ronie ty rikaz ze ne vis kazdy rika ze deti pak konci s prujmem na kapackach ta prave nevim ja byla v domneni ze je to na vsechny kmeny mam strach o maleho :frowning2:
15. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
a to o julince vim s tou hexou mam z toho taky obavu a jak si na to prisla to mi nejak uniko a to bylo az pri druhe nebo treti davce???
15. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
jak jste to prozivali ja to prozivala s vami bylo mi vas desne lito a drzela jsem vam pesti at to dobre dopadne
15. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
evi, no přišla sem na to tak, že mi Julča modrala a kolabovala v náručí :cry: Bylo to při druhé dávce.

Rotaviry nejdou zdaleka naočkovat všechny, navíc pokud jde o viry tak ty mutujou snad ještě rychleji než bakterie, skončit na kapačkách je blbý,ale děti se z toho vyhrabou a pokud máš dobrého lékaře tak při průjmu a teplotě udělá nechat stěr a hned víte na čem ste, obecně vakcíny absolutně nejsou zárukou, že danou chorobu dítě nedostane :unamused: Já sem nikdy proti očko nebyla, ale nyní bych byla ráda za to co je všude ve světě-první očkování nejdřív po roce spíš dvou, dřív je to zbytečné...To co se stalo nám nebylo nic výjimečného,ale jsou i jiné a mnohem častější reakce-například snížení a poškození imunity...a jsou samozřejmě i vážnější-například autismus(to teď sleduju na diskuzu tady na koni, dítě je teď ve fázi testování na autismus po očkování a je to fakt o nervy :pensive: Prostě riziko, že dítě dostane tu nemoc je menší, než že bude nějaká větší či menší reakce na očkování(mimochodem, pokud jde o živé vakcíny, velmi často se stává, že dítě tu nemoc po očkování dostane)
15. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
ronie dekuji :wink: a at jste vsichni zdravi
16. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
HOlky já mám období hnízdění, všechno chystám pro štěňátko a sem natěšená jak blázen, tim že byli teď děti nemocný a furt sem vstávala v noci, tak sem i naučená moc nespat, takže sem natrénovaná a připravená :dizzy_face: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
tady mám čas na koně jen já... :stuck_out_tongue_closed_eyes: co děláte prokrindapána?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahoooooojky holky nemáte někdo zábranu na schodiště Ikea? Potřebuju návod na montáž, já sem fakt úplnej dement na tohle a manžílek nemocnej...potřebuju to kvůli štěněti do dveří do kuchyně, aby nebudilo Julinku, my tam dveře jako takový nemáme.
17. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.