• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
priori: díky. to je super cena, zajdu tam.
Potničky na těle se občas u nás objeví, koupu v ovesné koupeli a zmizí. I tak syrovátka, co doporučula Niky je výborná.
10. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
krem: ahojky, napsala jsem ti do IP :grinning:

prioritko: Kdybych tu ten La Roche nesehnala, mohla bys mi hoprosím kdybys šla kolem lékárny koupit? Já se teď moc nikam nedostanu, příští týden tu zas máme dělníky a ve čtvrtek skvělou paní, co mi pomůže s úklidem :grinning:

Mě minule dala prioritka dvě tesco plínky a byly v pohodě. My jsme teď spokojení s HAPPY.

Jinak jsme byli dnes v poradně, Davča má 60 cm a 4,76 kg.

Na kašel jsme dostali sirup a máme odsávat. A že toho odsajem :grinning: Naštěstí nemáme teplotu. Nevím čím to je, ale je poslední dny Dafča tááááák hodnej :grinning:
10. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
Jinak my občas potničky máme, pak zase zmizí a dnes nás paní doktorka pochválila, jak má Dafča krásnou kůži. Používáme SEBAMED.A přemýšlím o Klorane.
10. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
Peti: určitě Ti ho ráda koupím...kdyžtak mi dej vědět zda jsi sehnala nebo ne a já tam skočím. Snad se mlá s tím spaním dá trochu do kupy abychom zvládly cestu MHD a mohly k Tobě zajet...

Aduš zase odpoledne nespala ani minutu, fakt už nevím co s ní...no nic. jdu sbalit a jedeme...
10. dub 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
Prioritko: Vždyť já tě kdykoliv můžu vyzvednout :grinning:
Dneska jedu do lékárny, tak ti hned dám vědět. Děkuju kočko :slight_smile: Jo a na ty potničky nám zabral konopný krém od fy Mimihelp.
10. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
Jeee Katka Zatovicova :slight_smile: (sefuje tomu cviceni v Karline). Ja to mam 30 min. sockou, tak to asi taky budu chodit.

http://www.stv.sk/relacieaz/jednotka/leto-s-katkou/
10. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojki holky,
moc vás zdravíme po dlouhé odmlce, ale s Lukáškem to nějak jinak nejde.........na PC jsem málokdy.
My se máme s Lukáškem fajn, je to pěkný jedlík, pořád jen papá a spinká. Musíme dokrmovat, ale to se nedá nic dělat. Máme asi slabé mlíčko, ale to nevadí, co naděláme.

Přejeme krásné Velikonoce, ať moc nedostanete :wink:
10. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kremca:mam od Aventu.byl drazsi,ale funkcni!
Tak masaz byla super.pak jsem sla jeste do parni lazne.neco jak solarko,ale hlava mi koukala,zbytek tela jakoby v te rakvy a sauna na telo a pritom masaz hlavy,uzasneé!
10. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Krem: No, my koupili ne ty fialový, ale takovou tu jejich úplně nejlevnější značku a jsou celý igelitový a trhají se při odlepení :unamused: Ty fialový byly jen o 10H na plínu levnější než papmersky a my jsme s pampers spokojení, takže jinak užíváme je. Tak holt tenhle balík budeme střídat - jedna pampers, jedna hnusná tesko, aby se nezapařila.
10. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
akras: ty obyčejné tesco jsou fakt hnus, ale ty fialové tesco stojí 219,-. Aspoń tak jsem je kupovala. Teď spotřebujem darované pampers a jdem zas do nich. :slight_smile: Mně se na nich nejvíc líbí ta gumička vzadu, aby jí bobajzy nelezly na záda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Pet: kde se kupují ty Happy plíny?
y je měli v porodnici i v nemocnici a byly moc fajn.

Krem: My tu cenu porovnávaly s tím velkým balením Gigant pack od Pampers, pak to vyjder fakt skoro nastejno.
11. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
akras: u nás měli Happy v Albertu a v Hypernově nebo co to teď je. :slight_smile: Jo a s kojením končím. Začnu dávat Týnce nutrilon, protože jsou to jen nervy a nervy a mlíko ne a ne se tvořit a téct už vůbec ne. Zase jsem to včera ořvala a Týnuška z toho měla akorát bolení bříška a u každýho koja hysterák. Takže jsem včera otevřela konzervu nutrilonu a jedem na to. :frowning2: A co vy?
12. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
krem: já odstříkávám...má vesměs moje mlíko,tak jednou denně Bebu...ale když někam jedu,beru Bebu.Je to super,neblinká mi a je spokonejen.Taky mě sere,že nemá přímo prso,ale což!ale odstříkávání je taky věda jako :sweat_smile:
12. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
nik: to teda. Někdy odstříkám z jednoho i 90tku a někdy s bídou z obou 60tku. Nechápu to. Už mě to kojení pěkně štve, místo aby to bylo příjemné a sbližující.
12. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Krem, nik: Já to mám stejně jako nikky, odstříkávám a tak jednou, dvakrát denně dokrmuju nutrošem. Teď jsem týden měla krásně třeba i 130ml mlíka, ale včera sotva 80ml. Dnes zas 100ml, je to fakt na palici.
Taky jsem neměla pocit, že kojení sbližuje (možná na začátku, ale jak se malá začela vztekat, tak jsem u toho byla jen nervní, brečela..). Teď už je malá jen na lahvičce, prso už nechce. To mě trochu mrzí, chtěla jsem třeba aspoň jednou denně normálně kojit, ale což. Vím, kolik malá vypije a je ona i já v pohodě.
Ta kombinace - co nejvíc mateřského a dokrm mi přijde ideální. :slight_smile:
Tak jsme už v tom skoro všechny :wink:
12. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Ten dokrm je jen když mám málo odstříkáno nebo na cestách, takže se snažím být co nejvíc na mateřským. Jen je to věčný koloběh s vyvařováním, odstříkáváním a krmením. Ale člověk si zvykne :wink:
12. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Barča dostala k dvouměsíčním narozeninám savičku avent se dvěma dírkami :grinning: Už je to velká holka...no, ještě se tím trochu zalyká, ale zvyká si a krmení jde rychleji :wink: a taky s ní byl taťka poprvé běhat, tak to měla oslavu se vším všudy :grinning:
12. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj

ja taky jen odstrikavvam a dokrmuju nutrilonem, jenze mlika mam za cely den tak na 2 davky, vic ani tuk i kdybych delala ja nevim co, ale prso dostane aspon jednou denne odpoledne na zizen
12. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
já to nevyvařuju....pořádně vymeju..vyvařuju tak jednou za 3 dny prostě!
taky máme avent savičku 2 :dizzy_face: ale jak to zahušťuju to mlíko,tak musí tahat..aspoň se unaví!
Já bych kojit mohla,ale nechci kvůli tomu jak zvrací.Takto mu to zahustim a je klid.on je spokojenej.
Mojw mlíko má,akorát že ve flašce.a jestli se přestane dělat,tak přestane a pojedem na Bebě.už na to kašlu se tím trápit.sejřím na to.kolik dětí je na UM od narození a nic se neděje!takže neřeším už!docela mi flaška vyhovuje :grinning: můžu jít na masáž a manža nakrmí :grinning: néé hlavně neblinká,přibírá a je spokojenej.však je hubenej..teda nožky.stále jsme na plenách newborn :grinning: z 2 padá :sweat_smile:

míšo jak se má Vojtíšek?
12. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahoj niikkyy, vojtisek se ma dobre, od te doby co ja neblbnu kvuli kojeni, rano a večer dostane plnou davku odstrikaneho mlička, , a pak papa nutrosek, tak je to proste pohoda
a koupila jsem mu normalni, a budeme to stridat s HA
on je totiz strasne hodne miminko, vubec nevim cim jsem si to zaslouzila, ja takova dracice, place jen kdyz ma hlad :slight_smile: jinak spinka, nebo se smeje
jo a uz si prohlizi ruce - to me dost prekvapilo,. ze tak brzy, a nejkrasnejsi usmev vyloudi sam na sebe pred zrcadlem, asi se mu to miminko v zrcadle moc libi :slight_smile:

jinak je taky porad nejak hubenej (mam porad strach aby z toho UM moc nepribiral a nebyl to mišelinek), taky jsme do ted mely newborny, ale uz dosly a mame nakoupeny od pribuznych dvojky, tak davam ty, ale musim to poradne utahnout, az ty prelepky dat pres sebe :slight_smile:

co Kubíček? :slight_smile:
12. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
To je divný,protože mi už dvojky pleny používáme a v pohodě. Já mám teda mlíka zatím dost,ale stejně se odpoledne a večer u toho vzteká,řeším to odstříkáváním a někdy pije taky z Aventky,je to rychlejší.nemá teda problém z přesunu prso-láhev,takže v pohodě.
12. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
chichi, my už používáme plenky trojky :grinning:
12. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
2 mame babylove,pampers 1 a hugies 2,ale hooodne stahle.
Misa:netrap se.ja uz to taky vzdala.ja teda mliko docela mam.UM ma 1 za den.ale zitra jedu k nasim a beru Bebu.odstrikam az vecer.uz neresim.malej neblije ,netrpi hlady,tak jsem stastna.a pekne mu kynou nozky.konecne nabira.kolik mu davas?ja 120 a staci mu to zatim.teda to mas hodny mimi.kubik je taky hodnej.place hlady,kdyz nemuze zabrat
12. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
A jinak ok.obcas ma hysteracek.ale chvili.vetsinou se neuveritelne smeje a vydava sranda zvuky!je k sezrani.bala jsem se Nutritonu,ze nebude prdet a kakat a mazec.prdi neskutecne a kakani ma zlute a hutny,diky nutritonu.tak snad je to ok.z mleka mel vajicka,ted kejdu:grinning: smrdi jak tchor :grinning:uz se tesim na cvico zas.
Joo a vejdu se do svych bokovek,juchu!po porodu jsem je natahla nad kolena a konec
12. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jo a dostala jsem od tchana ten digiramecek na fotky.to digialbum a mazec.jdou tam prehrat i filmy.
A uz nevim co jsem chtela :'(
12. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky,
mám na vás prosbičku. Koukám, že jste tu šikulky pes kosmetiku a různé vychytávky na pleť. Málý má pořád takouvou krupičku na obličejíčku a nechce mu to zmizet. Trochu se to zlepšilo po Infadolanu, ale pořád nemá hladkou pleť. Občas to i zrudne. Nevíte co na to? Čim ho mazat, aby to zmizelo? Nebo i v čem koupat?
A přeji všem pěkné Velikonoce :wink: .
12. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Myky to jsou potnicky.taky je mame.je teplo,tak vylezaj.s tim nic neudelas.oni zas zmizi a zas se ukazou.vzdusne oblekej,nenabaluj.a masticka?nam pomohla holtova mast.smrti hrozne,ale je dobra.nebo sudocream.neco co vysusuje.pudr atd.
12. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Nik jenže on to má jen na obličejíčku. Jsem myslela, že potníčky jsou spíš na těle :confused: ? A má to od doby co jsme přišli z porodky a to byla ještě zima. Po narození měl nádhernou pleť. Jsem si říkala, jak je supr vyžehlenej a najednou se to vysypalo :frowning2: a má až do teď. A prosim tě, ta Holtova mast se dá normálně koupit, nebo musim říct Dr?
12. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Holtovka se dá koupit normálně v lékárně. Infadolan je pěkně mastnej a je spíš na suchou kůži, na ty potničky nic moc...
12. dub 2009 ve 23:46  • Odpověz
jojo v lékárně normálně..musíš to vysušovat.
my jsme taky byli krásný a pak najednou osypaný šíleně a už je to ok.taky to měl jen na obličeji!
a nemaj ty pupínky na konci bílou tečku?aby to nebyla ta prepuberta,to jsme měli taky!!
13. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.